PDA

Zobacz pełną wersję : Papa Rydzyk i jego nagrania (przepelnione miloscia)



6 biegowy
09-07-07, 17:34
Jak myslicie czy bedzie skonczony po tym wszystkim ?
http://www.wprost.pl/ar/?O=109883

stern
09-07-07, 17:43
Pewnie nie, skoro Kaczynski "klęka przed nim na kolanach". Zreszta oni juz sobie wytłumaczyli to jako działanie szatanów.

Ciekaw jestem jaka młodziesz jest w tej szkole rydzyka, jak imprezują w akademikach itp Czytałem kiedys ze w każdym pokoju jest podsłuch :)
Kurcze chetnie bym się wbił tam do akademików i poznał tych ludzi ciekawe jak bardzo mają wyprane mózgi i jakie w łóżku są te maryjne dziewoje :chill:

dziubeczek
09-07-07, 17:46
Raczej nie będzie skończony bo cóż znaczą te uległe spojrzenia uległych polityków z PiS którzy włażą jemu za przeproszeniem w tyłek i nie będą chcieli stracić poparcia moherowych beretów więc śmiem wątpić, że będzie ta afera się ciągnęła do kolejnej a potem wszystko ucichnie i będzie po staremu a on będzie dalej piastował swoje stanowisko.

6 biegowy
09-07-07, 19:43
Sprawdzilem strone RM http://www.radiomaryja.pl/,nikt tam nie wspomina o gafie papy R.
:loser:

sztetke
09-07-07, 19:50
a,nic sie nie stanie,bracia kaczynscy obetra swoje mordy z glutow rydzyka i dalej beda sie zgnitousmiechac,moze bardziej usta beda sie im ukladac w litere :O:.

spodziewalem sie czegos lepszego po tych nagraniach,ale rydzyka jest takim mowca z dupy,ze nawet sie go sluchac nie chce.to cos w rodzaju mojego kolegi z lawki szkolnej,tez zostal ksiedzem pozbawinym daru "przemowy".

dziubeczek
09-07-07, 19:50
Oj 6b ten link nie działa czy mógł byś go poprawić będę wdzięczna.

mineczka
09-07-07, 20:17
Jak myslicie czy bedzie skonczony po tym wszystkim ?

Żartujesz sobie? Przecież on jest świety i może wszystko :)

MaT
09-07-07, 21:00
To jest właśnie Polska - państwo kościelne, w którym o. Rydzyk rozdaje karty.

dziubeczek
09-07-07, 21:02
No i zapomniałeś dodać, że też państwo policyjne przez KACZUSZKI :)

MaT
09-07-07, 21:04
No i zapomniałeś dodać, że też państwo policyjne przez KACZUSZKI :)

"policyjne"

dziubeczek
09-07-07, 21:08
Tak przez zamykanie stron z napisami od czegoś się zaczyna przecież a potem przyjdzie czas na fora i życie publiczne nawet jak coś powiesz na ulicy to już będzie źle o tobie świadczyło ;)

InferniKnight
09-07-07, 21:18
najpewniej wyciszą tą aferę jakąś inną... np. tą dotyczącą Leppera i zmiany przeznaczenia gruntów rolnych w Mrągowie bodajże...

whatever
09-07-07, 22:03
Raczej nie będzie skończony bo cóż znaczą te uległe spojrzenia uległych polityków z PiS którzy włażą jemu za przeproszeniem w tyłek i nie będą chcieli stracić poparcia moherowych beretów więc śmiem wątpić, że będzie ta afera się ciągnęła do kolejnej a potem wszystko ucichnie i będzie po staremu a on będzie dalej piastował swoje stanowisko.

gdzie sie poznaliscie z rebeliantem?
on cie uczyl pisac, czy ty jego?


/edit
przeziec pisalem na temat. chce zrozumiec co autorka miala na mysli, o ile sama wie, bo sadzac po konstrukcji zdania, to raczej nie

Karla
09-07-07, 22:13
gdzie sie poznaliscie z rebeliantem?
on cie uczyl pisac, czy ty jego?:))) :))) :)))

Juz mnie mecza te wszystkie afery- w kazdym normalnym kraju rzad juz dawno zostalby rozwiazany

Rebeliant
09-07-07, 22:35
gdzie sie poznaliscie z rebeliantem?
on cie uczyl pisac, czy ty jego?

Widzę iż nie masz się już kogo czepiać znajdź sobie kogoś na twoim poziomie intelektualnym i z nim rozmawiaj i się kłoć do woli a nie czepiaj się Basi.....

inde
09-07-07, 23:19
"o. Rydzyk zamiast 100 dostal tylko 64 kutasy w dupe !!!"

6 biegowy
11-07-07, 19:03
http://wiadomosci.onet.pl/1570172,11,item.html


Papa Rydzyk (znany tez jako Rentojad) ma w dupie wszystkich i wszystko,jest juz inna afera zwiazana z ku**wami na stolkach i w ten sposob mozna skupic sie na czyms innym.

Rebeliant
11-07-07, 19:08
Ale przecież to było do przewidzenia że będzie zaraz jakaś inna afera tylko po to żeby odwrócić uwagę od Rydzyka.....


Jebani politycy tylko mydlą oczy ludziom.

6 biegowy
11-07-07, 19:10
Ale przecież to było do przewidzenia że będzie zaraz jakaś inna afera tylko po to żeby odwrócić uwagę od Rydzyka.....


Jebani politycy tylko mydlą oczy ludziom.

No ale przeciez Papa Rydzyk nie jest politykiem,on jest ojcem dyrektorem RM.
Jak wyglada prawnie w Polsce separacja urzedu od religii ?

Rebeliant
11-07-07, 19:13
No ale przeciez Papa Rydzyk nie jest politykiem,on jest ojcem dyrektorem RM.
Jak wyglada prawnie w Polsce separacja urzedu od religii ?

Oj źle mnie zrozumiałeś z tą polityką chodziło mnie o to że zaczęła się afera z lepperem i odrazu oczy ludzi poszły w tamtą stronę a sprawa Rydzyka ucichła i nic o niej się już nie mówi.....

6 biegowy
11-07-07, 19:21
Oj źle mnie zrozumiałeś z tą polityką chodziło mnie o to że zaczęła się afera z lepperem i odrazu oczy ludzi poszły w tamtą stronę a sprawa Rydzyka ucichła i nic o niej się już nie mówi.....

No a Ty posrednio nie zrozumiales mojej ironii,Rydzyk jest bardziej upaprany politycznie niz zastepy (p)oslow i senatorow laczonych razem.
Papa R. to typ bardzo przebiegly,biznesmen,bezwzgledny,wyrachowany,czlow iek ktory jest w stanie kierowac czarnymi masami uzywajac ikonek przed ktorymi te czuja strach i respekt.
Jak widac czuje sie on bardzo pewnie i naprawde nie przejal sie zbytnio tym ze istnieja dowody przeciw niemu,on doskonale wie ze ma za soba zastepy ludzi z wypranymi mozgami ktore zrobia co powie ojciec dyrektor,no a masy to i elektorat,papa krzyknie PIS jest zly to PIS straci wyborcow,tracac wyborcow traci dojscie do koryta i kolko sie zamyka.

MaT
11-07-07, 19:45
No a Ty posrednio nie zrozumiales mojej ironii,Rydzyk jest bardziej upaprany politycznie niz zastepy (p)oslow i senatorow laczonych razem.
Papa R. to typ bardzo przebiegly,biznesmen,bezwzgledny,wyrachowany,czlow iek ktory jest w stanie kierowac czarnymi masami uzywajac ikonek przed ktorymi te czuja strach i respekt.
Jak widac czuje sie on bardzo pewnie i naprawde nie przejal sie zbytnio tym ze istnieja dowody przeciw niemu,on doskonale wie ze ma za soba zastepy ludzi z wypranymi mozgami ktore zrobia co powie ojciec dyrektor,no a masy to i elektorat,papa krzyknie PIS jest zly to PIS straci wyborcow,tracac wyborcow traci dojscie do koryta i kolko sie zamyka.
Dokładnie Tak!

Głównymi argumentami rydzyka są oczywiście siły nieczyste, szatan itp. - a, jeżeli ksiądz tak mówi, to pewnie tak musi być, w końcu duchowny, to on walczy ze złem i wszyscy Ci co są przeciwko niemu są przeciwko Bogu i są po stronie zła.
Ehhh, szkoda słów...

6 biegowy
11-07-07, 20:28
W sumie faktow zadnych nie uprzedzilem ale ...
http://wiadomosci.onet.pl/1570213,11,item.html

De Viant
12-07-07, 00:33
"Pani się spóźniła. Do kąta! Tak mamy 4 kąty" :loser: