PDA

Zobacz pełną wersję : Tribute to she



stern
30-06-07, 01:42
Moja miła koleżanka, która postanowiła od nas odejść :( , ze względu na wczorajsze wydarzenia na forum, uważa ze sporo osób jej tu nie lubi i najchętniej widziałoby ją własnie poza tym miejscem. A co pokażą wyniki ankiety?
Osobiście uważam, że sporo osób przesadzało w dokuczaniu jej.Szczerze to podobna sytuacja jak z Karlą kiedyś. To jest frajerskie, tak na dłuższą meŧę imo.
Naprawde nie rozumiem czemu ludzie, do których tu miałem zawsze szacunek w tak chamski sposób mogli wyrzywać się na niej, tylko dlatego, że miała wlasne zdanie (zdarzało jej sie czasem walnąć jakąś głupote, ale kto jest doskonały?) Nie przypominam sobie, żeby w jakikolwiek sposób kogoś prowokowała czy obrażała. Ja też przegiałem ale raz, po którym mi sie zrobiło głupio, bo rzecz nie warta była aż takiej reakcji, a że miałem zly dzien, zdarza się.

Własciwie to nie dziwie się ze odeszła, jest normalną dziewczyną, a nie jakąś psycholką szukającą napinki :rolleyes: Nie ma to jak napinanie z 17 latką
i to w lecie :loser: Nawet dla mnie jest to pokręcone i to ostro.

W kazdym razie nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, głosujcie.

Papla
30-06-07, 02:03
mozesz z laski swojej wymienic ludzi "do ktorych tu miales zawsze szacunek" ?

stern
30-06-07, 02:04
Z łaski mojej nie mogę bo nie chce ich oczerniać w pewnym sensie, a poza tym chciałbym zeby także oni byli na forum. Nie chce się z nimi pokłócić ;)
Zresztą moja wina w odejsciu she też jest spora, mimo wszystko.
I celem tego tematu nie jest rozpetanie napinki, tylko ankieta na jej temat.

Miekki
30-06-07, 02:59
Szi wracaj:D wiadomo ;)

Wilczur
30-06-07, 03:47
Ja ja kochalem!
Teraz mam kompletne zalamanie!

6 biegowy
30-06-07, 04:13
Wroci jak jej przejdzie a pozniej znowu sie bedzie klocila z paroma osobami na raz zeby odejsc i taka do czasu az przestanie sobie brac forum do serca.
Ja osobiscie nawet nie wiem o co jej chodzilo ale ostatnimi czasy widze ze ciagle miala cos negatywnego do powiedzenia na moj i nie tylko moj temat.
Z drugiej strony to jakos mnie absolutnie nie ruszaja dramaty forumowych poszkodowanych (gdy Ci sami prowokuja i szukaja guza),wroci bo jest zadna krwi,jak kazda bestia forumowa.

Papla
30-06-07, 09:05
wlasciwie szi mnie nie obchodzi, wroci pewnie jak niektorzy (nawet nie wiedzialem ze polazla w cholere)

mnie jednak caly czas ciekawi kogo to Stern "zawsze" szanowal na tym forum.. moze tak jeden lub dwa nicki?

Vito Andolini
30-06-07, 09:11
Stern szanowal pewnie swoje klony ktore tworzyl podczas banicji :D

Shandor
30-06-07, 09:20
wlasciwie szi mnie nie obchodzi, wroci pewnie jak niektorzy (nawet nie wiedzialem ze polazla w cholere)

mnie jednak caly czas ciekawi kogo to Stern "zawsze" szanowal na tym forum.. moze tak jeden lub dwa nicki?

przecież to oczywiste, że chodziło mu o ciebie :)

Kamich
30-06-07, 09:58
jeeeeeej niech wraca

nie robila awantur, przyjacielsko nastawiona do innych, i miala wlasne zdanie (nie zawsze ale czesto), miala tez pare wad ale niewazne, podsumowujac miala to co powinnienen miec kazdy szanujacy sie i - ze tak to nazwe - dbajacy o dobra opinie forumowicz, nawet jezeli to tylko internet

Nazwisko
30-06-07, 10:24
:10: nie wiem o co chodzi , ale niech wraca :(

efis
30-06-07, 10:56
Cokolwiek by o Niej nie powiedzieć (ja mam pozytywne zdanie), to wniosła pewien ożywczy powiew na to Forum.
Nawet jej konflikty i sprzeczki nie wykraczały nigdy poza pewne ramy.... no wiecie co mam na myśli :)
Szkoda, żeby odeszła na stałe - najbardzioej powinno byc szkoda tym , którzy z nią "dyskutowali" :)
Mówię to poważnie.

MaT
30-06-07, 11:00
Jeżeli sobie poszła, oznacza to, że za bardzo podchodzi do tego "świata" emocjonalnie. A, jeżeli za bardzo podchodzi emocjonalnie to chyba lepie dla niej, że sobie poszła.



...ale i tak wróci.

