PDA

Zobacz pełną wersję : feministki



corsaire
23-01-08, 09:11
czy to przestarzaly ruch, czy jeszcze ma szanse bytu?
dla kogo jest polska partia kobiet?


polska partia kobiet
Postulaty

* opieka medyczna nad kobietami, zwłaszcza w okresie ciąży i porodu
* przywrócenie funduszu alimentacyjnego
* zlikwidowanie dużych domów dziecka na rzecz rodzinnych domów dziecka
* wyrównanie płac z mężczyznami
* zaostrzenie kar w przypadku maltretowania kobiet, gwałtu czy zmuszania do prostytucji
* polityka prorodzinna
* opieka nad samotnymi matkami
* refundacja środków antykoncepcyjnych i leczenia niepłodności
* możliwość samostanowienia w kwestiach planowania rodziny

Wujek
23-01-08, 15:48
Pewnie dla Polskiej partii przyjaciół piwa !!:))
Kobiety chłopakom się zawsze przydadzą :))

Tutenchamon
25-01-08, 22:18
baby to huje z cyckami.....daj mi przyklad ladnej kobiety ktora nie mysli o forsie.....nie znajdziesz, a jesli znajdziesz to badz pewien ze Cie oklamuje

mineczka
25-01-08, 22:23
baby to huje z cyckami.....daj mi przyklad ladnej kobiety ktora nie mysli o forsie.....nie znajdziesz, a jesli znajdziesz to badz pewien ze Cie oklamuje

:rozga::rozga::rozga:
Wstyd mi za Ciebie :96:

Tutenchamon
25-01-08, 22:36
cmok Mineczka...:)

mineczka
25-01-08, 22:47
cmok Mineczka...:)

Też cmok -ale powinieneś sie wstydzić za to co napisales wczesniej:96:

harier
25-01-08, 23:15
Feministki-co za zdziry:)))

mineczka
25-01-08, 23:32
Feministki-co za zdziry:)))
Nastepny sie znalazł:rozga:

opieka medyczna nad kobietami, zwłaszcza w okresie ciąży i porodu

przywrócenie funduszu alimentacyjnego
zaostrzenie kar w przypadku maltretowania kobiet, gwałtu czy zmuszania do prostytucji
opieka nad samotnymi matkami
Z tym sie zgadzam i wcale sie za zdzire ani za huja z cyckami nie uwazam
:araj:
A was to bym chętnie zgwalcila-brutalnie, a pozniej nie pozwolila skorzystac z opieki medycznej:chill:

whatever
26-01-08, 01:12
Nastepny sie znalazł:rozga:

opieka medyczna nad kobietami, zwłaszcza w okresie ciąży i porodu

przywrócenie funduszu alimentacyjnego
zaostrzenie kar w przypadku maltretowania kobiet, gwałtu czy zmuszania do prostytucji
opieka nad samotnymi matkami
Z tym sie zgadzam i wcale sie za zdzire ani za huja z cyckami nie uwazam
:araj:


ale zadania, nie do osiagniecia, bo ja jako facet zdecydowanie sie sprzeciwiam opiece nad samotnymi matkami!!!!!!
jakies glupie niedoruchane frustratki!


A was to bym chętnie zgwalcila-brutalnie, a pozniej nie pozwolila skorzystac z opieki medycznej:chill:
no tak, bo w dzisiejszych czasach w swiecie mezczyzn po gwalcie nie ma opieki medycznej! dala sie franca, to niech spieprza , pecha miala!
ja jestem za legalizacja gwaltu!
niedoruchane, brzydkie, samotne i stare bezdzietne baby takie postulaty wymyslaja, bo im nudno!

Hitman
26-01-08, 01:48
Feminizm to bezsensowna proba naprawy czegos co nie jest zepsute.
Rownouprawnienie to stek bzdur, a zeby poprawic cos co moze byc poprawione nie potrzeba angazowac sie w durne przeslanki ideologiczne.

K-A-S-I-A
26-01-08, 13:21
"refundacja środków antykoncepcyjnych i leczenia niepłodności"

to nie tylko dla kobiet, ale i dla mężczyzn tez

Enemigo
26-01-08, 16:31
Feministki to brzydkie pizdy, ktore chca byc zauwazone, chca rownouprawnienia, ale do woja nie chca isc itp.

mineczka
26-01-08, 22:51
, ale do woja nie chca isc itp.

Przecież dziewczyny służą w wojsku i chodza zazwyczaj na ochotnika bo prawo nie nakazuje dziewczynom obowiazku służby wojskowej

Enemigo
26-01-08, 23:14
Ale ja mowie o daninie jaka jest powszechny obowiazek sluzby wojskowej, a nie o wstepowaniu do armii na ochotnika

I co to znaczy "zazwyczaj" na ochotnika?

mineczka
26-01-08, 23:57
Ale ja mowie o daninie jaka jest powszechny obowiazek sluzby wojskowej, a nie o wstepowaniu do armii na ochotnika

I co to znaczy "zazwyczaj" na ochotnika?
Zazwyczaj w tym wypadku znaczy ironię
Ene czy Ty obwiniasz kobiety o to że nie maja obowiązku służenia w wojsku?
Przypuszczam że gdyby kobiety miały za obowiązek służenia w wojsku na pewno stanęłyby na wysokości zadania :) I wtedy ci mężczyźni którzy migają sie od służby wojskowej chetniej by szli do wojska- bo tam gdzie są kobiety tam jest lepiej :chill:

smoke
27-01-08, 00:29
...Przypuszczam że gdyby kobiety miały za obowiązek służenia w wojsku na pewno stanęłyby na wysokości zadania :) I wtedy ci mężczyźni którzy migają sie od służby wojskowej chetniej by szli do wojska- bo tam gdzie są kobiety tam jest lepiej :chill:


dobrze przypuszczasz, bo juz nawet film byl o tym i nazywal sie tak, jak nazywac sie by mogla polska, gdyby do wladzy doszla partia kobiet, rzeczpospolita babska sie nazywal.