PDA

Zobacz pełną wersję : zabili niedziwiedzai mlodego



sztetke
22-10-07, 17:12
jakies chuje "turysci" w tatrach.

gdzie ta cipa zobro,konferencje by sobie zrobil ostatnia,moze by mu punktow przybylo na nastepny raz.

Enemigo
22-10-07, 17:17
[']
Dlaczego najlepsi odchodza najszybciej?


BTW: ukamienowali go ponoc - to pewnie byli jacys fundamentalni chrzescijanie :124:

K-A-S-I-A
22-10-07, 17:27
http://www.tvn24.pl/-1,1525698,wiadomosc.html

http://m.onet.pl/_m/53e09bb2843b7b2ee17081b49ed7daa7,24,1.jpg

"Pracownicy Tatrzańskiego Parku Narodowego znaleźli martwe zwierzę w nocy z soboty na niedzielę. Leżał w potoku. Według Zbigniewa Krzana, wicedyrektora TPN, przyczyną śmierci niedźwiedzia mogły być liczne obrażenia wewnętrzne, a nie podtopienie."

Biedny miś :(

Wujek
22-10-07, 17:32
Kuwa nudziło im się !? Mogli na Grizli ch...e trafić !!

6 biegowy
22-10-07, 17:33
Cytat z artykulu
"...Pod Przełęczą Iwanicką w Tatrach półtoraroczny niedźwiedź stanął na drodze sześciorgu turystom. Wyciągnęli słodycze i zaczęli go karmić. Jednak, według ich relacji, łagodny dotąd miś w pewnym momencie zaatakował. Turyści, po szamotaninie, wrzucili zwierze do potoku i utopili. Ale leśnicy twierdzą, że niedźwiedź został ukamienowany."

Mis to qrwa w bajkach a to niedzwiedz zyjacy (no ten zyl)w swoim srodowisku,Misia w bajkach mozna karmic miodem i slodyczami a w rzeczywistosci NIEDZWIEDZIA natura i uwarunkowania powinne byc brane pod uwage przez turystow bardziej rozsadnie,jak widac Ci i tak juz kreca a wiec stracili wiarygodnosc.

Porzadny
22-10-07, 18:02
A jakie cwaniactwo. Szesciu na jednego. No.:)

JaMajka
22-10-07, 18:16
Fakt. Słyszałam to dzisiaj. Dożywothni zakaz wstępu do Parków Narodowych powinni mieć. Mnie zaskoczyła reakcja dziennikarza radiowego: "ciekawe czy mają teraz wyrzuty sumienia". Powinni po 10 lat dostać.Misio był młody, właśnie odstawiony od matki, wielkości owczarka niemieckiego. A oni go wzięli i utopili. Słów mi brakuje na ludzkie bestialstwo. Albo nie, źle- nie brakuje słów. Szkoda ich tylko.

SaiykoPat
22-10-07, 18:19
zeby chociaz go zjedli :( a tak bezsensowna smierc

JaMajka
22-10-07, 18:22
zeby chociaz go zjedli :( a tak bezsensowna smierc

Ale najgorsze, ze się znęcali..... on tak od razu nie umarł, nie no mnie to boli, bo ja jestem wylewna...
Poza tym- fakt, zeby chociaz glodni byli:(

MaT
22-10-07, 18:46
A, gdzie była wtedy mama misia?


...odebrać jej prawa rodzicielskie

Indianka
22-10-07, 18:48
A, gdzie była wtedy mama misia?


...odebrać jej prawa rodzicielskie

Wszystko można wytłumaczyc.Może poszła po mleko :124:

MaT
22-10-07, 18:50
Wszystko można wytłumaczyc.Może poszła po mleko :124:
W tym parku nie ma krów. Ale, może poszła po ptasie mleczko - i zapomniała o małym misiu

sabinka
22-10-07, 19:03
A, gdzie była wtedy mama misia?


...odebrać jej prawa rodzicielskie
:brech2:
widac ze czyta komentarze na onecie :)

6 biegowy
22-10-07, 19:13
zeby chociaz go zjedli :( a tak bezsensowna smierc

Widac ze jakies burzuje,w U.K. Polacy wpieprzali labedzie a tu przelewa im sie !

JaMajka
22-10-07, 19:19
A, gdzie była wtedy mama misia?


...odebrać jej prawa rodzicielskie

E... nie słuchaliście.... Ona sie ich ZRZEKŁA:(
wniosek??? Nie drażnij mamy:oko:

juSta
22-10-07, 20:02
słyszałam o tym :(

już ja bym sama tych turystów nakarmiła.. śrutem :28:

MaT
22-10-07, 20:28
:brech2:
widac ze czyta komentarze na onecie :)
:10:

...bo, tylko na onecie porusza się kwestie praw rodzicielskich i za sprawą przeglądania tego portalu, może komuś wpaść do głowy taki komentarz, jak mój (?).

dobra, czepiam się ;)

sabinka
22-10-07, 20:30
:10:

...bo, tylko na onecie porusza się kwestie praw rodzicielskich i za sprawą przeglądania tego portalu, może komuś wpaść do głowy taki komentarz, jak mój (?).


yghhhh.......
czy ja juz dzisiaj mowilam ze marudzisz?
wez nie badz taki spiety, akurat na onecie czesto widze pod roznymi artykulami tak samo brzmiacy komentarz 'a gdzie byli rodzice?' wiec sobie skojarzylam, a zreszta.... bez sensu takie cos tlumaczyc niemazaco
nic ci juz nie bede zartowac bo marudzisz :32:

MaT
22-10-07, 23:27
yghhhh.......
czy ja juz dzisiaj mowilam ze marudzisz?
wez nie badz taki spiety, akurat na onecie czesto widze pod roznymi artykulami tak samo brzmiacy komentarz 'a gdzie byli rodzice?' wiec sobie skojarzylam, a zreszta.... bez sensu takie cos tlumaczyc niemazaco
nic ci juz nie bede zartowac bo marudzisz :32:
:D


:cmok:

sabinka
22-10-07, 23:41
a ten dopisek ze sie czepiasz to za pozno :mad:

MaT
23-10-07, 00:04
a ten dopisek ze sie czepiasz to za pozno :mad::113:

6 biegowy
23-10-07, 00:57
Ten MIS nie dal sie tak latwo,uwaga material drastyczny i krwawy !
http://www.ultimatesportsmen.com/weird/polarbear.htm

Papla
23-10-07, 04:31
skurwiele mieli zabawe... zabic malego niedzwiadka bo juz nie chcial cukierkow wpieprzac
najpierw dranie zwabili misia, dali jesc, a potem zdziwieni ze niedzwiedz, jak kazde dzikie zwierze chce wiecej... kamieniami??? do potoku???

kazdy z tych bydlakow powinien dostac dwa lata pracy w schronisku dla zwierzat w weekendy.

Shandor
23-10-07, 08:52
ja tam bym ich sama ukamieniowała - debile, mysleli że to miś jogi?

yardin
23-10-07, 19:36
mi tez brakuje slow na takie przypadki.... a za pare lat ludzie beda mieli pretensje ze do parku narodowego nie moga wejsc.... predzej czy pozniej pewnie taki zakaz zrobia...

Porzadny
23-10-07, 19:54
Ciekawy jestem jaka bylaby reakcja. Jakby ten "misiu" byl troche wiekszy i zagryzlby pare osob?
Dlatego mi nie jest jego szkoda w sensie, ze nie zyje.
Co najwyzej potepiam zachowanie tych idiotow, ktorzy, raz, ze wykazali sie niemozliwa glupota, a dwa zamaltretowali to zwierze.

K-A-S-I-A
23-10-07, 20:47
http://www.tvn24.pl/-1,1525862,wiadomosc.html

widzieliście jaki ten niedźwiadek był mały? biedy misio :(

6 biegowy
23-10-07, 20:53
http://www.tvn24.pl/-1,1525862,wiadomosc.html

widzieliście jaki ten niedźwiadek był mały? biedy misio :(

Taki maly to on juz nie byl ale napewno pare osob bylo w stanie go odstraszyc.

sztetke
23-10-07, 21:03
Ciekawy jestem jaka bylaby reakcja. Jakby ten "misiu" byl troche wiekszy i zagryzlby pare osob?
Dlatego mi nie jest jego szkoda w sensie, ze nie zyje.
Co najwyzej potepiam zachowanie tych idiotow, ktorzy, raz, ze wykazali sie niemozliwa glupota, a dwa zamaltretowali to zwierze.



idac tym tropem, trzeba by wtedy wytluc wszystko co gryzie,drapie i bodzie.

Porzadny
23-10-07, 21:22
Niekoniecznie. Nalezaloby jakos ograniczyc zwiedzanie albo jakas straz wprowadzic. Nie bylem chyba w tym parku nie wiem na jakiej zasadzie sie tam wchodzi. A jakby tam znalazlo sie jakies dziecko i ten "misio" by je drapnal?
Odpowiedzialni za ten park tez nie sa bez winy.

sztetke
23-10-07, 22:40
tam jest dziwnie,te zwierzeta sa skrzywione,na wlasne oczy widzialem jak lisa karmi grupa turystow (otoczyli go prawie,stal od nich moze z 1,5 m).
w 5 stawach mieli problem z niedzwiedziem bo tag go nauczyli turysci ,ze chcial do schroniska wchodzic,musieli cos z nim zrobic,nie wiem ,czy w zoo nie wyladowal.

jakby dziecko mis zjadl dziecko to pewnie odstrzelili by go jako ludojada.park narodowy to nie ogrod zoologiczny do zwierzat sie nie podchodzi,fakt,ze gorzej jak one podchodza,ale to juz nie ich wina.