PDA

Zobacz pełną wersję : przypadek z allegro



sztetke
07-11-05, 22:52
sprzedalem mojego jednego pota pewnej kobiecie,po tygodniu zapoytalem ,co z przelewem,powiedziala ,ze sprawdzi w banku czy sie nie pomylila,no i wystawila mi pozytywa ,ze przesylka fajna( ja nic jej nie wysylalem),dobrze zapakowana itd (mily komentarz ),pomyslalem ,ze moze chce byc mila i w ciemno daje mi ten pozytyw,troche pomeilowalismy ,zeby wyjasnic sprawe przelewu,a ona znowu pisze w meilu ,ze fajnie ,ze jej zaufalem i wyslalem obrazek,wiec sie drapie po glowie i zastanawiam sie co ja jej wyslalem ,ze to ma.sprawdzam-ja go mam w dalszym ciagu .pisze ,ze ja go mam,no i ona odpisuje ,ze chyba ma cos z glowa,bo przysieglaby ,ze juz dostala ja ,ale rzeczywiscie jeszcze jej nie ma.
troche mnie skolowala :)

Miekki
07-11-05, 23:18
schizofrenia tak na moje oko :92:

sztetke
08-11-05, 08:28
ja sie nie zdnerwowalem na tak kbiete,raczej wszystko potraktowalemz humorem,
to raczej bardzo uczciwa osoba tylko troche zakrecona :)

tibor69
08-11-05, 11:40
Zaproś ją na Df.

Vito Andolini
08-11-05, 11:59
sprzedalem mojego jednego pota
co to jest pot :10:

yardin
08-11-05, 12:12
no wlasnie tez mi sie nasunelo to p[ytanie
moze I-pod??

Simmek
08-11-05, 13:06
To jest nic kiedys kupilem 10 CD romow u goscia, napisalem ze zaplace za tydzien, napisal ze nie ma sprawy za dwa dni przyszla paczka i dostalem pozytywa, ze kasa na koncie na drugi dzien :)

wieśniak
08-11-05, 13:17
To macie kuwa szczęscie,ja niedawno "sprzedalem" telefon,wysłałem za zaliczeniem i nic ,klientka nie odebrała przesyłki i zamilkła po grób,nie odpowiada ani na meile ani na gg,telefon wrócił :(


To jest nic kiedys kupilem 10 CD romow

Opłaca się kupić tak małą ilość ? Nie wyjdzie na to samo wliczajac przesyłke co w sklepie?

Simmek
08-11-05, 13:35
To jest nic kiedys kupilem 10 CD romow

Opłaca się kupić tak małą ilość ? Nie wyjdzie na to samo wliczajac przesyłke co w sklepie?

No kiedys naped kosztowal 200 zl ;)

sztetke
08-11-05, 13:40
co to jest pot
moje malowidlo (obrazek) :).
simmek ,to miales bardzo podobna akcje,tylko z drogiej strony

NagrobkiPro
07-02-20, 11:37
Ja na allegro ostatnio szukałem nagrobków, i znalazłem fantastyczną firmę nagrobki.pro (https://nagrobki.pro/), działają bardzo szybko i profesjonalnie.

ORYKOTONSKI
08-02-20, 21:23
Ja w sumie nic nie zamawiam na tej stronie internetowej.

MedicPhone
17-12-20, 13:19
Zapraszamy do serwis telefonów komórkowych Warszawa (https://medicphone.pl/), naprawimy szybciutko :D