PDA

Zobacz pełną wersję : JaMajka



araj
07-09-07, 23:49
<FIELDSET>
<LEGEND>Pokój Prawdy</LEGEND>

Zasada jest jedna-odpowiadamy prawde lub nie piszemy nic......głupie i obraźliwe pytania beda wywalane
WAŻNE---OSOBA ZAPROSZONA ODPOWIADA NA PYTANIA LUB NIE....
PYTANIA INTYMNE,OSOBISTE LUB POLITYCZNE, NIE MOGA, W GOSPODARZU POKOJU PRAWDY, WZBUDZAĆ EMOCJI POWODUJĄCYCH WSZCZĘCIE ZADYMY...
PO PROSTU-ODPOWIADASZ -JEŻELI UZNASZ,ZE PYTANIE JEST ZBYT OSOBISTE LUB PROWOKUJĄCE-IGNORUJESZ JE. ...
PYTAJĄCY MAJĄ TYLKO OCZEKIWAĆ ODPOWIEDZI, NIE MOGĄ JEJ KOMENTOWAĆ,
KAŻDY INNY USER NIŻ GOSPODARZ JEST ZOBLIGOWANY TYLKO DO ZADAWANIA PYTAN,
ZBEDNE KOMENTARZE BEDA WYWALANE


DZIS BOHATEREM JEST JaMajka--------PYTAJCIE :cool:


</FIELDSET>

araj
07-09-07, 23:54
dlaczego piszesz,ze ciebie znam?

mineczka
07-09-07, 23:55
Jamajko
-od jak dawna czytasz (bądz udzielasz sie)na tym forum(nie koniecznie pod tym nickiem) -odpowiedz może być na pw :)
-Ile masz lat
-myślisz że dasz radę zjeść 3 krokiety z mięsem popijając 1 malutką filiżanką barszczu?

Vito Andolini
07-09-07, 23:58
uprawialas sex z kobieta?
golisz sie pod pachami?

JaMajka
08-09-07, 00:05
No i doczekałam się własnego pokoju prawdy... niezmiernie mnie to cieszy...:) A więc:

ARAJ: masz rację- nie znam Cię... zaszło pewne nieporozumienie, którego prowodyrem jest nikt inny jak... Papla:) nie chcę za kolegę tłumaczyć jak to się stało ponieważ to on zrobił pewną głupotę... więc niech się lepiej teraz sam Tobie przyzna... hihihi powiedział, że kiedyś to zrobi:))

MINECZKA: -od kiedy zostałam na nie zaproszona:) czyli od... ta data gdzies tam jest... zalogowalam się od razu, a wcześniej nigdy mnie tu nie było. Serio:)
-Lat mam niecałe 21 ---> strzelec:)
-ja to wiem...;D

SENTYMENT:
- nie, jestem wybitnie heteroseksualna...
- szczerze to nigdy nie widziałam swoich włosów pod pachami tak jestem w to zaangażowana:P

Papla
08-09-07, 00:22
dlaczego jeszcze nie dalas fotki do galerii?

blondynka, brunetka czy lysa (patrz powyzej, odpowiedz bedzie zbedna)

czy zmienilabys swoje preferencje gdyby np. byla to Jessica Alba?

JaMajka
08-09-07, 00:30
Papla:)
- zdjęcie dam obiecuję ale narazie wcale mi się nie śpieszy:) (tak te włosy muszą odrosnąć, patrz powyzej:P) btw małe zdjęcie, ale zawsze jakieś jest w profilu:P
-Może prędzej gdyby to była Angelina Jolie:P

Papla
08-09-07, 01:03
nie wiem, co wy baby macie taka obsesje na punkcie AJolie.. przeciez ona wyglada jak jej ojciec z opuchnietymi wargami

JaMajka
08-09-07, 01:06
przecież ona wygląda jak jej ojciec w połączeniu z jej matką...:P
:)))))
a taka fajna, koścista:P

she
08-09-07, 11:27
bez czego nie wyobrażasz sobie zycia? :p

Vito Andolini
08-09-07, 11:39
mieszkasz w Polsce?

juSta
08-09-07, 12:58
jak znalazłaś się na forum ?

JaMajka
08-09-07, 18:21
SHE:
- zazwyczaj jak miałam coś lub kogoś co kochałam i niewyobrażałam sobie bez tego życia, a potem to traciłam to jednak okazywało się, że żyć się jednak da... więc może jedynie bez powietrza? tak na poważnie bo pytanie jest takie, że gdyby był to dział hobby to wypisałabym listę rzeczy bez których aktualnie byłoby mi smutno ale.. nie jest:)

SENTYMENT:
- tak:)

JUSTA:
- zaprosiła mnie jedna przemiła (choć może trochę łaciata:P) osoba z tąd:))

Vito Andolini
08-09-07, 18:23
kto cie tu zaprosil , kim jest ta laciata osoba ?