Papla
30-06-07, 11:01
przecież to oczywiste, że chodziło mu o ciebie :)

o kurcze.. jesli on takimi epitetami okresla ludzi ktorych "szanuje", to az boje sie pomyslec jak nazywa tych ktorych nie szanuje :)

Hitman
30-06-07, 11:28
Co do She to musze powiedziec ze byla wyjatkowa- malo ktory czlowiek w jej wieku ma tyle do powiedzenia, a to ze ktos tutaj jest od niej madrzejszy albo tylko sie za takiego uwaza nie upowaznia go do uznawania jej za kogos mniej wartosciowego od siebie.

Wilczur
30-06-07, 21:19
Co do She to musze powiedziec ze byla wyjatkowa- malo ktory czlowiek w jej wieku ma tyle do powiedzenia.

Ja wlasnie mysle odwrotnie. To ze w tym wieku ona mysli ze sie zna na wszystkim i ma opiniie na kazdy temat jest rzecza bardzo normalna w naszych czasach - kiedys mlodzi nie mieli opinii na wszystko. Jakbysmy zyli w normalnych czasach to She by nam wszystkim robila kielbaski i kaszanke na grillu a mi robila by inne rzecz fajniejsze niz kielbasa i kaszanka (chociaz wiem ze to trudno zastapic hehe)

mineczka
01-07-07, 00:01
She to osoba która pisała co myśli a że inni jej dawali do zrozumienia że źle myśli to ona napisała inni że są w błędzie i tak sie zaczęło koło -czyli udawadnianie ze ktoś źle myśli bo myśli inaczej niż ja(TY)
Dajcie dziewczynie spokój i pozwócie wyrazić swoją opinię -zamiast napierać na nią że nie ma racjii

juSta
01-07-07, 10:46
młoda, wesoła, wygadana, a że czasami nie podobało się wam co pisze? ch.. z tym, niech wraca :)

Wilczur
01-07-07, 11:01
Z opini publicznej wychodzi na to ze tylko 3 osoby byle niegrzeczne do SHE. Czyli albo ona jest zbyt wrazliwa albo ktos tu klamie.

70m3k
01-07-07, 16:12
Niech wraca... ale sąd bedzie wiedziala, że chcemy jej z powrotem, skoro tu nie zagląda i nie przeczyta ankiety? :P

6 biegowy
01-07-07, 19:03
Z opini publicznej wychodzi na to ze tylko 3 osoby byle niegrzeczne do SHE. Czyli albo ona jest zbyt wrazliwa albo ktos tu klamie.

Ja glosowalem na opcje NIE ale to u mnie tylko naturalne,zapewne w 75% ankiet na temat innych uzyszkodnikow bym tak glosowal.
Jedyna osoba ktora moze to zmienic w przyszlosci to SHE,tak na marginesie smiesza mnie te ludzkie dramaty zwiazane z forum.
Nie pisze to trudno,moze jej delegacje wyslac do domu z przeprosinami ?

6 biegowy
01-07-07, 19:03
Niech wraca... ale sąd bedzie wiedziala, że chcemy jej z powrotem, skoro tu nie zagląda i nie przeczyta ankiety? :P

Wierzysz w to co piszesz ?

Miekki
01-07-07, 19:08
wróci :)

she
01-07-07, 22:00
To nie kwestia przejmowania się czy nie. To raczej kwestia spędzania wolnego czasu tak jak się lubi i robienia tego co sprawia przyjemność. Dlatego nie łudziłabym się na waszym miejscu zbytnio, że prędko mnie tu zobaczycie.

Właściwie przyszlam pozdrowić osobę która to napisała na nkt :

Gość: Wielki Moderatorze Al;inka, wydupczyli cie z Doffo - za mądra dla nas jesteś
haha, ktoś musi życia nie mieć żeby "chodzić" za mną po wszystkich forach i pisać do mnie. - Dajcie sobie i mi spokoj. tyle.

ps: chciałam to zrobić dyskretnie ale przez tą ankietę się nie udalo, wciaz mozecie pisac mi pw - wlaczylam sobie powiadamianie na maila więc pewnie odpiszę.

Porzadny
02-07-07, 14:20
W tym momencie to troche przesadzilas. Bardzo nieelegancko sie zachowalas.
Ksiezniczka zadna nie jestes. Uswiadom to sobie. Twoje fochy sa nie na miejscu.

Adamitsu
02-07-07, 14:44
Dlatego nie łudziłabym się na waszym miejscu zbytnio, że prędko mnie tu zobaczycie.
nieeeeeeeeeeeeee :beksa: :(( :52: :(

mimo wszystko w moim serduszku będzie się tliła nadzieja, że może kiedyś jeszcze powróci......... nie, nie mogę to takie smutne

stern
02-07-07, 15:08
Ok można zamknąć lub usunąc temat

stern
02-07-07, 23:42
W tym momencie to troche przesadzilas. Bardzo nieelegancko sie zachowalas.
Ksiezniczka zadna nie jestes. Uswiadom to sobie. Twoje fochy sa nie na miejscu.

Nom, zachowanie zdeczka dziecinne i nieładne, ale ... who cares :rolleyes: