PDA

Zobacz pełną wersję : Operacje



wenus
13-08-07, 16:57
...Plastyczne..
Ogladalam wczoraj w nocy dosc ciekawy program na temat wykonywanych operacji plastycznych.Oczywiscie prym wiedzie Ameryka - nie tylko chodzi o ilosc ale i roznorodnosc ich dokonywania.Normalka - najczesciej powiekszane sa piersi , na nastepnych miejscach znajduja sie operacje nosa , podciagniecia brwi , wstawienie implantow kosci policzkowych, lifting twarzy , powiekszenie ust.... do tego juz chyba wszyscy przywykli , pozniej zostaje nam tylko zachwycanie sie tak pieknie wymodelowana lalą .Ale w lekki szok wpadlam gdy zobaczylam babke, ktora pomimo juz licznych wczesniejszych operacji czego sie da ,zdecydowala sie na lifting calego ciala :a4: Nie wiem czy ktos widzial jak to wyglada! Po prostu naciagaja ci cala skore do gory - cos jak podciaganie rajstop bo nie wiem do czego to porownac :124: Efektem takiego zabiegu jest blizna dookola bioder ,ktora juz pozostanie - wyglada paskudnie .Ale osiagamy cel - czyli mamy piekne uda , pupke jak niemowle i plaski brzuszek.
Dużo jeszcze bylo takich nietypowych zabiegow np pomniejszanie sobie waginy :) a np powiekszanie sobie punktu G .Swiat zwariowal :(

Porzadny
13-08-07, 17:14
Wenezuelki zdaje sie maja swira na punkcie operacji plastycznej. Dokument kiedys widzialem na ten temat. To jedyna ich szansa aby zaistniec i wyrwac sie z biedy. Rodzice tam nawet sie zapozyczaja aby miec pieniadze dla swojej pociechy.



Dużo jeszcze bylo takich nietypowych zabiegow np pomniejszanie sobie waginy :)
Tu na forum. Nalezaloby jednej pani raczej powiekszyc. :)

Adamitsu
13-08-07, 17:23
oglądałem kiedyś program o operacjach plastycznych i tam kolesiowi odessali tłuszcz z pośladków i wstawili /wcisnęli na klatkę piersiową, żeby wyglądał na wysportowanego gościa :loser:

MaT
13-08-07, 18:31
oglądałem kiedyś program o operacjach plastycznych i tam kolesiowi odessali tłuszcz z pośladków i wstawili /wcisnęli na klatkę piersiową, żeby wyglądał na wysportowanego gościa :loser:

Tłuszcz mu "wmontowali" w klatkę piersiową żeby wyglądał na wysportowanego? :10:

Adamitsu
13-08-07, 18:48
Tłuszcz mu "wmontowali" w klatkę piersiową żeby wyglądał na wysportowanego? :10:
Dokładnie tak to tłumaczyli, walnęli mu to w cycki. Dla mnie to wyglądało fatalnie, jak u jakiegoś grubasa

Karla
13-08-07, 20:38
No to ja poprosze o operacje:
pupy, policzkow, nosa, ust, oczu... slyszalam, ze kolan tez mozna

Hmmm moze jeszcze usuniecie zebra- ponoc talia slicznie wyglada :)

sabinka
13-08-07, 20:41
Tu na forum. Nalezaloby jednej pani raczej powiekszyc. :)

jaki wredny :zgnite:



operacje plastyczne sa fajne, ja sobie kiedys mysle cos zrobie, ale jeszcze nie wiem co :zgnite:

MaT
13-08-07, 20:42
No to ja poprosze o operacje:
pupy, policzkow, nosa, ust, oczu... slyszalam, ze kolan tez mozna

Hmmm moze jeszcze usuniecie zebra- ponoc talia slicznie wyglada :)

Wyślij zdjęcia na maila, a zabaczę czy się podejmę :)

wenus
13-08-07, 20:44
jaki wredny :zgnite:



operacje plastyczne sa fajne, ja sobie kiedys mysle cos zrobie, ale jeszcze nie wiem co :zgnite:

fajne to chyba za duzo powiedziane - jest ok jak wszystko pojdzie zgodnie z planem - zdecydowanie gorzej niz przed czujesz sie jak cos nie wyjdzie :(

sabinka
13-08-07, 21:51
fajne to chyba za duzo powiedziane - jest ok jak wszystko pojdzie zgodnie z planem - zdecydowanie gorzej niz przed czujesz sie jak cos nie wyjdzie :(
racja :((
mialam dzis usuwane pieprzyki, narazie wyglada to --. :96: i pol dnia marudzilam ze cos im na pewno nie wyszlo ;)

co dopiero jakbym sobie zrobila cos wiekszego, jestem chyba zbytnia maruda na takie rzeczy :zgnite:

wenus
13-08-07, 23:22
No sama widzisz ze nie jest latwo - a wyobraz sobie jak te lale sie mecza po operacji 90% swojej twarzy :a4:
Jedna opowiadala jak jej sie implant z piersi wysunal i wygladala jakby miala 3 cycki , inna jak odczepil sie implant policzka i patrzac w dol nic nie widziala nie wspominajac juz o bólu
Dajcie spokój - rozumiem jak jakis czort ,ale jesli sie wyglada w miare normalnie to nie rozumiem czemu sie tak meczyc .Biorac pod uwage ,ze naciagnieta skora i tak zwiotczeje ( chyba nawet szybciej) to robia sobie krzywde :niemazaco:

aaaa.... i zapomnialam dodac -co do reszty ciala - cwiczyc drogie panie ,cwiczyc :)

sint
19-08-07, 15:25
nam mowili ze operacje plastyczne przeprowadza sie w Polsce GLOWNIE w sytuacjach kiedy sa niezbedne. Np. ktos po jakims wypadku ma blizne na pol twarzy i wolalby jej nie miec albo cos w tym stylu. Nie wiem ile w tym prawdy

Adamitsu
19-08-07, 22:26
nam mowili ze operacje plastyczne przeprowadza sie w Polsce GLOWNIE w sytuacjach kiedy sa niezbedne. Np. ktos po jakims wypadku ma blizne na pol twarzy i wolalby jej nie miec albo cos w tym stylu. Nie wiem ile w tym prawdy
myślę, że to się szybko zmieni

Enemigo
26-08-07, 14:34
Jedna opowiadala jak jej sie implant z piersi wysunal i wygladala jakby miala 3 cycki ,

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

anusza
15-12-09, 14:56
Stary temat, ale wczoraj zobaczyłam sąsiadkę, która wróciła z kliniki z Warszawy z poprawionym nosem i wygładzonymi bruzdami, wygląda o co najmniej 10 lat młodziej, wcześniej miała taki ostry i smutny wyraz twarzy, a teraz taki radosna, zupełnie inna kobieta...

andzik
20-12-09, 13:53
no tak czasem wystarczy drobna korekta i już inaczej się wygląda, ale jeśli miała bym się kiedyś zdecydować to tylko w dobrej sprawdzonej klinice, u doświadczonego lekarza.

anusza
16-01-10, 17:06
No ona była w tej klinice co kiedyś brała udział w programie Chcę być piękna, to wszystko na takim poziomie, ze sprawdzać nie trzeba, wiadomo, ze tam pracują sami doświadczeni chirurdzy.

andzik
18-01-10, 19:11
No proszę , słyszałam o klinice dr Sankowskiego, ale pewnie długo trzeba czekać, a z drugiej strony warto jeśli trafia się w dobre ręce.

Enemigo
18-01-10, 21:52
jaki wredny :zgnite:



operacje plastyczne sa fajne, ja sobie kiedys mysle cos zrobie, ale jeszcze nie wiem co :zgnite:

Cyckow nie ruszaj tylko ;)

anusza
03-03-10, 15:12
:) teraz piersi można wymodelować metoda macrolane, także bez operacji można się obejść i bez bólu :)

JaMajka
03-03-10, 15:41
no i podobno mozna sobie wyssac tluszcz z dupki i z brzucha i z nóg i z mózgu i cały wcisnać w cycki:) serio jest taki zabieg, niezła bania:D

andzik
03-03-10, 19:51
Teraz tak naprawdę to do wyboru do koloru, zależy jaki ma być efekt i co się chce zrobić, bo i świetne efekty daje wspomniane Macrolane, a i przeszczep własnej tkanki tłuszczowej też jest ciekawy dla kogoś kto np nie może z różnych względów zastosować innych preparatów, a ten jest własny, biologiczny i przy okazji można się go pozbyć z tych miejsc gdzie go nie chcemy i nam go nie potrzeba :poklony:

whatever
03-03-10, 20:18
ja chce wygladac jak majkel dżekson

Goerres
03-03-10, 22:49
a jak z cena tego Marcolane w stosunku do implantow?

Chochlik87
08-11-10, 17:40
Marclone powiadacie, trzeba poczytać więcej.
Mojej ciotki koleżanka stwierdziła, że sobie zrobi piersi. Pierwszej młodości nie jest ale stwierdziła że dla siebie to zrobi. Teraz siedzi w Szczecinie w klinice, a ja aż zaczęłam przyglądać różnorodności zabiegów jakie się teraz wykonuje.
Szok.

JaMajka
09-11-10, 21:31
Marcolane daje niezły efekt ale krótkotrwały, znajoma pracuje w klinice estetycznej i robi takie zabiegi, klientka dała 13 tyś za powiekszenie pośladków, efekt mial sie utrzymywac pol roku, ale po 4mies zniknął, wiec moim zdaniem nie warto. Co do powiekszania cycków własnym tłuszczem (tak zwane- body jet) w stanach juz sie tego nie robi, bo jest to nie zdrowe i moze prowadzic do raka, a do tego jak sie okazalo efekt tez nie jest stały. Moja kolezanka ma implanty i całkiem niezle sie prezentuje, najlepiej z tych wszystkich zabiegów, ale w dotyku sztuczne, no ale podobno niektórzy faceci to lubia. Acha, przy ostrzykiwaniu piersi powstaja grudki ktore sa twarde w dotyku i widoczne wiec zabieg malo estetyczny.

Jednak nie ma to jak natura:)