JaMajka
08-09-07, 18:25
Papla (co za bydle:))

portia
08-09-07, 18:36
dlaczego uważasz, że osoby heteroseksualne nie mogą kochać się z osobą tej samej płci

JaMajka
08-09-07, 18:46
PORTIA:
- uważam, że mogą jeżeli mają jakiś powód, np. ciekawość itp. ale jeżeli mają na to ochotę to chyba jednak nie są tak do końca hetero? tylko staje się to już ich wyborem osobistym..

portia
08-09-07, 19:36
umiesz gotować? jeśli tak, to podaj najbardziej wyczesany przepis jaki kiedyś zrobiłaś, jeśli nie to powiedz dlaczego nie lubisz owoców morza

MaT
08-09-07, 20:07
- Czym się zajmujesz na co dzień (szkoła, praca etc.)?
- Jakie są twoje zainteresowania, hobby?

Enemigo
08-09-07, 20:54
Jaki mialas/es wczesniej nick na dofo?

mineczka
08-09-07, 23:03
Czy wiesz że strzelce są szalone ? :)

juSta
09-09-07, 08:24
co byś zrobiła z 1 mln zł? :p

JaMajka
09-09-07, 15:16
Hmmm... po kolei więc:)

PORTIA:
-uwielbiam owoce morza chociaż musiałam do tego jakiś czas dojrzewać, ogólnie kuchnia hiszpańska, włoska, francuska, a także meksykańska są moimi favorytami:)
Co do gotowania to kiepsko u mnie z tym i jedyne co umiem robić to ryż z warzywami, kurczakiem i sosem lub przyprawa... więcej nic, a już zupy nie podjęłabym się za żadne skarby:)))

MAT:
-ze szkołą jest pewien problem u mnie ponieważ jestem wyjątkowo niezdecydowana.. byłam dziennie na filozofii (zrezygnowałam po roku), byłam dziennie na wychowaniu fizycznym (zrezygnowałam po pół roku...), a teraz wybieram się już zaocznie(bo może tu jest pies pogrzebany:)?) ale niewiem jeszcze gdzie... albo dziennikarstwo, albo literaturologia?
Co do pracy to robiłam już bardzo wiele rzeczy( akwizycja, kelnerstwo, przedstawicielstwo itp...) teraz np dorabiam sobie, czasem jakąś maturkę za kogoś się napisze...:)

-hobby... SPORT:)) żeglarstwo, jeździectwo, łażenie po górach, jogging, fitness, pływanie...etc etc; literatura; podróże; myślę, że nic oryginalnego- to co każdy raczej lubi:)

ENEMINGO:
-żaden:) nigdy nie bywałam wcześniej na forum... czemu uważasz inaczej?

MINECZKA:
-oj daj spokój:debil: :) :) :)

JUSTA:
- a co szukasz chętnego???? :) kupiłabym wspaniałego Harleya, i jakiekolwiek mieszkanie z GARAŻEM:)

araj
09-09-07, 17:47
uwielbiam owoce morza

czy wiesz,ze za to cie lubie ?

JaMajka
09-09-07, 18:05
mmm to jak będziesz w Polsce zapraszam na paellę z sangrią... wiem gdzie podają pyszną;)

Miekki
09-09-07, 18:50
Skad znasz Paple?

JaMajka
09-09-07, 19:08
Ehhh Miekki to jest dłuższa historia... szłam sobie ostatnimi ciepłymi dnami lata koło jakiegoś pastwiska, taka wiesz sielanka to się nazywa.. no a tam taki dorodny byczek... i tak to się zaczęło:) a tak szczerze to zostawiam dla siebie parę sekretów... nie wszystko musicie wiedzieć:P

araj
19-09-07, 08:13
w jakiej strefie czasowej mieszkasz?

JaMajka
19-09-07, 09:14
araj... w Polskiej:) serio, i nie jestem żadnym klonem:( ale zaczynam się czuć powoli...tylko niewiem czyim?;)

Papla
19-09-07, 11:35
dlaczego tak czesto uzywasz "...". czyzbys chciala cos zasugerowac, czy moze wprost przeciwnie, odrzucic pewne sugestie?

JaMajka
19-09-07, 13:27
heeey.... faktycznie;) dlaczego?:p
z przyzwyczajenia to napewno jest pierwszy powód. pierwszy raz mnie sie ktos o to pyta, powinnam to zgłebić faktycznie... hmm, częsciowo jest to uzywane przeze mnie jako "hmmm' (zaduma), częściowo dlatego, że ładniej wyglada dla mnie estetycznie niż inne znaki przystankowe, a dosyć często jako sugestia ale tylko w dwuznacznych sytuacjach:p
heh, ja to napisałam?:)

Shandor
20-09-07, 08:14
jaki masz kolor oczu, czy naprawdę jesteś nie wierząca, lubisz pić?

k0573k
20-09-07, 09:02
prawica lewica czy centrum?
na kogo zamierzasz glosowac w wyborach?
jakiej muzyki najczesciej sluchasz?
jak jesz zupe i sie konczy to w ktora strone przechylasz talez zeby zjesc reszte?

she
20-09-07, 11:02
co wspólnego ma literaturologia z urologią i literaturoznawstwem? :oko2: :zgnite:
dlaczego na Twoim zdjęciu, w pokoju w którym przybywasz nie ma okien, klamek i mebli? :oko2:

a teraz poważnie:
co sprawia, że masz w sobie tyle pozytywnej energii każdego dnia?
Jak zostałaś najbardziej w życiu zraniona i jak sobie z tym poradzilaś?
na jakim serwerze masz pocztę i dlaczego?
Jakie społeczności internetowe lubisz najbardziej? {dofo/inne forum/grono/gg/cokolwiek}
podoba Ci się na dofo?
Dlaczego muszę się Tobą, myszko, dzielić z Miętkim? :<

JaMajka
21-09-07, 03:35
Omg... tyle hard pytan, ze czuje sie naprawde lost..
btw. sorki ale nie bedzie polskich znakow:p

SHANDORKA:
- oczeta mam niebieskie, bardzo niebieskie:p
- nie jestem do konca pewna czy jestem niewierzaca... nie wierze w kosciol(tak mowiac ogolnikowo), kiedys bardzo wierzylam, potem wierzylam w jakas sile wyzsza blizej nie okreslona, a teraz... maybe w przypadek:) czuje sie zbyt mala zeby byc pewna czy Bog istnieje czy nie.
-nie lubie piwa i wodki, lubie wino (dobre, nie siarkowodany zadne) i vermuthy:)

KOSTEK:
-centro-prawica:)
-brak kandydata, kiedys bylam za UPR ale slyszalam ze w tych wyborach Korwin sie brata z Giertychem....:(
-najbardziej lubie starego klasycznego rocka, ambitny pop, jazz, blues... ale bardzo zadko slucham muzyki- caly czas gdzies biegam... i nie mam kiedy:(
- geeeeez:))) zawsze strasznie siorbie i mlaskam bo tak mi lepiej smakuje, a korytko przechylam do siebie i zawsze mi cos na spodniczce laduje:p

SHE: (najciezsze pytaiania she zadajesz..:))
-:124:
-bo go przewrocilam na lewa strone;P
-nie powiem co biore:)
-najbardziej zranilo mnie ze 6b nie chce sie spoufalac...:( i nie umiem sobie z tym poradzic...:`( najpierw mowil ze mi na kanapie poscieli i kocyk da a teraz co?? balwan...
-wp, z przyzwyczajenia.
-oczywiscie, ze DoFo(to nie ulega watpliwosci) i... przepraszam ale nie moge powiedziec:p
-noooo ladnie jest:)
-bo.... gdzie dwoch sie bije... tam trzeci korzysta:oko2:

niemiecki
21-09-07, 06:17
najbardziej lubie starego klasycznego rocka, ambitny pop, jazz, blues...

..a mowilas ze Toma Waits'a nie lubisz:)

JaMajka
21-09-07, 06:44
sorki... odpowiem pytaniem na pytanie... i co w zwiazku z tym???

Shandor
21-09-07, 08:26
sorki... odpowiem pytaniem na pytanie... i co w zwiazku z tym???

myślałam, że masz brązowe oczy, nie wierzysz i lubisz pić - to wtedy miałabym fajnego faceta dla ciebie - a tak lipa... :124:

JaMajka
21-09-07, 09:30
myślałam, że masz brązowe oczy, nie wierzysz i lubisz pić - to wtedy miałabym fajnego faceta dla ciebie - a tak lipa... :124:

lipy nie chce... mam dość już przyrody na DoFo...:64:
i fajnego faceta nie chce... wole takiego, od którego pierwszy raz w życiu dostałam komplement, że jestem bałwan.

