PDA

Zobacz pełną wersję : Afera goni afere



araj
05-01-08, 11:56
Jestem administratorem tego forum, każdy,kto cokolwiek wie na temat posiadania strony,forum internetowego wie,że kazdy znak,który jest zapisany na tej stronie jest umieszczany w bazie danych,do której ja jako administrator mam dostęp. Jest tak ze wszystkim,równiez z waszymi pw. Mogę w kazdej chwili wejść do panelu kontrolnego mojego serwera,a tam do bazy danych i wyszukac tabele odpowiadajaca za prywatne wiadomosci. Z reka na sercu piszę,ze tego nie robie,tak samo jak obiecałem,że nie bede wchodził do działu babskiego. Dostałem od Mineczki wiadomość,że coś nie tak z jej kontem,poniewaz widac ją wtedy,kiedy nie jest zalogowana na dofo,czyli wyglada to tak,jakby ktoś się włamał na to konto.W zwiazku z tym siedziałem kilka godzin i sprawdzałem na wszystkie sposoby,nic mi nie wychodziło, postanowilem sprawdzic pw szukając słowa kluczowego "mineczka"-----oto rezultat:



From 6 biegowy
To "Enemigo";}}
Date Wczoraj 18:11
Title CONFIDENTIAL -TYLKO DO TWOJEGO WGLADU !
Message
poczytalem troche dzial babski,ale te forumowe pizdy maja najebane w glowach,fiu fiu,te cichy Selenki itp... to w rzeczywistosci musza byc niezle suki,nawet Ty sie tam przewijasz jako powod dla ktorego Karlusia nie pisze.
Mam tez prawdziwe zdjecie Mineczki....jak je loda.
Co u Ciebie ?

From Enemigo
To "6 biegowy";}}
Date Wczoraj 18:19
Title Odp : CONFIDENTIAL -TYLKO DO TWOJEGO WGLADU !
Message

Hehe, jak uzyskales dostep do babskiego?
Niech Karlunia spierdala, a zdjecia mini jak masz zapodaj (moze sie kiedys przydadza pzd


From 6 biegowy
To "Enemigo";}}
Date Wczoraj 19:31
Title Odp : CONFIDENTIAL -TYLKO DO TWOJEGO WGLADU !
Message
Spoko,zlamalem jej haslo na maila i jest to samo co na forum.
Pozniej CI wysle,jezeli wiesz jak uzywac serwerow proxy to dam Ci login i haslo na DOFO ale musisz byc pewien ze Araj nigdy nie bedzie wiedzial ze to Ty (on moze widziec skad sie ludzie loguja,uzywajac anonimowego moze nas cmoknac).
Karla,Selena,Mineczka,Wenus to suki nad sukami,nie masz nawet pojecia.

From Enemigo
To 6 biegowy";}}
Date Wczoraj 19:33
Title Odp : CONFIDENTIAL -TYLKO DO TWOJEGO WGLADU !
Message

Na proxy sie nie znam
Karla juz nie zyje na forum wiec do gleby ema



From 6 biegowy
to "Enemigo";}}
Date Wczoraj 19:36
Title Odp : CONFIDENTIAL -TYLKO DO TWOJEGO WGLADU !
Message
Gdy wroce do domu wysle Ci dokladne instrukcje jak to zrobic.
Na koniec zrobie z Mineczki taka szmate ze nie masz pojecia,jak sie zetna ze to ja to trudno.
Bede pisal z jej profilu,dawal negatywy,sabotazowal i intrygowal cale forum,bede tez dawal screenshoty z babskiego,do tego zmienie jej zdjecie na avatar dla wszystkich.


From Enemigo
To 6 biegowy";}}
Date Wczoraj 19:52
Title Odp : CONFIDENTIAL -TYLKO DO TWOJEGO WGLADU !
Message
Hehe do pieca dasz


NIE BEDE TEGO KOMENTOWAŁ,ZOSTAWIE TO DLA WAS
http://img341.imageshack.us/img341/5726/przechwytywaniezz6.jpg

yardin
05-01-08, 12:01
hmmm, chyba nie trzeba za wiele mowic...

corsaire
05-01-08, 14:05
http://img341.imageshack.us/img341/5726/przechwytywaniezz6.jpg

moze dasz mu szanse na obrone
niech powie, co ma w tej sprawie do powiedzenia

araj
05-01-08, 14:21
http://img341.imageshack.us/img341/5726/przechwytywaniezz6.jpg

moze dasz mu szanse na obrone
niech powie, co ma w tej sprawie do powiedzenia

tobie daje szanse wypowiedzenia - kim jesteś?

Indianka
05-01-08, 14:44
Przegiecie na całej linii
Ależ ta Minka musi spędzac co niektórym sen z powiek :)))

corsaire
05-01-08, 14:50
tobie daje szanse wypowiedzenia - kim jesteś?

nie mam nic do ukrycia
pracjue jako informatyk w niemczech

na nkt bylem jako lawrence
na dofo sir super mario bro
potem ktos mi skasowal konto i zabral kase niewiadomodlaczego
to nie ty, bo to bylo pod twoja nieobecnosc
taka sama nagonka bez powodu jak teraz

teraz pisze jako corsaire
nie mam zadnego innego nicka
to tyle

araj
05-01-08, 14:58
nie mam nic do ukrycia
pracjue jako informatyk w niemczech

na nkt bylem jako lawrence
na dofo sir super mario bro
potem ktos mi skasowal konto i zabral kase niewiadomodlaczego
to nie ty, bo to bylo pod twoja nieobecnosc
taka sama nagonka bez powodu jak teraz

teraz pisze jako corsaire
nie mam zadnego innego nicka
to tyle

OK, ALE STWIERDZENIE,ZEBYM DAŁ SZANSE OBRONY,WYPOWIEDZENIA SIE W TEMACIE....NO CÓŻ-MOŻE UZYJE ZBYT DRASTYCZNEGO PORÓWNANIA,ALE TAKIE MI PRZYCHODZI DO GŁOWY:PEDOFIL GWAŁCI 7 LETNIA DZIEWCZYNKE,ZOSTAJE PRZYŁAPANY PRZEZ JEJ OJCA NA GORACYM , A Z BOKU SASIAD MÓWI - POCZEKAJ,DAJ MU SZANSE NA OBRONE,NIECH SIE WYPOWIE,DLACZEGO TO ROBI.......NIESTETY,TO JEST MOJE FORUM,JESTEM ZA NIE ODPOWIEDZIALNY, ABSOLUTNIE CHRONIE PRYWATNOŚĆ KAZDEJ OSOBY I STARAM SIE DBAC O TO,ABY LUDZI TU PRZYBYWAŁO...MAM WYJASNIAC BARDZIEJ?

Porzadny
05-01-08, 14:59
nie mam nic do ukrycia
pracjue jako informatyk w niemczech

na nkt bylem jako lawrence
na dofo sir super mario bro
potem ktos mi skasowal konto i zabral kase niewiadomodlaczego
to nie ty, bo to bylo pod twoja nieobecnosc
taka sama nagonka bez powodu jak teraz

teraz pisze jako corsaire
nie mam zadnego innego nicka
to tyle
idz do dzialu prawnego spytaj sie co zrobic przeciez ciebie okradli na dofo :)

corsaire
05-01-08, 15:05
OK, ALE STWIERDZENIE,ZEBYM DAŁ SZANSE OBRONY,WYPOWIEDZENIA SIE W TEMACIE....NO CÓŻ-MOŻE UZYJE ZBYT DRASTYCZNEGO PORÓWNANIA,ALE TAKIE MI PRZYCHODZI DO GŁOWY:PEDOFIL GWAŁCI 7 LETNIA DZIEWCZYNKE,ZOSTAJE PRZYŁAPANY PRZEZ JEJ OJCA NA GORACYM , A Z BOKU SASIAD MÓWI - POCZEKAJ,DAJ MU SZANSE NA OBRONE,NIECH SIE WYPOWIE,DLACZEGO TO ROBI.......NIESTETY,TO JEST MOJE FORUM,JESTEM ZA NIE ODPOWIEDZIALNY, ABSOLUTNIE CHRONIE PRYWATNOŚĆ KAZDEJ OSOBY I STARAM SIE DBAC O TO,ABY LUDZI TU PRZYBYWAŁO...MAM WYJASNIAC BARDZIEJ?

ok - rozumie twoje zdenerwowanie.

mam wstawke moze nie na temat, bo o stclaire...
ogladales pulp fiction?
tam goscie po traumatycznym wydarzeniu nie mogli nawet rak normalnie umyc...
podobna mogla byc reakcja stclaire - nawrzucala ci, bo byles pierwsza osoba, ktora sie nawinela
skad mogla wiedziec, ze jestes ok
jeszcze przy traumie, zdenerwowaniu...

smoke
05-01-08, 15:24
- czy jest bezpiecznie?
- tak, jest bardzo bezpiecznie. nawet pan nie wie jak bardzo.
- czy jest bezpiecznie?
- nie, jest bardzo niebezpiecznie. radzilbym uwazac.

SsMyQ
05-01-08, 16:23
no to sie narobiło...

Dla wiadomosci zainteresowanych, pkw41,5 nie jest moim profilem :]
Witam, teskniliscie ??

she
05-01-08, 16:23
dzięki araj, zmotywowałeś mnie do skadowania zawartosci swojej skrzynki.

wenus
05-01-08, 16:27
Moze w mniemaniu 6B niezle z nas suki ale mamy tu dwoch takich , ktorych nie wiadomo jak nazwac , co do 6b to zadne zaskoczenie ale Enemigo ....

Wiadomo , ze meska solidarnosc nie pozwoli tu wiekszosci napisac co tak naprawde o tym wszystkim mysli ale moim zdaniem komus tu niezle odpierd....ło

k0573k
05-01-08, 16:29
to poprostu kolejny walek Araja jest zeby sie cos na forum dzialo i zostanie on oznajmiony jutro
a co do Ciebie Ssmyq to przyznam sie ze nie tesknilem Twoje odejscie wyrobilo o Tobie opinie

A N D E R S
05-01-08, 16:30
wyjebcie ten dzial babski i po sprawie ,jak chca sobie pierdolic glupoty niech pisza na gg do siebie a nie ukryte dzialy im zakladac ,krótka pilka

araj
05-01-08, 16:31
dzięki araj, zmotywowałeś mnie do skadowania zawartosci swojej skrzynki.

eh she....ja mam naprawde w dupie,co kto ma w skrzynce, ty myslisz,ze nie mam ciekawszych zajec,jak czytanie ich? sam sobie plułbym w twarz jakbym szpiegował pw albo wasz babski....a to,ze bedziesz teraz kontrolować to,co piszesz --:chill: to dobrze, jest to oznaka madrości, z internetu powinni korzystac ludzie madrzy - nie dlatego,ze araj przeczyta,dlatego,ze jakiś psychol przeczyta i to w bzdurny sposób,który nie bedzie dla ciebie miły - wykorzysta

A N D E R S
05-01-08, 16:31
ja pierdole smykus wrocil:loser:

SsMyQ
05-01-08, 16:31
dla niektórych zycie forumowe jest jedynym "fajnym" zyciem

araj
05-01-08, 16:32
i ja sie ciesze ze wrócił smyq....zmien tylko sobie ten avi i podpis

SsMyQ
05-01-08, 16:34
wpadłem tylko na chwile, jest kilka osób normalnych w tym miejscu.

Anders pajacu etatowy, pucuj sie frajerzyno :)

kostek :

Twoje odejscie wyrobilo o Tobie opinie
w dupie to mam :]

wenus
05-01-08, 16:36
wyjebcie ten dzial babski i po sprawie ,jak chca sobie pierdolic glupoty niech pisza na gg do siebie a nie ukryte dzialy im zakladac ,krótka pilka

ale w czym tkwi Twoj problem? i dlaczego zakladasz ,ze pierdolimy tam glupoty? bo 6b tak napisal?Moze poszukaj sobie kogos innego komu poradzisz co powinie robic

she
05-01-08, 16:46
arajski, ja cały czas kontroluję to co piszę ;) czy czytasz, czy nie czytasz... i tak się tego wstydzić nie będę ;) ale wyobrażam sobie, że nie każdy chciałby żeby araj przeczytał moje wiadomości odebrane ;) ot i co.

nie wiem co masz do roboty.. po prostu, Papla w babskim, 6b w babskim.. sorry, ale jak tu ufać, hę?
jakbyś nie wiedział to ja tam pisałam o dość osobistych dla mnie sprawach, i nie tylko ja.. czemu KTOKOLWIEK z penisem między nogami ma w to wchodzić w butach? no właśnie... zero zaufania.

araj
05-01-08, 16:56
arajski, ja cały czas kontroluję to co piszę ;) czy czytasz, czy nie czytasz... i tak się tego wstydzić nie będę ;) ale wyobrażam sobie, że nie każdy chciałby żeby araj przeczytał moje wiadomości odebrane ;) ot i co.

nie wiem co masz do roboty.. po prostu, Papla w babskim, 6b w babskim.. sorry, ale jak tu ufać, hę?
jakbyś nie wiedział to ja tam pisałam o dość osobistych dla mnie sprawach, i nie tylko ja.. czemu KTOKOLWIEK z penisem między nogami ma w to wchodzić w butach? no właśnie... zero zaufania.

czy ty masz do mnie żal,że siedziałem kilka godzin aby wyjasnić kto sie wpieprzył na konto mineczki i czytał babski i jej pw? czy masz żal za to,ze zakonczyłem to? czy może masz żal za to,że twórca skryptów takich jak phpbb,vbulletin nie pomyslał o tym,że człowiek,który administruje je ma wglad do bazy danych swojej strony? a może masz po prostu żal,że napisałem publicznie,że mam taka możliwość CHOĆ ZAZNACZYLEM,ZE KORZYSTAM Z NIEJ WLASNIE TYLKO W TAKICH PRZYPADKACH I MOZESZ BYC SPOKOJNA O SWOJE PW,PONIEWAZ ZAJELOBY MI TO MIESIACE,ABY PRZECZYTAĆ KILKADZIESIAT TYSIECY PW I MUSIAŁBYM BYC NAPRAWDE ZJEBANY,ZEBY TO ROBIĆ

Porzadny
05-01-08, 17:02
wypierdolic ten babski i po sprawie, nie wiem komu to sluzy.
jak chcecie sobie popierdolic to zrobcie sobie na gadu konferencje czy jak to sie nazywa i nawijajcie.
teraz tez na pewno siedza w babskim i dupe obrabiaja 6b.
co do samego 6b zrobil chujowo fakt ale podejrzewam, ze gdyby mineczka byla na tyle sprytna co on to nie wiem czy nie byloby to w druga strone.
zreszta obserwujac niejednokrotnie pyskowki na forum to zauwazylem, ze mineczka czesto tez go prowokowala. i tak to wyszlo.
ogolnie to szkoda, ze 6b zostal wyjebany.
dziwna jest postawa smyka. nie ma go, a jak 6b zostal wyjebany to sie pojawia. ciekawe to bardzo zreszta z tego co pamietam na nim tez byly jakies podejrzenia, ze gdzies tam grzebal. mnie osobiscie to jebie. ja wchodze na forum pisze co pisze i nawet z nikim z tego forum na gadu nie klepie. szkoda mi czasu na jakies pierdolenie. jak mam czas, a ostatnio mam go wiecej to pisze na forum.
@she ty to w ogole za duzo klepeisz na forum o swoich osobistych sprawach. jak ci sie miesiaczka spoznia i chcesz koniecznie o tym napisac w internecie jednoczesnie nie majac zamiaru wszystkim sie chwalic to nie pisz w babskim tylko idz na forum jakiejs tam filipinki.pl. zaloz nowe konto napisz co cchesz. po uzyskaniu informacji sie ulotnij.
troche wiecej roztropnosci dziewczyno. patrz co napisal araj zreszta.
(to z ta miesiaczka to oczywiscie tylko przyklad bo jeszcze trafilem i bedzie, ze niby tez po jakims babskim grzebie)

she
05-01-08, 17:07
arajski, ja nie mam żalu o to, że wyjasniłeś sprawę minieczki, wręcz przeciwnie ;)
tylko ostatnio Papla "miał powody" żeby przeczytać babski - choć mógł poprosić jakąś modkę-adminkę whatever o skasowanie tematu o nim i po sprawie - ale oczywiście, musiał przeczytać BO MIAŁ POWODY i jeszcze wrzucić swoje 3 grosze.
Może jutro będzie miał powody zeby przeczytać moje, dziewczyn i innych osob PW? hę? ;) no bo tam, nie da się ukryć, tez jego temat został poruszony {co zresztą skłoniło mnie do zalozenia tematu w babskim} więc czemu nie? "jeśli to ma pomóc rozwiązać tą chujową sytuację" no i "powody" są...
luz.



