PDA

Zobacz pełną wersję : araj - załatwiaj alibi :)



u-boat
22-09-07, 19:45
Duńska policja po dramatycznym pościgu w Herning, w północnej Jutlandii zatrzymała trzech Polaków, którzy napadli na sklep jubilerski.

Policjanci poinformowali, że trzech uzbrojonych bandytów dokonało w piątek napadu na sklep jubilerski w centrum miasta, terroryzując pistoletem personel i zabierając luksusowe zegarki wartości ok. 270 tys. euro.

Jeden z pracowników sklepu rzucił się w pościg za uciekającymi rabusiami uzbrojony w myśliwską dubeltówkę. Przyłączył się też kierowca ciężarówki, blokując bandytom drogę ucieczki do ich samochodu. Przybyła na miejsce policja zatrzymała dwóch z nich, pilnowanych przez sprzedawcę ze strzelbą i odzyskała zrabowane zegarki.

Natomiast trzeci napastnik, również uzbrojony, zdołał uciec i skryć się w ogrodzie jednego z okolicznych domów. Po trzech godzinach wytropiły go policyjne psy; mężczyzna oddał się w ręce policji nie stawiając oporu.

Cała trójka stanęła w sobotę przed sądem w Viborgu, stolicy regionu Północnej Jutlandii, który zdecydował o ich osadzeniu w areszcie śledczym.

z posiadanych info wiem ze był jeszcze jeden - mózg operacji o imieniu Mariusz który ciągle jest na wolności...:)

araj
22-09-07, 20:12
Malgorzata mi to dzisiaj czytala...dania sie otworzyla dla Polaków, mam tylko nadzieje,ze takich newsów bede czytal malo,najlepiej wcale, bo w przeciwnym razie szybko bedziemy mieli opinie jak w germanii...

wenus
22-09-07, 22:07
Tez to dzis czytalam :) _ Araj oddaj te pierscionki cos zakosil dla Malgosi :)))
( nawet mi sie zrymowalo :a4: )

araj
22-09-07, 22:14
nawet mi sie zrymowalo

gdzie :10:

wenus
22-09-07, 22:18
Widze ,ze ty masz dzis klopoty z czytaniem :10: :( :rozga:

mineczka
22-09-07, 22:22
Cosik czuje że Tutek też maczał w tym palce :)

wenus
22-09-07, 22:25
Minia pamietaj ze bylo ich trzech! Ja tu jeszcze Apacza widze - oddawac pierscionki zlodzieje! :) :)

araj
22-09-07, 22:26
Widze ,ze ty masz dzis klopoty z czytaniem :10: :( :rozga:

co problemy? byloby ok - pierscionki-malgonki, a gdzie rym jest: pierscionki-malgosi ???

wenus
22-09-07, 22:29
ZAKOSIŁ dla MAŁGOSI - no co???? nie rymuje sie ???:rozga::114:

SaiykoPat
23-09-07, 13:17
piekny rym, bialy :loser: