PDA

Zobacz pełną wersję : Nowy teledysk Dody



stern
15-07-07, 04:05
Nie wiem ale lubie te suczysko, chyba za jej charakter, ma u mnie szacunek bo jakby nie bylo wniosla troche seksu i swieżosci w dretwy polski szolbiz. Kogo mielismy przedtem? Jusis? Gówniak? obrzydliwego psychola Edyte Bartosiewicz?
Czy moze aseksualną amebę Anne Jopek? :loser: Doda jest spooo, ma fajne teledyski.

http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=2978

Porzadny
15-07-07, 09:14
Jak mozna porownywac te 4 polskie wokalistki (Gorniak, Bartosiewicz, Jusis - ta mi zreszta nie pasuje do tej ekipy, Jopek) z ta wiesniara?
Niedosc, ze kazda ma inny styl to tamte spiewaja.
A ta buduje swoja slawe na jakis pseudo-skandalach, ktorymi podniecaja sie malolaci.

Miekki
15-07-07, 09:20
jest daremna moim zdaniem

Hitman
15-07-07, 09:35
Jak powiedziala sama o sobie- jest rasowa suka i jedyna gwiazda(w amerykanskim tego slowa znaczeniu) w polskim showbiznesie.


Ma cycki i dupe oraz potrafi zrobic wszystko zeby faceci sie na nie gapili.

Stern ostatnio wydajesz mi sie strasznie napalonym, ciagle gadasz o dupach, siedzisz non stop w xxx i wykopujesz stare tematy, co sie z toba dzieje? Czyzbys dawno kobialki w domu nie mial?

Porzadny
15-07-07, 09:48
Jak powiedziala sama o sobie- jest rasowa suka i jedyna gwiazda(w amerykanskim tego slowa znaczeniu) w polskim showbiznesie.

Wedlug mnie to troche przesadziles. Przyznam Tobie racje, ze swoja slawe buduje na wzorcach zachodnich. Ale piszac, ze jest gwiazda w amerykanskim stylu dajesz do zrozumienia, ze wszystkie amerykanskie gwiazdy to typowi rzemieslnicy, czasami beztalencia. A tak nie jest. Tam przynajmniej niektorzy maja tzw. talent. Doda go nie ma. To typowa rzemieslniczka. Nawet jej barwa glosu nie jest niczym rewelacyjnym. Co zreszta potwierdzaja ludzie, ktorzy sie naprawde na tym znaja.