Porządny, gdybyś tyle nie lezał to by sie nie spozniala :|
i swoją drogą, to zupełnie nie gra roli co ja tam piszę bo jeśli coś jest tylko do wglądu kobiet to takim powinno pozostać, nie sądzisz?

araj
05-01-08, 17:19
słuchaj shesowa,juz napisalem wenusce i selenie,ze wasz babski jest jak był-tylko dla was, nikt teraz z penisem go nie widzi(chyba,ze np. ktos nastepny sie znajdzie taki ,który korzystajac z twojego hasla tam wlezie), moim zdaniem wszystko wrócilo do normy, wejscie papli było kuliminacja tej niemiłej i przykrej sytuacji ....

i nigdy wiecej nie pisz takich bzdur:

ale wyobrażam sobie, że nie każdy chciałby żeby araj przeczytał moje wiadomości odebrane

wenus
05-01-08, 17:22
Porzadny ja Cie nie rozumiem , podobnie z reszta jak Andersa - co Was tak boli ,ze mamy ten babski?Przeciez w zaden sposob nikomu nie przeszkadzamy ,myslicie ,ze priorytetem musi byc w nim obgadywanie kogos z was? I co, Mineczka jest ZLA bo nie byla na tyle sprytna co 6b i nie wlamala sie na jego konto????Skad taka pewnosc ,ze tak by zrobila?Moze ma troche wiecej rozsadku i kultury a moze po prostu ma jakies zycie poza netem :124:Trzeba miec troche odwagi zeby przyznac ze 6b i Enemigo zachowali sie jak .....( wstaw dowolny epitet) a nie zwalac wine na babski dzial .Dla mnie moze go Araj wyrzucic , skoro jego istnienie zmusza tak "porzadnych userow" do takich zachowan to faktycznie istnieje ryzyko ,ze zapanuje tu jakas epidemia natrectw ...

she
05-01-08, 17:25
no dobra, arajski, trzymam za slowo. ;)
poza tym losy babskiego i tak wiszą chyba na włosku - choć ja tam sie nie wypowiadam bo sama wlazłam tam z butami bez zaproszenia.



przynajmniej nie nazwano mnie niezłą suką wbrew temu co piszą o mnie w portrecie psych, uf, zawsze mówiłam, że ja dobra i miła ;)

Porzadny
05-01-08, 17:25
Porządny, gdybyś tyle nie lezał to by sie nie spozniala :|
i swoją drogą, to zupełnie nie gra roli co ja tam piszę bo jeśli coś jest tylko do wglądu kobiet to takim powinno pozostać, nie sądzisz?
bede ukarany? nie bedzie juz lezenia:(
sadze.

smoke
05-01-08, 17:26
...jeśli coś jest tylko do wglądu kobiet to takim powinno pozostać...

kuchnia jest takim czyms i wnetrze pralki automatycznej.

pepek
05-01-08, 17:32
jaaaaaaaa she ma jakis chory problem ... pierwszy raz (chyba) akcja ze araj czytal czyjes pw a tu afera jakby to bylo jego hobby ...

co do watku glownego ... nie wiem czy to fake czy nie bo za malo sie dzialo na forum ale niewazne.
nie rozumiem tylko ze ktos moze tak nie miec zycia zeby osobie ktora go wnerwi na forum wbijac sie na konto i robic syf.

araj
05-01-08, 17:33
no dobra, arajski, trzymam za slowo. ;)
poza tym losy babskiego i tak wiszą chyba na włosku - choć ja tam sie nie wypowiadam bo sama wlazłam tam z butami bez zaproszenia.



przynajmniej nie nazwano mnie niezłą suką wbrew temu co piszą o mnie w portrecie psych, uf, zawsze mówiłam, że ja dobra i miła ;)

nic nie wisi na zadnym wlosku,byly 2 nieprzyjemne incydenty,zostały opanowane w płaszczyźnie dofo, wszystko wrócilo do normy :thx:

Porzadny
05-01-08, 17:39
Porzadny ja Cie nie rozumiem , podobnie z reszta jak Andersa - co Was tak boli ,ze mamy ten babski?Przeciez w zaden sposob nikomu nie przeszkadzamy ,myslicie ,ze priorytetem musi byc w nim obgadywanie kogos z was? I co, Mineczka jest ZLA bo nie byla na tyle sprytna co 6b i nie wlamala sie na jego konto????Skad taka pewnosc ,ze tak by zrobila?Moze ma troche wiecej rozsadku i kultury a moze po prostu ma jakies zycie poza netem :124:Trzeba miec troche odwagi zeby przyznac ze 6b i Enemigo zachowali sie jak .....( wstaw dowolny epitet) a nie zwalac wine na babski dzial .Dla mnie moze go Araj wyrzucic , skoro jego istnienie zmusza tak "porzadnych userow" do takich zachowan to faktycznie istnieje ryzyko ,ze zapanuje tu jakas epidemia natrectw ...
moze mnie nie rozumiesz bo mnie nie znasz. tylko dlatego.
mi ten dzial nie przeszkadza bo jak napisalem nawet nie angazuje sie w jakies pogaduszki poza forum i czasami raz na jakis czas tam pw z kims wymienie. zreszta moje pw jest systematycznie czyszczone bo zdaje sobie sprawe, ze administrator ma dostep do tego. tak samo jak z sondami. to, ze sonda jest anonimowa, nie oznacza, ze taka jest bo administrator zna bardzo dobrze jej wyniki.
i jesli uwazam, ze nie warto aby on poznal moje zdanie w jakiejs sprawie to pomimo tego, ze jest ona anonimowa nie zaglosuje bo tak jak wyzej napisalem on doskonale wie kto jak glosuje.
nigdzie nie stwierdzam ze 100% pewnoscia, ze tam kogos obgadujecie tylko tak napisalem sobie odnosnie tego. zreszta sama powiedz uczciwie o czym moze tam byc teraz dyskusja jak nie o tym co zrobil 6b.
mam juz troche lat tzn. nie jestem jakim tam emerytem ale troche wiecej niz nastolatek i wiem jak sie ludzie zachowuja i co robia. tym bardziej, ze sam niejednokrotnie na wlasnej skorze odczulem chamstwo i bezczelnosc w zyciu poza netowym.
ja nie pisze, ze mineczka jest zla wiec nie wkladaj mi w usta czy tez w palce czegos czego nie powiedzialem/napisalem. napisalem tylko, ze tez go prowokowala, a ze jednak nie jest tak dobra w sprawach informatycznych jak 6b to tak sie to skonczylo.
nie mam tez nic do mineczki, ktora zapewne w zyciu realnym moze byc bardzo sympatyczna osoba i patrzac na jej niektore wypowiedzi tak moze byc. ale jak napisal kiedys mat na forum odnosnie lubienia czy tez nie kogos to kogo ja mam tak naprawde z tego forum lubic jak go nie znam?
traktuje wszystkich jednakowo z lekkim wskazaniem sympatii na niektore osoby, ktore tu pisza i lekkim wskazaniem empatii na niektore osoby, ktore tu pisza.

she
05-01-08, 17:58
moze mnie nie rozumiesz bo mnie nie znasz. tylko dlatego.
mi ten dzial nie przeszkadza bo jak napisalem nawet nie angazuje sie w jakies pogaduszki poza forum i czasami raz na jakis czas tam pw z kims wymienie. zreszta moje pw jest systematycznie czyszczone bo zdaje sobie sprawe, ze administrator ma dostep do tego. tak samo jak z sondami. to, ze sonda jest anonimowa, nie oznacza, ze taka jest bo administrator zna bardzo dobrze jej wyniki.
o widzisz, mamy podobny punkt widzenia ;) min dlatego nie głosowałam w ostatniej, zalozonej przez 6b ;)



nigdzie nie stwierdzam ze 100% pewnoscia, ze tam kogos obgadujecie tylko tak napisalem sobie odnosnie tego. zreszta sama powiedz uczciwie o czym moze tam byc teraz dyskusja jak nie o tym co zrobil 6b.

:oko2:



pępek. nie problem. mi to ryba. po prostu nie podobało mi się to więc to napisałam, ot co. a wydaje mi się, że nie zrozumiesz lekko zamysłu tego co napisałam bo tak naprawdę to tylko araj, papla i dziewczyny mogą mniej więcej łapać o co mi konkretnie chodzi.



mój jedyny chory problem to spoznianie się okresu jak podsumował Porządny-winowajca ;)

araj
05-01-08, 18:06
Ej...helooooł...zgadza Się,mam Oczywiscie Wglad Do Ankiet, Ale Czy Kiedykolwiek Napisałem Coś Z Tym Zwiazanego????czyli Np. że Mam żal Do Kogoś Za Głosowanie Lub Zdradziłem Wyniki?????????
Nie, I Nigdy Nie Napisze

Enemigo
05-01-08, 18:11
A czemu mnie nikt nie zbanowal?

Porzadny
05-01-08, 18:15
Ej...helooooł...zgadza Się,mam Oczywiscie Wglad Do Ankiet, Ale Czy Kiedykolwiek Napisałem Coś Z Tym Zwiazanego????czyli Np. że Mam żal Do Kogoś Za Głosowanie Lub Zdradziłem Wyniki?????????
Nie, I Nigdy Nie Napisze
tu nie chodzi o to, ze cos napisales lub napiszesz.
chodzi o to, ze jeden jest taki, a drugi owaki.
i ten owaki moze napisac wiec po co sprowdzac kto sie okaze owaki.
tak to wyglada.

araj
05-01-08, 18:16
tu nie chodzi o to, ze cos napisales lub napiszesz.
chodzi o to, ze jeden jest taki, a drugi owaki.
i ten owaki moze napisac wiec po co sprowdzac kto sie okaze owaki.
tak to wyglada.

I TU MNIE ZRANILES NA WSKROS...JAK SHREK OSIOŁKA :((

she
05-01-08, 18:17
ja Cie pociesze, gladiatorze :oko2:

Porzadny
05-01-08, 18:25
I TU MNIE ZRANILES NA WSKROS...JAK SHREK OSIOŁKA :((
ej nie lam sie :)
to nie bylo personalnie do ciebie bo akurat przez ten czas jaki jestem na forum mam juz jakas opinie wyrobiona na twoj temat i jest bardziej pozytywna tu chodzi o ogolny problem internetowy. przeciez nie korzysta sie tylko z jednego forum. poza tym nie wiem dokladnie ilu jest administratorow i jakie maja na przyklad prawa sm? moze tez widza ankiete.
to bylo tylko stwierdzenie. nic personalnego i nie mam wcale zamiaru cos tobie zarzucac. zreszta ja tez mam male forum gdzie jestem wspolprowadzacym administratorem i tez widze kto jak glosuje ale nigdy nikomu nic na ten temat nie powiedzialem.

juSta
05-01-08, 18:25
wyjebcie ten dzial babski i po sprawie ,jak chca sobie pierdolic glupoty niech pisza na gg do siebie a nie ukryte dzialy im zakladac ,krótka pilka


wypierdolic ten babski i po sprawie, nie wiem komu to sluzy.
jak chcecie sobie popierdolic to zrobcie sobie na gadu konferencje czy jak to sie nazywa i nawijajcie.


jak chcecie kogoś powyzywać to sobie też równie dobrze możecie to na gg zrobić. po co wam forum w takim razie?
otóż odpowiedź jest prosta- pogadać, powymieniać opinie, popieprzyć głupoty, co kto woli. są takie sprawy o których wy, faceci wiedzieć nie powinniście i właśnie dlatego jest dział babski. jeśli tego nie rozumiecie to wasz problem.
co do szóstki to bardzo się rozczarowałam, domyślam się, że moje zdanie i tak go gówno obejdzie ale faktem jest, że nie spodziewałam się tego po nim. owszem, dotarły do mnie pewne sygnały, ale to?
w sumie z ciekawości chciałabym zobaczyć, co 6b ma w tej sprawie do powiedzenia. nie dlatego, że wierzę, że to tylko głupi żart, ale żeby w końcu wyszło na jaw, kto tu kogo udaje.

wenus
05-01-08, 18:39
jak chcecie kogoś powyzywać to sobie też równie dobrze możecie to na gg zrobić. po co wam forum w takim razie?
otóż odpowiedź jest prosta- pogadać, powymieniać opinie, popieprzyć głupoty, co kto woli. są takie sprawy o których wy, faceci wiedzieć nie powinniście i właśnie dlatego jest dział babski. jeśli tego nie rozumiecie to wasz problem.
co do szóstki to bardzo się rozczarowałam, domyślam się, że moje zdanie i tak go gówno obejdzie ale faktem jest, że nie spodziewałam się tego po nim. owszem, dotarły do mnie pewne sygnały, ale to?
w sumie z ciekawości chciałabym zobaczyć, co 6b ma w tej sprawie do powiedzenia. nie dlatego, że wierzę, że to tylko głupi żart, ale żeby w końcu wyszło na jaw, kto tu kogo udaje.

racja...

Porzadny , ja tez sobie zdaje sprawe z tego ,ze przyjaciol to sie szuka w realu a pisanie tu traktuje tylko jako przyjemnosc i nie wazne czy z kims dyskutuje ostro bo czasami robie to by zachcecic do dalszej wymiany zdan a nie po to by pokazac za kogo ja uwazam ...
Trzeba tylko umiec zachowac pewnien dystans a jak widze nie wszystkim to wychodzi :( Ich sprawa ale do czasu o ile nie staje sie to sprawą innych osob

Selena
05-01-08, 19:06
jaaaaaaaa she ma jakis chory problem ... pierwszy raz (chyba) akcja ze araj czytal czyjes pw a tu afera jakby to bylo jego hobby ...

co do watku glownego ... nie wiem czy to fake czy nie bo za malo sie dzialo na forum ale niewazne.
nie rozumiem tylko ze ktos moze tak nie miec zycia zeby osobie ktora go wnerwi na forum wbijac sie na konto i robic syf.
najgorsze jest to,ze wlamal jej sie na maila i po tym doszedl iz ma to samo haslo do konta na dofo.
Gdyby to zrobil SsMyQ lub ktos inny,to 6b i cala reszta byscie podniesli wielki krzyk.Zreszta pamietam jaka byla afera jak Shandor przylapala SsMyQa.


witaj SsMyQ ;)

A N D E R S
05-01-08, 19:22
nalac porzadnemu

sabinka
05-01-08, 20:41
kurwa. co tu sie dzieje!
po 1 to znowu za bardzo wierze w ludzi bo k.... nie wpadlabym na to zeby kiedys komus sie wlamac na konto i czytac jego posty, planowac jakies zamieszanie itp... bo to k.... internet !! gdybym posiadala wszystkie swoje pw i gdyby ktos bardzo chcial to bym mu mogla nawet na glownej stronie dofo wkleic czy moze akurat go obgadywalam itp.. bo jakos srednio mnie obchodzi czy sie jakas "internetowa kolezanka" na mnie obrazi... wiec po co jakies w ogole konspiracje a tym forum, w ogole niektorym sie pochrzanilo w glowach naprawde ;/
po 2 chyba komus sie cos pomylilo jesli mysli ze w babskim nie mamy co robic tylko obgadywac po kolei kazdego usera. moze wam sie wydaje ze jestescie fajny i wartymi uwagi postaciami ale rzeczywistosc moze byc inna i nikogo nikt nie interesuje.... dzial jest po to zeby np she nie zakladala na ogolnym tematu ze jej sie spoznia miesiaczka i co to oznacza bo zaraz ktos by ten temat rozpierdolil a w babskim przynajmniej ktos jej odpisze.
i nie bede sobie organizowac zadnych konferencji na gg z tego powodu, bo z niektorymi osobami tu na dofo przestaje mnie laczyc cokolwiek kiedy klikne na "wyloguj". i tyle. tez zalogowalam sie na nkt dobre 5 lat temu, ale jakos mi na banie nic nie wlazlo i zebym siedziala w pracy czy gdziekolwiek i rozkminiala co zrobie na dofo jak wroce do domu.... sorry, ale jak ktos z was tak ma to proponuje porade u specjalisty :loser:

ps. corsaire - zrob mi w 2008 ta przyjemnosc i zmien swoja osobowosc na forum, a jesli chcesz napisac "ale ja taki jestem" to kliknij wczesniej na WYLOGUJ. dziekuje.

Enemigo
05-01-08, 20:45
Jestem dumny, ze jestem zamieszany w taka afere, bede mial o czym dzieciom opowiadac :10:

sabinka
05-01-08, 20:45
niemazaco daj spokoj ene, takim czyms sie podniecac to tak samo jak myslec 3 dni temu co sie zrobi mineczce po powrocie do domu niemazaco
i tak slub bedzie :)

Enemigo
05-01-08, 20:55
A moze to jakas horrendalna mistyfikacja? :10:

sabinka
05-01-08, 21:03
a moze nas tak naprawde tu nie ma? :124:

juSta
05-01-08, 21:25
ja tu i tak tylko sprzątam :zgnite:

corsaire
05-01-08, 21:31
...

ps. corsaire - zrob mi w 2008 ta przyjemnosc i zmien swoja osobowosc na forum, a jesli chcesz napisac "ale ja taki jestem" to kliknij wczesniej na WYLOGUJ. dziekuje.

dla ciebie wszystko

whatever
05-01-08, 21:47
nie rozumiem tylko ze ktos moze tak nie miec zycia zeby osobie ktora go wnerwi na forum wbijac sie na konto i robic syf.

hehe to samo pomyslalem. tylko do pieca by ladowal, nie wiem jak bardzo trzeba sie nudzic, zeby lamac hasla po to, zeby robic dymy na forum internetowym. 6b od pewnego czasu przestal rozrozniac swoja internetowa osobowosc od rzeczywistej.
forum to zabawa.

jest jednak spora szansa, ze to mistyfikacja :)
ciekawe tez w jakis sposob tak predko rozchodza sie wiesci, ze w chwili usuniecia 6b pojawia sie smyq. on czasem za podobna rzecz nie zostal pozegnany?

araj
05-01-08, 21:47
... dzial jest po to zeby np she nie zakladala na ogolnym tematu ze jej sie spoznia miesiaczka i co to oznacza bo zaraz ktos by ten temat rozpierdolil a w babskim przynajmniej ktos jej odpisze.


wiedziałem...jest w ciąży...she zajszła :96:

corsaire
05-01-08, 21:52
...
ciekawe tez w jakis sposob tak predko rozchodza sie wiesci, ze w chwili usuniecia 6b pojawia sie smyq. on czasem za podobna rzecz nie zostal pozegnany?

smyq zawsze tu byl - tylko niezalogowany
tak jak teraz tu jest sent, 6b i stern...:)

araj
05-01-08, 21:53
hehe to samo pomyslalem. tylko do pieca by ladowal, nie wiem jak bardzo trzeba sie nudzic, zeby lamac hasla po to, zeby robic dymy na forum internetowym. 6b od pewnego czasu przestal rozrozniac swoja internetowa osobowosc od rzeczywistej.
forum to zabawa.

jest jednak spora szansa, ze to mistyfikacja :)
ciekawe tez w jakis sposob tak predko rozchodza sie wiesci, ze w chwili odejscia 6b pojawia sie smyq

mój boże.....zadna mistyfikacja,a smyqa zawołałem,zeby zobaczył temat,smyq mam na gg i mamy kontakt ......słuchajcie ,sa granice nawet w napinkach...

whatever
05-01-08, 21:54
mój boże.....zadna mistyfikacja,a smyqa zawołałem,zeby zobaczył temat,smyq mam na gg i mamy kontakt ......słuchajcie ,sa granice nawet w napinkach...

Tsss. Za dlugo znam to forum :)

MaT
05-01-08, 23:19
Znowu coś się dzieje... to jakaś norma już?


6b zbanowany - powinien mieć szansę wypowiedzenia się w tej sprawie.


Bazując na korespondencji, którą przedstawił Araj (czy prawdziwa, czy nie - nie wiem, zakładamy, że tak) wynika, że 6b zdobył hasło mineczki i czytał dział babski - a, reszta? Reszty chyba! nie ma, gdyż o ile w tych PW nie ma dokładnej daty wiemy, że wysłane były "wczoraj" i plan dzialań (o którym pisał 6) nie został (tak sądzę) w pełni zrealizowany.


Podsumowując - o ile to prawda i o ile jest tak, jak pisałem powyżej - 6b zdobył hasło mineczki i czytał dział babski - tyle wiemy.



Czy powinien dostać bana za zdobycie hasła mineczki?
- NIE - bo na jakiej podstawie? Chyba nie na takiej, że administrator forum odpowiada za działanie użytkownika w..."internecie"= po za forum i wymierza mu kary na forum?


Czy powienien dostać bana za czytanie babskiego?
- To już zależy od Administratora.


Pytanie: Czy użytkownik (w tym przypadku 6b) wiedział, że za takie przewinienie (czytanie "babskiego") można zostać zbanowanym?
Jeśli nie jest to nigdzie (na forum) podane do wiadomości usera = nie istnieje - nie można wymagać stosowania.
Jeżeli nie można wymagać stosowania - nie można karać za nie stosowanie.

araj
05-01-08, 23:38
mat czy ty jestes pojebany? nie madrzyj głupio sie bo pieprzysz trzy po trzy, ja nie jestem fbi zeby czekac na dowody w postaci takiej jak napisał - spamowanie forum,sfingowanie,pisanie jako mineczka,czytanie babskiego i wklejanie screnów, zamiana wszystkim avatarów nA tajemna fotke mineczki.....przestan lizac dupe 6b,bo on tu juz nie wróci, bede wypierdalal kazdego pojeba z tego forum i tyle, a co najwazniejsze ,ze nie musze tłumaczyc powodów tych decyzji mało kumajacym userom,którzy nie widza nic złego w takim działaniu,którzy w ogóle nie kumaja,że tu nie chodzi o czytanie babskiego

Nazwisko
05-01-08, 23:39
Znowu coś się dzieje... to jakaś norma już?


6b zbanowany - powinien mieć szansę wypowiedzenia się w tej sprawie.


Bazując na korespondencji, którą przedstawił Araj (czy prawdziwa, czy nie - nie wiem, zakładamy, że tak) wynika, że 6b zdobył hasło mineczki i czytał dział babski - a, reszta? Reszty chyba! nie ma, gdyż o ile w tych PW nie ma dokładnej daty wiemy, że wysłane były "wczoraj" i plan dzialań (o którym pisał 6) nie został (tak sądzę) w pełni zrealizowany.


Podsumowując - o ile to prawda i o ile jest tak, jak pisałem powyżej - 6b zdobył hasło mineczki i czytał dział babski - tyle wiemy.



Czy powinien dostać bana za zdobycie hasła mineczki?
- NIE - bo na jakiej podstawie? Chyba nie na takiej, że administrator forum odpowiada za działanie użytkownika w..."internecie"= po za forum i wymierza mu kary na forum?


Czy powienien dostać bana za czytanie babskiego?
- To już zależy od Administratora.


Pytanie: Czy użytkownik (w tym przypadku 6b) wiedział, że za takie przewinienie (czytanie "babskiego") można zostać zbanowanym?
Jeśli nie jest to nigdzie (na forum) podane do wiadomości usera = nie istnieje - nie można wymagać stosowania.
Jeżeli nie można wymagać stosowania - nie można karać za nie stosowanie.

Mat jak ci wjade na twojego prywatnego maila , przeczytam listy przegladne foty to moze skumasz ...

To nie tylko narusza dobre obyczaje to juz podchodzi pod sprawe karna...

smoke
05-01-08, 23:43
ja sobie kiedys poczytalem forum dla sm/administratorow, wchodze pewnego dnia na dofo i patrze sie, a tam calkiem na dole jakis nowy dzial byl. no to wchodze i czytam co sie da i w nogi! ale tam nudy i dyskusje o tym co robic zeby forum bylo ladniejsze i takie tam. nastepnego dnia juz nic w tamtym miejscu nie bylo, czary jakies albo co?

araj
05-01-08, 23:45
ja sobie kiedys poczytalem forum dla sm/administratorow, wchodze pewnego dnia na dofo i patrze sie, a tam calkiem na dole jakis nowy dzial byl. no to wchodze i czytam co sie da i w nogi! ale tam nudy i dyskusje o tym co robic zeby forum bylo ladniejsze i takie tam. nastepnego dnia juz nic w tamtym miejscu nie bylo, czary jakies albo co?

to była specjalna promocja for you

Enemigo
05-01-08, 23:48
Bez 6B to juz nie bedzie to samo

mineczka
05-01-08, 23:49
Zakladajac sobie konto mailowe i konto na forum nie wiedzialam ze jest ktos na forum az tak bardzo chory z nienawisci do osoby z forum internetowego(bo to juz jest choroba) zeby swoj wolny czas poswiecac na to aby zlamac komus haslo-jakos mi to nawet do glowy nie przyszlo
2 Od kilku dni nie logowalam sie na forum ale gdy przegladalam forum ako niezalogowana - w osobach ktore odwiedzaly dzisiaj dofo na dole strony ,prawie codziennie widzialam ze bylam zalogowana w nocy,zapytalam Araja dlaczego tak sie dzieje ,no i Araj mi wyjasnił
3 Dzial babski jest dlatego żebyśmy my kobiety mogly sobie pogadac o naszych sprawach i poogladac nagie meskie fotki i naprawde nie rozumiem dlaczego kilku panom dział babski aż tak przeszkadza

MaT
05-01-08, 23:57
mat czy ty jestes pojebany? nie madrzyj głupio sie bo pieprzysz trzy po trzy, ja nie jestem fbi zeby czekac na dowody w postaci takiej jak napisał - spamowanie forum,sfingowanie,pisanie jako mineczka,czytanie babskiego i wklejanie screnów, zamiana wszystkim avatarów nA tajemna fotke mineczki.....przestan lizac dupe 6b,bo on tu juz nie wróci, bede wypierdalal kazdego pojeba z tego forum i tyle, a co najwazniejsze ,ze nie musze tłumaczyc powodów tych decyzji mało kumajacym userom,którzy nie widza nic złego w takim działaniu,którzy w ogóle nie kumaja,że tu nie chodzi o czytanie babskiego
Nie, a ty jesteś? - bo coś tutaj z tobą nie tak.

Lizać? - nie rozśmieszaj mnie

Człowieku ja nie osądzam ludzi od tak sobie. I do każdej sprawy podchodzę obiektywnie. A, to że napisałem to tak, jak napisałem - in plus 6b - tylko dlatego, że został wyjabany bez możliwośći obrony.

A, że sprawę znam (my wszyscy - może oprócz Ciebie) tylko na podstawie tego co zaprezentowałeś to, właśnie na tej podstawie napisałem swoj wcześniejszy post.


I kurwa wskaż mi tam coś co jest nie zgodne z prawdą!


To jest OBIEKTYWNE! - bez emocji - bo ja to mam w piździe drogi kolego. Te wasze forumowe ekscesy - nie uczestnicze w nich - chyba, że ktoś mnie zaprasza!


Co do tego, co napisał Nazwa - masz rację - ale, jeżeli wiesz o czym piszesz, to wiesz również, że to wygląda zupełnie inaczej niż... no właśnie, tutaj.

Czy to, że zbanował Araj 6b, spawi, że on nie będzie mógł włamać się na maila mineczce? - myślcie trochę ludzie.

Chłodna kalkulacja.

araj
06-01-08, 00:04
Nie, a ty jesteś? - bo coś tutaj z tobą nie tak.

Lizać? - nie rozśmieszaj mnie

Człowieku ja nie osądzam ludzi od tak sobie. I do każdej sprawy podchodzę obiektywnie. A, to że napisałem to tak, jak napisałem - in plus 6b - tylko dlatego, że został wyjabany bez możliwośći obrony.

A, że sprawę znam (my wszyscy - może oprócz Ciebie) tylko na podstawie tego co zaprezentowałeś to, właśnie na tej podstawie napisałem swoj wcześniejszy post.


I kurwa wskaż mi tam coś co jest nie zgodne z prawdą!


To jest OBIEKTYWNE! - bez emocji - bo ja to mam w piździe drogi kolego. Te wasze forumowe ekscesy - nie uczestnicze w nich - chyba, że ktoś mnie zaprasza!


Co do tego, co napisał Nazwa - masz rację - ale, jeżeli wiesz o czym piszesz, to wiesz również, że to wygląda zupełnie inaczej niż... no właśnie, tutaj.

Czy to, że zbanował Araj 6b, spawi, że on nie będzie mógł włamać się na maila mineczce? - myślcie trochę ludzie.

Chłodna kalkulacja.niemazaco jak cos ci nie pasuje w mojej administracji to zawsZe mozesz podac mnie do sadu, a ja jak bede chciał ,to wytłumacze raz jeszcze powody,dla których leca twoi koledzy jak stern czy 6b, jak nie bede chciał,to nie wytłumacze - wszystko w temacie

MaT
06-01-08, 00:09
Kolego - masz rację, niektóre rzeczy mi nie pasują, ale są też niektóre, które mi pasują.

Moi koledzy powiadasz? - heh, oni są tak bardzo moi, jak twoi... kolego.

araj
06-01-08, 00:25
Mat, jezeli chcesz krytykowac mój sposób zarzadzania,powinienes zacząc od swojego podwórka,jestes modem sportu,napisz co tam robisz,jakies sukcesy? ja ci moge napisac duuzo o tym co zrobiłem, jezeli chodzi o rozwój forum jestes jednym z tych,którzy maja to w dupie, bo nawet jezeli potrzebuje pomocy w postaci waszych opinii, zakladam temat i chce tylko poznac wasza opinię ,dzieki której zrobie krok w prawo lub lewo.....tez,jak wiekszośc masz to w dupie, ale jeżeli zbanuje kogoś(ostatnio chyba to był stern z pół roku temu) to wlasnie tacy jak ty najgłośniej krzycza o jakis prawach i obowiazkach,o jakiejs moralności ..... wiesz co....nie brakuje mi słów, ale po prostu sie zamkne,bo nieraz tak jest lepiej

MaT
06-01-08, 00:28
a, czy myślisz, że tylko słowa i opinie w stylu: tak, tak, jest super - wnoszą coś w rozwój forum?



Ja też już więcej nie pisze w temacie...

araj
06-01-08, 00:30
a, czy myślisz, że tylko słowa i opinie w stylu: tak, tak, jest super - wnoszą coś w rozwój forum?


:10:...o czym ty piszesz....mat jestes nawalony....to sobie pogadalismy

corsaire
06-01-08, 00:34
...

I kurwa wskaż mi tam coś co jest nie zgodne z prawdą!


To jest OBIEKTYWNE!...myślcie trochę ludzie.

...

chcesz , to ci wytlumacze (KROK PO KROKU! )jakie to jest obiektywne na pw, bo nie chcialbym ciebie osmieszac

jest nie tylko nieobiektywne, ale zarowno nielogiczne jak i nieprawdziwe

SsMyQ
06-01-08, 00:38
najgorsze jest to,ze wlamal jej sie na maila i po tym doszedl iz ma to samo haslo do konta na dofo.
Gdyby to zrobil SsMyQ lub ktos inny,to 6b i cala reszta byscie podniesli wielki krzyk.Zreszta pamietam jaka byla afera jak Shandor przylapala SsMyQa.


witaj SsMyQ ;)

Witaj Selenko.

cudze wytkną swojego nie widzą, a niech sie cieszą ze mają fajne zycie w necie :)

mineczka
06-01-08, 00:45
Ssmyq też Cię witam serdecznie
A Ty Araj jeżeli możesz to zamknij temat i bedzie po sprawie

SsMyQ
06-01-08, 00:48
Słodziak Słodzi i ch*j innym do tego
Mineczka... co zbroiłaś w ostatnim czasie :)

MaT
06-01-08, 00:49
chcesz , to ci wytlumacze (KROK PO KROKU! )jakie to jest obiektywne na pw, bo nie chcialbym ciebie osmieszac

jest nie tylko nieobiektywne, ale zarowno nielogiczne jak i nieprawdziwe
to miało być "obiektywne" - przeczytaj sobie moje posty raz jeszcze, a zrozumiesz.


Araj - pomagać można również krytykując


Wszystko w temacie.

mineczka
06-01-08, 00:54
Mineczka... co zbroiłaś w ostatnim czasie :)
Dporowadzilam 6b do obsesji :)

araj
06-01-08, 00:57
Araj - pomagać można również krytykując




nie rozumiesz w dalszym ciagu,masz przykład - dzisiejsza ankieta o galerii, mógłbym sam podjac decyzje,ale chce znac wasze zdanie....zobacz jaka mam pomoc( po kilku godzinach mineczka i sabinka -chyba - tylko zaglosowały. A mi naprawde zalezy na waszych opiniach

pepek
06-01-08, 00:57
...

I kurwa wskaż mi tam coś co jest nie zgodne z prawdą!
..
sory za wjebywanie sie w rozmowe ale ...

Art. 267.
§ 1. Kto bez uprawnienia uzyskuje informację dla niego nie przeznaczoną, otwierając zamknięte pismo, podłączając się do przewodu służącego do przekazywania informacji lub przełamując elektroniczne, magnetyczne albo inne szczególne jej zabezpieczenie, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

ble ble faq-prawo internetu - odpowiedzialno (http://www.prawnik.net.pl/pwi/faqhack.htm) poczytac jak cos ...

SsMyQ
06-01-08, 01:01
w tym wypadku obsesja była wrodzona ..

Frajerem i kur*a sie okazał.. zadna nowosc :)

MaT
06-01-08, 01:23
[Sprawa się wyjaśniła - nie miałem pewności, już ją mam -> PW]

Araj - jest OK!

araj
06-01-08, 01:29
widzicie???? wszystko mozna wyjasnic sobie przez pw,takze piszcie sobie pw,nie bójcie sie,ze bede czytał :).........do she tylko uwazajcie,bo jej czytam codziennie(ona jest szpiegiem z krainy deszczowców - karramba

http://www.forum.tarnow.pl/prv/viki/karamba.JPG

she
06-01-08, 01:39
widzicie???? wszystko mozna wyjasnic sobie przez pw,takze piszcie sobie pw,nie bójcie sie,ze bede czytał :).........do she tylko uwazajcie,bo jej czytam codziennie(ona jest szpiegiem z krainy deszczowców - karramba

http://www.forum.tarnow.pl/prv/viki/karamba.JPG

araj to za to taki dofowy papa smerf :lolek: i pan b, czyta nawet w waszych grzesznych myś...pw. i nie znacie dnia ani godziny sądu ostatecznego ;)
araj, no tak, w sumie kiedyś nieopatrznie podałam Ci hasło jak nie mogłam się zalogować :oko2:

PS: ja to nawet zaczynałam lubić 6b przez pw własnie. hum.


ja sobie kiedys poczytalem forum dla sm/administratorow, wchodze pewnego dnia na dofo i patrze sie, a tam calkiem na dole jakis nowy dzial byl. no to wchodze i czytam co sie da i w nogi! ale tam nudy i dyskusje o tym co robic zeby forum bylo ladniejsze i takie tam. nastepnego dnia juz nic w tamtym miejscu nie bylo, czary jakies albo co?

zbanować! :zgnite:



wiedziałem...jest w ciąży...she zajszła :96:

teraz trzeba ustalić ojcostwo.
no, przyznać się, który z panów najwięcej zarabia? :zgnite:

araj
06-01-08, 01:42
teraz trzeba ustalić ojcostwo.
no, przyznać się, który z panów najwięcej zarabia? :zgnite:

oj jak ty jeszcze musisz sie nauczyc.....pytaj,kto ma najwieksze konto

portia
06-01-08, 11:15
ja mam penisa i czytam babski - na koncie Shandor



;)

sztetke
06-01-08, 11:19
Zakladajac sobie konto mailowe i konto na forum nie wiedzialam ze jest ktos na forum az tak bardzo chory z nienawisci do osoby z forum internetowego(bo to juz jest choroba) zeby swoj wolny czas poswiecac na to aby zlamac komus haslo-jakos mi to nawet do glowy nie przyszlo
2 Od kilku dni nie logowalam sie na forum ale gdy przegladalam forum ako niezalogowana - w osobach ktore odwiedzaly dzisiaj dofo na dole strony ,prawie codziennie widzialam ze bylam zalogowana w nocy,zapytalam Araja dlaczego tak sie dzieje ,no i Araj mi wyjasnił
3 Dzial babski jest dlatego żebyśmy my kobiety mogly sobie pogadac o naszych sprawach i poogladac nagie meskie fotki i naprawde nie rozumiem dlaczego kilku panom dział babski aż tak przeszkadza

a jakie mialas haslo,bo tak sie zastanawiam czy sobie nie zmienic jak tak latwo je zlamac (chodzi o poczte),bo na dofo to kazdy moze moje haslo zlamac.

araj
06-01-08, 11:58
a jakie mialas haslo,bo tak sie zastanawiam czy sobie nie zmienic jak tak latwo je zlamac (chodzi o poczte),bo na dofo to kazdy moze moje haslo zlamac.

zmien ,jak takie łatwe

sztetke
06-01-08, 14:29
zmien ,jak takie łatwe

zmienilem na cos w tym rodzaju; litwoojczyznomoja151.

