PDA

Zobacz pełną wersję : Gdy zwierzatka atakuja



6 biegowy
05-11-05, 03:34
http://www.flurl.com/uploaded/When_animals_attack_3722.html

Widzialem niedzwiadka ktory byl w TVP ladnych pare lat temu i sie wkurzyl z rana ,sloniki tez lubia poszalec .

STERN
05-11-05, 04:05
Zajebisty filmik, muzyka w tle tez dobra, no i dobrze im tak po co sie droczyli. Fajna ta klientka w bieliznie co ja wąz kąsa :)

sztetke
05-11-05, 08:17
byk ktory wyskakuje na trybuny jest najlepszy,jak on to zrobil?,w kazdym razie tym dewiantom co to ogladaja dobrze zrobil

arcz
05-11-05, 08:23
byk ktory wyskakuje na trybuny jest najlepszy,jak on to zrobil?,w kazdym razie tym dewiantom co to ogladaja dobrze zrobil

wkurwił się:]

a co do topicu - gdy zwierzątka atakują - ludzie szans nie mają

Vito Andolini
05-11-05, 08:30
stare juz i 90% widzialem , jako pojedyncze sceny dobre czasy temu . Co do psow atakujacych ludzi sam to przezylem , walczylem kiedys z wilczurem i wygralem , zaatakowal mnie bo chyba byl wsciekly , takie buty dostal ze wymiekl po 10 minutach :)



sloniki tez lubia poszalec .
przyznaj sie ze lubisz ogladac takie sceny? :?:

Małgorzata
05-11-05, 09:21
przerazajacy film ,,,nie chciałabym znaleźć się w takiej sytuacji

05-11-05, 09:34
Niestety ale trzeba przyznać ze Byki w tym filmiku robią dobrą robote.


niezgodzicie sie moze ale niestety takie mam zdanie.!!!

sztetke
05-11-05, 09:36
Niestety ale trzeba przyznać ze Byki w tym filmiku robią dobrą robote.


niezgodzicie sie moze ale niestety takie mam zdanie.!!!
ja sie zgadzam,byki powinny zabijac tych durnych torreadorow i tak od czasu do czasu kilka osob z trybuny

Małgorzata
05-11-05, 09:38
Niestety ale trzeba przyznać ze Byki w tym filmiku robią dobrą robote.


niezgodzicie sie moze ale niestety takie mam zdanie.!!!dokładnie jestem przeciwna tego typu imprezom

6 biegowy
05-11-05, 14:47
stare juz i 90% widzialem , jako pojedyncze sceny dobre czasy temu . Co do psow atakujacych ludzi sam to przezylem , walczylem kiedys z wilczurem i wygralem , zaatakowal mnie bo chyba byl wsciekly , takie buty dostal ze wymiekl po 10 minutach :)



sloniki tez lubia poszalec .
przyznaj sie ze lubisz ogladac takie sceny? :?:

Lubie ogladac duzo roznych rzeczy.
Mialem w zyciu dwa owczarki niemieckie pelnej krwi,pierwszego dostalem od dziadkow w wieku (moim) 5 lat ,drugiego dostalem w wieku 16.
Moim zdaniem najmadrzejsze zwierzeta z jakimi mialem do czynienia .

stuff
05-11-05, 14:58
wkur.wia mnie to swieto w hiszpani :10: gdzie tlum spier.dala przes stadem bykow.totalna bzdura sami sa potem sobie winni smierci albo kalectwa.

sztetke
05-11-05, 15:36
wkur.wia mnie to swieto w hiszpani :10: gdzie tlum spier.dala przes stadem bykow.totalna bzdura sami sa potem sobie winni smierci albo kalectwa.
z pomidorami maja fajne,ale z ymi bykami to jakas paranoja,jeszcze pol biedy jakby je zostawili w spokoju ,a chyba na koncu tej imprezy jest zwykla torreadorka z tymi bykami.

Enemigo
06-11-05, 21:59
Pamietam ze na NKT jakas banda gamoni wychwalala sie ze meczyla koty i jakies inne male zwierzeta, ciekawe czy ktorys z nich wyskoczylby do takiego slonia czy byka ;)