PDA

Zobacz pełną wersję : Antymoda jest modna



Karla
31-07-07, 00:19
Słuchasz niezależnej muzyki? Nie przyznajesz sie do potajemnego słuchania aktualnych przebojów pop? Odrywasz metki znanych firm produkujących ciuchy, starajac sie ukryc ich pochodzenie? Wszem i wobec głosisz swoje obrzydzenie popkulturą?

Jeśli na te pytania odpowiadasz tak - to jesteś antymodny. Od kilku miesiecy obserwowalam mieszkańców Krakowa i uważniej słuchałam moich znajomych... do lamusa odchodza ubrane na złoto panienki a'la Orsay. Nadeszly czasy second hand'ow, czarnych ubran, kolczykow, trampek, muzyki indie (nie mylic z emo!). Ironia jest jednak to, że tych "negujacych-trendy" osób jest równie dużo jak niegdyś metro-seksualnych ofiar mody. W ktorej z tych dwóch grup odnajdujecie siebie? Czy jest jakis sposob na ucieczke z tego blednego kola?

sabinka
31-07-07, 00:21
ja lubie trampki, to mnie kwalifikuje do anty-trendow ktore sa jednoczesnie pewnie trendami? :)
coz za jezykowo zagmatwana sytuacja :124:

Hitman
31-07-07, 00:31
Bardzo fajna sytuacje stworzylismy sobie.
To tak jak z tatuazami kiedys wyroznialy z tlumu, teraz wyroznia brak tatuazu.

Karla
31-07-07, 00:51
Czyste naśladownictwo? Owczy ped?

Pitbull
31-07-07, 07:17
Ludzie probuja w ten sposob kupic sobie tozsamosc, kiedy nie ma juz tak naprawde subkultur, to raczej jedyny sposob by sie wyroznic z szarego tlumu.

portia
31-07-07, 11:02
zawsze możecie zostać mną: takich dwóch, jak nas trzech, to nie ma ani jednego

koledzy nie chcąc mnie urazić mówią, że jestem ekscentryczny :)

Karla
31-07-07, 12:58
zawsze możecie zostać mną: takich dwóch, jak nas trzech, to nie ma ani jednego

koledzy nie chcąc mnie urazić mówią, że jestem ekscentryczny :)

RObisz to na sile, aby sie pokazac, czy "samo" wychodzi? :)

Pitbull
31-07-07, 14:10
a nawet jakby, to i tak sie nie przyzna :D

portia
31-07-07, 14:22
ja nic nie robię na siłę... jakoś tak samo mi to wychodzi - np. nikt nie potrafi powiedzieć, dlaczego chodzę bez munduru: część ludzi myśli, że mam chody na górze, ci na górze, myślą, że mam jeszcze wyżej, a ci tam nic o mnie nie wiedzą
prawda zaś jest taka, że pewnego razu się nie przebrałem i nikt nic mni nie powiedział, na następny dzień to samo, potem kilka uników i zasłona dymna, zmiana kierownictwa, itd :D

Adamitsu
31-07-07, 14:48
Ja tam jestem normalny i nie zaliczam się do żadnej z grup. Jak mi się coś podoba np. w reserved to kupuję, a jak w mieszalni to też wezmę bez wstydu.


A jeśli chodzi o muzykę to się tylu pozerów narobiło, że aż głowa boli. Przeczytali coś gdzieś na byle forum i strugają znawców. Przecież teraz cała banda frajerów słucha C93 bo tak wypada, bo wszędzie zajebiste recenzje

Pitbull
31-07-07, 14:49
mieszalnia = second hand?

Adamitsu
31-07-07, 15:07
mieszalnia = second hand?
da :)

Pitbull
31-07-07, 15:10
ciekawe okreslenie, jeszcze takiego nie slyszalem :D

portia
31-07-07, 15:53
co to jest c93?
mi ostatnio spodobał się kawałek Vintage Violence zespołu Out of Tune - łazi za mną jak głupia

Adamitsu
31-07-07, 16:32
co to jest c93?
mi ostatnio spodobał się kawałek Vintage Violence zespołu Out of Tune - łazi za mną jak głupia
current 93
http://pl.wikipedia.org/wiki/Current_93

Ostatnio byłem świadkiem w pewnej knajpie ogólnego obsrania nad tym zespołem, w pizdu osób się podniecało, więc ja z przekory się wyrwałem i powiedziałem, że ta muza jest z dupy (choć nigdy nawet kawałka nie słyszałem). Łosz kurwa, ale się nasłuchałem, że nie ten poziom uduchowienia, że widoczne za głupi jestem na ten rodzaj muzyki. Więc zacząłem drążyć temat, i okazało się, że na moje pytania odpowiedziało zaledwie kilka osób (czyt prawdziwych fanów), a reszta to pozerzy z zajebanymi przez mpchujki dyskami, co nawet sobie tytułu żadnej płyty nie umieli przypomnieć :loser:

portia
31-07-07, 17:56
ha - industrial/experimental + cave i bjork - tak jakby moje klimaty - dziękuję za kolejny obszar do eksploracji

sabinka
31-07-07, 20:07
ciekawe okreslenie, jeszcze takiego nie slyszalem :D
ja tez nie :)

Enemigo
31-07-07, 20:09
Dziwne rozkminy maja ludzie :124:

wenus
31-07-07, 22:22
nosze tylko to w czym sie dobrze czuje i wygladam ( nie zawsze zgodnie z moda :) ) wole to niz super fajne modne ubranka , w ktorych bede wygladac jak pajac :124:

MaT
31-07-07, 23:16
Najważniejsze jest mieć swoje zdanie i umieć go bronić. Co z tego, że coś jest modne jeżeli mi się to nie podoba.
Ktoś nie umiejący wyjść przed szereg jest przegrany w życiu.

Pitbull
01-08-07, 07:37
czasem tez nie mozna ubierac sie inaczej, poniewaz w sklepach jest tylko towar w nowych "modnych" stylach.

colasz
25-08-07, 12:05
hmm. to nie jest tak chyba z kazda osoba.. ja nosze trampki converse.. ale mam je 3 lata:) pozszywane.. dziurawe czy to iest trendy? czy koszulka z lumpeksu z a 5 zlotych z napisem "jesus is coming, look busy" jest trendy? poza tym wazne jest tez jaki cel przyswieca homo erectusowi w odroznaniu sie.. zwracanie uwagi? prowokowanie? warto tez miec to na wzgledzie..
Słuchasz niezależnej muzyki? Nie przyznajesz sie do potajemnego słuchania aktualnych przebojów pop? Odrywasz metki znanych firm produkujących ciuchy, starajac sie ukryc ich pochodzenie? Wszem i wobec głosisz swoje obrzydzenie popkulturą?

Jeśli na te pytania odpowiadasz tak - to jesteś antymodny. Od kilku miesiecy obserwowalam mieszkańców Krakowa i uważniej słuchałam moich znajomych... do lamusa odchodza ubrane na złoto panienki a'la Orsay. Nadeszly czasy second hand'ow, czarnych ubran, kolczykow, trampek, muzyki indie (nie mylic z emo!). Ironia jest jednak to, że tych "negujacych-trendy" osób jest równie dużo jak niegdyś metro-seksualnych ofiar mody. W ktorej z tych dwóch grup odnajdujecie siebie? Czy jest jakis sposob na ucieczke z tego blednego kola?

Enemigo
01-11-08, 15:32
Nie ma to jak opiniotworczy artykul z o2

Nazwisko
01-11-08, 18:34
Ene, jakie nosisz obecnie trzewiki ?

Enemigo
01-11-08, 19:07
Sandaly + Cieple zimowe skarpety 4 life