she
06-01-08, 15:05
musimy powołać komisje śledcze do spraw dofowskich afer :chill::96:

inde
06-01-08, 16:29
kurwa. co tu sie dzieje!
po 1 to znowu za bardzo wierze w ludzi bo k.... nie wpadlabym na to zeby kiedys komus sie wlamac na konto i czytac jego posty, planowac jakies zamieszanie itp... bo to k.... internet !! gdybym posiadala wszystkie swoje pw i gdyby ktos bardzo chcial to bym mu mogla nawet na glownej stronie dofo wkleic czy moze akurat go obgadywalam itp.. bo jakos srednio mnie obchodzi czy sie jakas "internetowa kolezanka" na mnie obrazi... wiec po co jakies w ogole konspiracje a tym forum, w ogole niektorym sie pochrzanilo w glowach naprawde ;/
po 2 chyba komus sie cos pomylilo jesli mysli ze w babskim nie mamy co robic tylko obgadywac po kolei kazdego usera. moze wam sie wydaje ze jestescie fajny i wartymi uwagi postaciami ale rzeczywistosc moze byc inna i nikogo nikt nie interesuje.... dzial jest po to zeby np she nie zakladala na ogolnym tematu ze jej sie spoznia miesiaczka i co to oznacza bo zaraz ktos by ten temat rozpierdolil a w babskim przynajmniej ktos jej odpisze.
i nie bede sobie organizowac zadnych konferencji na gg z tego powodu, bo z niektorymi osobami tu na dofo przestaje mnie laczyc cokolwiek kiedy klikne na "wyloguj". i tyle. tez zalogowalam sie na nkt dobre 5 lat temu, ale jakos mi na banie nic nie wlazlo i zebym siedziala w pracy czy gdziekolwiek i rozkminiala co zrobie na dofo jak wroce do domu.... sorry, ale jak ktos z was tak ma to proponuje porade u specjalisty :loser:

ps. corsaire - zrob mi w 2008 ta przyjemnosc i zmien swoja osobowosc na forum, a jesli chcesz napisac "ale ja taki jestem" to kliknij wczesniej na WYLOGUJ. dziekuje.

podniecasz mnie

araj
06-01-08, 16:52
podniecasz mnie

:bravo: :33:

inde
06-01-08, 17:54
hehe :)

mineczka
06-01-08, 19:40
podniecasz mnie

Ja perdziele -Sabinka jak Ty to robisz? :)))

sabinka
06-01-08, 20:36
normalnie.. inde dostaje codziennie pare razy z :74: :)

Goerres
07-01-08, 00:38
jakim prawem admin czyta cudze PW ?

gdybys szukal slowa kluczowego "mineczka" to daloby ci znacznie wiecej rezultatow, albo i nawet te ktore ona sama pisala. Jesli trafiles prosto na 6b, to po prostu juz dawno chciales go udupic :)

araj
07-01-08, 07:28
jakim prawem admin czyta cudze PW ?

gdybys szukal slowa kluczowego "mineczka" to daloby ci znacznie wiecej rezultatow, albo i nawet te ktore ona sama pisala. Jesli trafiles prosto na 6b, to po prostu juz dawno chciales go udupic :)
pieprzysz...gdybym szukał we wszystkich pw to zajeloby mi to ...hmmm z miesiac ,tych pw jest kilkadziesiat tysiaków, szukalem tylko w tych z kilku ostatnich dni, piszesz dawno chciałem go udupić??? jeszcze przedwczoraj pisalem z 6b na pw o planach lekkich zmian na dofo....gores ,ja wiem,ze byliscie blisko,ale nie wkrecaj sobie filmów,nie zmuszaj mnie,zebym sie tłumaczył,jakbym zrobił cos złego,nie lubie tego, mysle,ze w sposób kurewsko dobitny i dokladny zawsze przedstawiam powód takiej decyzji, szóstka zachował się jak szczur , knuł plany majace na celu na pewno nie rozwój dofo....

she
07-01-08, 08:03
.gores ,ja wiem,ze byliscie blisko,

nawet takie rzeczy wiesz... :96:

profektus
07-01-08, 12:36
Zakladajac sobie konto mailowe i konto na forum nie wiedzialam ze jest ktos na forum az tak bardzo chory z nienawisci do osoby z forum internetowego(bo to juz jest choroba) zeby swoj wolny czas poswiecac na to aby zlamac komus haslo-jakos mi to nawet do glowy nie przyszlo
2 Od kilku dni nie logowalam sie na forum ale gdy przegladalam forum ako niezalogowana - w osobach ktore odwiedzaly dzisiaj dofo na dole strony ,prawie codziennie widzialam ze bylam zalogowana w nocy,zapytalam Araja dlaczego tak sie dzieje ,no i Araj mi wyjasnił
3 Dzial babski jest dlatego żebyśmy my kobiety mogly sobie pogadac o naszych sprawach i poogladac nagie meskie fotki i naprawde nie rozumiem dlaczego kilku panom dział babski aż tak przeszkadza


ja chce dostęp do babskiego!!!!:):oko2:

she
07-01-08, 16:28
araj teraz sprawdzaq IP więc nie mogę Ci dać hasła :((

portia
07-01-08, 16:53
to zacznijcie używać tor'a i Araj będzie musiał dać sobie spokój i może jego rodzina na tym skorzysta ;)

araj
07-01-08, 17:21
to zacznijcie używać tor'a i Araj będzie musiał dać sobie spokój i może jego rodzina na tym skorzysta ;)

właśnie ...

profektus
07-01-08, 17:23
araj teraz sprawdzaq IP więc nie mogę Ci dać hasła :((

ja się jeszcze mogę logować z innego IP:oko2: wiec dawaj na GG:chill:

Porzadny
07-01-08, 17:25
to zacznijcie używać tor'a i Araj będzie musiał dać sobie spokój i może jego rodzina na tym skorzysta ;)
co to tor? bo chyba nie jakis od kolejki.

Shandor
07-01-08, 18:02
ale o co chodzi? :zgnite:

Goerres
07-01-08, 18:06
pieprzysz...gdybym szukał we wszystkich pw to zajeloby mi to ...hmmm z miesiac ,tych pw jest kilkadziesiat tysiaków, szukalem tylko w tych z kilku ostatnich dni, piszesz dawno chciałem go udupić??? jeszcze przedwczoraj pisalem z 6b na pw o planach lekkich zmian na dofo....gores ,ja wiem,ze byliscie blisko,ale nie wkrecaj sobie filmów,nie zmuszaj mnie,zebym sie tłumaczył,jakbym zrobił cos złego,nie lubie tego, mysle,ze w sposób kurewsko dobitny i dokladny zawsze przedstawiam powód takiej decyzji, szóstka zachował się jak szczur , knuł plany majace na celu na pewno nie rozwój dofo....

to w jakich PW szukales, musiales ich przeczytac duzo wiecej niz tylko to PW ktore udostepniles. Chyba, ze skorzystales z wrozki, ktora powiedziala zeby czytac ostatnie PW tylko od 6b, i w ogole skad wiedziales ze w PW znajdziesz wyjasnienie sytuacji :)
W kazdym razie łobuz jestes

araj
07-01-08, 18:11
to w jakich PW szukales, musiales ich przeczytac duzo wiecej niz tylko to PW ktore udostepniles :)
W kazdym razie łobuz jestes

nie, to nie tak, słuchaj wybrałem 50 ostatnich pw i w nich znalazłem...jezeli uwazasz,ze kłamię lub cos krece to zawsze możesz zainstalowac darmoey easyphp, zainstalowac vbulletin i zobaczyć poprzez phpmyadmina jak sie korzysta z tabel w bazie danych ...pozdrawiam i całuję-twój na zawsze araj :chill:

wenus
07-01-08, 18:48
Niedlugo to dojdzie do tego ,ze jak ktos dostanie bana bo na niego zasluzyl to sie cala komisja sledcza zwola i beda obradowac:

pkt 1 czy admin slusznie podjal taka decyzje

pkt 2 czy osoba pokrzywdzona przez zbanowanego nie wyciagnela zadnych korzysci z tego faktu

pkt 3 czy nie byloby najlepszym rozwiazaniem zamknac dofo ? (bo bez zbanowanego ludzie zatraca tu sens pisania )

:) :)))

Selena
07-01-08, 18:53
ale co by Araj nie zrobil to jest zle.
Zrobi cos to jest mowione,ze nieslusznie,nie robi nic to jest placz,ze ma gdzies co tu sie dzieje i jest malo konsekwentny.

portia
07-01-08, 18:59
Tor (ang. (http://pl.wikipedia.org/wiki/J%C4%99zyk_angielski) The Onion Routing) jest wirtualną siecią komputerową (http://pl.wikipedia.org/wiki/Sie%C4%87_komputerowa) implementującą trasowanie cebulowe (http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Trasowanie_cebulowe&action=edit) i w konsekwencji zapewniającą użytkownikom prawie anonimowy (http://pl.wikipedia.org/wiki/Anonim) dostęp do zasobów Internetu (http://pl.wikipedia.org/wiki/Internet).Źródło: wikipedia

Teraz wyręczę się słowami admina donkey.outs.pl (także Araj nie bierz tego do siebie)

ściągasz to:
http://www.torproject.org/dist/vidalia-bun....18a-0.0.14.exe (http://www.torproject.org/dist/vidalia-bundles/vidalia-bundle-0.1.2.18a-0.0.14.exe)
oraz plugin do firefoxa
https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/2275
po instalacji masz guzik na firefoxie czy właczyć tora czy wyłaczyc - i jesteś tak anonimowy ze żaden cwel admin na żadnym forum ci nie podskoczy - bo bedzie widział fikcyjne IPoficjalnie brzmi to tak:

Tor jest projektem, który pomaga chronić użytkowników przed inwigilacją w postaci tzw. analizy ruchu (ang. traffic analysis) (http://www.torproject.org/overview.html), która zagraża anonimowości, prywatności, prowadzeniu poufnych interesów i osobistej komunikacji i bezpieczeństwu państwa. Tor chroni cię, przekazując twoją komunikację poprzez rozproszoną sieć przekaźników sieciowych uruchamianych przez wolontariuszy na całym świecie: zapobiega to odkrywaniu, jakie strony odwiedzasz poprzez podsłuchiwanie twojego połączenia internetowego i zapobiega to odkrywaniu twojego miejsca pobytu prez strony, które odwiedzasz. Tor działa z wieloma już istniejącymi aplikacjami, łącznie z przglądarkami internetowymi, komunikatorami, zdalnym logowaniem i innymi, opartymi na internetowym protokole TCP.Źródło:Polski sajt projektu (http://www.torproject.org/index.html.pl)

araj
07-01-08, 19:16
spoko,ja wiem,że jest wiele możliwości, ja nigdy nie miałem pierdolca,zeby sprawdzac ip,dochodzic kto jest czyim klonem...na dofo pisze wiele klonów,zbanowanych tez (tak mysle) i mi to nie przeszkadza,absolutnie(ale zawsze zbanuje tego,kogo wyczaje :) )

nie rozumie tylko,dlaczego kazdy admin to cwel :10:

wenus
07-01-08, 19:23
nie rozumie tylko,dlaczego kazdy admin to cwel :10:

moze znasz za malo odcieni kolorow ? :10: - zawsze to mozliwosc lepszego postrzegania roznorakich spraw i prawidlowej oceny ;)

klon 6b
07-01-08, 19:26
Niedlugo to dojdzie do tego ,ze jak ktos dostanie bana bo na niego zasluzyl to sie cala komisja sledcza zwola i beda obradowac:

pkt 1 czy admin slusznie podjal taka decyzje

pkt 2 czy osoba pokrzywdzona przez zbanowanego nie wyciagnela zadnych korzysci z tego faktu

pkt 3 czy nie byloby najlepszym rozwiazaniem zamknac dofo ? (bo bez zbanowanego ludzie zatraca tu sens pisania )

:) :)))

Hehe nigdy sie co do Ciebie Wenus nie mylilem i nigdy mnie nie zawiodlas.
Widzisz nagle z Mineczki zrobila sie ofiara ale dzieki temu Araj pokazal ze jest hipokryta i ma podwojne standardy.
Tak,dostalem cynk ze pieprzysz o mnie glupoty nie z tej Ziemi w babskim,tak jak i Mineczka albo Selena,nie zaprzeczaj bo ja sie spodziewalem ze dostane bana i zrobilem kopie tego co chcialem,dowody istnieja.
Pomyslalem sobie ze to sprawdze,nie lubie Mineczki bo to ona pierwsza zatracila granice i zaczela napieprzac ponizej pasa,ja jeszcze na to nie odpowiedzialem i nie wiadomo czy kiedykolwiek bym to zrobil,dostalem bana z DOFO (wielka rzecz :papla: )ale w babskim czytal tez Papla a jego Araj nie banowal,w babskim czytal kiedys ten lizus Ssmykus a jego Araj nie banowal.
Tak czy inaczej kiedys Araj przyrzekal ze nie sprawdzi nigdy nikomu PW,zrobil inaczej ale mial ku temu powod,zbanowal mnie bo obawial sie ze gdybym pokazal co piszecie w tym babskim dziale to zapewne zadna z was ze wstydu juz by tu regularnie nie zagladala.
Tak czy inaczej,zachowalem sie tak jak sie zachowalem,czy jest mi przykro,wcale nie,Araj ukaral mnie przykladnie za to co sie jeszcze nie stalo i moglo nigdy nie stac (tak ja wiem jeszcze wiele rzeczy o sytuacji Mineczki a jednak nigdy tego publicznie nie pralem,moze jest mi nawet troche przykro) ale mysle ze nie fair jest nagle porownywanie mnie do Sterna czy jakiegos szczura.

Ja tu nie jestem zadna ofiara,zdawalem sobie sprawe z tego co robie i konsekwencji,mysle ze Araj mogl to inaczej zalatwic ze mna bo tak czy inaczej nigdy wczesniej nie zignorowalem jego prosby no ale placzu nie ma.

W podsumowaniu,Araj dobrze wiem ze chciales mnie wyjebac z forum od jakiegos czasu,juz kiedys dales mi dowod ze brakuje Ci odwagi cywilnej,pamietasz jak mowiles tej ciocie Ssmykowi zeby mnie banowal?
Mogles mi po prostu powiedziec ze nie chcesz mnie tu widziec,jakby na to nie patrzec to wlozylem troche "potu" w rozwoj Twojego forum,teraz to juz niewazne.

Ja pomimo tego wszystkiego bylem z Toba szczery i jakos nadal Cie lubie tylko uwazam ze sam sie troche poplatales w tym wszystkim,aha dla jednych zlamanie hasla to pare dni a dla drugich pare minut,pamietajcie tez ze nie ma 100% zabezpieczen.
Nie bojcie sie,nie bede wam tu robil dymu bo jakos nie bardzo mnie to interesuje.
Milego dnia a naszym forumowym dwulicowym damom :loser::112:

Teraz cala para w gwizdek zeby Stern albo 6b nie mogli czytac forum.

Z powazaniem dla niektorych
6b :)

araj
07-01-08, 19:39
no...starczy,mi sie nie chce pisac,tłumaczyc, i tak ostatnio za duzo czasu poswiecalem dofo,ale to raczej chodzilo o modernizacje i tylko dlatego troszke wiecej zaangazowalem sie w niektóre sprawy,to tyle...napisze tylko tak:NIECH KAZDY PISZE Z TAKIM PODEJSCIEM ,BEZ SZUKANIA DZIURY W CAłYM,Z RADOSCIA,Z CHECIA SPEDZENIA MILE CZASU JAK TE SUKI - WENUS,MINECZKA ,SELENA, A DOFO BEDZIE WTEDY MIAłO NOWYCH LUDZI I BEDZIE TU PANOWALA MILA ATMOSFERA, Z TAKIEGO ZAłOżENIA WYCHODZI HIPOKRYTA ARAJ ....to byłoby na tyle

wenus
07-01-08, 20:16
Hehe nigdy sie co do Ciebie Wenus nie mylilem i nigdy mnie nie zawiodlas.

Tak,dostalem cynk ze pieprzysz o mnie glupoty nie z tej Ziemi w babskim


,zbanowal mnie bo obawial sie ze gdybym pokazal co piszecie w tym babskim dziale to zapewne zadna z was ze wstydu juz by tu regularnie nie zagladala.


Ja pomimo tego wszystkiego bylem z Toba szczery i jakos nadal Cie lubie



Od poczatku:
- ciesze sie ,ze nigdy Cie nie zawiodlam - faktycznie strasznie Cie obgadalysmy w "babskim" , az tak bardzo ze musialam sie cofnac do tematu z 7.01.2007 w ktorym napisalam ze strasznie mi dzialasz na nerwy z tymi tekstami o murzynach.... ( jesli dziewczyny sie zgodza to ja nie mam nic przeciwko temu zeby ten temat tu pokazac i calą " strasznie straszna" jego zawartosc :))) ) to tyle jesli chodzi o obgadywanie Twojej szacownej pupy i tematu nie z tej ziemi

- nic nie tłumaczy tego , co zrobiłes a tym bardziej ciekawosc

- wydaje mi sie ,ze Araj mial inny powod zbanowania Twojej osoby i co najsmieszniejsze , to nigdy zadna z nas nic takiego mu nie sugerowała a co do wstydu to chyba powinienes zacząc od siebie

- szczery?? nawet Cie lubie?? a kto napisal do Enemigo cyt. Araj moze nas cmoknąc ...

Podsumowując :
jak Cie znam (a w tym jeszcze tez mnie nie zawiodles) to i tak przekonasz Araja i wrocisz bo w podlizywaniu sie nie masz tu sobie rownych , mi to lotto - juz od dluzszego czasu odpuscilam sobie zatarczki z Toba i powiem szczerze ,ze uwazalam to za dobry pomysl - niestety na tym tez mozna sie przejechac..

Indianka
07-01-08, 20:35
Aleeee :)
Wszyscy faceci teraz dostali dawkę porządnej adrenaliny :)))
Co te BABY w tym BABSKIM piszą,czy JA również byłem na tapecie?:)
Jeżeli pisanie o kłopotach SHE z miesiączką to wstyd,to ja się wstydzę :chill:


She,sory musiałam :)

araj
07-01-08, 20:39
baby...ale wy trzęsiecie tym forum(normalnie jak kiedyś dziad pruszkowem)

Indianka
07-01-08, 20:45
http://img117.imageshack.us/img117/6665/babaxb8.gif (http://imageshack.us)

araj
07-01-08, 20:48
http://img117.imageshack.us/img117/6665/babaxb8.gif (http://imageshack.us)

EJ...NIE POZWALAJ SOBIE


http://krant.telegraaf.nl/krant/naslag/filmrecensies/film.000518gladiator.crowe.jpg

mineczka
07-01-08, 21:22
Hehe nigdy sie co do Ciebie Wenus nie mylilem i nigdy mnie nie zawiodlas.
Widzisz nagle z Mineczki zrobila sie ofiara ale dzieki temu Araj pokazal ze jest hipokryta i ma podwojne standardy.
Tak,dostalem cynk ze pieprzysz o mnie glupoty nie z tej Ziemi w babskim,tak jak i Mineczka albo Selena,nie zaprzeczaj bo ja sie spodziewalem ze dostane bana i zrobilem kopie tego co chcialem,dowody istnieja.
Pomyslalem sobie ze to sprawdze,nie lubie Mineczki bo to ona pierwsza zatracila granice i zaczela napieprzac ponizej pasa,ja jeszcze na to nie odpowiedzialem i nie wiadomo czy kiedykolwiek bym to zrobil,dostalem bana z DOFO (wielka rzecz :papla: )ale w babskim czytal tez Papla a jego Araj nie banowal,w babskim czytal kiedys ten lizus Ssmykus a jego Araj nie banowal.
Tak czy inaczej kiedys Araj przyrzekal ze nie sprawdzi nigdy nikomu PW,zrobil inaczej ale mial ku temu powod,zbanowal mnie bo obawial sie ze gdybym pokazal co piszecie w tym babskim dziale to zapewne zadna z was ze wstydu juz by tu regularnie nie zagladala.
Tak czy inaczej,zachowalem sie tak jak sie zachowalem,czy jest mi przykro,wcale nie,Araj ukaral mnie przykladnie za to co sie jeszcze nie stalo i moglo nigdy nie stac (tak ja wiem jeszcze wiele rzeczy o sytuacji Mineczki a jednak nigdy tego publicznie nie pralem,moze jest mi nawet troche przykro) ale mysle ze nie fair jest nagle porownywanie mnie do Sterna czy jakiegos szczura.

Ja tu nie jestem zadna ofiara,zdawalem sobie sprawe z tego co robie i konsekwencji,mysle ze Araj mogl to inaczej zalatwic ze mna bo tak czy inaczej nigdy wczesniej nie zignorowalem jego prosby no ale placzu nie ma.

W podsumowaniu,Araj dobrze wiem ze chciales mnie wyjebac z forum od jakiegos czasu,juz kiedys dales mi dowod ze brakuje Ci odwagi cywilnej,pamietasz jak mowiles tej ciocie Ssmykowi zeby mnie banowal?
Mogles mi po prostu powiedziec ze nie chcesz mnie tu widziec,jakby na to nie patrzec to wlozylem troche "potu" w rozwoj Twojego forum,teraz to juz niewazne.

Ja pomimo tego wszystkiego bylem z Toba szczery i jakos nadal Cie lubie tylko uwazam ze sam sie troche poplatales w tym wszystkim,aha dla jednych zlamanie hasla to pare dni a dla drugich pare minut,pamietajcie tez ze nie ma 100% zabezpieczen.
Nie bojcie sie,nie bede wam tu robil dymu bo jakos nie bardzo mnie to interesuje.
Milego dnia a naszym forumowym dwulicowym damom :loser::112:

Teraz cala para w gwizdek zeby Stern albo 6b nie mogli czytac forum.

Z powazaniem dla niektorych
6b :)
Ja pierdziele-ty zawsze miałeś powody,dowody i rację -chcialam jeszcze coś ci napisać -bo zapewne tu wrócisz jeszcze nie raz, ale gdy jeszcze raz przeczytam pw które kierowałeś do Ene dochodze do wniosku ze jestes po prostu chory -i napisze tylko dobra radę -idz do lekarza -bo to juz nie jest uzaleznienie ale obsesja

wenus
07-01-08, 21:32
baby...ale wy trzęsiecie tym forum(normalnie jak kiedyś dziad pruszkowem)

:)))

edit(araj):wenus,ta buźka śmieje sie z czegos co jest na dole,także powinnas to tak napisać:

:)))

baby...ale wy trzęsiecie tym forum(normalnie jak kiedyś dziad pruszkowem)

Chcialabym jeszcze przypomniec pewna wypowiedz z tematu o ssmyqu
http://www.dobreforum.pl/wazne-sprawy-dofo/12735-powazna-sprawa.html



dziwne to wszystko,wyglada na to ze jako SM Ssmyq robi wiecej zlego (tak czy inaczej wyniki mowia same za siebie) niz dobrego,forumowicze glosuja zeby go usunac i teraz naprawde czas zeby Araj obiektywnie sie zastanowil nad korzysciami z jego moderowania.
Skoro Ssmyqu mial utemperowac Dziadzie i jemu podobnych clownow itp.. to moze czas dojsc do wniosku po latach rutynowego zachowania i zadnych zmian zamiast go usuwac periodycznie mozna by go wyrzucic raz na zawsze i pozbyc sie problemu ?
Nie widze zadnego wkladu w rozwoj forum z jego strony,zreszta Araj mozliwie nigdy nie dal wytycznych bo pamietam to jeszcze z moich czasow.
Skoro publika mowi NIE Ssmyqowi to chyba Araj nie moze tego ignorowac juz dluzej,sytuacja jest komiczna a juz pare osob opuscilo forum przez niego gdyz propagowal prywate.
Najwieksza hipokryzja w tym calym bajzlu jest to ze ten ktory zostal wybrany przez Araja na stroza porzadku moralnie robi to czego nikt nie toleruje a porzadku w sumie nie zaprowadza.


to tyle....

portia
07-01-08, 22:29
@indianka - nie wszyscy
@araj - a gdzie tam jest napisane, że każdy?
@wenus - rozumiem, że do mnie pijesz, ale nie zaczynaj ze mną, bo ewidentnie nie dajesz rady - tak jak i tym razem: teraz po raz kolejny okazuje się, że czytasz niechlujnie i natychmiast wyskakujesz z błyskotliwą ripostą (tekst nie jest mojego autorstwa, więc Twoja jazda z kolorami jest z dupy wyjęta)
Dalej twierdzę, że w życiu żadnego koloru nie usłyszałaś, więc dyskredytuje Cięto w dalszej przepychance w tym temacia, a poza tym nie odpisałaś ile kolorów rozróżniasz poza czarnym, białym i czerwonym.

wenus
07-01-08, 22:35
a poza tym nie odpisałaś ile kolorów rozróżniasz poza czarnym, białym i czerwonym.

No , nie odpisalam bo czarno widze dalszy ciąg tej dyskusji :lolek: ( wystarczy Ci ten jeden kolor? ;) ) Portia ales Ty spiety! Chyba za ciasne te nowe ubranka kupiles :zgnite:

portia
07-01-08, 23:06
nie wiem czego się obawiasz - przecież jeszcze Ci nie groziłam, a poza tym, tak przez monitur to niewiele mogę Ci chyba zrobić

Ja spięty? Gdybym zredukował napięcie o jakieś 4 N/m to przestałbym trzymać kał.

Widziałaś kiedyś zbyt szerokie ubranie z lateksu?

she
08-01-08, 00:18
Aleeee :)
Wszyscy faceci teraz dostali dawkę porządnej adrenaliny :)))
Co te BABY w tym BABSKIM piszą,czy JA również byłem na tapecie?:)
Jeżeli pisanie o kłopotach SHE z miesiączką to wstyd,to ja się wstydzę :chill:


She,sory musiałam :)

spoko idni, zabroniłaś mi pisac o penisach to z braku laku piszę o miesiączce :chill:
w sumie napisałabym to w "ogolnym" ale uznałam, że może ktoś jadłby obiad czytając dofo więc wam tego nie robiłam... ale jak dalej będziecie postulować kasacie babskiego... nie ma sprawy :oko2:


uf, ja tam nie uważam się za osobę 2licową, unikam konfliktów, a jeśli już jakieś mam to zawsze 2ga osoba wie co o niej myślę.

zresztą arajski, czemu sir ma bana? i czemu corsaire, klon sira może pisać?
i analogicznie.. czemu stern ma bana a jego klon RIP nie może pisać?
i jeszcze trochę analogii: czemu 6b ma bana a jego klon kolarz nie może pisać?
jednak coś w tym jest, że masz po2jne standardy, araju.
nie broniąc nikogo, bo mi to obojętne czy stern/6b/corsaire piszą czy nie.

Porzadny
08-01-08, 00:58
przemadra, dobre wnioski.





@portia


Tor (ang. (http://pl.wikipedia.org/wiki/J%C4%99zyk_angielski) The Onion Routing) jest wirtualną siecią komputerową (http://pl.wikipedia.org/wiki/Sie%C4%87_komputerowa) implementującą trasowanie cebulowe (http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Trasowanie_cebulowe&action=edit) i w konsekwencji zapewniającą użytkownikom prawie anonimowy (http://pl.wikipedia.org/wiki/Anonim) dostęp do zasobów Internetu (http://pl.wikipedia.org/wiki/Internet).Źródło: wikipedia

Teraz wyręczę się słowami admina donkey.outs.pl (także Araj nie bierz tego do siebie)
oficjalnie brzmi to tak:
Źródło:Polski sajt projektu (http://www.torproject.org/index.html.pl)
dobry patent. sprawdzilem. "teraz nikt mnie nie ruszy bo tor mnie reprezentuje".

corsaire
08-01-08, 01:08
to w jakich PW szukales, musiales ich przeczytac duzo wiecej niz tylko to PW ktore udostepniles. Chyba, ze skorzystales z wrozki, ktora powiedziala ...



nie, to nie tak, słuchaj wybrałem 50 ostatnich pw i w nich znalazłem...jezeli uwazasz,ze kłamię lub cos krece to zawsze możesz zainstalowac darmoey easyphp, zainstalowac vbulletin i zobaczyć poprzez phpmyadmina jak sie korzysta z tabel w bazie danych ...pozdrawiam i całuję-twój na zawsze araj :chill:

nie badz smieszny gores
gdyby araj chcial krecic, to wymyslilby odpowiednia historyjke
np. ze baza danych sie zwalila i dostal pw przeznaczone nie do niego

takie przedstawienie sprawy przez niego pokazuje, ze jest szczery az do bolu

araj
08-01-08, 06:29
spoko idni, zabroniłaś mi pisac o penisach to z braku laku piszę o miesiączce :chill:
w sumie napisałabym to w "ogolnym" ale uznałam, że może ktoś jadłby obiad czytając dofo więc wam tego nie robiłam... ale jak dalej będziecie postulować kasacie babskiego... nie ma sprawy :oko2:


uf, ja tam nie uważam się za osobę 2licową, unikam konfliktów, a jeśli już jakieś mam to zawsze 2ga osoba wie co o niej myślę.

zresztą arajski, czemu sir ma bana? i czemu corsaire, klon sira może pisać?
i analogicznie.. czemu stern ma bana a jego klon RIP nie może pisać?
i jeszcze trochę analogii: czemu 6b ma bana a jego klon kolarz nie może pisać?
jednak coś w tym jest, że masz po2jne standardy, araju.
nie broniąc nikogo, bo mi to obojętne czy stern/6b/corsaire piszą czy nie.

mam popiątne standardy....czemu stern ma bana i czemu klon sterna nie moze pisac, czemu corsaire moze pisac.....kobietko,jak dojdziesz do tego,że znajdziesz różnice miedzy sternem a corsaire to wtedy ci wytłumecze, a na razie zajmij sie miesiaczka a nie polityka :)

she
08-01-08, 07:16
mam popiątne standardy....czemu stern ma bana i czemu klon sterna nie moze pisac, czemu corsaire moze pisac.....kobietko,jak dojdziesz do tego,że znajdziesz różnice miedzy sternem a corsaire to wtedy ci wytłumecze, a na razie zajmij sie miesiaczka a nie polityka :)

no to skoro jest różnica to w takim razie czemu sir ma bana?
zresztą, większej różnicy nie ma z wyjątkiem tej, że stern był barwny i zakładał nowe, interesujące tematy a corsaire działa wszystkim na nerwy ale go tak nie ponosi jak sterna.

Porzadny
08-01-08, 14:10
przemadra.
musisz sobie tez uswiadomic, ze nawet jesli masz racje bo na pewno czasami tez ci sie to zdarza. to na forum nie ma demokracji nawet jesli zrobisz ankiete to i tak ci to nie pomoze.
za forum jest odpowiedzialny za nie ktos taki jak administrator, ktory i tak zrobi jak mu sie podoba. to jego wizja jest ostateczna i nikt, i nic tego nie zmieni.
ale kazda bajera jest potrzebna bo przy okazji mozna zauwazyc pewne braki konsekwencji w dzialaniu administratorow roznych grup dyskusyjnych (nie kojarzyc od razu z administracja na dofo)
i w takim wlasnie przypadku uswiadamiamy wtedy sobie, ze powiedzenie "sa rowni i rowniejsi" nadal ma racje bytu.
czasami tez taka administracja, ktora nie lubi krytyki potrafi zamknac, a nawet usunac temat dyskusji kiedy jest on jej nie na reke.
(specjalnie to zdanie napisalem aby uprzedzic kolejny ruch administracji forumowej :) )
ha ha

she
08-01-08, 14:33
przemadra.
musisz sobie tez uswiadomic, ze nawet jesli masz racje bo na pewno czasami tez ci sie to zdarza. to na forum nie ma demokracji nawet jesli zrobisz ankiete to i tak ci to nie pomoze.
za forum jest odpowiedzialny za nie ktos taki jak administrator, ktory i tak zrobi jak mu sie podoba.


po 1: Przemądra piszemy wielką literą :thx:
a po 2: ja wcale ankiet zakladac nie mam zamiaru i jestem świadoma tego o czym piszesz {jak i wszystkich innych rzeczy :chill:} - jest mi to ogolnie mówiąc obojętne więc nawet nie ma mowy o tym "czy mi to pomoze czy nie".. chodzi o pewien fakt.

Porzadny
08-01-08, 14:38
odnosnie ankiety nie sugerowalem jej wcale tworzyc tylko mial byc to przyklad uswiadamiajacy pewna sprawe.
a czy ten fakt ma jakis zwiazek z pewnym czasopismem rozrywkowo-odmozdzajacym?

she
08-01-08, 14:48
odnosnie ankiety nie sugerowalem jej wcale tworzyc tylko mial byc to przyklad uswiadamiajacy pewna sprawe.
a czy ten fakt ma jakis zwiazek z pewnym czasopismem rozrywkowo-odmozdzajacym?

niestety nie czytam tego typu pism ;)

a czy ten przykład ma jakiś związek z pewnym czasopismem rozrywkowo-podniecającym?

Porzadny
08-01-08, 14:58
no chyba nie bo ja nie czytam zadnych poza artykulami, ktore pojawiaja sie na niektorych portalach. i raczej watpie aby podniecaly mnie wiadomosci gospodarcze, polityczne lub sportowe, a nawet rozrywkowe.
co najwyzej moga wzbudzac pewna euforie

araj
08-01-08, 15:30
zamykam sie w sobie

she
08-01-08, 16:08
zamykam sie w sobie

nie zamykaj, bo kto Cie pozniej otworzy? :eek:

Enemigo
08-01-08, 18:10
Dac mu szanse!!!

smoke
08-01-08, 20:16
she chcialaby sprawiedliwosci i demokratycznego rozdawania banow. poza tym zapomina o tym, ze pisanie jako klon takiego sterna czy 6b nie sprawia bynajmniej zadnemu z nich zadnej satysfakcji (jak sadze) rejestracja pod nowym nickiem (proxy) to juz nie to samo jest po prostu. niki uzytkownikow sa bowiem czescia ich internetowo/forumowej (w tym wypadku) tozsamosci, postaci pod nimi ukryte wbrew pozorom nie sa tak do konca tylko digitalne - posiadaja wszak podobne cechy jak te "prawdziwe z krwi i kosci" nie musze tu chyba sie nad tym bardziej rozwodzic? w kazdym razie mnie nie sprawialoby przyjemnosci potykanie sie w co-ktoryms-tam temacie o wlasne zwloki. co do tego, ze stern i 6b to barwne, ciekawe, i wnoszace w "forumowe zycie" czesto niekonwencjonalne elementy rozrywkowe, to ma she racje. i na sam koniec - mnie nie jest obojetne, czy 6b i stern tu pisza - szkoda, ze nie pisza wrecz.

she
08-01-08, 20:58
she chcialaby sprawiedliwosci i demokratycznego rozdawania banow.

dzięki smoke, że najlepiej znasz moje pragnienia ;)
tym bardziej, że pisałam, że dla mnie ta kwestia jest obojętna - kiedyś chciałam zeby 6b dostał bana.. odkąd nie wchodzimy sobie w drogę było to dla mnie zupełnie obojetne i tak jest do tej pory.
ale to okropnie kiepsko wygląda jak top poster z top reputacją itp itd ma bana{6b}, user który zdaniem samego admina zakłada najciekawsze tematy ma bana a inny klon który tylko wszystkich {z tego co zauwazylam} wkurza jest ponad tym.

smoke
08-01-08, 21:30
dzięki smoke, że najlepiej znasz moje pragnienia...

cytuje tylko ten fragment, bo cala reszta to kretactwa i dorabianie filizofii do sytuacji obecnej. tylko dlatego.

jesli jest tak obojetna, to dlaczego piszesz w tym/takim temacie tak dlugie posty, podajesz za przyklad innych zbanowanych i mogacych jadnak nadal pisac (po innym nickiem - kotku, i chyba tylko jednego podalas za przyklad - niewazne)? nie staraj sie prosze byc tak ironiczna - nie potrafisz tego jeszcze zbyt dobrze - przeczytaj jeszcze raz jeden, wlasny post skierowany do araja, ten w ktorym pytasz - dlaczego stern i biegowy, a dlaczego sir czy jak mu tam, nie? naturalnie, ze nie znam twoich pragnien, gdybym mial mozliwosc ich poznania splonalbym rumiencem (jak mam nadzieje), lecz jak to mowia: "nie dla psa kielbasa". jednak czytajac strofy przez ciebie pisane dochodze do wniosku, iz jesli stern i 6b tak, sir jednak nie, to dlaczego sir nie? powinno byc tak dla nich trzech, albo - nie - rowniez dla calej trojki. jesli dobrze zrozumialem twe slowa, to wniosek z nich plynacy jest tylko jeden - sprawiedliwosci! na dobre i na zle! demokracja to juz jej rozmyty i niewyrazny cien odbity w peknietym lustrze, kotku.

