PDA

Zobacz pełną wersję : czy zgadzacie sie ze mną..??



08-11-05, 23:37
http://img442.imageshack.us/img442/3773/ff75uo2rf.jpg

6 biegowy
08-11-05, 23:41
Ponoc grube dziewczyny robia dobre lody :)

08-11-05, 23:45
No prosze Cie



Pokazał bys sie z taką Wspanialościa na ulicy..?? przy najleprzych Qmplach .??


wole Europejskie standardy :D

peace

tibor69
08-11-05, 23:49
Te zdjęcie po prawej jest z Francji. Dawno temu na NKT było.

Simmek
08-11-05, 23:51
:) Ogolnie taka prawda...

6 biegowy
08-11-05, 23:54
No prosze Cie



Pokazał bys sie z taką Wspanialościa na ulicy..?? przy najleprzych Kumplach .??


wole Europejskie standardy :D

peace

Ameryka to kraj z najbardziej otyla populacja w Swiecie,wygodny styl zycia i rynek konsumpcyjny zrodzily ludzkie potwory.
Straszliwe jest to ze w sumie jest to jak najbardziej normalne w spojrzeniu spoleczenstwa .
Rozumiem ze istnieje kondycje medyczne ktore powoduje tycie,jest tez dobre zarcie ktore pomaga odlozyc sadelka ale 50+kg nadwagi w wieku 20 lat jest problemem.

STERN
09-11-05, 05:51
racja racja. nawet w europejskich mcdonaldsach naiwieksza porcja frytek w usa jest jedna z mniejszych

Papla
09-11-05, 07:48
racja racja. nawet w europejskich mcdonaldsach naiwieksza porcja frytek w usa jest jedna z mniejszych

moglbys to przetlumaczyc na jezyk zrozumialy dla tych ktorzy operuja na troche wyzszym poziomie inteligencji

sztetke
09-11-05, 08:46
grubodupie i u nas sie zaczyna ,polacy sa obciazeni kompleksem zaglodzonego chlopa,jezeliby byly warunki takie jak w usa (biedny wyjezdza z tona jedzenia z marketu,bo go na to stac) ,to nasze wieloryby bylyby gora.

Vito Andolini
09-11-05, 09:33
ja sie z toba zgodze Ssmyku , ale tez nie do konca , problem obrzarstwa w dzisiejszych czasach dotyczy takze Europy . Tutaj we wloszech naqjbardziej dotyka on dzieci , mowia ponoc ze dzieci wloskie sa najgrubsze na SWIECIE .

moglbys to przetlumaczyc na jezyk zrozumialy dla tych ktorzy operuja na troche wyzszym poziomie inteligencji
Sternowi chodzilo o wage porcji frytek , ze tutaj w Europie wydaje ci sie ze dostales duza i sie nazresz , a dla amerykanina jest ona malutka i musialby wpierdalac ze 3 porcje
zrozumiales?



Ameryka to kraj z najbardziej otyla populacja w Swiecie,wygodny styl zycia i rynek konsumpcyjny zrodzily ludzkie potwory.
jestem ciekaw ja ty sie zapatrujesz na ta kwestie
..



polacy sa obciazeni kompleksem zaglodzonego chlopa,
polacy wpierdalaja za duzo , tlusto i niezdrowo ...
ale coraz bardziej staje sie w kraju modna kuchnia lekkostrawna , i ja mam nadzieje ze kiedys zmienimy nasz swiatopoglad..

:)

ełe piotruś
09-11-05, 13:56
zgadzam sie amerykany sa tłuste i obleśne, nie to co europejki :13:

juSta
09-11-05, 20:22
fajne te białe majteczki :)

6 biegowy
09-11-05, 20:32
Ameryka to kraj z najbardziej otyla populacja w Swiecie,wygodny styl zycia i rynek konsumpcyjny zrodzily ludzkie potwory.
jestem ciekaw ja ty sie zapatrujesz na ta kwestie
..






Szczerze to nawet sie nad tym nie zastanawiam,problem mnie w sumie nie dotyczy a prawda jest oparta na faktach a wiec nie mam dylematu z tym .
Prawda jest taka ze Ameryka to w sumie kraj ludzi z natury fizycznie wiekszych niz Polska dla przykladu ,czy zdrowszych to mozna by polemizowac .
Idac po ulicy zauwazasz mezczyzn zdrowo zbudowanych o wiele czesciej niz w Polsce gdzie brak wychowania fizycznego i dieta wyprodukowaly bezmiesna ,cherlawa czesc spoleczenstwa .
Co za tym idzie otylosc jest bardziej zauwazalna,na granicy fenomenu czasami ,dzieki naturze Polakow takze bardziej napietnowana.

harier
09-11-05, 20:50
Rebeliant zgadzam się z Tobą w 100 % :92:

yardin
10-11-05, 21:33
rzeczywiscie bylem kilka razy w usa. wydaje mi sie ze w polsce nie ma takich anomalii wagowych jak w stanach ktore widac na ulicach...

KuchniaPelnaNagrod
23-05-19, 13:49
Tak :D zgadzam się i polecam :) https://www.kuchniapelnanagrod.pl/