PDA

Zobacz pełną wersję : NARKOTYKI



DZIADZIA
04-11-05, 20:14
Próbowaliście coś? Jakie macie do niech podejście? Czy marihuana powinna byc legalna? Osobiście zarzywanie tzw "twardych" czyli jakies kokainy, amfetaminy czy heroiny to coś jak przywiązać sobie żelazko do jaj i wyrzucić je z 10 pietra - samobójstwo - ale niesamowicie wręcz głupie. Lekke? Jeśli ktoś chce, dobra. W końcu to ponoć tak nie szkodzi. Skoro mozna kupic wódke czy papierosy to czemu nie trawke? POnoć wszystko jest dla ludzi,. ale bez przesady. Zapalić raz na jakiś czas? A niech sobie ktoś pali, i kup legalnie a nie od dilera który ma od c.h-uj wie kogo. A i państwo by cos zarobiło :) (chociaz to mnie chój obchodzi)
Póbowałem tarawki kilka razy, ale zdecydowanie wole piwo. NIe widze nic specjalego w ćpaniu (tak palenie to dla mnie ćpanie) i uwarzam ze dobre piwo nie jest złe.
Wypowiadajcie się ;)

sztetke
04-11-05, 20:24
podobno nie ma przyjemniejszej rzeczy na swiecie niz heroina dozylnie.wszyscy co probowali tak mowia (mowili),wiekszosc na probowaniu niepoprzestalo

stuff
04-11-05, 21:39
lubie sobie zapalic marihuane a od ciezszych dragow trzymam sie jak najdalej,probowalem grzybow i amfetaminy tabsow nie bralem i nie mam zamiaru dotykac tego gowna.Panstwo powinno zalegalizowac marihuane ludzie by normalnie kupowali a nie brali od dilerow jakies namaczane scierwo.Jak by panstwo zalegalizowalo marihuane to by wtedy scigali dilerow sprzedawajacych na ulicach a nie zwyklych palaczy za co grozi 3 lata. :6:

sztetke
04-11-05, 22:05
wszystko powinnmi zalegalizowac ,kazdy ma swoj rozum ,niech sie dragujew czym chce legalnie z apteki.

DZIADZIA
04-11-05, 22:15
wszystko powinnmi zalegalizowac ,kazdy ma swoj rozum ,niech sie dragujew czym chce legalnie z apteki.Własnie problem polega na tym że nie :D Zbyt dużo tu dresów, 'kibiców', debili itd. Oni by sie zaćpali i zabili zabierając innych ze sobą do grobu.

STERN
04-11-05, 22:16
Łał ale "kontrowersyjny" temat, chcesz to bierz, nie chcesz to nie, o czym tu dyskutowac palancie.

DZIADZIA
04-11-05, 22:17
Łał ale "kontrowersyjny" temat, chcesz to bierz, nie chcesz to nie, o czym tu dyskutowac palancie.Znów zaczynasz? chcesz to dyskutu, nie chcesz to nie. NIe masz o czym tu pisać palancie.

Zcemu miałby być kontrowersyjny?

sztetke
04-11-05, 22:17
tak jakby teraz sie by nie mogli zacpac .jak bedo mieli ochote to kto ich powstrzyma,prawo ktore maja i tak w dupie ?

Simmek
05-11-05, 04:24
Kawe Cpam powinni zdelegalizowac juz dawno :)

arcz
05-11-05, 08:29
trawa jest nielegalna przez jakąś propagande lat 70 tych 80 tych ? w stanach, ogólnie rzecz biorąc dziadzia palenie trawy nazywa ćpaniem.....
tylko popatrz kKURAW co w stanie jest zrobić najebany człowiek a co 'naćpany' trawą jak to ująłeś ?

trawa to tysiackrotnie mniejsze zło od alkoholu poza tym że chyba Cię bardziej wyniszcza od środka, ale wszystkiemu da się przeciwdziałać :]

STERN
05-11-05, 08:33
trawa jest nielegalna przez jakąś propagande lat 70 tych 80 tych ? w stanach, ogólnie rzecz biorąc dziadzia palenie trawy nazywa ćpaniem.....
tylko popatrz kKURAW co w stanie jest zrobić najebany człowiek a co 'naćpany' trawą jak to ująłeś ?

trawa to tysiackrotnie mniejsze zło od alkoholu poza tym że chyba Cię bardziej wyniszcza od środka, ale wszystkiemu da się przeciwdziałać :]

buahah ale pierdolisz...chyba miales na mysli czysta trawe z holandii a nie ten chemiczny mix spod bloku?

arcz
05-11-05, 08:37
nie moja wina że w lublinie w obrocie jest gówno....
sorry

STERN
05-11-05, 08:39
nie moja wina że w lublinie w obrocie jest gówno....
sorry

wszedzie gówno jest w obrocie, daj spokój rzeby trafic na dobry siuwaks trzeba sie naszukac troche. Dobry mam na mysli taki co nie zwala z nog po 3 machach...

arcz
05-11-05, 08:41
co ty kÓrwa za przeproszeniem pierdolisz ??
dobry jest w holandii , a potem ze dobry nie zwala po 3 machach ? nie chcesz żeby Cię zwaliło z nóg to se karwa samosiejki zapal, myslisz ze jak kupisz najdrozszy stuff z holandii to Cie nie zwali po 3 machach z nóg ? może i nie - bo cie zwali po jednym kÓrwa jego mać

STERN
05-11-05, 08:43
co ty kÓrwa za przeproszeniem pierdolisz ??
dobry jest w holandii , a potem ze dobry nie zwala po 3 machach ? nie chcesz żeby Cię zwaliło z nóg to se karwa samosiejki zapal, myslisz ze jak kupisz najdrozszy stuff z holandii to Cie nie zwali po 3 machach z nóg ? może i nie - bo cie zwali po jednym kÓrwa jego mać

nie zwali

arcz
05-11-05, 08:44
byłeś , kupiłeś , paliłeś ? ja jak byłem to pomimo tego że jestem palaczem na potęge to kurwa jak ściągnąłem chmure to przez troche czasu nie wiedziałem co sie dzieje...

STERN
05-11-05, 08:48
byłeś , kupiłeś , paliłeś ? ja jak byłem to pomimo tego że jestem palaczem na potęge to kurcze jak ściągnąłem chmure to przez troche czasu nie wiedziałem co sie dzieje...

chodzilo mi o to ze w holandii masz wybór, mozesz wybrac lekka albo mocna a dobra trawa dla mnie to taka wlasnie co stopniowo upala i bez jakis fizycznych jazd typu wlasnie takie zadzumienie ze nie wiesz co sie dzieje... Taka co ma cie tylko wprowadzic w dobry nastroj. Teraz rozumisz przyjemniaczku? :)

ełe piotruś
05-11-05, 08:49
żadnych narkotyków nie tykam i koniec, nikt mnie nie przekona.

arcz
05-11-05, 08:49
w Katowicach tez masz wybÓr przyjemniaczku :]

STERN
05-11-05, 08:51
w Katowicach tez masz wybÓr przyjemniaczku :]

bo katowice to najbardziej zaludnione miejsce w polsce chyba to nie dziwne. byłem raz w katowicach, fajne dupcie tam macie i ten deptaczek, te ciemne poniemieckie kamienice.

arcz
05-11-05, 08:54
Katowice same z siebie to niecale pół miliona ludzi :) no ale jak pododawać te wszystkie inne mieściny po bookach to się troche tego nazbiera :]

sztetke
05-11-05, 09:20
czytalem gdzies ,ze kibice zakladaja gangi handlujace dragami(zyski maja finansowac te grupy),koniec swiata.