JaMajka
08-01-08, 21:39
ja chce dostęp do babskiego!!!!:):oko2:

To sie ze mna zamien bo ja nie chce:zgnite:

araj
08-01-08, 21:42
strasznie spadły moje notowania na dofo ....no dobrze:
- kto mnie nienawidzi - pisać(dostanie bana oczywiście
-kto nienawidzi visty - jak wyżej
_

she
08-01-08, 21:46
cytuje tylko ten fragment, bo cala reszta to kretactwa i dorabianie filizofii do sytuacji obecnej. tylko dlatego.

jesli jest tak obojetna, to dlaczego piszesz w tym/takim temacie tak dlugie posty, podajesz za przyklad innych zbanowanych i mogacych jadnak nadal pisac (po innym nickiem - kotku, i chyba tylko jednego podalas za przyklad - niewazne)? nie staraj sie prosze byc tak ironiczna - nie potrafisz tego jeszcze zbyt dobrze - przeczytaj jeszcze raz jeden, wlasny post skierowany do araja, ten w ktorym pytasz - dlaczego stern i biegowy, a dlaczego sir czy jak mu tam, nie? naturalnie, ze nie znam twoich pragnien, gdybym mial mozliwosc ich poznania splonalbym rumiencem (jak mam nadzieje), lecz jak to mowia: "nie dla psa kielbasa". jednak czytajac strofy przez ciebie pisane dochodze do wniosku, iz jesli stern i 6b tak, sir jednak nie, to dlaczego sir nie? powinno byc tak dla nich trzech, albo - nie - rowniez dla calej trojki. jesli dobrze zrozumialem twe slowa, to wniosek z nich plynacy jest tylko jeden - sprawiedliwosci! na dobre i na zle! demokracja to juz jej rozmyty i niewyrazny cien odbity w peknietym lustrze, kotku.


smoke, ja tylko pytałam czemu tak a nie inaczej + faktycznie, pisałam, że powinno być tak, że albo wszyscy mogą pisać albo nikt no bo tak by to logicznie wychodziło ale to nie znaczy, ze mi na tym zalezy, jeśli nic się nie zmieni to przecież w poduszkę płakać nie będę. ;) a pragnienia me czyste jak łza - to Cie tak oniesmiela?


oj arajski, zaraz spadly notowania, zaraz nienawidzieć.. toż to nie wybory w USA :p


aha, z tym, że najciekawsze tematy zakłada zdaniem admina to ofc o sternie a nie o 6b - żeby nie było.

smoke
08-01-08, 21:50
ja rumienie sie juz na widok nagiej kobiecej lydki albo duzego palca u nogi (jak jest lakierowany - paznokiec, znaczy sie) - o kolanach juz nie bede pisal.

inde
08-01-08, 22:29
Ja visty nienawidze :( Jamajka dawno Cię niewidziałem:)

Enemigo
08-01-08, 22:32
Araj jest spoko, ale Vista juz nie :(

juSta
09-01-08, 09:55
no pięknie, połowa forum bana dostanie bo vista śmierdzi :(

profektus
09-01-08, 10:15
nie rozumiem o czym ta mowa....to forum araja on je załozył on za nie płaci wiec
może wyjebać z niego kazdego... bez powodu lub z powodu BO TAK.....6b przegiął palę wiec mu się nalezało....dobrze ze araj potrafi czasami pokazać jaja i zareagowac w odpowiedniej chwili nie kładzie uszu po sobie bo to 6 stern czy inny wirtualny wymiatacz inaczej byłaby taka samowolka jak na NKT.
a vista jest do dupy:)

portia
09-01-08, 16:07
nie rozumiem o czym ta mowa....to forum araja on je załozył on za nie płaci wiec
może wyjebać z niego kazdego... bez powodu lub z powodu BO TAK.....
spierdalaj sprzedawczyku na drzewo - uważam, że Vista to kupa i nie boję sięnikogo, a Araj może mi skoczyć, bo nawet ban na Tora tego nie zmieni

araj
09-01-08, 16:20
zadajcie sobie pytanie: po co klikam w dobreforum.pl?

jedni tylko po to,aby poczytać,inni z przyzwyczajenia,nastepni poniewaz chca przeznaczyc kilka chwil swojego czasu i popisac ze znajomymi, a ci ostatni juz od rana mysla,co by tu naurabiac,jak komus zrobic przykrośc,komus dojebać i pokazać siebie jako ....nie wiem...macho......zastanówcie się,komu mineczka czy sentyment zrobił przykrośc? to że sent pokazał euro i laptopa-owszem,mnie tez to rozbawiło, ale czy to powód,zeby drzec z niego łacha do konca swiata? ja mam to w dupie ,niech sobie pokazuje,jezeli ma-niech sie chwali jak lubi, albo to,ze pokaze gołą 90 letnia babcie...jezeli ma takie zainteresowania,to jego sprawa, ale czy to powód,zeby kazdemu zmienic podpis na "sentyment cuchnie kałem"...a smyq???? co takiego złego robi smyq? a ubot? a simek? kim sa ci ludzie? czy którykolwiek z nich zrobił kiedykolwiek komuś przykrość???? A teraz niech odpisza ludzie,którym 6b zrobił przykrośc....Dlaczego stern napisał sam,że dofo jest jedynym forum w necie na jakim nie ma bana????Czy to znaczy,że kazdy admin kazdego innego forum to naduzywajacy władzę kutas????
Wielu z was pamieta nkt, jak 6b tam włamał sie na konto czyjeś kosiba cieszył się z tego faktu,ja nie jestem kosiba i wszystko w temacie... pamietacie ostatnie miesiace,komu sie podobało tam oprócz np. dziadzi i ełego????


Spróbujcie spojrzec na to wszystko troszke z boku, czy uwazacie,ze ja chetnie wywalam ludzi z dofo? ludzi z którymi jestem w sieci piąty rok?

araj
09-01-08, 16:23
spierdalaj sprzedawczyku na drzewo - uważam, że Vista to kupa i nie boję sięnikogo, a Araj może mi skoczyć, bo nawet ban na Tora tego nie zmieni

profektus nie pisał w odniesieniu do mojego posta o viscie, znowu mnie zdziwiles,ze tego nie zalapales portia....słuchaj,jestes inteligent ale jaki niewychowany, jakich ty brzydkich słów uzywasz,mój boże :((

Porzadny
09-01-08, 17:03
jesli chodzi o sentymenta to idiota i czlowiek chory. jest zagrozeniem dla kazdej normalnej jednostki spolecznej.

Enemigo
09-01-08, 17:07
jesli chodzi o sentymenta to idiota i czlowiek chory. jest zagrozeniem dla kazdej normalnej jednostki spolecznej.

Podpisuje sie pod tym

she
09-01-08, 17:18
Spróbujcie spojrzec na to wszystko troszke z boku, czy uwazacie,ze ja chetnie wywalam ludzi z dofo? ludzi z którymi jestem w sieci piąty rok?

arajski, ale ja nie mówię, że źle, że wyrzucasz tylko, że mało konsekwentnie. to tylko stwierdzenie a nie nawet proba osiągnięcia czegos. bo to Twoja sprawa.

araj
09-01-08, 17:20
jesli chodzi o sentymenta to idiota i czlowiek chory. jest zagrozeniem dla kazdej normalnej jednostki spolecznej.

to jest takie pieprzenie,nie wiesz kim on jest naprawde....a gdyby tak bylo,to raczej nie pracowalby juz którys rok w hospicjum...ale nie w tym razecz, rzecz w tym,ze ja sie tym nie podniecam,mam to w dupie,szkoda byloby mojego czasu,zeby spedzic pół zycia szukajac wszystkiego o sencie na google

portia
09-01-08, 17:26
profektus nie pisał w odniesieniu do mojego posta o viscie, znowu mnie zdziwiles,ze tego nie zalapales portia....słuchaj,jestes inteligent ale jaki niewychowany, jakich ty brzydkich słów uzywasz,mój boże :((
Araj - potrzebny Ci urlop - naprawdę...

Porzadny
09-01-08, 17:29
to jest takie pieprzenie,nie wiesz kim on jest naprawde....a gdyby tak bylo,to raczej nie pracowalby juz którys rok w hospicjum...ale nie w tym razecz, rzecz w tym,ze ja sie tym nie podniecam,mam to w dupie,szkoda byloby mojego czasu,zeby spedzic pół zycia szukajac wszystkiego o sencie na google

byles w hospicostam i widziales?
to jest wlasnie pierdolenie bo ciebie tam nie bylo i polegasz na tym co on wypisuje. zreszta niech tam nawet robi co mnie to. ale na forum daje jakies kalekie kobiety, jakies inne dziwne fantazje, to nawet nie sa fantazje to dewiacje. ile on tego tam dawal chyba pamietasz w koncu. czy ja musze przypominac jego posty. pewnie i tak wiekszosc wykasowana jest. zdazylem sie jednak z niektorymi zapoznac. malo tego straszy jakimis kilerami. no prosze co to w ogole jest za zachowanie.
a jaki zdrowy czlowiek lat 30 daje na forum naga babcie, ktora ledwo sie trzyma na nogach? to jest zdrowe? to jest dewiacja. to trzeba leczyc. czerpie przyjemnosc do tego stopnia, ze nawet pragnie sie z tym podzielic z innymi ludzmi w internecie.
a powiedz jeszcze jaki czlowiek wchodzi na roznego rodzaju portale i daje jakies filmy albo wypisuje. dofo najbardziej pojebnane forum, faszysci, ksenocostam itp. albo daje zdjecia 6b na innych forum i wypisuje jakies glupoty na jego temat. to normalne jest zachowanie?

Nazwisko
09-01-08, 17:29
zadajcie sobie pytanie: po co klikam w dobreforum.pl?

jedni tylko po to,aby poczytać,inni z przyzwyczajenia,nastepni poniewaz chca przeznaczyc kilka chwil swojego czasu i popisac ze znajomymi, a ci ostatni juz od rana mysla,co by tu naurabiac,jak komus zrobic przykrośc,komus dojebać i pokazać siebie jako ....nie wiem...macho......zastanówcie się,komu mineczka czy sentyment zrobił przykrośc? to że sent pokazał euro i laptopa-owszem,mnie tez to rozbawiło, ale czy to powód,zeby drzec z niego łacha do konca swiata? ja mam to w dupie ,niech sobie pokazuje,jezeli ma-niech sie chwali jak lubi, albo to,ze pokaze gołą 90 letnia babcie...jezeli ma takie zainteresowania,to jego sprawa, ale czy to powód,zeby kazdemu zmienic podpis na "sentyment cuchnie kałem"...a smyq???? co takiego złego robi smyq? a ubot? a simek? kim sa ci ludzie? czy którykolwiek z nich zrobił kiedykolwiek komuś przykrość???? A teraz niech odpisza ludzie,którym 6b zrobił przykrośc....Dlaczego stern napisał sam,że dofo jest jedynym forum w necie na jakim nie ma bana????Czy to znaczy,że kazdy admin kazdego innego forum to naduzywajacy władzę kutas????
Wielu z was pamieta nkt, jak 6b tam włamał sie na konto czyjeś kosiba cieszył się z tego faktu,ja nie jestem kosiba i wszystko w temacie... pamietacie ostatnie miesiace,komu sie podobało tam oprócz np. dziadzi i ełego????


Spróbujcie spojrzec na to wszystko troszke z boku, czy uwazacie,ze ja chetnie wywalam ludzi z dofo? ludzi z którymi jestem w sieci piąty rok?

Mysle ze zapomniales wspomniec o Karli ... dojebac komus, a juz szczególnie słabszemu to było ulubione zajecie 6 na tym forum...

6 wyleciał i to mi wystarcza , nie pisałem tu bo miałem nadzieje ze to co jest w pierwszym poscie wystarczy wszystki aby własciwie ocenic plany tego goscia wobec forum... miałem nadzieje ze temat szybko uschnie a forum zacznie zyc swoim zyciem

araj
09-01-08, 17:33
byles w hospicostam i widziales?
to jest wlasnie pierdolenie bo ciebie tam nie bylo i polegasz na tym co on wypisuje. zreszta niech tam nawet robi co mnie to. ale na forum daje jakies kalekie kobiety, jakies inne dziwne fantazje, to nawet nie sa fantazje to dewiacje. ile on tego tam dawal chyba pamietasz w koncu. czy ja musze przypominac jego posty. pewnie i tak wiekszosc wykasowana jest. zdazylem sie jednak z niektorymi zapoznac. malo tego straszy jakimis kilerami. no prosze co to w ogole jest za zachowanie.
a jaki zdrowy czlowiek lat 30 daje na forum naga babcie, ktora ledwo sie trzyma na nogach? to jest zdrowe? to jest dewiacja. to trzeba leczyc. czerpie przyjemnosc do tego stopnia, ze nawet pragnie sie z tym podzielic z innymi ludzmi w internecie.
a powiedz jeszcze jaki czlowiek wchodzi na roznego rodzaju portale i daje jakies filmy albo wypisuje. dofo najbardziej pojebnane forum, faszysci, ksenocostam itp. albo daje zdjecia 6b na innych forum i wypisuje jakies glupoty na jego temat. to normalne jest zachowanie?
no ok, ale nie o tym chciałem....

portia
09-01-08, 17:40
porządny - mylisz fetysz z dewiacją :p i niezdrowo się tym podniecasz - może to też jakaś dewiacja?

Porzadny
09-01-08, 18:05
zajebisty fetysz wyruchac kaleka kobiete. ha ha. portia ty to jestes gosc. :)
ja mam dewiacje na dewiantow. :)

portia
09-01-08, 18:22
niezależnie od Twoich odczuć, jest to fetysz (może oznaczać dewiację, ale nie musi)
Porządny, zboczeńcu, dlaczego odbierasz kobietom okaleczonym możliwość czerpania przyjemności?

Porzadny
09-01-08, 18:34
ja nikomu nic nie odbieram.
ale skoro ktos usilnie szuka takich doznan aby wspolzyc z osoba ulomna to nie jest zdrowym czlowiekiem.
dlaczego atakujesz z drugiej manki?

Enemigo
09-01-08, 18:52
Mysle ze zapomniales wspomniec o Karli ... dojebac komus, a juz szczególnie słabszemu to było ulubione zajecie 6 na tym forum...


['] Za Karle :(


A co do sentymenta? Jak koles ktory gloryfikuje zoofilie moze byc przez kogos szanowany? :96:

portia
09-01-08, 19:13
ja nikomu nic nie odbieram.
ale skoro ktos usilnie szuka takich doznan aby wspolzyc z osoba ulomna to nie jest zdrowym czlowiekiem.
dlaczego atakujesz z drugiej manki?
bredzisz - każda potwora...
dla jaj :)

Nazwisko
09-01-08, 20:37
['] Za Karle :(


A co do sentymenta? Jak koles ktory gloryfikuje zoofilie moze byc przez kogos szanowany? :96:

Czy tylko mi sie wydaje ze temat nie jest o sentymencie ??? :)

corsaire
10-01-08, 00:11
moje zdanie jest, ze sent zostal strolowany

znaczy jak sie jedzie kogos nno stop, a ten nie jest dosc odporny psychicznie - to po pewnym czasie staje sie zgorzknialy - i sam zaczyna stosowac trolowskie zagrywki

taki sposob rozmnazania sie troli:)

moze mi ktos powiedziec, od czego zaczal sie konflikt z sentem???

she
10-01-08, 07:42
ja nikomu nic nie odbieram.
ale skoro ktos usilnie szuka takich doznan aby wspolzyc z osoba ulomna to nie jest zdrowym czlowiekiem.
dlaczego atakujesz z drugiej manki?

Porządny, take it easy, to tylko net. nie mów, że Ty nigdy nic nie napisałeś tylko zeby kogoś zaszokować/wzbudzic dyskusje/etc. ;)
a w ogóle mnie na zdjęciach i filmach też wiele rzeczy kręci.. takich których nigdy nie podjęłabym się irl.. więc to, że on pokazuje takie rzeczy nie jest jeszcze wyznacznikiem tego, że na zywo jest niereformowalnym dewiantem.

poza tym w jego ogłoszeniu pisało, że 'nie wazne jak wygladasz'... czyli z nogą też moze być :oko2:

Porzadny
10-01-08, 09:54
o mnie nie boj.
nawet gdyby chcial zaszokowac to by nie dawal zdjec z kozami. to nie sa zdjecia, ktore mozna ot tak sobie znalezc na necie. trzeba troche wiecej spedzic czasu aby je znalezc.
skoro powiedzialem, ze jest dewiantem to widocznie tak musi byc.
i chuj
(tak sie kiedys konczylo wypowiedz na nkt :) )

she
10-01-08, 14:30
skoro powiedzialem, ze jest dewiantem to widocznie tak musi byc.
i chuj

no i przez sabinkę już nie jestem przemądra i moje zdanie się nie liczy? :((
sabina! niech no ja Cie...:rozga:

Porzadny
10-01-08, 18:43
no widzisz dojechala ciebie :(
ale masz szanse jeszcze sie odbic :)

mineczka
10-01-08, 21:09
byles w hospicostam i widziales?
to jest wlasnie pierdolenie bo ciebie tam nie bylo i polegasz na tym co on wypisuje. zreszta niech tam nawet robi co mnie to. ale na forum daje jakies kalekie kobiety, jakies inne dziwne fantazje, to nawet nie sa fantazje to dewiacje. ile on tego tam dawal chyba pamietasz w koncu. czy ja musze przypominac jego posty. pewnie i tak wiekszosc wykasowana jest. zdazylem sie jednak z niektorymi zapoznac. malo tego straszy jakimis kilerami. no prosze co to w ogole jest za zachowanie.
a jaki zdrowy czlowiek lat 30 daje na forum naga babcie, ktora ledwo sie trzyma na nogach? to jest zdrowe? to jest dewiacja. to trzeba leczyc. czerpie przyjemnosc do tego stopnia, ze nawet pragnie sie z tym podzielic z innymi ludzmi w internecie.
a powiedz jeszcze jaki czlowiek wchodzi na roznego rodzaju portale i daje jakies filmy albo wypisuje. dofo najbardziej pojebnane forum, faszysci, ksenocostam itp. albo daje zdjecia 6b na innych forum i wypisuje jakies glupoty na jego temat. to normalne jest zachowanie?
A Ty byłeś i widziałeś ?Z tego co zauważyłam 6b śmiał sie z tego ze Sentyment rozdaje bułeczki -co w tym jest śmiesznego???????Sama czasami kupuję coś bezdomnym jeżeli mnie o to poproszą -też się bedziesz śmiał ?To że Sent dawal jakies foty wcale nie znaczy o tym że jest inny moze zakladal temat żeby pogadać o tym co zapodał
Co do zdjec 6b na innych forum to chyba nie masz mu tego za złe skoro 6b robił to samo na dofo
Zreszta ja nie wklejalam zdjec 6b na innych forach a pomimo tego on chcial moje wkleić innym użytkownikom dofo?
Czy to jest normalne zachowanie?
Czy normalnym zachowaniem jest spędzac wolny czas na tym zeby łamać hasła na maila i na forum tylko po to żeby przeglądać dział babski?To nie jest dewiacja to już jest niedorozwój :96:

Porzadny
10-01-08, 21:41
A Ty byłeś i widziałeś ?Z tego co zauważyłam 6b śmiał sie z tego ze Sentyment rozdaje bułeczki -co w tym jest śmiesznego???????Sama czasami kupuję coś bezdomnym jeżeli mnie o to poproszą -też się bedziesz śmiał ?To że Sent dawal jakies foty wcale nie znaczy o tym że jest inny moze zakladal temat żeby pogadać o tym co zapodał
Co do zdjec 6b na innych forum to chyba nie masz mu tego za złe skoro 6b robił to samo na dofo
Zreszta ja nie wklejalam zdjec 6b na innych forach a pomimo tego on chcial moje wkleić innym użytkownikom dofo?
Czy to jest normalne zachowanie?
Czy normalnym zachowaniem jest spędzac wolny czas na tym zeby łamać hasła na maila i na forum tylko po to żeby przeglądać dział babski?To nie jest dewiacja to już jest niedorozwój :96:
a czy ja twierdze, ze gdzies bylem i cos widzialem?
czemu sie pytasz mnie z czego smial sie 6b?
kto ja jestem, jego rzecznik?
a co tobie chodzi teraz? smialem sie kiedys z kogos jesli chodzi o kontekst twoje pytania?
smialem sie z sentymenta jesli chodzi o te buleczki. NIE. dlaczego mnie atakujesz?
zastanowilas sie moze o co tobie chodzi bo w tym momencie w ogole ciebie nie rozumiem. ogarnij sie troche mineczka.
rzeczywiscie chcial pogadac o zoofilii i musial dawac akty seksualne z kozami. no prosze. daruj sobie. nie osmieszaj sie.
teraz to mnie rozbrajasz. sentyment biegal po calym internecie i wklejal zdjecia 6b podpisujac jakimis dziwnymi epitetami(przy okazji piszac o tym, ze dofo jest pojebane i siedza na nim faszysci i ksenofobi, czy co tam jeszcze. nie pamietam dokladnie ale to mozna sprawdzic wystarcza google do tego), a ty to porownujesz do wklejania zdjec na dofo gdzie i tak kazdy wiedzial jak sentyment wyglada. niepowazna jestes. sama nie wiesz co mowisz. co do reszty zachowania 6b co by zrobil chociaz nie zrobil to takie gadanie bez sensu bo jak wiadomo on tego nie zrobil. wiec nie wiem o co tobie chodzi.
daj sobie spokuj wiesz dobrze, ze sentyment jest niedorozwiniety i probujesz go bronic tylko i wylacznie ze wzgledu na to, ze nie lubisz 6b.
a co mnie to obchodzi jakie byly wasze relacje na dofo(twoje i 6b). to tam sobie te sprawe rozwiazuj z 6b. mnie w to nie mieszaj.
ja nie pisze tutaj o 6b tylko o sentymencie, ktory podlega leczeniu i tyle.
co mnie obchodzi zachowanie 6b o nim nic nie pisze. wiec nie probuj mi tutaj wciskac jego skoro nie o tym jest temat.
proponuje zastanowic sie w ogole o co tobie chodzi bo kompletnie nie rozumiem tego ataku, ktory raz, ze jest strasznie slaby, dwa bezpodstawny.
jakis chaos tylko widze.
smieszna jestes.

mineczka
10-01-08, 21:59
a czy ja twierdze, ze gdzies bylem i cos widzialem?
czemu sie pytasz mnie z czego smial sie 6b?
kto ja jestem, jego rzecznik?
a co tobie chodzi teraz? smialem sie kiedys z kogos jesli chodzi o kontekst twoje pytania?
smialem sie z sentymenta jesli chodzi o te buleczki. NIE. dlaczego mnie atakujesz?
zastanowilas sie moze o co tobie chodzi bo w tym momencie w ogole ciebie nie rozumiem. ogarnij sie troche mineczka.
rzeczywiscie chcial pogadac o zoofilii i musial dawac akty seksualne z kozami. no prosze. daruj sobie. nie osmieszaj sie.
teraz to mnie rozbrajasz. sentyment biegal po calym internecie i wklejal zdjecia 6b podpisujac jakimis dziwnymi epitetami(przy okazji piszac o tym, ze dofo jest pojebane i siedza na nim faszysci i ksenofobi, czy co tam jeszcze. nie pamietam dokladnie ale to mozna sprawdzic wystarcza google do tego), a ty to porownujesz do wklejania zdjec na dofo gdzie i tak kazdy wiedzial jak sentyment wyglada. niepowazna jestes. sama nie wiesz co mowisz. co do reszty zachowania 6b co by zrobil chociaz nie zrobil to takie gadanie bez sensu bo jak wiadomo on tego nie zrobil. wiec nie wiem o co tobie chodzi.
daj sobie spokuj wiesz dobrze, ze sentyment jest niedorozwiniety i probujesz go bronic tylko i wylacznie ze wzgledu na to, ze nie lubisz 6b.
a co mnie to obchodzi jakie byly wasze relacje na dofo(twoje i 6b). to tam sobie te sprawe rozwiazuj z 6b. mnie w to nie mieszaj.
ja nie pisze tutaj o 6b tylko o sentymencie, ktory podlega leczeniu i tyle.
co mnie obchodzi zachowanie 6b o nim nic nie pisze. wiec nie probuj mi tutaj wciskac jego skoro nie o tym jest temat.
proponuje zastanowic sie w ogole o co tobie chodzi bo kompletnie nie rozumiem tego ataku, ktory raz, ze jest strasznie slaby, dwa bezpodstawny.
jakis chaos tylko widze.
smieszna jestes.
Ale po co się denerwujesz?
Zadaleś Arajowi pytanie czy był i widzial -więc i Tobie zadałam to pytanie ?Nie wiem dlaczego się tak unosisz?
Krytykuszesz Sentymenta a ja go lubię -nie narzucam Ci niczego chcę tylko podyskutować na ten temat
Co do 6b to rzeczywiście -niepotrzebnie o nim wspomnialam
Nie wiem co Sentyment wypisuje w necie -nie mam czasu na to zeby go sprawdzać
I to nie jest zaden atak odpisalam tylko na Twojego posta-nie denerwuj się -złość piękności szkodzi :)

Porzadny
10-01-08, 22:12
aha.
zycze milej nocy :)

sabinka
10-01-08, 22:20
no i przez sabinkę już nie jestem przemądra i moje zdanie się nie liczy? :((
sabina! niech no ja Cie...:rozga:

dlaczego przeze mnie? :10:

wenus
12-01-08, 23:20
Tak,dostalem cynk ze pieprzysz o mnie glupoty nie z tej Ziemi w babskim,tak jak i Mineczka albo Selena,nie zaprzeczaj bo ja sie spodziewalem ze dostane bana i zrobilem kopie tego co chcialem,dowody istnieja.
6b :)


Cynk dostają ludzie a frajerzy dostaja bana :)))

Porzadny
15-01-08, 11:30
6b juz nie ma, sterna juz nie ma. a warzywa jak nie pisaly tak nie pisza.
i jakie wnioski?
wnioski sa smutne.

portia
15-01-08, 11:55
w dodatku cenzurują tu wypowiedzi...

Porzadny
15-01-08, 12:56
o, to musisz miec strasznie wywrotowe wypowiedzi. jak cenzuruja.

MaT
15-01-08, 15:03
6b juz nie ma, sterna juz nie ma. a warzywa jak nie pisaly tak nie pisza.
i jakie wnioski?
wnioski sa smutne.
Dokładnie

Enemigo
15-01-08, 17:05
Ok Araj kiedy im powiesz ze to byla nasza prowokacja? :D

Przyznac sie kto uwierzyl :D

wenus
15-01-08, 17:14
6b juz nie ma, sterna juz nie ma. a warzywa jak nie pisaly tak nie pisza.
i jakie wnioski?
wnioski sa smutne.

Ok Porzadny , ale jak 6B byl codziennie tez malo kto pisal i o ile pamietam to narzekał podobnie ..... jaki z tego wniosek? - ze nic sie nie zmieniło :)

Porzadny
15-01-08, 17:15
znaczy sie narzekal tak jak ja, chcesz powiedziec.
dawal duzo tematow, nie klam.

wenus
15-01-08, 17:35
znaczy sie narzekal tak jak ja, chcesz powiedziec.
dawal duzo tematow, nie klam.

Ale ja nie twierdze , ze nie dawal :(
Zawsze tak jest ze czasem piszą a czasem nikt nie pisze i wydaje mi sie ,ze wynika to z braku ciekawych tematow ,ale nie tylko... zalezy tez kto jest zalozycielem tematu...

A tak jeszcze idąc Twoim tokiem myslenia to trzymalbys w domu cos co strasznie smierdzi tylko dlatego ze ladnie wyglada? :)

araj
15-01-08, 19:16
porządny,przestan beczec :stern:

wymyśl lepiej jakis ciekawyi sensowny temat( i nie pisze tu o filmie,bo tam sie udzielasz)

Enemigo
15-01-08, 19:36
Araj jajcarzu :D ale ich nabralismy na ta prowokacje co? :D

araj
15-01-08, 19:38
ene, ale widzisz jakie niektóre wredne charaktery wyszły....:)

ludzie to są...niemazaco

Enemigo
15-01-08, 19:40
ene, ale widzisz jakie niektóre wredne charaktery wyszły....:)


Nazywaj rzeczy po imieniu :)

araj
15-01-08, 19:45
no co ty, nie bede pisał tylu nicków :stern:

Enemigo
15-01-08, 19:46
no co ty, nie bede pisał tylu nicków :stern:

:oko2::oko2::oko2:

Mam nadz ze naszych sprosnych PW z Sabinka nie czytales :oko2:

portia
15-01-08, 19:59
wiesz czyją matką jest nadzieja?
pocieszające jest to, że jednak kocha te dzieci mocno :D

corsaire
16-01-08, 00:29
w dodatku cenzurują tu wypowiedzi...

rozumiem dylemat araja
i rozumiem twoj dylemat

on wg ciebie narusza twoja wolnosc wypowiedzi
a ty wg niego mowiac wszystkim "wypierdalaj" naruszasz zasady gentlemen`ow

i have two letters for you!
both of you!
:

PW

ps. jestes cennym userem, wiec dziwie sie, ze araj nie wyjasnil tego na privie

sabinka
16-01-08, 18:35
:oko2::oko2::oko2:

Mam nadz ze naszych sprosnych PW z Sabinka nie czytales :oko2:
niech sie tylko dowiem ze to robil :mad:

Porzadny
07-04-08, 17:16
i cos sie poprawilo jak 6b zostal zbanowany?
tyle ludzi na niego narzekalo. minelo juz sporo czasu jak go nie ma. a jakos nie widze pomimo mojej takze dluzszej nieobecnosci, ze nie bardzo(ilosc postow wybitnie o tym swiadczy).
krzykacze posapali i sami zawineli dupe w troki.
frajernia.

araj
07-04-08, 19:23
i cos sie poprawilo jak 6b zostal zbanowany?
tyle ludzi na niego narzekalo. minelo juz sporo czasu jak go nie ma. a jakos nie widze pomimo mojej takze dluzszej nieobecnosci, ze nie bardzo(ilosc postow wybitnie o tym swiadczy).
krzykacze posapali i sami zawineli dupe w troki.
frajernia.

no własnie

wenus
07-04-08, 20:27
i cos sie poprawilo jak 6b zostal zbanowany?
tyle ludzi na niego narzekalo. minelo juz sporo czasu jak go nie ma. a jakos nie widze pomimo mojej takze dluzszej nieobecnosci, ze nie bardzo(ilosc postow wybitnie o tym swiadczy).
krzykacze posapali i sami zawineli dupe w troki.
frajernia.

:10:

mi brakuje Papli :(

6B sie nie pojawi bo sam wstydzi sie tego co zrobił i pewnie ma już plecy zdarte od biczowania :)

6 biegowy
19-04-08, 04:29
:10:

mi brakuje Papli :(

6B sie nie pojawi bo sam wstydzi sie tego co zrobił i pewnie ma już plecy zdarte od biczowania :)

Buahahahahaha ja sie wstydze tego co zrobilem ?
To jeszcze nic,to nawet nie jest szczyt gory lodowej.
Odslaniajac prawde o was dla reszty to zaden wstyd,to tak jak denuncjacja Czauczesku :chill:

wenus
23-04-08, 20:54
:10:
6B sie nie pojawi bo sam wstydzi sie tego co zrobił i pewnie ma już plecy zdarte od biczowania :)

to byl test na wytrzymalosc , ktory z gory zalozylam ,ze oblejesz :thx:

a ta prawde o nas to sobie w buty wsadz , zawsze doda ci to troche centymetrow , niestety niczego wiecej :124:

prawda o tobie jest duzo ciekawsza - okazalo sie ,ze teraz to ty kogos cmoknales i jestes tu znow by sie produkowac - > milego pisania pw o sukach z forum :?: .................. i jak to bylo?
:)))
gdzie sa kobiety z dofo?? chyba sie przejezyczyles ( albo przeliterowales)

stern
23-04-08, 20:58
Witam, teskniliscie ??

Nie

araj
23-04-08, 21:01
prawda o tobie jest duzo ciekawsza - okazalo sie ,ze teraz to ty kogos cmoknales i jestes tu znow by sie produkowac
sprostowanie:ja zawołałem szóstke :thx:

6 biegowy
23-04-08, 21:04
to byl test na wytrzymalosc , ktory z gory zalozylam ,ze oblejesz :thx:

a ta prawde o nas to sobie w buty wsadz , zawsze doda ci to troche centymetrow , niestety niczego wiecej :124:

prawda o tobie jest duzo ciekawsza - okazalo sie ,ze teraz to ty kogos cmoknales i jestes tu znow by sie produkowac - > milego pisania pw o sukach z forum :?: .................. i jak to bylo?
:)))
gdzie sa kobiety z dofo?? chyba sie przejezyczyles ( albo przeliterowales)

Twoje dudukcje tez sobie mozna w buty wlozyc bo ja bym nigdy nie wrocil gdyby nie Araj.
Zdania nadal nie zmienilem a Ty swoim stylem udowadniasz ze cos w tym moze byc.

6 biegowy
23-04-08, 21:05
sprostowanie:ja zawołałem szóstke :thx:

Mamy teraz tez wspolnych znajomych :oko2:

6 biegowy
23-04-08, 21:08
no to sie narobiło...

Dla wiadomosci zainteresowanych, pkw41,5 nie jest moim profilem :]
Witam, teskniliscie ??

Wejscie Smoka prawie,szkoda ze uciekl znowu jak myszka :loser:

wenus
23-04-08, 21:14
Mamy teraz tez wspolnych znajomych :oko2:

faktycznie , zawsze to jedna osoba wiecej :)

Nie dziwi mnie ,ze nie zmieniasz zdania - mnie juz wogole nic zwiazanego z toba nie zdziwi - wszystko co soba reprezentujesz juz pokazales ,reszta to nic nowego :papla:

i nie pisz, ze bys tu nie wrocil :brech2:

6 biegowy
23-04-08, 21:16
faktycznie , zawsze to jedna osoba wiecej :)

Nie dziwi mnie ,ze nie zmieniasz zdania - mnie juz wogole nic zwiazanego z toba nie zdziwi - wszystko co soba reprezentujesz juz pokazales ,reszta to nic nowego :papla:

i nie pisz, ze bys tu nie wrocil :brech2:

czytaj ze zrozumieniem,ZROZUMIENIEM !
Gdyby nie Araj to nie pisalbym na tym forum,co do Twojego zdziwienia lub jego braku,trudno sie mowi,ja wg. Ciebie pokazalem co soba reprezentuje,ja widzialem Twoje prawdziwe oblicze a wiec nie podnos sobie cisnienia Wenus.

wenus
23-04-08, 21:23
chyba to nie mi cisnienie rosnie :) :)

moje prawdziwe oblicze :a4: o jezuuuu to brzmi naprawde ciekawie , a moze poprosimy araja i otworzy dzial dla wszystich zeby w koncu wyjasnic pewne sprawy i ujawnic te straszne rzeczy , te okropienstwa , ktore ja tam o tobie pisalam ?? :?:

6 biegowy
23-04-08, 21:25
chyba to nie mi cisnienie rosnie :) :)

moje prawdziwe oblicze :a4: o jezuuuu to brzmi naprawde ciekawie , a moze poprosimy araja i otworzy dzial dla wszystich zeby w koncu wyjasnic pewne sprawy i ujawnic te straszne rzeczy , te okropienstwa , ktore ja tam o tobie pisalam ?? :?:
Kto tu mowi o strasznych rzeczach i okropienstwach ?
Zachowalas sie jak przekupka i plotkowalas za plecami i ja to widzialem,nie zaskoczylas mnie wcale .

wenus
23-04-08, 21:43
przekupki to poszukaj sobie w swoim towarzystwie ....

co do plotek to jednak nikt sie tu nie rowna mistrzowi :

Bede pisal z jej profilu,dawal negatywy,sabotazowal i intrygowal cale forum,bede tez dawal screenshoty z babskiego,do tego zmienie jej zdjecie na avatar dla wszystkich.

a co do mojego pytania , nie to nie , w koncu chetni sensacji byliby grubo zawiedzeni :(

araj
23-04-08, 21:47
a co do mojego pytania , nie to nie , w koncu chetni sensacji byliby grubo zawiedzeni :(

tzn ja moge iwonka pokazac,ale tylko wtedy,jak reszta kobiet sie zgodzi,poniewaz ich obecnie nie ma, ale wiem,że wrócą(niektóre :) )

wenus
23-04-08, 21:52
tzn ja moge iwonka pokazac,ale tylko wtedy,jak reszta kobiet sie zgodzi,poniewaz ich obecnie nie ma, ale wiem,że wrócą(niektóre :) )

niemazaco

dla mnie to nie ma wiekszego znaczenia - zrobisz jak uwazasz , tu sie wszystko zmienia jak w kalejdoskopie....

araj
23-04-08, 21:54
niemazaco

tu sie wszystko zmienia jak w kalejdoskopie....

i wlasnie dlatego dofo jest kochane i jedyne w swoim rodzaju :chill:

wenus
23-04-08, 22:05
dofo jest kochane i jedyne w swoim rodzaju , szkoda tylko ,ze niektorzy nie moga sie oprzec pokusie wsadzania swojego nosa tam gdzie nie powinni :32:

6 biegowy
23-04-08, 22:10
przekupki to poszukaj sobie w swoim towarzystwie ....

co do plotek to jednak nikt sie tu nie rowna mistrzowi :

Bede pisal z jej profilu,dawal negatywy,sabotazowal i intrygowal cale forum,bede tez dawal screenshoty z babskiego,do tego zmienie jej zdjecie na avatar dla wszystkich.

a co do mojego pytania , nie to nie , w koncu chetni sensacji byliby grubo zawiedzeni :(

Pytanie nr # 1
-jak mozna to sklasyfikowac jako plotkowanie ?

Pytanie nr # 2
-podaj przyklad gdzie to zrobilem ?

Pytanie nr # 3
-skad u Ciebie taka defensywna zadziornosc z checia upokorzenia mnie?

wenus
23-04-08, 22:37
odp1
mozna , uwierz jest to typowe plotkowanie - inaczej obrabianie dupy komus o kim pisales
odp2
zrobiles to na pw ,czyli tam gdzie nikt nie powinien zagladac a przynajmniej gdzie spodziewasz sie ,ze nikt tego nie zrobi - to glowny powod pisania takich rzeczy - gdyby ktos spodziewal sie tego ,ze ktos inny to przeczyta nie pisalby - proste
odp3
ja ciebie upokorzyc???? nigdy nie ukrywalam ,ze mnie czasami denerwujesz ale tez nigdy nie nazwalam cie sukinsynem czy jakos podobnie - tym sie roznimy

chyba juz wszystko sobie wyjasnilismy

6 biegowy
23-04-08, 22:39
odp1
mozna , uwierz jest to typowe plotkowanie - inaczej obrabianie dupy komus o kim pisales
odp2
zrobiles to na pw ,czyli tam gdzie nikt nie powinien zagladac a przynajmniej gdzie spodziewasz sie ,ze nikt tego nie zrobi - to glowny powod pisania takich rzeczy - gdyby ktos spodziewal sie tego ,ze ktos inny to przeczyta nie pisalby - proste
odp3
ja ciebie upokorzyc???? nigdy nie ukrywalam ,ze mnie czasami denerwujesz ale tez nigdy nie nazwalam cie sukinsynem czy jakos podobnie - tym sie roznimy

chyba juz wszystko sobie wyjasnilismy

Z roznica ze Ty bylas mi obojetna az do czasu gdy zaczalas smarowac mi tylek w babskim,uwazam ze to co napisalem bylo adekwatne do tego co przeczytalem.

Kamich
25-04-08, 17:26
tak sie czasem zastanawiam, po co wymyslali internet, moze bez internetu byloby jednak lepiej?

Porzadny
25-04-08, 17:30
po to wymyslili abys mogl przychodzic na dofo i wrzucac pirackie wersje disco-polo :loser:

6 biegowy
25-04-08, 19:34
tak sie czasem zastanawiam, po co wymyslali internet, moze bez internetu byloby jednak lepiej?

Qrwa twoje glebokie,filozoficzne przemyslenia sa az tak przepelnione madroscia ze natychmiast przychodzi mi na mysl Rebeliant.
:loser:

Miekki
25-04-08, 21:07
tu lepiej jak w życiu :thx:

Kamich
25-04-08, 21:20
Qrwa twoje glebokie,filozoficzne przemyslenia sa az tak przepelnione madroscia ze natychmiast przychodzi mi na mysl Rebeliant.
:loser:

jeszcze ci kurwa malo? jeszcze nie wytarles mordy po tym jak cie wszyscy opluli a juz kurwa srasz ogniem, zreszta, nie trac na mnie czasu, mysl jak nakrecic kolejna afere, w koncu i tak zrobisz co chcesz, bo araj moze cie co najwyzej cmoknac jak to ujales

Kamich
25-04-08, 21:22
po to wymyslili abys mogl przychodzic na dofo i wrzucac pirackie wersje disco-polo :loser:

ooo a za 6b przylecial jego piesek porzadny, zeby na trzeciego cos powiedziec, niedlugo to sie kurwa za kutasy bedziecie trzymac pedaly jebane, jeden cos powie to drugi juz mu wtoruje

Porzadny
25-04-08, 22:05
ooo a za 6b przylecial jego piesek porzadny, zeby na trzeciego cos powiedziec, niedlugo to sie kurwa za kutasy bedziecie trzymac pedaly jebane, jeden cos powie to drugi juz mu wtoruje
wcale mnie nie zaskoczyles. po tobie to i tak za duzo nigdy nie nalezy oczekiwac. twoje zwyrodnienie mozgu widac postepuje z dnia na dzien.
sluchaj dalej skocznej, wiejskiej muzyki. :(

Kamich
25-04-08, 22:25
wcale mnie nie zaskoczyles. po tobie to i tak za duzo nigdy nie nalezy oczekiwac. twoje zwyrodnienie mozgu widac postepuje z dnia na dzien.
sluchaj dalej skocznej, wiejskiej muzyki. :(

aua, trafiles w watrobe, auaa, auaa przestan prosze

6 biegowy
26-04-08, 00:14
jeszcze ci kurwa malo? jeszcze nie wytarles mordy po tym jak cie wszyscy opluli a juz kurwa srasz ogniem, zreszta, nie trac na mnie czasu, mysl jak nakrecic kolejna afere, w koncu i tak zrobisz co chcesz, bo araj moze cie co najwyzej cmoknac jak to ujales

Wszyscy?
Klamiesz klapoluchy osle,nie wszyscy,opluli ci ktorzy zawsze pluli,skulili ogon i znikneli :chill:
Co do ciebie to ty mi mozesz naskoczyc pod kazdym wzgledem gdyz jestes rozgarniety inaczej,teraz czas na twoje nastepna madrosc zyciowa.

6 biegowy
26-04-08, 00:15
ooo a za 6b przylecial jego piesek porzadny, zeby na trzeciego cos powiedziec, niedlugo to sie kurwa za kutasy bedziecie trzymac pedaly jebane, jeden cos powie to drugi juz mu wtoruje

Niestety Porzadny wpisal sie pierwszy a wiec nijak to sie ma do nastepnej twojej teorii zyciowej,jestes naprawde az tak ograniczony ?
Powiedz ze byles bity w dziecinstwie po glowie a bedzie uzdrowiona dusza twoja.

Porzadny
26-04-08, 08:32
podobno w dziecinstwie kamich mial bliski kontakt z drewniana noga w pupie oraz na ulicy pewien pan bawil sie jego ptakiem :(

Enemigo
26-04-08, 09:15
Kamich faktycznie niezle sie wczul hehe

Porzadny
26-04-08, 09:19
serwer mu od jakiejs gry odcieli i ma delire. to sie nie dziw. widac jak go zdrowo telepie.

Kamich
26-04-08, 12:19
Niestety Porzadny wpisal sie pierwszy a wiec nijak to sie ma do nastepnej twojej teorii zyciowej,jestes naprawde az tak ograniczony ?
Powiedz ze byles bity w dziecinstwie po glowie a bedzie uzdrowiona dusza twoja.

no dobra wpisal sie pierwszy, ale jego post byl po twoim, i nie patrzac na date wywnioskowalem ze wpisal sie po tobie

zreszta kurwa po co ja w ogole na ciebie zwracam uwage?
nie mnie kurwa interesuje co o mnie pisza w babskim, nie mnie pierdolnelo cegla w leb, i nie ubzduralem sobie ze musze udupic jakas babke z internetu i nie ja wlamuje sie komus na konto mailowe zeby wydostac jakies jebane haslo do jakiegos tam konta na forum, nie ja tu siedze 24/7 h
nie ja sie bawie w rozdawanie jakis pierdolonych czerwonych kwadracikow w ktorych wypisuje jakies bzdury
i cofajac sie do mojego postu o internecie, ze moze lepiej gdyby go nie bylo to konkluzja jest taka - ze jakis kurwa fifarafa o nicku 6 biegowy nie mialby jakichs kurwa wyimaginowanych problemow typu jak zniszczyc kogos w necie, moze bylby chociaz odrobine bardziej zdrowy psychicznie, bo te forum juz obdarlo go z resztek swojego i tak pewnie kulejacego zycia poza netem
pozdrowienia dla 6b

Kamich
26-04-08, 12:22
podobno w dziecinstwie kamich mial bliski kontakt z drewniana noga w pupie oraz na ulicy pewien pan bawil sie jego ptakiem :(

zastanawiam sie skad ty bierzesz takie teksty, powracasz do wspomnien ze swojego dziecinstwa?

Kamich
26-04-08, 12:25
serwer mu od jakiejs gry odcieli i ma delire. to sie nie dziw. widac jak go zdrowo telepie.

aua znowu w watrobe, tylko nie bij po twarzy prosze :(

Porzadny
26-04-08, 12:32
aua znowu w watrobe, tylko nie bij po twarzy prosze :(
Lds32NrzEqg
:6:

Kamich
26-04-08, 13:10
Lds32NrzEqg
:6:

ja pierdole no i co? jak ktos ci w realu pojedzie, to tez mu filmik wkleisz?

ty za to sobie spojrz na avatar sterna

MaT
26-04-08, 13:11
hehe :D

6 biegowy
27-04-08, 04:11
no dobra wpisal sie pierwszy, ale jego post byl po twoim, i nie patrzac na date wywnioskowalem ze wpisal sie po tobie

zreszta kurwa po co ja w ogole na ciebie zwracam uwage?
nie mnie kurwa interesuje co o mnie pisza w babskim, nie mnie pierdolnelo cegla w leb, i nie ubzduralem sobie ze musze udupic jakas babke z internetu i nie ja wlamuje sie komus na konto mailowe zeby wydostac jakies jebane haslo do jakiegos tam konta na forum, nie ja tu siedze 24/7 h
nie ja sie bawie w rozdawanie jakis pierdolonych czerwonych kwadracikow w ktorych wypisuje jakies bzdury
i cofajac sie do mojego postu o internecie, ze moze lepiej gdyby go nie bylo to konkluzja jest taka - ze jakis kurwa fifarafa o nicku 6 biegowy nie mialby jakichs kurwa wyimaginowanych problemow typu jak zniszczyc kogos w necie, moze bylby chociaz odrobine bardziej zdrowy psychicznie, bo te forum juz obdarlo go z resztek swojego i tak pewnie kulejacego zycia poza netem
pozdrowienia dla 6b

Zadziwiajace,niewazne czy napiszesz jedno zdanie czy zapiszesz polowe strony to i tak jest to pierdolenie o niczym baranie.

Porzadny
27-04-08, 10:01
ja pierdole no i co? jak ktos ci w realu pojedzie, to tez mu filmik wkleisz?

ty za to sobie spojrz na avatar sterna
i jajco.
aha.
a za co?

6 biegowy
27-04-08, 10:06
Kamich twoja sytuacja wyglada podobnie
http://laser2.legs-world.co.uk/images/owned-tank.jpg

Kamich
27-04-08, 12:44
Kamich twoja sytuacja wyglada podobnie
http://laser2.legs-world.co.uk/images/owned-tank.jpg

ofkorz, tylko dlatego ze ty tak mowisz, to tak jest, bez dwoch zdan

Enemigo
27-04-08, 19:42
Kamich wez sobie jakies ziolka wypij na uspokojenie, temat nie warty napiny

stern
27-04-08, 19:55
W tym temacie kilka osób dało dupy, ale Kamich do nich nie należy

Posune się nawet do stwierdzenia że wdeptał mentalnie w ziemie oponentów

Enemigo
16-09-09, 21:25
kurwa. co tu sie dzieje!
po 1 to znowu za bardzo wierze w ludzi bo k.... nie wpadlabym na to zeby kiedys komus sie wlamac na konto i czytac jego posty, planowac jakies zamieszanie itp... bo to k.... internet !! gdybym posiadala wszystkie swoje pw i gdyby ktos bardzo chcial to bym mu mogla nawet na glownej stronie dofo wkleic czy moze akurat go obgadywalam itp.. bo jakos srednio mnie obchodzi czy sie jakas "internetowa kolezanka" na mnie obrazi... wiec po co jakies w ogole konspiracje a tym forum, w ogole niektorym sie pochrzanilo w glowach naprawde ;/
po 2 chyba komus sie cos pomylilo jesli mysli ze w babskim nie mamy co robic tylko obgadywac po kolei kazdego usera. moze wam sie wydaje ze jestescie fajny i wartymi uwagi postaciami ale rzeczywistosc moze byc inna i nikogo nikt nie interesuje.... dzial jest po to zeby np she nie zakladala na ogolnym tematu ze jej sie spoznia miesiaczka i co to oznacza bo zaraz ktos by ten temat rozpierdolil a w babskim przynajmniej ktos jej odpisze.
i nie bede sobie organizowac zadnych konferencji na gg z tego powodu, bo z niektorymi osobami tu na dofo przestaje mnie laczyc cokolwiek kiedy klikne na "wyloguj". i tyle. tez zalogowalam sie na nkt dobre 5 lat temu, ale jakos mi na banie nic nie wlazlo i zebym siedziala w pracy czy gdziekolwiek i rozkminiala co zrobie na dofo jak wroce do domu.... sorry, ale jak ktos z was tak ma to proponuje porade u specjalisty :loser:

ps. corsaire - zrob mi w 2008 ta przyjemnosc i zmien swoja osobowosc na forum, a jesli chcesz napisac "ale ja taki jestem" to kliknij wczesniej na WYLOGUJ. dziekuje.

I jak ja mam Jej nie kochac? :sabinka::cmok:

sabinka
13-12-09, 21:11
I jak ja mam Jej nie kochac? :sabinka::cmok:

ja tez Cie nadal kocham :oko2:

6 biegowy
13-12-09, 21:33
No a ten 6biegowy to skurwiel nad skurwielami.

Enemigo
13-12-09, 21:34
ja tez Cie nadal kocham :oko2:

:90: :oko2: a 30-tka coraz blizej :oko2:

6 biegowy
12-03-12, 17:32
Po latach musze sie przyznac ze mialem na niektorych wywrotowcow i wrogow niezla teczke, hasla, maile, historie internetowa podpieta pod zdjecia, mialem bardzo duzo czasu w pracy ktory wykorzystywalem do niecnych celow. Wiedzialem nawet gdzie mieszka Ssmyqu i Erni, ktos komu rownie dobrze sie nudzilo podawal ich numery telefonow w ogloszeniach w Polsce co do sprzedazy czy wynajmu mieszkan z adnotacja " dzwonic po 21 wylacznie". Jakos mnie to bawilo wtedy.

JaMajka
12-03-12, 18:04
No a ten 6biegowy to skurwiel nad skurwielami.

czyli idealny męzczyzna:47::47::47::47::47::47::47::47::47::47:: 47:

6 biegowy
12-03-12, 18:40
Porzadny, Mat fajnie by bylo gdybyscie wrocili :)

JaMajka
12-03-12, 20:24
Kurcze, ale kiedys bylo fajnie, jak tak sobie czytam to zupelnie nie rozumiem niechęci niektorych do napinek. Ogolnie to sa najzabawniejsze na takim forum, co jakis czas sie w jakiejs bierze udzial i o ile nie ma sie wielkich problemow z samym soba to niczemu to nie szkodzi, ale rownie czesto samo czytanie glupich przepychanek miedzy innymi jest zabawne. Najprosciej sie wylogowac i wiecej nie pisac kiedy ktos co jakis czas jakims miechem w nas cisnie, a pomyslec ze kiedys tak ludziom zalezalo..:(


a Porzadny to moze jeszcze wroci, moze wlasnie oplywa jakies Chile czy inne Hawaje:)

Rudolf H.
06-06-14, 16:36
Afera jak AMBER GOLD, sprawcy maja sie dobrze a ofiary padly, dzialo sie tu kiedys!!!