PDA

Zobacz pełną wersję : Wsrod palczy



k0573k
24-10-07, 08:24
pojawila sie moda na palenie popierosow w miekkiej paczce, nie mowie to jakichs gownianych tylko np.marlboro. chodzi ogolnie o motyw, taki jak w filach produkcji usa: typu z obcislych dzinsow wyjumejmy pogniecione szlugi. co o tym sadzicie?

Shandor
24-10-07, 08:46
nic, od ponad tygodnia nie jaram :(

sztetke
24-10-07, 12:37
idac za moda,powinni powsiadac do szybkich aut i pozabijac sie w widowiskowych kraksach.
laski to uwielbiaja.

sabinka
24-10-07, 13:19
pojawila sie moda na palenie popierosow w miekkiej paczce, nie mowie to jakichs gownianych tylko np.marlboro. chodzi ogolnie o motyw, taki jak w filach produkcji usa: typu z obcislych dzinsow wyjumejmy pogniecione szlugi. co o tym sadzicie?
jakos sie nie podniecilam :124:

6 biegowy
24-10-07, 15:00
pojawila sie moda na palenie popierosow w miekkiej paczce, nie mowie to jakichs gownianych tylko np.marlboro. chodzi ogolnie o motyw, taki jak w filach produkcji usa: typu z obcislych dzinsow wyjumejmy pogniecione szlugi. co o tym sadzicie?

typy w obcilsych jeansach to zapewne gieje a fajki beda polamane,zreszta palenie powoduje raka i choroby pluc.

MaT
24-10-07, 16:27
typy w obcilsych jeansach to zapewne gieje a fajki beda polamane,zreszta palenie powoduje raka i choroby pluc.
...minister zdrowia szczęścia i pomyślności

Porzadny
24-10-07, 16:50
pojawila sie moda na palenie popierosow w miekkiej paczce, nie mowie to jakichs gownianych tylko np.marlboro. chodzi ogolnie o motyw, taki jak w filach produkcji usa: typu z obcislych dzinsow wyjumejmy pogniecione szlugi. co o tym sadzicie?
A co za filmy ogladasz bo w tych co ja ogladam to nie zauwazylem takiego motywu.

Enemigo
24-10-07, 17:46
Kostek jestes zajebisty :)


U was w lodzi sie jara w miekkich bo takie sa z przemytu :)
haha ale moda :)

stuff
24-10-07, 17:47
A co za filmy ogladasz bo w tych co ja ogladam to nie zauwazylem takiego motywu.

w szklanej pulapce bruce zawsze wyciagal wygniecione szlugi i jaral ^^

whatever
24-10-07, 19:58
na zachodzie od zawsze sa w miekkich paczkach.
moze sa po prostu tansze?

k0573k
25-10-07, 09:26
sa w tej samej cenie i sa normalnie w sklepach. poprostu zaobserwowalem takie zjawisko, ktore bardzo szybko zbiera na popularnosci

Porzadny
25-10-07, 14:45
W sumie ja nie pale wiec nie zwracam uwagi na takie rzeczy. Moze rzeczywiscie tak jest. Ogolnie bardzo negatywny przyklad i raczej nie bylbym za tym aby go nasladowac.

whatever
26-10-07, 15:19
sa w tej samej cenie i sa normalnie w sklepach. poprostu zaobserwowalem takie zjawisko, ktore bardzo szybko zbiera na popularnosci
w sklepach sa normalnie? nie do wiary!




ja kupuje ciagle jedne i te same, ale rzucam niebawem :)
kupuje tez w sklepach, czasem w kiosku, bo w banku chuje mi nie chcieli sprzedac :(

70m3k
26-10-07, 15:44
A ja tam wolę papierośnice :)

yardin
27-10-07, 16:13
jak jeszcze mialbym sie pierdolic zeby przekladac fajki z paczki do papierosnicy to juz by mnie calkiem powalilo..... co to za roznica czy palisz fajki z miekkiej, twardej paczki, czy tez z papierosnicy....?

70m3k
28-10-07, 18:57
jak jeszcze mialbym sie pierdolic zeby przekladac fajki z paczki do papierosnicy to juz by mnie calkiem powalilo.....
Ja sam kręcę fajki, więc tak jest wygodniej niż je upychać w paczce ;)

SaiykoPat
28-10-07, 20:21
miekkie paczki najczesciej w knajpach mozna spotkac tak jak np miekka wersja luckystrikow ktora dostepna byla wylacznie na imprezach marlboro w miekkiej mozna zdaje sie dostac w sklepie ale sensu w tym zadnego

Miekki
29-10-07, 03:31
miekkie jest fajne :)

sabinka
29-10-07, 12:23
no nie wiem :)

SaiykoPat
29-10-07, 22:05
miekkie jest fajne :)

z twardym za duzo trzeba sie nameczyc zeby wyszlo :32: