PDA

Zobacz pełną wersję : fall out boy, good charlote itp

A N D E R S
08-06-07, 14:00
znacie jakies zespoly grające podobna muzyke do tych z tytulu?

Karla
08-06-07, 15:07
The All-American Rejects, Panic at the disco... no i moze jeszcze My Chemical Romance

A N D E R S
08-06-07, 15:29
o wlasnie niepomyslalem o The All-American Rejects mam ich jeden kawalek ale raczej spokojny ,sciągnolem pare kawalkow Panic at the disco i fajne dziekuje karla , moze jeszcze jakies zespoly podobne?

Adamitsu
08-06-07, 18:07
Anders zacznij porządnej muzyki słuchać, przecież te zespoły to dla zbuntowanych 15 latek.

Główną cechą rozpoznawczą teledysku My Chemical Romance, oprócz płaczliwego klimatu i beznadziejnych dekoracji, są ujęcia na jamę gębową wokalisty, Jeśli ich nie ma, oznacza to, iż jest to teledysk Fall Out Boy. Następną cech rozpoznawczą tych teledysków jest fakt, że w zasadzie nie posiadają żadnego przesłania, jednakże emo kochają te zapychacze MTV i dorabiają do nich filozofię na YouTube.

http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Emo_%28ludzie%29

no dobra, podoba Ci się nie wnikam :), ale chociaż My Chemical Romance sobie daruj bo to wyjątkowe GÓWNO

Adamitsu
08-06-07, 18:26
żeby nie było, że tylko krytykuję, w radiu leci, to można podczepić pod styl któregoś z ww zespołów
RVeCoxeAq84

A N D E R S
08-06-07, 18:44
oj tam mi sie podoba i za przeproszenime gówno mnie to obchodzi kto co o tym mysli:) pozdrawiam adamitsu:)

A N D E R S
08-06-07, 18:46
to co dales to slabe jest ja wole np. to
FSbGur1dz9k
i to:)
IBqxVEFtCX0

A N D E R S
08-06-07, 18:55
http://www.youtube.com/watch?v=IBqxVEFtCX0 link do tej drugiej piosenkibo sie tu nieywswietla

sabinka
08-06-07, 19:43
ja lubie My Chemical Romance :)

i wcale nie jestem emo gothic zbuntowana 15stka :(
a w sumie moze zaczne byc, co by pasowac do opisu :zgnite: ;)

wiec bez takich mi tutaj ze to gowno, lubie tez kalibra, janusza radka, franka sinatre, queen i sade ;)

co oznacza, ze jak ktos slucha czegos jednego glupiego to nie znaczy ze caly gust muzyczny ma z dupy :)

Adamitsu
08-06-07, 19:55
sabinka ty normalnie jesteś nieszczęśliwie zakochana :(
bo inaczej nie potrafię sobie wytłumaczyć tego maj chemikal romans

nie bierzcie tego emo do siebie, tak tylko dałem, bo dopiero wczoraj zapoznałem się z tym terminem i chciałem tutaj błysnąć, że niby ze mnie taki kolo we wszystkim obczajony :)

So long and goodnight
So long and goodnight

sabinka
08-06-07, 20:00
nie jestem nieszczesliwie zakochana i nie placze kiedy slucham ich piosenek :)
no daj sobie spokoj ;)
a jak slucham kalibra to ubieram bluze z kapturem a jak sade to patrze na zdjecie mojego bylego i zapalam swieczke?
co za bzdura :zgnite:

Karla
08-06-07, 20:03
to co dales to slabe jest ja wole np. to

Ooooo tak. Move along jest super!! Dodac do tego Dance Inside i mamy The All- American Rejects w najlepszej formie

Adamitsu
08-06-07, 23:04
nie jestem nieszczesliwie zakochana i nie placze kiedy slucham ich piosenek :)
no daj sobie spokoj ;)
a jak slucham kalibra to ubieram bluze z kapturem a jak sade to patrze na zdjecie mojego bylego i zapalam swieczke?
co za bzdura :zgnite:
no bo widać jesteś z tych, co tłumią emocje w sobie
ja słuchając pięknej muzyki daje się jej ponieść, przy takiej Gosi Andrzejewicz to zawsze uryczany jak bóbr

sabinka
09-06-07, 00:36
tak to moze skonczmy juz ta dyskusje :rolleyes: