PDA

Zobacz pełną wersję : tapczan sasiadow



sztetke
18-06-07, 21:22
mam tu takich,rozmnozyli sie,wyprowadzili od rodzicow.po miesiacu tapczan wraca z mloda matka,taszcze go na gore z tata sasiadem,chujstwo straszne bo boki sa jak lodka zrobione,oble-nie ma za co zlapac.dzisiaj chyba milosc wrocila,przyszedl reproduktor (naczkany,a to powod byl do rozstania chyba),mowi pomoz sasiad,no to mowie,zeby mi to bylo ostatni raz i ten korab na dol znioslem z nim i pomagierem-jakims lokalnym kurczakiem.
mam nadziej ,ze im sie ulozy,bo mi sie nie chce taszczyc tej wanny poraz trzeci.

Enemigo
18-06-07, 21:32
Po pierwsze to Sztetke uwielbiam Cie :)
Po drugie naucz sie asertywnosci
Po trzecie kiedys na bank musze przyjechac do Twojego miasta - normalnie fascynuje mnie ta okolica :zgnite:

6 biegowy
18-06-07, 21:39
Ciekawa historia,prawie urzekajaca,taka naturalna,dramat i komedia w jednym.
Gdybys mogl to prosze wyjasnij okreslenie kurczaka w odniesieniu do mezczyzny gdyz jeszcze sie z tym nie spotkalem.

Enemigo
18-06-07, 21:40
Kurczak to zapewne jakis gowniarz, podlotek :)

Nazwisko
18-06-07, 21:40
mam tu takich,rozmnozyli sie,wyprowadzili od rodzicow.po miesiacu tapczan wraca z mloda matka,taszcze go na gore z tata sasiadem,chujstwo straszne bo boki sa jak lodka zrobione,oble-nie ma za co zlapac.dzisiaj chyba milosc wrocila,przyszedl reproduktor (naczkany,a to powod byl do rozstania chyba),mowi pomoz sasiad,no to mowie,zeby mi to bylo ostatni raz i ten korab na dol znioslem z nim i pomagierem-jakims lokalnym kurczakiem.
mam nadziej ,ze im sie ulozy,bo mi sie nie chce taszczyc tej wanny poraz trzeci.

Sztetke a jak on ten tapczan bez zgody wytaszczył, cichcem :)

6 biegowy
18-06-07, 21:42
Kurczak to zapewne jakis gowniarz, podlotek :)

Tak wlasnie myslalem zeby zedytowac post i zmienic z mezczyzny na osobnika plci meskiej.
Ciekawe klimaty,sielsko i swojsko,az mi sie chce wakacji w Polsce.

Nazwisko
18-06-07, 21:43
Kurczak to zapewne jakis gowniarz, podlotek :)

Tudzież sama skóra i kosci :zgnite: znaczy ze sztetke sam na swoich barkach ratuje przyszły przyrost naturalny w naszym kraju :96:

Goerres
18-06-07, 21:45
sztetke to byl jawny wspoludzial w kradziezy tapczanu

sabinka
18-06-07, 21:47
fajna historia :)
tak jak twoje jezdzenie pks-em :zgnite:

inde
18-06-07, 21:47
sztetke jest zajebisty i powinien byc sm zamiast goerresa:):)

6 biegowy
18-06-07, 21:49
fajna historia :)
tak jak twoje jezdzenie pks-em :zgnite:

Brakuje mi tych opowiesci,szczerze :(

sztetke
19-06-07, 10:15
Po pierwsze to Sztetke uwielbiam Cie :)
Po drugie naucz sie asertywnosci
Po trzecie kiedys na bank musze przyjechac do Twojego miasta - normalnie fascynuje mnie ta okolica :zgnite:

no,ma to prawa miejskie ,ale w rynku gosc ma chodowle swinska.co za syf,na szczescie do mnie nie dolatuje smrod porodukowany przez tego typa.

tubylcy sie smieja ,ze mowie "u was na wschodzie",a mieszkalem 50 kilomnetrow na zachod od tej dziury.no i faktycznie jest inaczejwschodnio,czyli jada miejscowi "tadzikami",czyli mowia "ta","tadzie","tawez".
juz sie przyzwyczailem,ale z mojego "tescia" mialem polew przez 5 lat.
ten jest mistrzem wschodniej mowy.

sabinka;pks na razie mnie oszczedza,ale fakt ,ze malo jezdze ostatnio.


6b;kurczak to taki srednio-wysoki chuderlak.tylko w chuja walil udajac ,ze niesie ten tapczan.

wczoraj widzialem "szwagra downa" (straszny debil),chlopcy sie krygowali czy sikac na blach sklepu,a on mowi -lej ,jestes u siebie.sikaLI na sklep jego ojca :loser: