PDA

Zobacz pełną wersję : [ksiazka] Dziesiata aleja - M.Puzo



STERN
02-10-05, 02:06
Wciagajaca ksiazka autora mafijnej sagi z pozoru jest o blahym temacie- o rodzinie wloskich emigrantow. Ale wciaga i co tu duzo mowic, jest super.

DZIADZIA
02-10-05, 15:52
Czytałem wszystkie książki Mario Puzo i są świetne. Tylko nie przebrnąłem przez 'Rodzinę Borgiów', coś o papieżach :? :) W każdym razie, mafijne książki ma odjechane na maxa, a oprócz tego pasiło mi sie bardzo "Głupcy umierają"

STERN
02-10-05, 21:03
Czytałem wszystkie książki Mario Puzo i są świetne. Tylko nie przebrnąłem przez 'Rodzinę Borgiów', coś o papieżach :? :) W każdym razie, mafijne książki ma odjechane na maxa, a oprócz tego pasiło mi sie bardzo "Głupcy umierają"

Nie zniechecaj sie tematem do Rodziny Borgiów, bo to moim zdaniem jedna z najlepszych ksiazek Puzo, jesli nie najlepsza.

STERN
02-10-05, 21:17
Ja nie czytalem wszystkich ksiazek Puzo. Czytalem tylko jedna. Ojciec Chrzestny. I nie sadze, zeby byla od tej akurat jakas lepsza. Nawet mafia chciala go za ta ksiazke odstrzelic. Uspokoili sie jak Puzo przestal uzywac wyraz mafia, a zastapil go wyrazem rodzina.

no to zle myslisz, bo akurat o.ch nie jest najlepsza jego ksiazką. moim zdaniem "glupcy umierają" jest o wiele lepsza

STERN
02-10-05, 21:33
Zdecydowanie najgorszą jego pozycja jest Omerta --> chyba napisana tylko dla $$$

Bardzo dobry jest Sycylijczyk, Glupcy umieraja, R.Borgiów, Dziesiata Aleja, Mroczna Arena taka sobie.

DZIADZIA
03-10-05, 16:36
co do puzo,to czytalem wlasnie o borgiach i zaczalem jakas polityczna (z jakims orlem na okladce,czy czyms w tym typie),ale jakas dretwa byla.
podobna w klimacie i tresci (troche) jest "prywatne zycie mona lisy"autor- pierre la muretytuł to "czwarty K", moim zdaniem nieżła,. o kolejnym Kennedym i jego zyci politycznym

STERN
03-10-05, 18:48
Ja wlasnie nie czytalem tylko czwartego k

DZIADZIA
03-10-05, 18:49
Ja wlasnie nie czytalem tylko czwartego kTo nadrób to, jak dla mnie całkiem niezła. I ciewkawe zakończenie, zupełnie inna niż reszta książek Puzo.

STERN
03-10-05, 18:51
Ja wlasnie nie czytalem tylko czwartego kTo nadrób to, jak dla mnie całkiem niezła. I ciewkawe zakończenie, zupełnie inna niż reszta książek Puzo.

Jakoś w ksiegarniach jej ostatnio w ogóle nie ma 8)

DZIADZIA
03-10-05, 18:58
Tu kupisz za 36 zila [w chuj drogo]

===>> http://www.stereo.pl/nowa/src/usr/tytul.php?idt=195539


A jakim cudem Puzo ja wydal jak on nie zyje od kilku lat??!? Nie jarze..

Enemigo
05-10-05, 15:58
Czytalem - w chuj zajebista

DZIADZIA
05-10-05, 16:09
Znaczy o której mówisz Enemigo?