Vito Andolini
05-11-05, 09:27
Panstwo powinno zalegalizowac marihuane ludzie by normalnie kupowali
popierdolilo cie? i bez prochow nasz narod sie stoczyl na manowce europejskiej kultury , a ty chcesz jeszcze aby kazdy zaczal cpac! :26: (i nie mow mi teraz bajek ze ziele jest ok , nie uzaleznia itp.)dla mnie to gowno , i powoduje zastoj umyslu
jestem przeciwny dragom i nie ma litosci dla narkomanow


[shadow=red:ecbc0b3d46][glow=cyan:ecbc0b3d46][scroll:ecbc0b3d46]NaRkOtYkOm mOwImY nIe[/scroll:ecbc0b3d46][/glow:ecbc0b3d46][/shadow:ecbc0b3d46]

STERN
05-11-05, 09:28
marichuana powoduje obnizenie sie ambicji zyciowych, czlowiek zamienia sie powoli w takiego lenia z pustka w glowie.

sztetke
05-11-05, 09:43
marichuana powoduje obnizenie sie ambicji zyciowych, czlowiek zamienia sie powoli w takiego lenia z pustka w glowie.
dokladnie, to poza rakiem pluc jest jedyna wada tego srodka.

[ Dodano: 2005-11-05, 09:44 ]
choc facet do wygrywal ilestasm edycji wielkiej gry otwarcie mowi ,ze pali jak sie uczy,nie wiem jak to mozliwe ,ale gosc wygrywal

ełe piotruś
05-11-05, 10:12
ja tylko dodam że sosnowiec tuż obok katowic tez ma sproro ludzi 270 000 tys i u nas tez sa narkomani:(

STERN
05-11-05, 10:13
ja tylko dodam że sosnowiec tuż obok katowic tez ma sproro ludzi 270 000 tys i u nas tez sa narkomani:(

a myslalem ze mieszkasz w fabryczce w turynie

ełe piotruś
05-11-05, 10:15
bo tam mieszkam i zaciągam sie lakierem świezo malowanych samochodów. wiesz taki narkotyk :11:

Simmek
05-11-05, 10:43
choc facet do wygrywal ilestasm edycji wielkiej gry otwarcie mowi ,ze pali jak sie uczy,nie wiem jak to mozliwe ,ale gosc wygrywal

Biale czesciej bral...

Po haszczach jest tez taka faza, tylko gdy wydaje Ci sie ze jestes zbufany, musisz jeszcze dobic, i jeszcze... to jakis grams na leba i naprawde jest jazda...

[ Dodano: 2005-11-05, 10:50 ]


Panstwo powinno zalegalizowac marihuane ludzie by normalnie kupowali
popierdolilo cie? i bez prochow nasz narod sie stoczyl na manowce europejskiej kultury , a ty chcesz jeszcze aby kazdy zaczal cpac! :26: (i nie mow mi teraz bajek ze ziele jest ok , nie uzaleznia itp.)dla mnie to gowno , i powoduje zastoj umyslu
jestem przeciwny dragom i nie ma litosci dla narkomanow

Ta a w takim zachwycie jestes dla kultury ISLAMU...

Prwda jest taka, ze narkotyki nigdy nie sluzyly dobrze osobom: malo wrazliwym, niewyksztalconym, i o przecietnej inteligensji, Wiec lepiej nie zaczynaj bo nawet od palenia lisci herbaty sie uzaleznisz...

Legalizacja zarzywania marihuany w pewnych postaciach jest faktem dokonanym, jest juz wiele lekow, gdzie wystepuje, nie moze przekroczyc jedynie bodajrze 5% skladu i nie moze byc glownym skladnikiem lekow

stuff
05-11-05, 12:33
Panstwo powinno zalegalizowac marihuane ludzie by normalnie kupowali
popierdolilo cie? i bez prochow nasz narod sie stoczyl na manowce europejskiej kultury , a ty chcesz jeszcze aby kazdy zaczal cpac! :26: (i nie mow mi teraz bajek ze ziele jest ok , nie uzaleznia itp.)dla mnie to gowno , i powoduje zastoj umyslu
jestem przeciwny dragom i nie ma litosci dla narkomanow


[shadow=red:50be6102f6][glow=cyan:50be6102f6][scroll:50be6102f6]NaRkOtYkOm mOwImY nIe[/scroll:50be6102f6][/glow:50be6102f6][/shadow:50be6102f6]
pierdolisz bzdury :6: to twoj wybor nie chcesz nie palisz na chuj ma mi panstwo czegos zabraniac?a nie jestes jeszcze przypadkiem za wprowadzeniem prohibicji?przeciez alkohol jest o wiele wieksza trucizna niz marihuana,niszczy watrobe,silnie uzaleznia.Wiekszosc morderstw popelniana jest pod jego wplywem.Marihuana bodajze mozna leczyc stawrdnienie rozsiane,anoreksje,stany depresyjne :10:.Pokaz mi w ktorym miejscu napisalem ze chcem zeby kazdy cpal?marihuana uzaleznia psychicznie alkohol natomiast fizycznie i psychicznie.

Simmek
05-11-05, 12:42
...marihuana uzaleznia psychicznie...


No nie zabijaj mnie... :(

stuff
05-11-05, 12:45
...marihuana uzaleznia psychicznie...


No nie zabijaj mnie... :(
a co nie jest tak :10:

Simmek
05-11-05, 13:04
...marihuana uzaleznia psychicznie...


No nie zabijaj mnie... :(
a co nie jest tak :10:

Od kiedy? chyba zapomnieli mnie zamknac :10: wierzysz psychologom? i psychiatrom?

Osoby nie radzace sobie same ze soba, zawsze zwala wine na cos, ato trawa, a to slona zupa,
Jakos Ci co jarania i zyja nie maja potrzeby isc do pseudokonowalow?

kurw... Psychiatra i psycholog to najglupszy wymysl ludzkosci...

sztetke
05-11-05, 13:16
kurw... Psychiatra i psycholog to najglupszy wymysl ludzkosci...
EEE TAM,MI BARDZO PANI PSYCHIATRA POMOGLA.a asystentka psychiatry nawet karte obiegowa mi skleila i wskazala gdzie mam isc taki bylem zamotany. (to na komisji wojskowej bylo)

arcz
05-11-05, 13:30
marichuana uzależnia psychicznie i to jest stwierdzone chyba - nie ma czegoś takiego że kurwa nie jarasz 3 dni to cie cos boli czy cos, po prostu masz ochote zapalic....
jak nie mam co palic to ?
nie pale ....

A N D E R S
05-11-05, 14:37
pierdolone cpunstwo sie szerzy zajebałbym was jak bym was zobaczył ze strzykawka no i oczysisci w temacie najwiecej postów ma dyzurny cpun df simek , wór na twarz i wciagasz :loser:

Simmek
05-11-05, 17:00
marichuana uzależnia psychicznie i to jest stwierdzone chyba - nie ma czegoś takiego że kurcze nie jarasz 3 dni to cie cos boli czy cos, po prostu masz ochote zapalic....
jak nie mam co palic to ?
nie pale ....
Tak psychicznie, napisalem, bo tak ci psychiatra wytlumaczy Twoje powody nie radzenia sobie z zyciem, wtedy to nawet cukierki mietowe Cie uzaleznia... a psychiatra skieruje Cie na leczenie...

[ Dodano: 2005-11-05, 17:03 ]

pierdolone cpunstwo sie szerzy zajebałbym was jak bym was zobaczył ze strzykawka no i oczysisci w temacie najwiecej postów ma dyzurny cpun df simek , wór na twarz i wciagasz :loser:


Czyzby Avia dala dupy na boisku, ze jestes taki zestresowany?

6 biegowy
05-11-05, 17:16
Substancja THC ,jeden ze skladnikow trawy powoduje z czasem uzaleznienie fizyczne (ktore nastepuje po uzaleznienu psychicznym) .

sztetke
05-11-05, 17:26
Substancja THC ,jeden ze skladnikow trawy powoduje z czasem uzaleznienie fizyczne (ktore nastepuje po uzaleznienu psychicznym) .
no tos teraz dal po zaworach :),na stronach karanu to wyczytales ?
znam multum ludzi ktorzy pala straszne ilosci cos kolo 10 lat i jakos ich nie skreca jak nie maja co palic.

6 biegowy
05-11-05, 17:30
Substancja THC ,jeden ze skladnikow trawy powoduje z czasem uzaleznienie fizyczne (ktore nastepuje po uzaleznienu psychicznym) .
no tos teraz dal po zaworach :),na stronach karanu to wyczytales ?
znam multum ludzi ktorzy pala straszne ilosci cos kolo 10 lat i jakos ich nie skreca jak nie maja co palic.

no zapewne to co napisalem nie jest prawda bo ty znasz ludzi ktorych nie skreca .

Indianka
05-11-05, 17:42
Zalegalizować???Wolny wybór???Jasne!Niech dzieciaki w gimnazjum na dyskotekach szkolnych palą trawkę bez ograniczeń! :6: :51:

Simmek
05-11-05, 17:45
Substancja THC ,jeden ze skladnikow trawy powoduje z czasem uzaleznienie fizyczne (ktore nastepuje po uzaleznienu psychicznym) .

Z autopsji wiesz? Czy uwierzyles niereprezentatywnej grupie ludzi ktorzy sobie nie radzili z zyciem...

6 biegowy
05-11-05, 17:48
Substancja THC ,jeden ze skladnikow trawy powoduje z czasem uzaleznienie fizyczne (ktore nastepuje po uzaleznienu psychicznym) .

Z autopsji wiesz? Czy uwierzyles niereprezentatywnej grupie ludzi ktorzy sobie nie radzili z zyciem...

Jedna z oznak uzaleznienia moze byc zaprzeczanie faktom .

A N D E R S
05-11-05, 17:55
marichuana uzależnia psychicznie i to jest stwierdzone chyba - nie ma czegoś takiego że kurcze nie jarasz 3 dni to cie cos boli czy cos, po prostu masz ochote zapalic....
jak nie mam co palic to ?
nie pale ....
Tak psychicznie, napisalem, bo tak ci psychiatra wytlumaczy Twoje powody nie radzenia sobie z zyciem, wtedy to nawet cukierki mietowe Cie uzaleznia... a psychiatra skieruje Cie na leczenie...

[ Dodano: 2005-11-05, 17:03 ]

pierdolone cpunstwo sie szerzy zajebałbym was jak bym was zobaczył ze strzykawka no i oczysisci w temacie najwiecej postów ma dyzurny cpun df simek , wór na twarz i wciagasz :loser:

Avia 2 miejsce w 3 lidze a przed sezonem wszyscy skazywali nas na spadek :loser:


Tabela III ligi:
L.p. Klub M. P.
1. Stal St 13 28
2. Avia 13 25
3. Hutnik 13 22
4. Kmita 13 21
5. Motor 13 21
6. Stal Rz 13 20
7. Górnik 13 20
8. Tłoki 13 19
9. Sandecja 13 17
10. Stal Sa 13 17
11. Pogoń 13 16
12. Kolejarz 13 15
13. Hetman 13 14
14. AKS 13 14
15. Wisła II 13 6
16. Wierna 13 6

Czyzby Avia dala dupy na boisku, ze jestes taki zestresowany?

Simmek
05-11-05, 18:13
Substancja THC ,jeden ze skladnikow trawy powoduje z czasem uzaleznienie fizyczne (ktore nastepuje po uzaleznienu psychicznym) .

Z autopsji wiesz? Czy uwierzyles niereprezentatywnej grupie ludzi ktorzy sobie nie radzili z zyciem...

Jedna z oznak uzaleznienia moze byc zaprzeczanie faktom .

