PDA

Zobacz pe³n± wersjê : Nowa P³yta Kukulskiej



wenus
08-11-07, 20:33
Zd±zylismy juz o niej zapomniec a tu Natalia wraca z nowa plytka i calkiem fajna muzyczka - mi sie podoba zapowiedz jej nowego teledysku choc wciaz pamietam jak spiewala puszek okruszek :) :chill:

http://muzyka.interia.pl/teledyski/videoklip/natalia-kukulska-na-planie,-2094515

Porzadny
08-11-07, 20:39
Mi sie nie podoba. :( A ten tytul to tragedia, sexy klexy czy jak go tam zwal, lipa.

wenus
08-11-07, 20:44
Mi sie nie podoba. :( A ten tytul to tragedia, sexy klexy czy jak go tam zwal, lipa.


oj czepiasz sie tytulu :rozga:

sabinka
08-11-07, 22:24
kukulska juz dawno powinna na emeryture isc :)
ale za to tam jest obok klip timbaland-apologize (swoja droga dlaczego musza to reklamowac jako jego piosenke :( ) i ten blondyn co spiewa to...:rolleyes:

whatever
09-11-07, 01:05
k
ale za to tam jest obok klip timbaland-apologize (swoja droga dlaczego musza to reklamowac jako jego piosenke :( ) i ten blondyn co spiewa to...:rolleyes:

bo widac go z raz i robi pewnie w tle to "hej" :)

sabinka
09-11-07, 07:41
no to wiem :10:

tibor69
09-11-07, 08:21
Jaka to jej p³yta jak kto inny pisa³ muzykê, kto inny napisa³ teksty i kto¶ za konsolet± g³os podkrêca bo pani w niektórych rejestrach nie wyrabia? :)

portia
09-11-07, 10:03
a Ty siê znowu czepiasz...
z czego ci arty¶ci maj± ¿yæ - robi± to co umiej± najlepiej dla naszego dobra
zamiast marudziæ to by¶ kupi³ lepiej z 20 p³yt po 50 PLN - jak bêd± wiêcej zarabiaæ, bo wiêcej sprzedadz±, to bêd± lepiej ¶piewaæ


a najgorsi s± ci co za darmo muzykê udostêpniaj±, czy oni nie wiedz± jak to wp³ywa na rynek
a teraz to ka¿dy bêdzie chcia³ muzyki za darmo

o na przyk³ad ten pajac - przecie¿ on niszczy ca³y dorobek instytucji, które od ponad 100 lat dbaj± o dobro artystów: http://www.jamendo.com/pl/album/9604/

Porzadny
09-11-07, 12:36
Ten pewnie udostepnia za darmo bo nikt by tego nie kupil.
Nie znam goscia.

portia
09-11-07, 12:49
to pos³uchaj i powiedz iloma z³ociszami by¶ go wspar³ (link jest na stronie :p), a iloma by¶ wspar³ Kukulsk±

Porzadny
09-11-07, 12:54
Pozniej poslucham i zobacze co to jest, odnosnie zas Kukulskiej gdzie przesluchalem ten fragment to na pewno bym jej nie wsparl.
Wczesniej Kukulska miala dosc przyzwoita plyte bo starala sie lansowac soul w Polsce. Zdaje sie nawet w USA ja nagrywala. Tam pare piosenek bylo znosnych, a to co teraz jest to cienizna.