PDA

Zobacz pełną wersję : po co 6biegowy siedzi na forum ?



Vito Andolini
27-09-07, 00:48
.............................

moim zdaniem jest lekko opozniony i wymaga leczenia
zalecam kuracje wstrzasowa

whatever
27-09-07, 00:49
masz chujowy podpis.
spytaj sie go na pw a nie nas

a ty po co siedzisz?

6 biegowy
27-09-07, 04:06
.............................

moim zdaniem jest lekko opozniony i wymaga leczenia
zalecam kuracje wstrzasowa
buahahaha sentyment zalozyl ankiete :loser:,siedze tu zeby ogladac twoje zdjecia odcietych penisow dzieci:kawa1:,smiac sie innych polaczkow ktorzy ci sprzyjaja i zawsze cie traktowac jak niereformowalna szmate o wybujalej fantazji,pustej kieszeni i przeszlosci cpuna bez przyszlosci.

Tak jak ci nie raz mowilem,gdybym cie kiedys spotkal na swojej drodze to pozostalbym gluchy na twoje blaganie o litosc.

Moze ktos zmienic podpis sentycwela ?

k0573k
27-09-07, 08:38
zaznaczylem mam to w dupie, bo kazdy siedzi na forum z wlasnych pobudek.
najczestrzymi z nich sa zazwyczaj chec wypowiedzenia sie, podyskutowania
i poznania ciekawych ludzi. nie rozumiem po co tym razem Ty zaczynasz skoro zawsze usilnie chcesz pokazac swoja wyzszosc na tymi, ktorzy Ci jada.

JaMajka
27-09-07, 10:02
Wiesz co sent....:119:
Wszyscy (którzy to czytamy) tu siedzimy, Ty też tu siedzisz, więc skoro uważasz, ze tylko takie są i mogą być powody (innych nie podałeś) to ja jestem ciekawa którą opcję bys zaznaczył w związku z samym sobą...?

u-boat
27-09-07, 10:09
łącze opcje 4 i 5 czyli opózniony pomocnik murarza... :)

Riczi Pejzarz
27-09-07, 11:42
mam to w dupie. tak zaznaczyłem. nie obchodzi mnie czemu, ale jak. no i tu byłoby blado :)

SaiykoPat
27-09-07, 16:26
kto to 6b? :10: :28:

Enemigo
27-09-07, 16:38
Sentyment to zaszczaniec z przytulka :)

she
27-09-07, 17:12
siedzi bo się kochamy na odległość za pośrednictwem dofo. ;-)
zreszta gdzies napisal, ze jestem jego córką {w temacie o dofo-rodzinie} więc musi mnie edukować w kwestiach w których jest niepodważalnym autorytetem {czyli wszystkich}
;-) jaki ojciec taka córka :)

Vito Andolini
27-09-07, 20:11
Sentyment to zaszczaniec z przytulka :)

enemigo to sopocka ciota ktora sie lansuje na DOfO
jaki kask mam kupic?
jaka gre polecacie?
czy taki ciuch jest dobry?
jak sadzicie?
ile ty masz lat chlopie ,
wal sie na ryj zamule

6 biegowy
27-09-07, 23:11
enemigo to sopocka ciota ktora sie lansuje na DOfO
jaki kask mam kupic?
jaka gre polecacie?
czy taki ciuch jest dobry?
jak sadzicie?
ile ty masz lat chlopie ,
wal sie na ryj zamule

jeszcze raz sobie obejrze ten filmik w ktorym chcesz przyszpanowac nagrywajac filmik z laptopami znajomych ich telefonem :loser:

u-boat
27-09-07, 23:23
jeszcze raz sobie obejrze ten filmik w ktorym chcesz przyszpanowac nagrywajac filmik z laptopami znajomych ich telefonem :loser:


daj wieśniaku jeszcze pare zdjęć katalogowych z motocyklami :)

JaMajka
27-09-07, 23:40
daj wieśniaku jeszcze pare zdjęć katalogowych z motocyklami :)

tak! tak! daj! dajcie! kto ma niech daje- więcej motocykli:)

6 biegowy
28-09-07, 00:55
daj wieśniaku jeszcze pare zdjęć katalogowych z motocyklami :)

zazdrosc boli,prawda ?

u-boat
28-09-07, 07:54
zazdrosc boli,prawda ?

ja mam dom - ty z 6 arabami mieszkasz w pokoju...
ja mam zone - ty prawy nadgarstek...:)
ja mam dzieci - ty pluszaki ....
ja mam legalna robote -ty na czarno i za stawke Tobiego...
ja mam smaczne obiadki - ty najtansze puszki...
ja posiadam auta i motor w realu - ty w katalogach ...
ja spotykam się z ludzmi z dofo - ty jesteś osamotniony...
ja mam zycie poza netem - ty takowego nie posiadasz...:)
----------------------------------------------------------


czego mam ci zazdrościc - swobody seskualnej ? ( prawa/lewa dłon ) :)

6 biegowy
28-09-07, 15:18
ja mam dom - ty z 6 arabami mieszkasz w pokoju...
ja mam zone - ty prawy nadgarstek...:)
ja mam dzieci - ty pluszaki ....
ja mam legalna robote -ty na czarno i za stawke Tobiego...
ja mam smaczne obiadki - ty najtansze puszki...
ja posiadam auta i motor w realu - ty w katalogach ...
ja spotykam się z ludzmi z dofo - ty jesteś osamotniony...
ja mam zycie poza netem - ty takowego nie posiadasz...:)
----------------------------------------------------------


czego mam ci zazdrościc - swobody seskualnej ? ( prawa/lewa dłon ) :)

buhahaha idz sie pozalic znajomym z DOFO :loser:

Enemigo
28-09-07, 19:18
enemigo to sopocka ciota ktora sie lansuje na DOfO
jaki kask mam kupic?
jaka gre polecacie?
czy taki ciuch jest dobry?
jak sadzicie?
ile ty masz lat chlopie ,
wal sie na ryj zamule



Sentyment jesli zakup kasku to dla ciebie lans to bardzo ci wspolczuje.
Wspolczuje tez twoim rodzicom, i daje glowe ze byli facetami bo z normalnego heteroseksualnego zwiazku nie moglo wyjsc takie gowno!!! :)

mineczka
28-09-07, 20:07
buhahaha idz sie pozalic znajomym z DOFO :loser:

Czyli jeżeli się spotykamy z innymi ludzmi z dofo to jesteśmy loserami:124:


Wracając do ankiety wachalam sie miedzy paroma odpowiedziami ale zaznaczylam 3 opcję z wiadomych przyczyn :)

Riczi Pejzarz
28-09-07, 20:09
Czyli jeżeli się spotykamy z innymi ludzmi z dofo to jesteśmy loserami:124:

Tak, bo wtedy wychodzisz z forum, z Internetu. To niedozwolone, wzroem innych trzeba tu notorycznie przesiadywać :) Wtedy jesteś kozakiem a nie 'loserem'

mineczka
28-09-07, 20:15
Tak, bo wtedy wychodzisz z forum, z Internetu. To niedozwolone, wzroem innych trzeba tu notorycznie przesiadywać :) Wtedy jesteś kozakiem a nie 'loserem'

Boszzzz biedny 6b -kim on jest skoro siedzi w pracy po pracy i czasami w nocy na dofo?-nie żebym miała coś do kogoś kto przesiaduje cale swoje życie na necie ale tak tylko z troski pytam :)

6 biegowy
28-09-07, 20:40
Boszzzz biedny 6b -kim on jest skoro siedzi w pracy po pracy i czasami w nocy na dofo?-nie żebym miała coś do kogoś kto przesiaduje cale swoje życie na necie ale tak tylko z troski pytam :)

musisz szukac przyjaciol w necie bo w rzeczywistosci u kazdego kto cie zna jestes spalona ?

