PDA

Zobacz pełną wersję : Piosenki spiewane przez Agnieszkę Włodarczyk



stern
19-07-07, 23:21
Jest zajebista i ją kocham, zwłaszcza po tym 1 filmiku. Z wulgarnej nastki wyrosła z niej prawdziwa, wrażliwa kobieta z klasą

W0IBAp1i-Qo

To też ładnie jej wyszlo, super wyglada :)

fI9um_Wc-c4

Porzadny
19-07-07, 23:39
Co oceniamy? Talent wokalny czy urode?

stern
19-07-07, 23:48
Co oceniamy? Talent wokalny czy urode?

Ja oceniam wszystko, całokształt tej osoby robi na mnie bardzo duże wrażenie i to nie tylko po tym programie, już od dłuższego czasu zauważam w niej świetną przemianę. Zawsze ją uwazałem tylko za fajną dupę, a tak naprawdę trzeba być bardzo pustym zeby nie zobaczyć w niej prawdziwej kobiety, takiej z krwi i kości, takiej co kocha i umiera :). A talent wokalny...Może uważasz ze źle śpiewa? 100 razy wolałbym ją na scenie niż te wszystkie Gówniak, Edytę Chujosiewicz, Reni Anoreksja - Jusis, czy aseksualną amebę Annę M. Jopek. :zyg:

Szczerze mówiąc podziwiam ją. Nie łatwo wyjść na ludzi grajac jako nastka tyłkiem i w takim kraju gdzie jest tyle fałszywych i obłudnych i małych człowieczków.

Porównaj sobie sztuczną jak reklama jogurtu Cichopek z nią...

Porzadny
20-07-07, 18:08
Ja juz wole Dode. Ta to przynajmniej cos spiewa. Nie mowie, ze super ale spiewa. Doda nawet sie nadaje do takich glosniejszych, zwawszych przebojow.
Wlodarczyk ma tylko ladna buzke. Slaba piosenkarka, kiepska aktorka.
Na jakich ona ludzi wyszla? Ona praktycznie poza uroda to nie ma czym blysnac.
Malo tego uwazam, ze teraz wyglada gorzej. Bardzo ladnie wygladala w filmie E=mc2