PDA

Zobacz pełną wersję : czy potrzebny jest sklep???



araj
29-08-07, 23:08
zastanówcie sie dobrze (dodam,ze prawie kazda modyfikacja spowalnia strone, a sklep jest duzym dodatkiem)

Riczi Pejzarz
29-08-07, 23:42
średnio, w sumie służy tylkodo forumowej walki na podpisy pod nickami czy na dawanie kup jako prezentów. chyba będzie go brakowało tylko paru osobom

whatever
30-08-07, 00:59
niech zostanie!

Porzadny
30-08-07, 10:18
Sklep nie jest potrzebny. Wylaczyc. Co najzwyzej zostawic pare opcji. W stylu pogrubienie nicka, zmiana koloru nicka itp. Reszta jest niepotrzebna. Zreszta i tak sporo opcji nie dziala. A opcje w stylu zabron komus wejscie na forum sa glupie i bezsensowne.(co prawda i tak to nie dziala)

Shandor
30-08-07, 12:39
Sklep nie jest potrzebny. Wylaczyc. Co najzwyzej zostawic pare opcji. W stylu pogrubienie nicka, zmiana koloru nicka itp. Reszta jest niepotrzebna. Zreszta i tak sporo opcji nie dziala. A opcje w stylu zabron komus wejscie na forum sa glupie i bezsensowne.(co prawda i tak to nie dziala)

i zostawić robale...
reszta won!

sabinka
30-08-07, 12:49
zostawic te opcje zmiany wygladu nicka skoro ktos chce kombinowac, opcje zmieniania podpisow pod avatarami (:zgnite:) i nie wiem czy te prezenty.... reszta moze spadac :)

efis
30-08-07, 12:52
no, jak każdy coś dorzuci swojego - żeby zostawić, a reszta won :)
to nie bedzie czego wyrzucać :brech2:

profektus
30-08-07, 13:05
mi najbardziej przydaje się "dzisiejsze posty" reszta jak dla mnie jest zbędna...ale jest fajnym dodatkiem wyróżniającym dofo od innych

she
30-08-07, 13:11
wywalić! ;-) nikt nie bedzie miał radochy ze zmieniania avatarów/podpisów na obraźliwe/głupie. ;-)

araj
30-08-07, 17:04
ok, to prosze was bardzo o liste opcji w sklepie,które zostawić...reszte wyłacze(nie wywale-wyłącze)

mineczka
30-08-07, 21:22
Jak dla mnie sklep może wogóle nie istnieć -jedynie co możesz zostawić to prezenty chociaż i one nie są aż tak potrzebne