sabinka
21-09-07, 09:52
nie mow hop ze kogos nie chcesz poki nie poznalas sajka :zgnite:

(zeby nie bylo spamu to pytanie)


kiedy wsiadasz do pociagu/autobusu itd to idziesz w prawo czy w lewo? :D

JaMajka
21-09-07, 10:13
Sabcia! wreszcie poruszyłaś temat o którym często myślałam... no więc dawniej zawsze szłam na prawo, ostatnio zdarza mi się zbaczać na lewo... ale generalnie to zawsze idę na tyły i częściej idę do drugiego:p

sabinka
21-09-07, 10:25
ja zawsze wsiadam w drugim i ide na prawo :zgnite:
to takie zboczenie chyba jak a dniu swira czy cos :10:

ale kiedys obserwowalam ludzi w pociagu i wiesz ze jakies 70% jak nie wiecej szlo na lewo? ciekawe jaka jest tego przyczyna :zgnite:

a pytanie dla nie-spamu brzmi:
kiedy wrzucisz wiecej swoich fotek na dofo? bo te z pokoju/holu/czegos tam sa jakies takie niewyrazne :D

JaMajka
21-09-07, 10:40
SABINKA:
Wrzucę, jak najszybciej obiecuję... może zdąrzę nim nie padnę z niewyspania:) ale póki co wyrabiam sobie tutaj jakiś wizerunek nie splamiony wyglądem zewnętrznym...:p

she
21-09-07, 13:42
-bo.... gdzie dwoch sie bije... tam trzeci korzysta:oko2:

Masz kogoś na boku? Miętki...widzisz i nie grzmisz..

Indianka
21-10-07, 19:49
Jak masz na imię?(chyba tego nigdzie nie napisałaś)
Dlaczego podrywasz 6B :oko2:
Czy Papla to twój wujek?
Co doprowadza Cię do szału?

Miekki
21-10-07, 19:58
Masz kogoś na boku? Miętki...widzisz i nie grzmisz..

jestem cierpliwy do czasu Szi :thx:

araj
21-10-07, 22:06
miekki bo dostaniesz bana za nieprzestrzeganie żelaznych zasad Pokoju Prawdy

JaMajka - na poprzedniej stronie sa pytania do ciebie

JaMajka
22-10-07, 12:57
Jak masz na imię?(chyba tego nigdzie nie napisałaś)
Dlaczego podrywasz 6B :oko2:
Czy Papla to twój wujek?
Co doprowadza Cię do szału?

1. No, nie pisałam- Majka;) plus gratis: Karolina na drugie:)

2. Wpadł mi w oko od samego początku;) co gorsza do tej pory nie zmieniłam o nim zdania i podoba mi się tak samo:zgnite: Jak bym miała kogoś tu podrywać to zdecydowanie 6b, bo mi z charakteru odpowiada 100% ideał, tylko poziom riposty czasami zaniża, ale przy takim zapotrzebowaniu to zrozumiałe:oko2: Ale juz go nie podrywam bo on się obraził o to:gores:

3.
Jesteś drugą albo trzecią osoba, która o to pyta:oko: Nie Papla to nie mój wujek, ale mogłabym mieć takiego:84:
Może by mi troche geny poprawiło:lolek:

4.Moje 2 wady- zawsze się spóźniam wszędzie i to że nie umiem się na nic nigdy zdecydować, a jak już podejmę decyzję to nie daje mi spokoju myśl, że źle wybrałam i co by było gdyby:)

araj
29-11-07, 15:44
palisz?
co pijesz na imprezach?
co myslisz o tym,ze jestes najbardziej "reputacyjną" dofowiczką ?
masz chłopaka?
jakie masz marzenie na obecna chwile?

JaMajka
29-11-07, 15:56
palisz?
co pijesz na imprezach?
co myslisz o tym,ze jestes najbardziej "reputacyjną" dofowiczką ?
masz chłopaka?
jakie masz marzenie na obecna chwile?

O jakie normalne pytania;)

1. Nie
2. Jak wychodzę posiedzieć i pogadać- grzane wino, jak idę potańczyć i wybawić się to lubię martini bianco z tonikiem, ze spraitem tez moze być:) piwo- najlepiej dębowe:)
3. Cóż... "bycie o krok przed innymi to idealna pozycja żeby Cie ktoś kopnał w dupę":D
4. Nie
5. w chwili obecnej wymyśliłam sobie (nawet wysniłam pare razy) że będę mieć zaprzęg husky... si, chciałabym trenować psy husky;)

Goerres
29-11-07, 18:21
chcesz miec chlopaka ? :(

araj
29-11-07, 20:11
5. w chwili obecnej wymyśliłam sobie (nawet wysniłam pare razy) że będę mieć zaprzęg husky... si, chciałabym trenować psy husky;)


ogladałaś >>TEN FILM ?>> (http://www.dobreforum.pl/showpost.php?p=260849&postcount=1)

jezeli nie,to zrób to szybko

JaMajka
29-11-07, 22:04
Araj.... oh:poklony::poklony::poklony::kwiatek:

pięęęękne, bosz jakie piękne..

http://img.stopklatka.pl/film/23300/23310/g-29.jpg

te dwa krańcowe to moje typy:D

Jesteś Wielki Wodzu:117: obejrzę bardzo chętnie:)



Goerres:
Nie urodziłam się żeby singlem być, odpoczywam po wyczerpującym psychikę związku, pewnie że chce kiedyś, ale zawsze wychodze z zalozenia, ze lepiej poczekac i doczekac sie wlasciwej naprawde wartosciowej osoby niz się sparzyć jeszcze pare razy:(

smoke
29-11-07, 23:01
jak myslisz, co na to trenowanie powiedzialy by psy husky? (naturalnie w wypadku gdyby potrafily mowic)

JaMajka
29-11-07, 23:18
jak myslisz, co na to trenowanie powiedzialy by psy husky? (naturalnie w wypadku gdyby potrafily mowic)

moze w jakas wigilie dowiem sie prawdy, ale przypuszczam, że bylyby na tak, rasy uzytkowe lubia pracowac, a praca w zaprzegu psim jest dla nich przyjemnoscia.

she
30-11-07, 22:08
ulubiona ksiazka i dlaczego?
ulubiony pisarz/ka i dlaczego?

oddałabyś życie za młodszego, ukochanego brata gdyby samolot porwali terrorysci? ;p

wyszlabys z psem na mróz -40?

wzielabys slub z traktującym Cie jak księżniczkę... impotentem?

SaiykoPat
01-12-07, 00:51
ulubiony Saiyko? i dlaczego :zgnite:

JaMajka
01-12-07, 02:13
dlatego Saiyko, dlatego;) :


ulubiony Saiyko? i dlaczego :zgnite:

she:
- o ulubioną książkę mozna zapytać kogoś kto mało czyta, ja czytam dużo i lubię wiele ksiażek, te które mi teraz do głowy przyszły to "Bastion" Kinga, "Przeminęło z wiatrem", "Quo Vadis", "Ogniem i mieczem", Trylogia Tolkiena, "Mistrz i Małgorzata", "Zbrodnia i kara", "Tango", "Zbiór najlepszych drinków świata", jest wiele innych ale jakos sobie teraz te przypominam, lubie je za to, że zawsze mogę do nich bez znudzenia wracać i czytać je po raz wtóry:)

-King(facet jest doskonałym rzemieślnikiem tego co robi), wiele lat był Corwood i jego książki o północy ale trochę mi przeszło, Tolkien, Warthon, Suskind, Umberto Eco- za ciekawe pisanie o tym co mnie interesuje, zawilosciach ludzkiego umyslu, a Tolkiena... artysta poprostu.

-na szczescie mam same siostry... wiec za brata nie:)

-przebralabym sie za sniezynke i czemu nie;)

-nigdy w zyciu. Obie wady wykluczylyby go.

inde
01-12-07, 13:33
byłaś na Jamajce?:)
lubisz brendy?

pozdro MARIOLKA:)

JaMajka
01-12-07, 16:31
byłaś na Jamajce?:)
lubisz brendy?

pozdro MARIOLKA:)

-ciezko byc na samej sobie:oko2:

-nie

-ja sie w końcu do tego Bazyliszka przejdę i tą Mariolkę całą pozdrowię, nawet więcej napiwek sie lasce należy:) ciekawe czy mają dobre grzane wino:28:

JaMajka
23-03-10, 13:07
ogladałaś >>TEN FILM ?>> (http://www.dobreforum.pl/showpost.php?p=260849&postcount=1)

jezeli nie,to zrób to szybko

Trochę z opóźnionym zapłonem bo dopiero wczoraj (tak przyznaję bez bicia...) obejrzałam TEN FILM;) pieski które mi się na zdj najbardziej podobały to Max i Sparky, a favorytka była Maya (jaki zbieg okoliczności;)). Piękny film, dzięki za polecenie go, zaliczyłabym go w poczet filmów, które puszczałabym w każdą niedzielę obowiązkowo i dodatkowo w święta Bożego Narodzenia:)