mineczka
28-09-07, 20:51
musisz szukac przyjaciol w necie bo w rzeczywistosci u kazdego kto cie zna jestes spalona ?
Nie "kochanie":zgnite: ja w przeciwnosci do ciebie nie potrzebuje tylko i wylacznie netu do komunikowania sie z innymi ludzi mam prace w ktorej moge porozmawiac z ludzmi na zywo i nie musze ich zastepowac kompem ,poza praca tez mam znajomych z ktorymi sie widuje ,ale mam tez i znajomych z netu z ktorymi sie spotykam w realu i sa oni bardzo fajni-szkoda ze ty tego nie znasz :(

6 biegowy
28-09-07, 20:54
Nie "kochanie":zgnite: ja w przeciwnosci do ciebie nie potrzebuje tylko i wylacznie netu do komunikowania sie z innymi ludzi mam prace w ktorej moge porozmawiac z ludzmi na zywo i nie musze ich zastepowac kompem ,poza praca tez mam znajomych z ktorymi sie widuje ,ale mam tez i znajomych z netu z ktorymi sie spotykam w realu i sa oni bardzo fajni-szkoda ze ty tego nie znasz :(

to dlatego im dupska smarujesz przez PW ?
czym ty sie chwalisz ?
Ogarnij sie troche,nie tylko ty masz znajomych a pieprzysz te same idiotyzmy juz od lat,wiem wiem,masz w domu detektywa ktory mnie rozgryzl ale w twoim wieku powinnas zmusic szare komorki do pracy.

mineczka
28-09-07, 21:05
to dlatego im dupska smarujesz przez PW ?
czym ty sie chwalisz ?
Ogarnij sie troche,nie tylko ty masz znajomych a pieprzysz te same idiotyzmy juz od lat,wiem wiem,masz w domu detektywa ktory mnie rozgryzl ale w twoim wieku powinnas zmusic szare komorki do pracy.
Czy juz dorosles do tego zeby pokazac te pw?
Go go go go:chill::chill::chill:

Aaaa i owszem moge sie pochwalic tym ze poznalam fajnych ludzi nie tylko w realu ale i w necie -a tym bardziej ze sie spotkalam z nimi w realu -dla mnie jest to powod do dumy
Natomiast tobie tylko wirtualny swiat pozostal-naprawde ci wspolczuje to musi byc okropne

Ps jezeli masz cos do u-boata to pisz do niego -juz po raz ktorys piszac cos do mnie wspominasz o u-boacie -ogarnij sie "misiaczku":zgnite:mamy osobne konta na dofo i spokojnie mozesz swoje pytania do niego -na pewno ci odpowie:)

6 biegowy
28-09-07, 21:10
Czy juz dorosles do tego zeby pokazac te pw?
Go go go go:chill::chill::chill:

Nie bede Ci psul wakacji za granica :chill:

mineczka
28-09-07, 21:34
Nie bede Ci psul wakacji za granica :chill:
Ja wiem ze ty zyjesz w wirtualnym swiecie i nie wiesz ze wakacje sie juz skonczyly ,ale wrecz blagam cie wklej te pw w ktorych smaruje tylek Selenie i jej mezowi -oddam ci wszystkie moje dofesy i codziennie bede ci dawala pozytywna repute:chill:

6 biegowy
28-09-07, 21:35
Ja wiem ze ty zyjesz w wirtualnym swiecie i nie wiesz ze wakacje sie juz skonczyly ,ale wrecz blagam cie wklej te pw w ktorych smaruje tylek Selenie i jej mezowi -oddam ci wszystkie moje dofesy i codziennie bede ci dawala pozytywna repute:chill:


kto tu zyje wirtualnymi wartosciami ?

mineczka
28-09-07, 21:38
kto tu zyje wirtualnymi wartosciami ?
Tylko ty
Daj wreszcie te pw ni nie pierdziel glupot

6 biegowy
28-09-07, 21:54
Tylko ty
Daj wreszcie te pw ni nie pierdziel glupot

co to znaczy daj ?
Adresujesz mnie wlasciwie i uzywasz zwrotow prosze i dziekuje,wtedy pomysle czy cie jeszcze osmieszyc.

Riczi Pejzarz
28-09-07, 21:57
haaaaaaaaahahaha mocno tu xD

mineczka
28-09-07, 22:19
6b wspomniales o pw w ktorych Selenie i jej męzowi smaruje tylek -ja cie namawiam do tego zebys je wkleił od blisko pól roku- a ty nic -masz jakies zwidy omamy i nocne mary zwiazane z netem?

6 biegowy
28-09-07, 22:26
6b wspomniales o pw w ktorych Selenie i jej męzowi smaruje tylek -ja cie namawiam do tego zebys je wkleił od blisko pól roku- a ty nic -masz jakies zwidy omamy i nocne mary zwiazane z netem?

mysle ze gdybym je opublikowal to z wyjazdu do Seleny nici,uwazaj sobie co mowisz bo jeszcze zrobie to czego bys nie chciala.
Nie zgrywaj tez twardziela,dorze wiesz co w tym wszystkim bylo :chill:

Riczi Pejzarz
28-09-07, 22:41
Szejś Be - straszysz tą kobiecine jakimiś PW a tu nic, więc troche małoś wiarygodny

copystop
28-09-07, 22:57
Riczi !! Dajesz rade !! Ale sie Nie Pisze Szejś Be bo mozesz przeciwnika Urazic !!

u-boat
28-09-07, 23:00
uwazaj sobie co mowisz bo jeszcze zrobie to czego bys nie chciala.


...pokazesz swojego zmęczonego prawą dłonią siusiaka ?...:chill:

czarna mamba
28-09-07, 23:06
mysle ze gdybym je opublikowal to z wyjazdu do Seleny nici,uwazaj sobie co mowisz bo jeszcze zrobie to czego bys nie chciala.
Nie zgrywaj tez twardziela,dorze wiesz co w tym wszystkim bylo :chill:

ty amerykanski oszolomie, spierdoliles z wiadra podczas skrobanki
i jaki efekt widzimy

6 biegowy
28-09-07, 23:10
wiedzialem ze sentyment wroci :loser:

u-boat
28-09-07, 23:13
ty amerykanski oszolomie, spierdoliles z wiadra podczas skrobanki
i jaki efekt widzimy

znaczy ...że szybkoręki z Chicago był dzieckiem niechcianym ? :96:

czarna mamba
28-09-07, 23:13
wiedzialem ze sentyment wroci :loser:

nie wrocilem tylko przyszlem ci publicznie dojebac ty pieszczony w anusa, indoktrynowy maszkaronie z Afryki

6 biegowy
28-09-07, 23:15
znaczy ...że szybkoręki z Chicago był dzieckiem niechcianym ? :96:

czy ty oby troche nie przesadzasz ? ?

6 biegowy
28-09-07, 23:15
nie wrocilem tylko przyszlem ci publicznie dojebac ty pieszczony w anusa, indoktrynowy maszkaronie z Afryki

publicznie to ty spisz na lawkach kloszardzie cuchnacy :loser:

czarna mamba
28-09-07, 23:17
publicznie to ty spisz na lawkach kloszardzie cuchnacy :loser:

ja w przeciwienstwie do ciebie spie w jedwabiach ty merdany przez czarnego szamana, niereformowalny pomocniku murarza :)

Riczi Pejzarz
28-09-07, 23:18
czarny - jaki masz nick na normalu ?

6 biegowy
28-09-07, 23:21
ja w przeciwienstwie do ciebie spie w jedwabiach ty merdany przez czarnego szamana, niereformowalny pomocniku murarza :)

o w morde :)))

:pinokio::pinokio::pinokio::pinokio:


:pinokio::pinokio::pinokio::pinokio:

czarna mamba
28-09-07, 23:23
o w morde :)))

:pinokio::pinokio::pinokio::pinokio:


:pinokio::pinokio::pinokio::pinokio:

pinokio masz na drugie obrosniety grzybem z pochwy murzynki masturbatorze :loser:

copystop
28-09-07, 23:23
...pokazesz swojego zmęczonego prawą dłonią siusiaka ?...:chill:

Coś czuje ze Przeje..ałeś sobie Kolego.

6b - powiedz,PRZEJEBALI SOBIE, NIE?!? :gores:

6 biegowy
28-09-07, 23:25
pinokio masz na drugie obrosniety grzybem z pochwy murzynki masturbatorze :loser:

ubieraj sie w jedwabne stroje i wypierdalaj do pudla kartonowego za smietnikiem :loser:

6 biegowy
28-09-07, 23:26
Coś czuje ze Przeje..ałeś sobie Kolego.

6b - powiedz,PRZEJEBALI SOBIE, NIE?!? :gores:

nie podniecaj sie tak bardzo.

copystop
28-09-07, 23:26
:)))
pinokio masz na drugie obrosniety grzybem z pochwy murzynki masturbatorze :loser:

copystop
28-09-07, 23:27
nie podniecaj sie tak bardzo.

nie wiem , myslałeś ze ja sie podniecam ?? od takich rzeczy raczej mi nie staje, ale jak tobie to współczuje .. :rozga:

czarna mamba
28-09-07, 23:29
ubieraj sie w jedwabne stroje i wypierdalaj do pudla kartonowego za smietnikiem :loser:

jak do szlachty forumowej smiesz sie tak zwracac alienowany przez czeczenskich partyzantow wypindrowany mormonie :loser:

to ja ci bede mowil co masz robic

DO bUDY :loser:

co ? nie ma psa Enemigo ani Papli i nie ma kto cie obronic?

biedactwo :loser:

u-boat
28-09-07, 23:36
jak do szlachty forumowej smiesz sie tak zwracac alienowany przez czeczenskich partyzantow wypindrowany mormonie :loser:

to ja ci bede mowil co masz robic

DO bUDY :loser:

co ? nie ma psa Enemigo ani Papli i nie ma kto cie obronic?

biedactwo :loser:

LPR - otacza opieką nawiedzonych - więc 6b Romkowi laurki posyła...:)

copystop
28-09-07, 23:43
A Ja już na dzień dobry sobie prze*ałem!!

Długo tu jestescie ??

6 biegowy
28-09-07, 23:49
jak do szlachty forumowej smiesz sie tak zwracac alienowany przez czeczenskich partyzantow wypindrowany mormonie :loser:

to ja ci bede mowil co masz robic

DO bUDY :loser:

co ? nie ma psa Enemigo ani Papli i nie ma kto cie obronic?

biedactwo :loser:

zapomniales ze jestes tu spluwaczka i szmata do podlogi ?

u-boat
28-09-07, 23:59
czy ty oby troche nie przesadzasz ? ?

daj mi 16 osta...prototypie ... :)

u-boat
29-09-07, 00:09
zapomniales ze jestes tu spluwaczka i szmata do podlogi ?

oto cała inteligencja pomiota gęsiego 6b....)

6 biegowy
29-09-07, 00:12
u-boat porozmawiajmy w 4 oczy :)

Enemigo
29-09-07, 00:35
Sentyment ty zalosny podcwelu, jak to milo widziec ze nie masz zycia i ciagle musisz tu wracac kundlowaty zaszczancu :)

she
29-09-07, 01:56
Ogarnij sie troche,nie tylko ty masz znajomych

uuu, polaczku, zabolało?
niestety, to Ty wszystkim mówisz, że nie mają znajomych czy tam życia ew szukają akceptacji w necie, a tak naprawdę tymi słowami można scharakteryzować Ciebie, brzydkiego, grubasa - prawdopodobnie gnębionego w dziecinstwie ew nieakceptowanego przez grupę rówieśniczą {dlatego teraz tak często zarzucasz komuś, że szuka akceptacji w necie i stąd też wszystko traktujesz bardzo osobiscie i nie masz dystansu do swojej osoby} dobrze, że samochody, motory są nieme, chociaż one Ci nie dokuczały. Stąd ta miłość. I jest to miłość jedyna ;-) a ktoś kto ma znajomych nie siedzi na forum jak już ktoś zauwazył, w pracy, po pracy, czasem w nocy.. co więcej, nawet nigdy nie miałbyś odwagi spojrzeć tym ludziom z którymi piszesz tyle czasu w oczy.. {ba, nawet na forum je zamazujesz, ukrywasz tik komputerowy? ;-)} W dodatku mentalnie i intelektualnie sięgasz jeszcze niżej niż jakaś tam gówniara she co to nawet pełnoletnia nie jest, ale jakoś nigdy nie brałam udziału w pyskówkach takich jak ta powyższa na "wysokim poziomie" godnym 30letniego mężczyzny. brawo.

6 biegowy
29-09-07, 02:03
uuu, polaczku, zabolało?
niestety, to Ty wszystkim mówisz, że nie mają znajomych czy tam życia ew szukają akceptacji w necie, a tak naprawdę tymi słowami można scharakteryzować Ciebie, brzydkiego, grubasa - prawdopodobnie gnębionego w dziecinstwie ew nieakceptowanego przez grupę rówieśniczą {dlatego teraz tak często zarzucasz komuś, że szuka akceptacji w necie i stąd też wszystko traktujesz bardzo osobiscie i nie masz dystansu do swojej osoby} dobrze, że samochody, motory są nieme, chociaż one Ci nie dokuczały. Stąd ta miłość. I jest to miłość jedyna ;-) a ktoś kto ma znajomych nie siedzi na forum jak już ktoś zauwazył, w pracy, po pracy, czasem w nocy.. co więcej, nawet nigdy nie miałbyś odwagi spojrzeć tym ludziom z którymi piszesz tyle czasu w oczy.. {ba, nawet na forum je zamazujesz, ukrywasz tik komputerowy? ;-)} W dodatku mentalnie i intelektualnie sięgasz jeszcze niżej niż jakaś tam gówniara she co to nawet pełnoletnia nie jest, ale jakoś nigdy nie brałam udziału w pyskówkach takich jak ta powyższa na "wysokim poziomie" godnym 30letniego mężczyzny. brawo.

jestes tak sfrustrowana bo kolezanki maja chlopakow i chodza z nimi na randki a ciebie nikt nawet kijem nie chce tknac ?
Zeby zaimponowac u-boatowi powinnas cos o budowie napisac.

JaMajka
29-09-07, 02:14
Muszę się z she w jednym zgodzić- mam nadzieję, że ta cała litania przekleństw sprawia wam frajdę i dlatego to robicie. Jeżeli dla obopólnej zabawy czy odprężenia się-wszystko jest ok. Natomiast ja sama się nigdy nie wtrącam w takie bluzgi bo takie pokazywanie ile to się nie zna wulgaryzmów nie ma żadnego głębszego sensu i jest po prostu nie na poziomie. Dlatego ja na tego typu zaczepki na miejscu inteligentniejszego z Was w ogóle bym nie odpowiadała, bo po co.
Natomiast she, jest inna sprawa którą Tobie bym chciała przekazać- jesteśmy na wirtualnym forum, każdy z nas zna jakąś część zycia innych userów ale tylko taką jaką oni nam przedstawiają. jest tutaj wiele spraw o których o sobie niewiemy i niebędziemy wiedzieć. Należy pamiętać, że zwracasz się do kogoś kto wcale nie musi być tym za kogo się podaje. Do czego dążę... nie możesz nikogo tak podsumować, jak podsumowujesz w tym momencie 6b ponieważ nie znasz go w ogóle, może on ma 60lat i 3dzieci i 4prawnuków...? Oczywiście teraz to przesadzam zapewne, ale chodzi mi o to, że każdy z nas ukrywa przed innymi swoje intymne/ prywatne życie i chroni je przed innymi z tad... dlatego takie podsumowania nie trzymają się kupy i są bezpodstawne.

araj
29-09-07, 02:30
Należy pamiętać, że zwracasz się do kogoś kto wcale nie musi być tym za kogo się podaje. Do czego dążę... nie możesz nikogo tak podsumować, jak podsumowujesz w tym momencie 6b ponieważ nie znasz go w ogóle, może on ma 60lat i 3dzieci i 4prawnuków...? Oczywiście teraz to przesadzam zapewne, ale chodzi mi o to, że każdy z nas ukrywa przed innymi swoje intymne/ prywatne życie i chroni je przed innymi z tad... dlatego takie podsumowania nie trzymają się kupy i są bezpodstawne.
ja to próbuje uswiadomic ludziom juz 2 rok i nie chodzi tu o 6b,chcę napisac,że niektórzy za bardzo sie podniecaja i BIORA DO SERCA WIRTULANDIE...swietnie majka napisalas,ze bardziej inteligentny powinien wyczuc czas,aby przystopowac, bo te dymy (np. miedzy 6b i uboatem) sa nudne jak flaki z olejem, za długo się ciągną i teraz to jest tylko przesciganie się w tym,kto komu bardziej dojebie....ani 6b nie wie,kim jest uboat,tak jak uboat nie wie,czym zajmuje sie szóstka, powinniscie sobie odpuscic te gówniarskie i prostackie(wulgarne) teksty w swoim kierunku, wbijcie sobie do głów,ze nie spotkacie się ,zeby się napierdalać dlatego więc nie róbcie z dofo pola bitwy na słówka, tak robia dzieci z 3b podstawówki,ja głupieje,bo najchetniej jednego wyjebałbym,ale tylko w takim przypadku,jakby jeden odpuscił, a drugi dalej prowokowałby wyzwiskami i zaczepkami, komu chcecie pokazac większa znajomosc cietej riposty???ile razy juz byla mowa o tym na dofo,ze reszte to nudzi?sa przeciez darmowe skrypty forów,załózcie sobie taki,jezeli nie potraficie pisac na gg lub na pw i tam do bólu sie bluzgajcie...nie??? ..aha, musicie miec publike, TO ZROZUMCIE,ZE PUBLIKA MA TEGO DOść!!!

Nie wierze że znowu zmusilem sie do wyrazenia swojej opinii(chyba juz setnej) w tym starym jak dofo temacie


no...to dotyczy wszystkich,którzy musza dziennie napisac kilkanascie (dziesiat) postów,aby komus dojebać

JaMajka
29-09-07, 02:44
ja to próbuje uswiadomic ludziom juz 2 rok i nie chodzi tu o 6b,chcę napisac,że niektórzy za bardzo sie podniecaja i BIORA DO SERCA WIRTULANDIE...swietnie majka napisalas,ze bardziej inteligentny powinien wyczuc czas,aby przystopowac, bo te dymy (np. miedzy 6b i uboatem) sa nudne jak flaki z olejem, za długo się ciągną i teraz to jest tylko przesciganie się w tym,kto komu bardziej dojebie....ani 6b nie wie,kim jest uboat,tak jak uboat nie wie,czym zajmuje sie szóstka, powinniscie sobie odpuscic te gówniarskie i prostackie(wulgarne) teksty w swoim kierunku, wbijcie sobie do głów,ze nie spotkacie się ,zeby się napierdalać dlatego więc nie róbcie z dofo pola bitwy na słówka, tak robia dzieci z 3b podstawówki,ja głupieje,bo najchetniej jednego wyjebałbym,ale tylko w takim przypadku,jakby jeden odpuscił, a drugi dalej prowokowałby wyzwiskami i zaczepkami, komu chcecie pokazac większa znajomosc cietej riposty???ile razy juz byla mowa o tym na dofo,ze reszte to nudzi?sa przeciez darmowe skrypty forów,załózcie sobie taki,jezeli nie potraficie pisac na gg lub na pw i tam do bólu sie bluzgajcie...nie??? ..aha, musicie miec publike, TO ZROZUMCIE,ZE PUBLIKA MA TEGO DOść!!!

Nie wierze że znowu zmusilem sie do wyrazenia swojej opinii(chyba juz setnej) w tym starym jak dofo temacie


no...to dotyczy wszystkich,którzy musza dziennie napisac kilkanascie (dziesiat) postów,aby komus dojebać


araj... ale za to jak ilość postów wzrasta... hehe:)

Ja powiem tyle... żeby chociaż załozyli osobny temat dla siebie... niewiem no- "pole bitwy 6b i u-boata"np. ale nie, to jest totalne rozwalanie tematów i co gorsza nie jednego tylko kilku naraz... albo lepiej- co 3go. oni chyba myślą araj, że Ty nie masz nic lepszego do roboty tylko za nimi kasowac te wszystkie śmieszne odzywki...
PANOWIE- kłućcie się, a jakże, ale ciekawiej proszę! nie na fluganie sobie tylko bardziej elokwentnie... pamiętajcie,że nie liczy się ilość ale JAKOŚĆ! (nawet w tym jak komu pojedziesz).

6 biegowy
29-09-07, 03:59
No dobra,ja od jakiegos czasu absolutnie ignorowalem u-boata i jego malzonke ale oni wracaja z tymi swoim pieprzeniem do mnie periodycznie i notorycznie.
Szczerze mowiac to od jakiegos czasu wolalbym zebys ktorys z tych gowno wartych S/M jak Efis wzial sie za robote i utemperowal i U-boata z lekka i mnie gdy na to zasluze.
Ja nie wchodze na forum jedynie zeby czytac to co pisze U-boat,jego rola ogranicza sie do wymyslania jakis historii na moj temat.
Kolegami nigdy nie bedziemy ale Arajowi nie chce robic syfu na forum tez. Nie ma tu ofiar,U-boat wie co robi tak jak i ja.

she
29-09-07, 12:46
Należy pamiętać, że zwracasz się do kogoś kto wcale nie musi być tym za kogo się podaje. Do czego dążę... nie możesz nikogo tak podsumować, jak podsumowujesz w tym momencie 6b ponieważ nie znasz go w ogóle, może on ma 60lat i 3dzieci i 4prawnuków...? Oczywiście teraz to przesadzam zapewne, ale chodzi mi o to, że każdy z nas ukrywa przed innymi swoje intymne/ prywatne życie i chroni je przed innymi z tad... dlatego takie podsumowania nie trzymają się kupy i są bezpodstawne.

i jak to ma sie do cytatu niżej? i tego co robi 6b? ;-) on każdemu mówi, że nie ma życia, jest forumową amebą, loserem, szka akceptacji w necie, ostatni jego popisowy tekst który wcisnął już paru userom to ten o czworakach z prlu ;-) Jesteś więc nie obiektywna i jednostronna, ja np. b. rzadko oceniam kogokolwiek z internetu bo mnie to, kolokwialnie mówiąc jeee..nie obchodzi ;-)


jestes tak sfrustrowana bo kolezanki maja chlopakow i chodza z nimi na randki a ciebie nikt nawet kijem nie chce tknac ?
Zeby zaimponowac u-boatowi powinnas cos o budowie napisac.

uboat jest policjantem więc to raczej żeby Tobie zaimponować muiałabym napisać coś o budowie. ;-) znów przerzucasz na innych swoje frustracje i kompleksy, polaczku.
tak się składa, że i koleżanki i chłopak się ze mną spotykają więc nie trafiłeś ;-) strzelaj dalej.

JaMajka
29-09-07, 13:55
OKI przyznaję she rację trochę nie obiektywna jestem... jednostronna i trzymam stronę wilczka, ale tak to już na tym świecie jest.... niemogłabym być Papieżem zdecydowanie.
Szósteczka... tak btw to ja uważam, że she jest bardzo ładną dziewczynką i napewno ma chłopaka i niejednego adoratora, pozatym jest w takim okresie życia kiedy człowiek nie jest samotny, chyba że na własne życzenie.

6 biegowy
29-09-07, 15:05
i jak to ma sie do cytatu niżej? i tego co robi 6b? ;-) on każdemu mówi, że nie ma życia, jest forumową amebą, loserem, szka akceptacji w necie, ostatni jego popisowy tekst który wcisnął już paru userom to ten o czworakach z prlu ;-) Jesteś więc nie obiektywna i jednostronna, ja np. b. rzadko oceniam kogokolwiek z internetu bo mnie to, kolokwialnie mówiąc jeee..nie obchodzi ;-)



uboat jest policjantem więc to raczej żeby Tobie zaimponować muiałabym napisać coś o budowie. ;-) znów przerzucasz na innych swoje frustracje i kompleksy, polaczku.
tak się składa, że i koleżanki i chłopak się ze mną spotykają więc nie trafiłeś ;-) strzelaj dalej.


dziecko co ty oceniasz,co ty mozesz wiedziec o ocenianiu?
Piszesz jakies bzdury wyssane z palca i zaczynasz to przedstawiac jako fakty ?
Czytam ze mowie cos kazdemu znowu ,zrozum znaczenie slowa kazdy i zauwaz ze problem ze mna zwykle maja ci ktorzy przyszli tu na forum zeby wcisnac swoje niestworzone historie innym,nie raz przylapano cie na klamstwie a to ze szukasz tu akceptacji i masz ochote dominowac nie jest zadnym sekretem.Ty naprawde nie jestes warta czasu.

u-boat
29-09-07, 15:15
No dobra,ja od jakiegos czasu absolutnie ignorowalem u-boata

no faktycznie inspekcje pracy na twoją budowę trzeba koniecznie wysłać - bo to co tam wdychasz ( wapno,cząstki eternitu,piasek krzemowy :124: ) szkodzi ci na dekiel...

Parchu - pare miesięcy był spokój i co ? zobaczyłes pornusa w TV i poczułeś przypływ sił ? :)

Pierwszy pokemonie ryja otwierasz a potem płaczesz po nocach...i budowa stoi...i majster krzyczy...:)

u-boat
29-09-07, 15:20
ja w przeciwienstwie do ciebie spie w jedwabiach ty merdany przez czarnego szamana, niereformowalny pomocniku murarza :)

dobre...:chill:

she
29-09-07, 15:23
dziecko co ty oceniasz,co ty mozesz wiedziec o ocenianiu?
Piszesz jakies bzdury wyssane z palca i zaczynasz to przedstawiac jako fakty ?
Czytam ze mowie cos kazdemu znowu ,zrozum znaczenie slowa kazdy i zauwaz ze problem ze mna zwykle maja ci ktorzy przyszli tu na forum zeby wcisnac swoje niestworzone historie innym,nie raz przylapano cie na klamstwie a to ze szukasz tu akceptacji i masz ochote dominowac nie jest zadnym sekretem.Ty naprawde nie jestes warta czasu.

przypomnij mi gdzie przyłapano mnie na kłamstwie ;-) bede wdzieczna. Chyba jedną z nielicznych osób które szukają akceptacji to jesteś Ty. Ja tam nie czuję się nie akceptowana, no, może czasem tu ;-) - tym bardziej nie szukałabym akceptacji w takim miejscu, trudno to zrozumieć?
Miło, że poświęcasz czas na coś co nie jest tego warte - widzisz, sam mówisz, że nie masz życia. :((

uboat, ja sądzę, że to jednak azbest. :((


PS: przypomnij mi jakie kłąmstwa, sama jestem bardzo tego ciekawa ;-) czy może też nabierzesz wody w usta tak jak z PW mineczki?

jestem dzieckiem ale nie zniżam się do tak żenującego poziomu jak Ty z czego żem dumna i za co niestety, nie masz u mnie {i nie tylko} żadnego szacunku, 30 lat zobowiązuje, i o ile ja mogę sobie być infantylna o tyle Tobie już TAKI INFANTYLIZM nie wypada, zastanów się nad sobą lepiej.

6 biegowy
29-09-07, 15:24
no faktycznie inspekcje pracy na twoją budowę trzeba koniecznie wysłać - bo to co tam wdychasz ( wapno,cząstki eternitu,piasek krzemowy :124: ) szkodzi ci na dekiel...

Parchu - pare miesięcy był spokój i co ? zobaczyłes pornusa w TV i poczułeś przypływ sił ? :)

Pierwszy pokemonie ryja otwierasz a potem płaczesz po nocach...i budowa stoi...i majster krzyczy...:)

w pracy taki twardy nie jestes
http://www.youtube.com/watch?v=8FoJ8SmXjes

6 biegowy
29-09-07, 15:28
przypomnij mi gdzie przyłapano mnie na kłamstwie ;-) bede wdzieczna. Chyba jedną z nielicznych osób które szukają akceptacji to jesteś Ty. Ja tam nie czuję się nie akceptowana, no, może czasem tu ;-) - tym bardziej nie szukałabym akceptacji w takim miejscu, trudno to zrozumieć?
Miło, że poświęcasz czas na coś co nie jest tego warte - widzisz, sam mówisz, że nie masz życia. :((

uboat, ja sądzę, że to jednak azbest. :((


PS: przypomnij mi jakie kłąmstwa, sama jestem bardzo tego ciekawa ;-) czy może też nabierzesz wody w usta tak jak z PW mineczki?

jestem dzieckiem ale nie zniżam się do tak żenującego poziomu jak Ty z czego żem dumna i za co niestety, nie masz u mnie {i nie tylko} żadnego szacunku, 30 lat zobowiązuje, i o ile ja mogę sobie być infantylna o tyle Tobie już TAKI INFANTYLIZM nie wypada, zastanów się nad sobą lepiej.

jakies tam historie o chlopakach itp....,niczego nie bede szukal bo mi sie nie chce.
W twoim przypadku to bys sie musiala zawyzyc a nie zanizyc.
Czy ty wogole wiesz co to jest infantylizm ?

JaMajka
29-09-07, 15:31
no faktycznie inspekcje pracy na twoją budowę trzeba koniecznie wysłać - bo to co tam wdychasz ( wapno,cząstki eternitu,piasek krzemowy :124: ) szkodzi ci na dekiel...

Parchu - pare miesięcy był spokój i co ? zobaczyłes pornusa w TV i poczułeś przypływ sił ? :)

Pierwszy pokemonie ryja otwierasz a potem płaczesz po nocach...i budowa stoi...i majster krzyczy...:)

U-boat, a Ty się mu dziwisz, że zaraz Cię ignorować znowu przestanie??? To co napisał wyzej było odpowiedzią na próbę zażegnania sporu przezemnie i araja i może ciutkę she, nie powinno Cię to dotknąć w żadnym najmniejszym stopniu. Ale widać, że poprostu lubisz te jazdy... sorry, uważam że taka odzywka ni z gruchy ni z pietruchy jest tak dziecinna, mógłbyś od razu napisać "tu jeśtem goń mnie!"

u-boat
29-09-07, 15:33
w pracy taki twardy nie jestes
http://www.youtube.com/watch?v=8FoJ8SmXjes

tak pajacu...jak już ktos dawno zauwazy pozostało ci tylko pisanie kawałów i wklejanie starych filmów...:)

6 biegowy
29-09-07, 15:38
tak pajacu...jak już ktos dawno zauwazy pozostało ci tylko pisanie kawałów i wklejanie starych filmów...:)

ten znasz,pasuje jak ulal,oby bez sztangi saletry ci go przyrzadzila :loser:
Rozmawiają żony policjantów.
- Wiesz, ludzie opowiadają kawały o głupocie policjantów. Ja czasem myślę, że jest w tym odrobina prawdy... Żeby pomóc mojemu staremu, kupiłam leksykon.
- Ja też bym kupiła, ale nie wiem czy on to bedzie jadł!

she
29-09-07, 15:41
jakies tam historie o chlopakach itp....,niczego nie bede szukal bo mi sie nie chce.
W twoim przypadku to bys sie musiala zawyzyc a nie zanizyc.
Czy ty wogole wiesz co to jest infantyizm ?

a to akurat nie było kłamstwem :) przypomnę Ci, że to było w poście sterna o pieczonych ziemniaczkach hehe ;-) albo w miłosnym dziale sabinki :-)
hehe, wiem co to jest infantylizm, infantylne to są Twoje odpowiedzi rodem z przedszkola. ;-) rozumiem, że będąc szpetnym grubasem, wcieleniem ludwiczka {którego też jak widać przypisujesz innym, jak wszystkie swoje kompleksy}, żyjąc odseparowanym od rówieśników ciężko się rozwijać na normalnym poziomie.
szkoda tylko, że wiele osób które szanuję i lubię przez te Twoje godne politowania teksty już się nie udziela na forum lub robi to naprawdę sporadycznie.
Ty, jak nikt, potrafisz popsuć klimat i atmosferę choćby przez takie durne jak ta ankiety. {i odziwo, nie jest to tylko moje zdanie} PS: wyniki tej i tej sentymenta powinny dac Ci do myślenia. ;-)

tak naprawdę to na Ciebie żal czasu, lecz co Ty byś zrobił gdybyśmy Ci go nie poświęcali> Przecież Ty masz tylko nas.

u-boat
29-09-07, 15:42
Ale widać, że poprostu lubisz te jazdy... sorry, uważam że taka odzywka ni z gruchy ni z pietruchy jest tak dziecinna, mógłbyś od razu napisać "tu jeśtem goń mnie!"

a znasz to "Co mi zrobisz jak mnie zapiesz? " - też dobry film..:)
Był spokój i spokój ten mu się znudził - wykopał toporek i zaczął nim machać - nawet słyszałem że kilkakrotnie w główkę się nim pierd... :)

Ja jestem "Niespotykanie spokojny człowiek" - też klasyka...:)
ale jak komus z gęby wali to nie bedę odwracał głowy i uciekał tylko powiem wprost " zainwestuj w tic-taki bo ci jedzie" ...kurde to też chyba z filmu ...:124:

Skąd ja znam ten styl ?

6 biegowy
29-09-07, 15:45
a to akurat nie było kłamstwem :) przypomnę Ci, że to było w poście sterna o pieczonych ziemniaczkach hehe ;-) albo w miłosnym dziale sabinki :-)
hehe, wiem co to jest infantylizm, infantylne to są Twoje odpowiedzi rodem z przedszkola. ;-) rozumiem, że będąc szpetnym grubasem, wcieleniem ludwiczka {którego też jak widać przypisujesz innym, jak wszystkie swoje kompleksy}, żyjąc odseparowanym od rówieśników ciężko się rozwijać na normalnym poziomie.
szkoda tylko, że wiele osób które szanuję i lubię przez te Twoje godne politowania teksty już się nie udziela na forum lub robi to naprawdę sporadycznie.
Ty, jak nikt, potrafisz popsuć klimat i atmosferę choćby przez takie durne jak ta ankiety. {i odziwo, nie jest to tylko moje zdanie} PS: wyniki tej i tej sentymenta powinny dac Ci do myślenia. ;-)

tak naprawdę to na Ciebie żal czasu, lecz co Ty byś zrobił gdybyśmy Ci go nie poświęcali> Przecież Ty masz tylko nas.

napisalas "a to akurat nie bylo klamstwem",duzo innych historii za to bylo.
gdyby nie to forum to znowu bys sie zapewne ciela :chill:
Duzo ludzi na tym forum nie pisze przez ciebie wyplochu,zaczynajac od wilczura poprzez nawet sterna.

u-boat
29-09-07, 15:46
Czy ty wogole wiesz co to jest infantyizm ?

tabletki na odchudzanie ? :)

she
29-09-07, 15:47
z całą pewnoscią. :-)
błyskasz, oj błyskasz intelektem.
a teraz żegnam, dawaj sobie tu upust swoim frustracją, a ja tym czasem wychodzę.

6 biegowy
29-09-07, 15:48
z całą pewnoscią. :-)
błyskasz, oj błyskasz intelektem.
a teraz żegnam, dawaj sobie tu upust swoim frustracją, a ja tym czasem wychodzę.

na randke ? :loser:

u-boat
29-09-07, 15:49
a ja tym czasem wychodzę.

poczekaj na mnie - przecież z tym głąbem sam nie bedze tu siedział :)

(wyszedłem)

6 biegowy
29-09-07, 15:51
poczekaj na mnie - przecież z tym głąbem sam nie bedze tu siedział :)

(wyszedłem)

dalej przy lustrze piszesz ?

she
29-09-07, 15:52
na randke ? :loser:

zazdrość zżera bo Ty nigdy nie byłeś? ;-)
nie na randke, ciesz się :-)

JaMajka
29-09-07, 15:52
a znasz to "Co mi zrobisz jak mnie zapiesz? " - też dobry film..:)
Był spokój i spokój ten mu się znudził - wykopał toporek i zaczął nim machać - nawet słyszałem że kilkakrotnie w główkę się nim pierd... :)

Ja jestem "Niespotykanie spokojny człowiek" - też klasyka...:)
ale jak komus z gęby wali to nie bedę odwracał głowy i uciekał tylko powiem wprost " zainwestuj w tic-taki bo ci jedzie" ...kurde to też chyba z filmu ...:124:

Skąd ja znam ten styl ?

a Ty mu toporkiem odmachujesz taaa? bardziej to ping ponga przypomina.. zajrzyj pare postów wcześniej kto wykopał toporek.
A skąd ja mam wiedzieć skąd znasz ten styl?

6 biegowy
29-09-07, 15:55
zazdrość zżera bo Ty nigdy nie byłeś? ;-)
nie na randke, ciesz się :-)

przeciez juz cie nie bylo,wrocilas zeby sprawdzic znowu forum ?
Idz na randke,moze ktos cie strawi przez pare godzin.

she
29-09-07, 15:57
przeciez juz cie nie bylo,wrocilas zeby sprawdzic znowu forum ?
Idz na randke,moze ktos cie strawi przez pare godzin.

żałośniku, napisałam, że nie na randkę :-) rozumiem, że u Ciebie każdy kto napisze, że ma się z kim spotykać wywołuje przypływ frustracji a jeszcze jak idzie na randkę to już ogólnie kłamie bo dla Ciebie jest to niepojęte jak można iść na randkę :-) cóż, Tobie zostało tylko zwiedzanie muzeów motoryzacji..
i nie wróciłam, po prostu zmieniałam sobie avatara, a że Ty tak szybko odpisujesz bo nic innego nie masz do roboty? cóż.

6 biegowy
29-09-07, 16:00
żałośniku, napisałam, że nie na randkę :-) rozumiem, że u Ciebie każdy kto napisze, że ma się z kim spotykać wywołuje przypływ frustracji a jeszcze jak idzie na randkę to już ogólnie kłamie bo dla Ciebie jest to niepojęte jak można iść na randkę :-) cóż, Tobie zostało tylko zwiedzanie muzeów motoryzacji..
i nie wróciłam, po prostu zmieniałam sobie avatara, a że Ty tak szybko odpisujesz bo nic innego nie masz do roboty? cóż.

juz 10 minut temu wychodzilas ale nadal jestes ?
Moze sobie laptopa kup zebys mogla sledzic forum na goraco ?

u-boat
29-09-07, 16:18
a Ty mu toporkiem odmachujesz taaa? bardziej to ping ponga przypomina.. zajrzyj pare postów wcześniej kto wykopał toporek.


sarduszko ile tu jesteś -miesiąc ?
więc " co Ty możesz wiedzieć o wykopywaniu toporka " :)
to się zaczeło dużo wcześniej...

skróć swojemu " wilczkowi " smycz i będzie ok - do czasu jak znowu go wilczy pyszczek nie zaswędzi...:)

6 biegowy
29-09-07, 16:35
sarduszko ile tu jesteś -miesiąc ?
więc " co Ty możesz wiedzieć o wykopywaniu toporka " :)
to się zaczeło dużo wcześniej...

skróć swojemu " wilczkowi " smycz i będzie ok - do czasu jak znowu go wilczy pyszczek nie zaswędzi...:)

tobie sie wydaje ze ty tu dominujesz ?

u-boat
29-09-07, 16:39
zazdrość zżera bo Ty nigdy nie byłeś?

no co Ty piszesz :124:

Jak ma tylko prawą dłoń umytą od brudnej łopaty i jak kibelek na budowie jest wolny to juz na 5 minutową randke jednoosobową pomyka ...:31:
On ma nawet 4 randki dziennie ...:chill:
sie nam kiedyś chłopak zajedzie tj. zatrzepie... :)

u-boat
29-09-07, 16:40
dominujesz ?

rozmawiasz z prostym człowiekiem wiec używaj prostych słów...

dominujesz-to coś z domina ? :)


Poza tym - prowadze rozmowe cymbale z Jamajką i ona posiada umiejętność logicznego myślenia i poprawnego wysławiania się -wiec w przeciwienstwie do ciebie - da rade sama...

she
29-09-07, 21:10
juz 10 minut temu wychodzilas ale nadal jestes ?
Moze sobie laptopa kup zebys mogla sledzic forum na goraco ?

bywa czasem tak, że w przeciwienstwie do Ciebie czasami muszę wyjsc i zamknąć okienko z dofo. :-)
znów smiejąc się tak ze mnie smiejesz się tak naprawdę z siebie bo to Ty przesiadujesz tu całe swoje zycie. współczuje :((



czemu 6b nie był nigdy na zadnej randce? -> http://joemonster.org/filmy/5374/Tak-sie-podrywa-dziewczyny

JaMajka
30-09-07, 02:26
sarduszko ile tu jesteś -miesiąc ?
więc " co Ty możesz wiedzieć o wykopywaniu toporka " :)
to się zaczeło dużo wcześniej...

skróć swojemu " wilczkowi " smycz i będzie ok - do czasu jak znowu go wilczy pyszczek nie zaswędzi...:)


Niczego nie zamierzam mu skracać:). okay ja tu jestem miesiąc, to są Wasze odwieczne waśnie więc je sobie rozwiązujcie po swojemu, mnie jest szkoda nawet 5minut swojego cennego życia żeby je tracić angażując się w to.... ale po tym jak napisałam co o tym sądzę, razem z she i arajem, post 6b nie był juz skierowany w Twoją stronę i był neutralny, nie trzeba było od nowa prowokować tej kłótni. Wygladało to na jawną i bezczelną prowokację i nic więcej. Lub "zaswędzenie pyszczka":p

u-boat
30-09-07, 08:17
czemu 6b nie był nigdy na zadnej randce? -> http://joemonster.org/filmy/5374/Tak-sie-podrywa-dziewczyny

:buhaha: ja sadze że 6b ma jeszcze lepszy bajer...:)
on zresztą też pojezdzi jak pożyczy...i te hektary do obrobienia...
a jakie ma znajomości - zazdraszczam :)

Miekki
30-09-07, 12:14
po szyję

JaMajka
30-09-07, 12:20
po szyję

:104:

Kamich
01-10-07, 15:22
a ja z tych nerwow ide zapalic

sabinka
01-10-07, 17:16
ale jestescie nudni z tymi klotniami :papla:

6 biegowy
01-10-07, 17:18
ale jestescie nudni z tymi klotniami :papla:

Ja sobie naprawde duzo robie z tych wszystkich krytyk i uwag pod moim adresem :(
To wszystko takie konstruktywne i przepelnione madroscia.

sabinka
01-10-07, 17:20
Ja sobie naprawde duzo robie z tych wszystkich krytyk i uwag pod moim adresem :(
To wszystko takie konstruktywne i przepelnione madroscia.
<glaszcze>
to moze..... kupie Ci ketchup ten dobry ktorym mi kanapki polewales? :)

Miekki
01-10-07, 20:28
nie da sie tego już czytac wszystkiego... od jakiegoś czasu sledze posty wybiórczo :>

SaiykoPat
01-10-07, 20:30
musze pamietac zeby wziasc kubek do pracy bo nie mam w czym kawy wypic

Miekki
01-10-07, 20:35
ja wziąłem w piątek nareszcie... a zapominałem cały poprzedni tydzień :)

Porzadny
01-10-07, 20:36
A ja na razie nie mam pracy. :(

k0573k
01-10-07, 21:18
ja tez ale mam duzo fajnych kubkow

6 biegowy
01-10-07, 21:40
Dobrze ze nikt nie zaglosowal na opcje 1 i 2,ufff.

u-boat
01-10-07, 21:47
musze pamietac zeby wziasc kubek do pracy bo nie mam w czym kawy wypic

supełek na miechu sobie zrób - sprawdzone ..:)

JaMajka
02-10-07, 00:24
Dobrze ze nikt nie zaglosowal na opcje 1 i 2,ufff.

phi! ja tam mogę zagłosować tak jak chcesz:) miołooooooości Ty moja żesz kurcze czemu Ty w Stanach siedzisz... dzizus jak ja tego faceta lubie:47:

she
02-10-07, 09:32
podziwiam... ;-)

u-boat
02-10-07, 12:34
no tak ...survival... :)

JaMajka
02-10-07, 13:08
podziwiam... ;-)


no tak ...survival... :)


niemazaco Nie znacie się... 100% moj typ i moja miłość od pierwszego zalogowania:47:

u-boat
02-10-07, 13:49
niemazaco Nie znacie się... 100% moj typ i moja miłość od pierwszego zalogowania:47:

ja na poczatku mojego pobytu na Dofo też się w nim podkochiwałem :47: ale pózniej mi przeszło ... - " miłośc nie przetrwała próby czasu " czy jakos tak ... :)

JaMajka
02-10-07, 14:05
ja na poczatku mojego pobytu na Dofo też się w nim podkochiwałem :47: ale pózniej mi przeszło ... - " miłośc nie przetrwała próby czasu " czy jakos tak ... :)

I całe szczęście... bo by się działo- ja umiem walczyć o swoje uczucia:100:
Moja miłość bardzo dobrze znosi próby czasu... gorzej z próbami odległości:) znaczy z miłością jest wtedy wszystko ok, ale wierność ma się gorzej:p no, ale głowa do góry- czego oczy nie widza...:D (wyobraźnia nadrabia...:))

6 biegowy
02-10-07, 15:05
I całe szczęście... bo by się działo- ja umiem walczyć o swoje uczucia:100:
Moja miłość bardzo dobrze znosi próby czasu... gorzej z próbami odległości:) znaczy z miłością jest wtedy wszystko ok, ale wierność ma się gorzej:p no, ale głowa do góry- czego oczy nie widza...:D (wyobraźnia nadrabia...:))

to sie zaczyna robic naprawde dziwne :96:

u-boat
02-10-07, 15:07
to sie zaczyna robic naprawde dziwne :96:


"Dziwny jest ten świat " :)

JaMajka
02-10-07, 16:03
to sie zaczyna robic naprawde dziwne :96:

jeszcze się nie przyzwyczaiłeś??? kurcze ładnie Cię tu nie doceniali...:p:oko2:

wenus
02-10-07, 20:31
I całe szczęście... bo by się działo- ja umiem walczyć o swoje uczucia:100:
Moja miłość bardzo dobrze znosi próby czasu... gorzej z próbami odległości:) znaczy z miłością jest wtedy wszystko ok, ale wierność ma się gorzej:p no, ale głowa do góry- czego oczy nie widza...:D (wyobraźnia nadrabia...:))

Ja tylko sie zastanawiam kto by tu z Toba o te uczucia walczyl :)

Szkoda ze Sterna nie ma - tego bys pokochala :)))

she
02-10-07, 21:29
sorry, ja kocham sterna :(( więc wara :p

wenus
02-10-07, 21:49
sorry, ja kocham sterna :(( więc wara :p

niemazaco a kochajcie sobie kogo tam chcecie :)

Kamich
02-10-07, 21:50
moze i te klotnie sa nudne, ale jeszcze bardziej chujowe sa dla mnie te pseudo przesmiewcze posty, ktore poprzez pseudo ironie i pseudo przyjacielskosc oraz mnostwo ladnych emotek maja sprawiac wrazenie totalnego luzu i sa uzywane aby dociac drugiej osobie, typu "6b moja milosc" , " kocham cie 6b i bede o ciebie walczyc " , itd, sa :

mdle
nudne
i chce sie przez nie plakac z niemocy

podpowiem wam ze mnie jeszcze bardziej podkurwialy by takie posty zamiast mnie przytemperowac, czasem po prostu trzeba dac sobie po mordzie, i powinniscie to wiedziec z zycia codziennego, nikt tu juz chyba nie ma 5 lat i mama nie mowi takiemu komus aby olal zaczepke lub smial sie sam z siebie to i inni sie zastanowia, nie nie jest tak

ten post nie ma nikogo zaczepiac, nie mam ochoty na kolejna internetowa napinke

wenus
02-10-07, 22:02
moze i te klotnie sa nudne, ale jeszcze bardziej chujowe sa dla mnie te pseudo przesmiewcze posty, ktore poprzez pseudo ironie i pseudo przyjacielskosc oraz mnostwo ladnych emotek maja sprawiac wrazenie totalnego luzu i sa uzywane aby dociac drugiej osobie, typu "6b moja milosc" , " kocham cie 6b i bede o ciebie walczyc " , itd, sa :

mdle
nudne
i chce sie przez nie plakac z niemocy

podpowiem wam ze mnie jeszcze bardziej podkurwialy by takie posty zamiast mnie przytemperowac, czasem po prostu trzeba dac sobie po mordzie, i powinniscie to wiedziec z zycia codziennego, nikt tu juz chyba nie ma 5 lat i mama nie mowi takiemu komus aby olal zaczepke lub smial sie sam z siebie to i inni sie zastanowia, nie nie jest tak

ten post nie ma nikogo zaczepiac, nie mam ochoty na kolejna internetowa napinke

czyli ze watpisz w uczucia JaMajki :10:
mi sie wydaje ,ze ONA naprawde cos czuje :oko2:

she
02-10-07, 22:02
Kamich, ale to chyba nie ironia :< ja wiem, że ciężko w to uwierzyć ale Jamajka pisała szczerze :zgnite:

u-boat
02-10-07, 22:43
i chce sie przez nie plakac z niemocy




"...rycz mała rycz...płacz maleńka płacz...":)

u-boat
02-10-07, 22:46
Ja tylko sie zastanawiam kto by tu z Toba o te uczucia walczyl :)


ja się już odkochałem więc na mnie nie liczcie :)

Vito Andolini
02-10-07, 22:58
a taki fajny temat kiedys byl :(

u-boat
02-10-07, 23:03
a taki fajny temat kiedys byl :(

uczucia Jamajki do 6b nie są dla ciebie istotne ? :)

JaMajka
03-10-07, 00:38
Ja tylko sie zastanawiam kto by tu z Toba o te uczucia walczyl :)

Szkoda ze Sterna nie ma - tego bys pokochala :)))


Jeszcze lepszy jest??? hehe ale teraz to już i tak nie możliwe... ale czemu tego sterna tak w ogóle nie ma?:)

HiHiHi... no to żeś Kamich walnął jak łysy grzywką o kant kuli:p
geeeeez.. jesteś chyba jedyną osoba, która się nie zorientowała, że to na serio jest i widzi w tym jakąś ironie i ciśnienia:) Człowieku nie wszystko sprowadza się tu do chęci dokopania komuś... naprawdę (thx whatever, że mnie nauczyłeś pisać "naprawdę" btw.:)). Rozumiem, że do Ciebie niezależnie czy się powie "bardzo Cię lubię" czy "wypierd... gnido" to i tak można się spodziewać kontry bo zobaczysz w obu przypadkach tylko to drugie:) Dobrze wiedzieć na przyszłość;)

Vito Andolini
03-10-07, 00:46
ale czemu tego sterna tak w ogóle nie ma?:)

bo nie lubi VISTY :oko:

JaMajka
03-10-07, 00:48
bo nie lubi VISTY :oko:

a kto to VISTA:124::oko2:

whatever
03-10-07, 01:12
moze i te klotnie sa nudne, ale jeszcze bardziej chujowe sa dla mnie te pseudo przesmiewcze posty, ktore poprzez pseudo ironie i pseudo przyjacielskosc oraz mnostwo ladnych emotek maja sprawiac wrazenie totalnego luzu i sa uzywane aby dociac drugiej osobie, typu "6b moja milosc" , " kocham cie 6b i bede o ciebie walczyc " , itd, sa :

mdle
nudne
i chce sie przez nie plakac z niemocy

podpowiem wam ze mnie jeszcze bardziej podkurwialy by takie posty zamiast mnie przytemperowac, czasem po prostu trzeba dac sobie po mordzie, i powinniscie to wiedziec z zycia codziennego, nikt tu juz chyba nie ma 5 lat i mama nie mowi takiemu komus aby olal zaczepke lub smial sie sam z siebie to i inni sie zastanowia, nie nie jest tak

ten post nie ma nikogo zaczepiac, nie mam ochoty na kolejna internetowa napinke

se zrob to co pokazue twoj awatar i twoje zycie bedzie o wiele prostsze
:)

6 biegowy
03-10-07, 01:36
Ahhh te milosci i dylematy :(

JaMajka
03-10-07, 01:44
Ahhh te milosci i dylematy :(

Miłości jak najbardziej, ale dylematy:124: ja nie mam żadnych:oko2:
A Ty gdzie tak wzdychasz??:)))

6 biegowy
03-10-07, 01:48
Miłości jak najbardziej, ale dylematy:124: ja nie mam żadnych:oko2:
A Ty gdzie tak wzdychasz??:)))

Na poludniowy zachod.

JaMajka
03-10-07, 02:04
Na poludniowy zachod.

ahh.. Kansas City?? wiesz że, na południowy zachód ode mnie też jest takie nasze "Kansas"?... tak niektórzy na nasz Konstantynów mówią:) i dokładnie tak samo leży:p

k0573k
03-10-07, 07:11
Zapomniałas wspomniec o Łask Vegas