PDA

Zobacz pełną wersję : Czego to ludzie nie wymysla



Hitman
11-09-07, 12:53
Zauwazyliscie ze kazda forma ludzkiego zachowania sie czy reakcji jest jakims syndromem albo choroba?
Nie ma juz zwyklego chamstwa agresji czy milosci kazda nasza reakcja zostala jakos nazwana i najczesciej nie oznacza niczego dobrego.
czytalem(nie pamietam nazw schorzen) o ludziach ktorzy nie odczuwaja popedu seksualnego i takich ktorzy uwielbiaja dupczyc sie z xero kopiarka, jedni sa oziebli inni nadpobudliwi.
To zaczyna przypominac jakas farse.

Cytat z dzisiaj:
Aleksytymia - dosłownie "brak słów dla emocji" - to synonim emocjonalnego analfabetyzmu. Osoby dotknięte tym syndromem nie potrafią mówić o własnych emocjach, nie rozróżniają ich fizjologicznych objawów, mają bardzo ubogie życie wyobrażeniowe (np. nie miewają snów) i operacyjny styl myślenia. (http://wiadomosci.onet.pl/1436584,242,kioskart.html)

she
11-09-07, 16:25
bo żyjemy w chorym społeczenstwie, chorym państwie {o tak} to i wszyscy chorzy :oko2:

Enemigo
11-09-07, 18:07
Tak samo jak teraz nie mozna o kims powiedziec ze jest glupi tylko ze nie dochodza mu polecenia do mozgu :124:

Shandor
11-09-07, 18:15
Zauwazyliscie ze kazda forma ludzkiego zachowania sie czy reakcji jest jakims syndromem albo choroba?
Nie ma juz zwyklego chamstwa agresji czy milosci kazda nasza reakcja zostala jakos nazwana i najczesciej nie oznacza niczego dobrego.
czytalem(nie pamietam nazw schorzen) o ludziach ktorzy nie odczuwaja popedu seksualnego i takich ktorzy uwielbiaja dupczyc sie z xero kopiarka, jedni sa oziebli inni nadpobudliwi.
To zaczyna przypominac jakas farse.

Cytat z dzisiaj:
Aleksytymia - dosłownie "brak słów dla emocji" - to synonim emocjonalnego analfabetyzmu. Osoby dotknięte tym syndromem nie potrafią mówić o własnych emocjach, nie rozróżniają ich fizjologicznych objawów, mają bardzo ubogie życie wyobrażeniowe (np. nie miewają snów) i operacyjny styl myślenia. (http://wiadomosci.onet.pl/1436584,242,kioskart.html)

już się przeraziłam, że mam aleksytymię, bo początek się zgadza, ale życie wyobrażeniowe mam na wysokim poziomie :D

JaMajka
12-09-07, 01:45
Spoko, ja mam psychozę maniakalno- depresyjną przyznaję się bez bicia:)

6 biegowy
12-09-07, 02:25
jestem jedynym normalnym wsrod oblakanych :(

JaMajka
12-09-07, 03:06
jestem jedynym normalnym wsrod oblakanych :(

moje gratulacje.

6 biegowy
12-09-07, 03:07
Ludzie uposledzeni potrafia sie jednak bawic
http://www.youtube.com/watch?v=NSJ8gUsaJuo

Shandor
12-09-07, 08:03
Spoko, ja mam psychozę maniakalno- depresyjną przyznaję się bez bicia:)

nie ciesz się tak - nie jesteś sama :D

JaMajka
12-09-07, 09:59
niom wcale nie wesolo Shandor..:) aktualnie w fazie manii..;P

Porzadny
21-09-07, 22:05
Zauwazyliscie ze kazda forma ludzkiego zachowania sie czy reakcji jest jakims syndromem albo choroba?


Tak. Zauwazylem to juz pare lat wczesniej. Kazdy na cos cierpi i teraz nie wiadomo czy tak jest w rzeczywistosci, czy po prostu ludzie, ktorzy sie tym zajmuja sztucznie nie wymyslaja takich chorob aby miec jakies zajecie.