PDA

Zobacz pełną wersję : Wasza najbardziej romantyczna randka połączono z kolacją ????



Rebeliant
24-08-07, 19:27
Jak w temacie podzielcie się swoimi wrażeniami i doświadczeniami ????

Kto wie może czymś zaskoczę moje kochanie jeszcze :)

juSta
24-08-07, 19:53
no, mało wam czasu na zaskakiwanie zostało :P

sabinka
24-08-07, 20:36
pusc plytke sade.... obojetnie jaka...... lovers rock to chyba nawet na dofo jest :)

dziubeczek
24-08-07, 21:30
No ja miałam prawię jedną z wymarzonych randek ale nie do końca więc nie będę pisała więcej czego w niej brakło niech się domyśli moje kochanie słodkie czego nie dodał do tego spotkania którym zostałam uwiedziona i jesteśmy razem teraz i noszę jego dzidzi pod serduszkiem ???????????????

Indianka
24-08-07, 21:43
No ja miałam prawię jedną z wymarzonych randek ale nie do końca więc nie będę pisała więcej czego w niej brakło niech się domyśli moje kochanie słodkie czego nie dodał do tego spotkania którym zostałam uwiedziona i jesteśmy razem teraz i noszę jego dzidzi pod serduszkiem ???????????????
http://img254.imageshack.us/img254/4082/mis1vp3.gif (http://imageshack.us)



...........To miałaś na myśli dziubeczku?


:zgnite: :zgnite:

Selena
24-08-07, 21:45
No ja miałam prawię jedną z wymarzonych randek ale nie do końca więc nie będę pisała więcej czego w niej brakło niech się domyśli moje kochanie słodkie czego nie dodał do tego spotkania którym zostałam uwiedziona i jesteśmy razem teraz i noszę jego dzidzi pod serduszkiem ???????????????
to nosisz ta jego dzidzie pod serduszkiem czy nie?:124:

6 biegowy
24-08-07, 21:45
Ja mialem kiedys taka jedna randke,poszlismy do dyskoteki,mialem 17 lat,napilem sie piwa z kumplami,zbilem szybe i zostalem wyrzucony z klubu,pod wejsciem w jakis magiczny sposob pobilem sie z kims kto szedl do dyskoteki,zostalem wyrzucony z posesji,puscilem pawia w parku ale i tak dostalem to czego oczekiwalem :)

Pozniej dostalem jeszcze od tej pani po pysku za to ze ja ignorowalem :)

dziubeczek
24-08-07, 21:55
http://img254.imageshack.us/img254/4082/mis1vp3.gif (http://imageshack.us)



...........To miałaś na myśli dziubeczku?


:zgnite: :zgnite:


Nie akurat nie to ale nie powiem ponieważ mógłby się domyśleć czego zabrakło w tej całej miłej i namiętnej atmosferze..


to nosisz ta jego dzidzie pod serduszkiem czy nie?:124:

Tak noszę je pod serduszkiem swoim i jestem szczęśliwa iż to on jest ojcem tego dziecka a nie mój były alkoholik a teraz moje kochanie śpi ponieważ jutro o 5 rano wstaje do pracy a ja mam wolne i moę w spokoju poklikać na forum od czasu do czasu.


Ja mialem kiedys taka jedna randke,poszlismy do dyskoteki,mialem 17 lat,napilem sie piwa z kumplami,zbilem szybe i zostalem wyrzucony z klubu,pod wejsciem w jakis magiczny sposob pobilem sie z kims kto szedl do dyskoteki,zostalem wyrzucony z posesji,puscilem pawia w parku ale i tak dostalem to czego oczekiwalem :)

Pozniej dostalem jeszcze od tej pani po pysku za to ze ja ignorowalem :)

Ja bym się z pijaną osobą nigdy nie spotkała i nie chciała mieć z taką osobą kontaktu cielesnego więc wybacz a poza tym odbiegłeś od tematu mojego Kochanie teraz :)

6 biegowy
24-08-07, 22:00
Ja bym się z pijaną osobą nigdy nie spotkała i nie chciała mieć z taką osobą kontaktu cielesnego więc wybacz a poza tym odbiegłeś od tematu mojego Kochanie teraz :)

Ja nie bylem pijany gdy sie spotkalismy.

dziubeczek
24-08-07, 22:03
Ja nie bylem pijany gdy sie spotkalismy.

To zwracam honor i Przepraszam najmocniej .

Selena
24-08-07, 22:11
Ja bym się z pijaną osobą nigdy nie spotkała i nie chciała mieć z taką osobą kontaktu cielesnego
Czyli nie spotkalas nigdy z Twoim bylym? :10:

dziubeczek
24-08-07, 22:22
Czyli nie spotkalas nigdy z Twoim bylym? :10:

Tak dokładnie ale to było po czasie i pokazała jaki jest na prawdę po kilku miesiącach i wtedy z nim zerwałam i poznałam Pawła przez neta i jest nam razem wspaniale.


A jak się z nim spotkałam ( to był trzeźwy wtedy )mowa o moim byłym.

A potem zaczęły się problemy z nim.

whatever
24-08-07, 23:54
a jak chcesz zaskoczyc rebeliant, jak twoj dziubeczek to i tak przeczyta i nie bedzie niespodzianki

dziubeczek sama wymyslilas podpis?

po co w kolko piszecie jak to wam wspaniale, mowcie to sobie w domu

Adamitsu
25-08-07, 00:16
Czy w każdym temacie dotyczącym spraw damsko - męskich musi być wpis typu

poznałam Pawła przez neta i jest nam razem wspaniale

niech się domyśli moje kochanie słodkie czego nie dodał do tego spotkania którym zostałam uwiedziona i jesteśmy razem teraz i noszę jego dzidzi pod serduszkiem

No to jak bym pojechała to wzięła bym tą piłę ze sobą i jak bym zobaczyła jak jakaś inna kobieta bawi się twoim ptaszkiem to bym Ci go obcięła ponieważ on jest tylko mój i tak ma być a nie jakiejś innej panienki zapamiętaj to sobie kochanie......

No to masz problem ja bym chciała żeby Paweł miał takiego małego a nie takiego wielkiego jakiego posiada
Wiemy jest wam ze sobą wprost cudownie i życzę wam żeby było tak jak najdłużej, ale nie musicie nam o tym codziennie przypominać. Nie macie przecież po czternaście lat.

whatever
25-08-07, 00:31
Wiemy jest wam ze sobą wprost cudownie i życzę wam żeby było tak jak najdłużej, ale nie musicie nam o tym codziennie przypominać. Nie macie przecież po czternaście lat.

umyslowo tyle maja. łacznie.






sorry was, ale sie opanujta.

6 biegowy
25-08-07, 00:50
umyslowo tyle maja. łacznie.






sorry was, ale sie opanujta.

zeby nie bylo ze sie czepiam bo tak absolutnie w tym przypadku nie jest ale....
czytanie U-boata i Mineczki czasami jest podobne.

sabinka
25-08-07, 10:22
nieladnie tak klamac dziubeczku ze pomylilas tematy :niewolno: :)



no a tak naprawde to temat nietrafiony, dziubeczek przeczyta i niespodzianki nie ma ;)

Karla
25-08-07, 10:37
Trzeba jej zabrobic dostepu do komputera :zgnite: dozywotnio... w przeciwnym przypadku przeczyta.

Ja mam pytanie do Dziubeczka - podobala ci sie muzyka podczas kolacji? :)

Rebeliant
25-08-07, 12:16
Trzeba jej zabrobic dostepu do komputera :zgnite: dozywotnio... w przeciwnym przypadku przeczyta.

Ja mam pytanie do Dziubeczka - podobala ci sie muzyka podczas kolacji? :)

Jej tak i była zapewniona przecież sama pomagałaś w doborze :p :p :p :p :p

Enemigo
25-08-07, 15:33
Kiedys jak sie nawalilem za mlodziana to zlapalem za tylek nie swoja dziewczyne tylko podobna

sabinka
25-08-07, 22:45
Kiedys jak sie nawalilem za mlodziana to zlapalem za tylek nie swoja dziewczyne tylko podobna


a ja sie "od tylu" przytulilam do nie swojego chlopaka :D

Enemigo
26-04-08, 20:35
Duzo nas laczy:oko2:

Cannabis
27-04-08, 22:56
ooooo to ja miałem zajebistą romantyczną kolacje :) było tak:
umówiliśmy sie na konkretną godzine, ja ugotowałem jedzonko, winko było(nie tanie), świece, romantyczna muza no kurwa wszystko tylko że osoba z którą byłem umówiony przyszła jak juz po ponad pół godziny nie wiem czy nie wiecej, skakałem z radości, wiecej nie robie takich akcji bo mam to w dupie :)

Miekki
27-04-08, 23:14
:10:

K-A-S-I-A
27-04-08, 23:16
ooooo to ja miałem zajebistą romantyczną kolacje było tak:
umówiliśmy sie na konkretną godzine, ja ugotowałem jedzonko, winko było(nie tanie), świece, romantyczna muza no kurwa wszystko tylko że osoba z którą byłem umówiony przyszła jak juz po ponad pół godziny nie wiem czy nie wiecej, skakałem z radości, wiecej nie robie takich akcji bo mam to w dupie



Hmmm.... musiało być bardzo przyjemnie.

Enemigo
28-04-08, 00:00
Wino daje rade

sabinka
28-04-08, 20:27
:10:

ty sie nei zastanawiaj za bardzo... jestes miekki :)

Miekki
29-04-08, 00:07
dlatego nic nie wymyśliłem :((

Enemigo
04-05-08, 21:47
Hmmm.... musiało być bardzo przyjemnie.

Zazdrosc o Batona?

Porzadny
05-05-08, 07:20
Cytat: poznałam Pawła przez neta i jest nam razem wspaniale

Cytat:niech się domyśli moje kochanie słodkie czego nie dodał do tego spotkania którym zostałam uwiedziona i jesteśmy razem teraz i noszę jego dzidzi pod serduszkiem

Cytat:No to jak bym pojechała to wzięła bym tą piłę ze sobą i jak bym zobaczyła jak jakaś inna kobieta bawi się twoim ptaszkiem to bym Ci go obcięła ponieważ on jest tylko mój i tak ma być a nie jakiejś innej panienki zapamiętaj to sobie kochanie......

Cytat:No to masz problem ja bym chciała żeby Paweł miał takiego małego a nie takiego wielkiego jakiego posiada



mega-wyjebane teksty rebelianta, i dziubeczka oczywiscie
3 i 4 to miazdzy :)

sabinka
05-05-08, 19:48
dobre..... iż :D

Ambrozja
05-05-08, 20:02
Myślę, że wszystko jeszcze przede mną … :85:
Jak sobie upatrzę jakiś smaczny kąsek na widelcu to nie ma przebacz.

stern
05-05-08, 20:14
Myślę, że wszystko jeszcze przede mną … :85:
Jak sobie upatrzę jakiś smaczny kąsek na widelcu to nie ma przebacz.


schabowy czy mielony?

Ambrozja
05-05-08, 21:13
Stern trochę więcej fantazji.

araj
05-05-08, 21:22
a w ogóle temat jest do dupy,bo powinno być:
wasza najbardziej romantyczna kolacja połączona ze sniadaniem

Simmek
05-05-08, 21:27
a w ogóle temat jest do dupy,bo powinno być:
wasza najbardziej romantyczna kolacja połączona z rzyganiem

może jednak tak

6 biegowy
05-05-08, 21:33
może jednak tak

Simmek moze nam opowiesz o Twojej randce z ta pania ktora sypiala z Twoimi kolegami ?
Na sama mysl zbiera mnie na wymioty :chill:
Mozna by nawet powiedziec ze odrzuty innych sniadaniem innych :)

araj
05-05-08, 21:34
może jednak tak

a to juz jak kto lubi...masz prawo

Ambrozja
05-05-08, 21:48
Taki miły temat i go "łobrzygali" :(

Simmek
05-05-08, 21:48
Simmek moze nam opowiesz o Twojej randce z ta pania ktora sypiala z Twoimi kolegami ?
Na sama mysl zbiera mnie na wymioty :chill:
Mozna by nawet powiedziec ze odrzuty innych sniadaniem innych :)

dzieki bogu nie znała wtedy murzynów...

6 biegowy
05-05-08, 22:21
dzieki bogu nie znała wtedy murzynów...


A teraz ?

Simmek
05-05-08, 22:25
A teraz ?

Nie wiem może i pojechała do USA ???

6 biegowy
05-05-08, 22:27
Nie wiem może i pojechała do USA ???

Ja bylem pod wrazeniem ze ty juz sie ustatkowales a tu taka lipa :(

Simmek
05-05-08, 22:41
Ja bylem pod wrazeniem ze ty juz sie ustatkowales a tu taka lipa :(

Gdybyś potrafił logicznie myśleć to byś wiedział

6 biegowy
05-05-08, 22:46
Gdybyś potrafił logicznie myśleć to byś wiedział

tu nawet nie trzeba logicznie myslec tylko troche ciebie znac :chill:

Simmek
05-05-08, 23:12
tu nawet nie trzeba logicznie myslec tylko troche ciebie znac :chill:

I nawet do błędu się przyznać nie umiesz:chill:

stern
05-05-08, 23:13
Simmek szkoda ze wróciłeś

6 biegowy
05-05-08, 23:16
I nawet do błędu się przyznać nie umiesz:chill:

ewidentnie utwierdzasz myslacych w przekonaniu ze jednak sie nie mylilem.

Simmek
05-05-08, 23:16
Simmek szkoda ze wróciłeś

Jeszcze 44 mega

Ambrozja
05-05-08, 23:39
Ja się pytam gdzie jest Pan Porządny w takich razach?!

Simmek
06-05-08, 00:19
ewidentnie utwierdzasz myslacych w przekonaniu ze jednak sie nie mylilem.

Znów bez powodu się wpierdoliłeś ze swoimi życiowymi frustracjami...

6 biegowy
06-05-08, 01:18
Znów bez powodu się wpierdoliłeś ze swoimi życiowymi frustracjami...

tu mnie masz,no,wiesz ja nawet nie mam szofera :( ani nie jadam przystawek do pizzy za 50 zl :(
Jestem zajebiscie sfrustrowany,spiety tez :(
Co wiecej nie mam kobiety ktora wszyscy hippisi z komuny zapieli i nie mogle sie tym z forum podzielic :(
Chcialbym byc taki jak Ty,jestem twoim skrytym fanem.

Ambrozja
06-05-08, 16:28
Ja to miałam takie jedno zdarzenie – mówię Wam serce podchodziło mi do gardła. Jakiejś zadyszki dostałam czy czegoś… takie dziwne drżenie i te myśli takie poplątane – istny odlot. I tak żeśmy sobie lewitowali do samiuśkiego rana :)

Simmek
06-05-08, 17:11
tu mnie masz,no,wiesz ja nawet nie mam szofera :( ani nie jadam przystawek do pizzy za 50 zl :(
Jestem zajebiscie sfrustrowany,spiety tez :(
Co wiecej nie mam kobiety ktora wszyscy hippisi z komuny zapieli i nie mogle sie tym z forum podzielic :(
Chcialbym byc taki jak Ty,jestem twoim skrytym fanem.

Widzisz jaki jesteś nieszczęśliwy...

6 biegowy
06-05-08, 17:29
Widzisz jaki jesteś nieszczęśliwy...

ale mam idiola,wzor,mentora.

Simmek
06-05-08, 17:31
ale mam idiola,wzor,mentora.

W realu sobie znajdź takiego... bo w necie to ludzie ściemniają...

6 biegowy
06-05-08, 17:33
W realu sobie znajdź takiego... bo w necie to ludzie ściemniają...

To ty tak naprawde nie jestes gentelmanem,milionerem z szoferem i wieloma posesjami ,luzakiem ktory odnalazl szczescie w zyciu,przystojniakiem na ktorego leca wszystkie panny,ekspertem od wszystkiego,elokwentnym,inteligentnym,intelektualn ie przewyzszajacym masy Simmkiem ? ? ?
:(
Qrwa dzieki ze mnie oswieciles bo trwalem tak w tym mylnym przekonaniu,tylko co teraz ?

Simmek
06-05-08, 17:41
To ty tak naprawde nie jestes gentelmanem,milionerem z szoferem i wieloma posesjami ,luzakiem ktory odnalazl szczescie w zyciu,przystojniakiem na ktorego leca wszystkie panny,ekspertem od wszystkiego,elokwentnym,inteligentnym,intelektualn ie przewyzszajacym masy Simmkiem ? ? ?
:(
Qrwa dzieki ze mnie oswieciles bo trwalem tak w tym mylnym przekonaniu,tylko co teraz ?

Musisz sobie odebrać życie...

6 biegowy
06-05-08, 18:04
Musisz sobie odebrać życie...

umierajac ze smiechu czytajac twoje historie ?

smoke
06-05-08, 21:25
Ft5e80tRtPI

help me!

sabinka
06-05-08, 22:36
salad finger, moja ulubiona bajka :chill:

Simmek
07-05-08, 10:29
umierajac ze smiechu czytajac twoje historie ?

A to już jak marysia uważa

Enemigo
21-02-09, 15:58
No ja miałam prawię jedną z wymarzonych randek ale nie do końca więc nie będę pisała więcej czego w niej brakło niech się domyśli moje kochanie słodkie czego nie dodał do tego spotkania którym zostałam uwiedziona i jesteśmy razem teraz i noszę jego dzidzi pod serduszkiem ???????????????

:(:(:(

Nazwisko
23-02-09, 19:52
http://cwal.info/mkj/konie/szkolne/nigra_4.jpg

araj
02-03-09, 17:33
Tak dokładnie ale to było po czasie i pokazała jaki jest na prawdę po kilku miesiącach i wtedy z nim zerwałam i poznałam Pawła przez neta i jest nam razem wspaniale.


A jak się z nim spotkałam ( to był trzeźwy wtedy )mowa o moim byłym.

A potem zaczęły się problemy z nim.

on pokazała? to była dziewczyna? dziubaczek,jestes lesbijką?

Enemigo
02-04-09, 12:51
Ok wiem juz o co chodzi :) Rebeliant ma tak dlugiego ze Dziubeczek nosi jego DZIDE pod serduszkiem :)