PDA

Zobacz pełną wersję : Ile jeszcze do jasnej cholery...



Wujek
05-09-07, 16:16
... razy będę sie musiał logować??
Za każdym razem jak wchodzę na forum i mam funkcję zapamiętaj i tak musze się kolejny raz zalogować !!
Już mnie krew zalewa !!
Zróbcie żesz coś z tym !!

Vito Andolini
05-09-07, 16:18
a ciacha zjadles?

Porzadny
05-09-07, 16:18
U mnie dziala to bez problemu. Moze wyczysc sobie ciastka, zapamietywanie hasla i wtedy wejdz i zrob zapamietaj.

araj
05-09-07, 17:27
w ostatni weekend uszkodziłem forum(mój błąd) ale juz w niedziele wszystko naprawiłem i PISAłEM WIELE RAZY ,żE JAK SA PROBLEMY Z LOGOWANIEM TO TRZEBA WYCZYSCIC CIACHA,PAMIEC...NAWET PRZEZ 2 DNI SZEDł TEKST U GóRY FORUM Z TA INFORMACJA....POWTóRZE:

MASZ PROBLEM Z LOGOWANIEM - WYCZYść CIACHA

Wujek
05-09-07, 18:50
Ehh i co jeszcze może Historie, hasła se wyczyszcze i restart windy zrobie zeby mi forum dobrze chodziło czy ty aby nie przesadzasz ??

6 biegowy
05-09-07, 19:16
Zainstaluj CCleaner
http://www.ccleaner.com/ ,sugeruje uzywanie raz na pare dni i bez problemu.

Wujek
05-09-07, 19:44
Ale ja nie chce Cookies czyścic.
I nie chce również wszystkich haseł czyścic.
Nie mam takiej ochoty.... ani potrzeny !!

Kamich
05-09-07, 19:47
Ale ja nie chce Cookies czyścic.
I nie chce również wszystkich haseł czyścic.
Nie mam takiej ochoty.... ani potrzeny !!

tylko ciacha, nie zachowuj sie jak male dziecko, radza ci jak rozwiazac problem a ty sie rzucasz i krzyczysz ze nie chcesz kasowac czegos czego nie masz kasowac

pzdr

Wujek
05-09-07, 19:57
O jejku dziękuje , boże już się człowiek poprzekomarzać nie może bo odrazu jest tym złym ehh...

mineczka
05-09-07, 20:21
O boże już się człowiek poprzekomarzać nie może bo odrazu jest tym złym ehh...
Na stos z Tobą
Spalić go!!!!!!!

Cannabis
05-09-07, 20:59
O jejku dziękuje , boże już się człowiek poprzekomarzać nie może bo odrazu jest tym złym ehh...

wujek samo zło :)

Wujek
05-09-07, 21:01
Kurde Hanyska i bedzie swojego kurde ...

araj
05-09-07, 21:39
Ehh i co jeszcze może Historie, hasła se wyczyszcze i restart windy zrobie zeby mi forum dobrze chodziło czy ty aby nie przesadzasz ??

wujek,co ty p....jakie hasła?jaka historie?...ciasteczka...ja wyczyscilem dodatkowo pamiec podreczna,ale tego nie musisz robic...TYLKO CIASTECZKA!!!----JEZELI NIE CHCESZ WSZYSTKICH COOKIES - TO WYWAL TYLKO TE Z DOBREFORUM.PL

Karla
05-09-07, 22:04
A ja sie poskarze - wyczyscilam te ciasteczka i zniszczyly mi sie ustawienia kolorkow na wielu stronach :( (moje biedne igoogle :(

Miekki
05-09-07, 22:40
tylko nie igoogle moje:((:

Wujek
06-09-07, 00:38
wujek,co ty p....jakie hasła?jaka historie?...ciasteczka...ja wyczyscilem dodatkowo pamiec podreczna,ale tego nie musisz robic...TYLKO CIASTECZKA!!!----JEZELI NIE CHCESZ WSZYSTKICH COOKIES - TO WYWAL TYLKO TE Z DOBREFORUM.PL

Widzisz widzisz !!
Kurde nie wszystkim to pomaga !!
A po 2 to czemu raz mam przy 2 odpaleniach hasło zapisane a 2 raz musze wpisywać... to chyba nie chodzi o cookies

araj
06-09-07, 00:40
wujek -jaka przegladarka? ja mam ff i słowo honoru-zero problemu.....kilka dni temu były problemy(z mojej winy) ,ale teraz musi byc wszystko ok

efis
06-09-07, 09:33
Prawda - wszystko OK, ale nadal nie ma ikonki :) (u mnie - mimo , że postąpiłem wg Twojej instrukcji :) )

araj
06-09-07, 10:13
musi byc efis,poniewaz w katalogu forum oryginalna zamienilem na nasza....ja mam

efis
06-09-07, 10:31
musi byc efis,poniewaz w katalogu forum oryginalna zamienilem na nasza....ja mam

OK - teraz mam :)
To było wczoraj - po twoim poscie - poczyściłem wszytko - i nie pomogło.
Przed chwilą zrobiłem ponowne "czyszczenie" - i po otwarciu strony jest ikonka :):):)
Tak, że wszystko jest teraz OK. :chill:

PS.
Dałbym Ci za to reputę, ale jej nie ma :)

araj
06-09-07, 10:57
OK - teraz mam :)
To było wczoraj - po twoim poscie - poczyściłem wszytko - i nie pomogło.
Przed chwilą zrobiłem ponowne "czyszczenie" - i po otwarciu strony jest ikonka :):):)
Tak, że wszystko jest teraz OK. :chill:

PS.
Dałbym Ci za to reputę, ale jej nie ma :)
POSZUKAJ W NECIE(A JAK ZNASZ ENGLISZ,TO GWARANTUJE POWODZENIE) JAK SIE ZERUJE REPUTACJE W SKRYPCIE VBULLETIN, W PANELU ADMINOWSKIM NIE MOGE ZNALEźć TEJ OPCJI, PRóBOWALEM CZYSCIC 2 TABELE W BAZIE DANYCH(REPUTATION I REPUTATIONLEVEL) ALE BEZ SKUTKU, MYSLE,ZE TO INNE TABELE, A NIE CHCE MI SIE W KAZDEJ SZUKAC(JEST ICH 129) ----JAK ZNAJDZIESZ,TO WYZERUJE,WRóCE ORYGINALNE USTAWIENIA I WłACZE :)