PDA

Zobacz pełną wersję : Vetra Wilno - Legia Warszawa(L)

inde
10-07-07, 21:34
http://www.smog.pl/wideo/11180/chuligani_z_ultrasunbspprzerwali_mecz_legia_warsza wa_vetra_wilno/

stern
10-07-07, 21:37
co oni niby na tym stadionie zrobili takiego bohateskiego czy szokującego? Nawet celnie nie potrafili rzucić w policje tymi blachami i od razu uciekali. Koleś stoi w miejscu i macha jak do kamery łomem a drugi rzuca cegłą w policyjnego konia.

Nom :( Zal

Legia -> :loser: jako zespół (przegrać w intertoto, posmiewisko polski)

inde
10-07-07, 21:45
smog nawet nie umie opisac filmikow ktore daje:(( LEGIA LEGIA LEGIUNIA:)

stern
10-07-07, 21:52
dostali wpierdol od konnej policji i spierdolili to sie nazywa dopiero hooliganstwo :loser: Wcześniej oczywiscie obrzucali kamieniami z bezpiecznej odległosci i tak zabezpieczoną policje.

Wpadłoby tam 30 motorowców i pokazaliby tym dzieciom przemoc stadionową :)

Zart...Wszyscy hooligani to mniejsi czy wieksi pozerzy i idioci :) A prym wiodą kibice Legii.

colasz
14-07-07, 11:15
nienawidze debili.. mam totalna alergie na glupote.. chociaz sam jestem glupi.. akurat tak sie sklada ze wychowywalem sie prawie przy samym stadionie Legii.. starzy tam mieszkaja.. i chodzilem blisko tez do szkoly obok Batorego.. Budowlanka.. np.. wracam z matury w gajerze no bo tak trzeba.. i podchodzi do mnie taki lamus. i tekst.. i co pedale mam cie zabic.. oto Legia wlasnie..