Niezle jarales skoro piszesz ze Kotojebca nie pisze na NKT skoro pisze... :32:

sztetke
05-11-05, 18:13
Substancja THC ,jeden ze skladnikow trawy powoduje z czasem uzaleznienie fizyczne (ktore nastepuje po uzaleznienu psychicznym) .
no tos teraz dal po zaworach :),na stronach karanu to wyczytales ?
znam multum ludzi ktorzy pala straszne ilosci cos kolo 10 lat i jakos ich nie skreca jak nie maja co palic.

no zapewne to co napisalem nie jest prawda bo ty znasz ludzi ktorych nie skreca .
no ,ale jak znam takich osob ze 20 i zadnej nie skreca(powaznie,zyja sobie na luznej gumce i jakos problemow z powodu palenia nie maja,no moze poza prawnymi co niektorzy), to chyba mozesz mi wierzyc ,ze to bzdury sa wyssane z palca karanowego.

Simmek
05-11-05, 18:14
Avia 2 miejsce w 3 lidze a przed sezonem wszyscy skazywali nas na spadek :loser:


W takim razie pewnie od mamusi nie wysepiles na wino...

sztetke
05-11-05, 18:15
Zalegalizować???Wolny wybór???Jasne!Niech dzieciaki w gimnazjum na dyskotekach szkolnych palą trawkę bez ograniczeń! :6: :51:
a myslisz ,ze ich to ogranicza ,ze musza u dilerow kupowac,wrecz odwrotnie ich to nakreca zeby tak robic.

Simmek
05-11-05, 18:21
Zalegalizować???Wolny wybór???Jasne!Niech dzieciaki w gimnazjum na dyskotekach szkolnych palą trawkę bez ograniczeń! :6: :51:
a myslisz ,ze ich to ogranicza ,ze musza u dilerow kupowac,wrecz odwrotnie ich to nakreca zeby tak robic.

Dokladnie, szpan znam dilera jestem przechuj, moge byc cool...

Indianka
05-11-05, 18:21
Zalegalizować???Wolny wybór???Jasne!Niech dzieciaki w gimnazjum na dyskotekach szkolnych palą trawkę bez ograniczeń! :6: :51:
a myslisz ,ze ich to ogranicza ,ze musza u dilerow kupowac,wrecz odwrotnie ich to nakreca zeby tak robic. No nie powiesz mi że teraz nie mają ograniczeń.Ten co chce brać owszem kupi i weźmie.Ale pomyśl ilu chętnych znajdzie się żeby spróbować jak będzie można to kupiś w "Sklepie. :(

Simmek
05-11-05, 18:22
Substancja THC ,jeden ze skladnikow trawy powoduje z czasem uzaleznienie fizyczne (ktore nastepuje po uzaleznienu psychicznym) .
no tos teraz dal po zaworach :),na stronach karanu to wyczytales ?
znam multum ludzi ktorzy pala straszne ilosci cos kolo 10 lat i jakos ich nie skreca jak nie maja co palic.

no zapewne to co napisalem nie jest prawda bo ty znasz ludzi ktorych nie skreca .
no ,ale jak znam takich osob ze 20 i zadnej nie skreca(powaznie,zyja sobie na luznej gumce i jakos problemow z powodu palenia nie maja,no moze poza prawnymi co niektorzy), to chyba mozesz mi wierzyc ,ze to bzdury sa wyssane z palca karanowego.

6 biegowy wie lepiej :( na odwyku byl 20 razy...

[ Dodano: 2005-11-05, 18:23 ]



Zalegalizować???Wolny wybór???Jasne!Niech dzieciaki w gimnazjum na dyskotekach szkolnych palą trawkę bez ograniczeń! :6: :51:
a myslisz ,ze ich to ogranicza ,ze musza u dilerow kupowac,wrecz odwrotnie ich to nakreca zeby tak robic. No nie powiesz mi że teraz nie mają ograniczeń.Ten co chce brać owszem kupi i weźmie.Ale pomyśl ilu chętnych znajdzie się żeby spróbować jak będzie można to kupiś w "Sklepie. :(


W Holandi, spozycie wsrod holendrow spadlo, bardzo drastycznie przestrzegaja sprzedazy nielenim...

Indianka
05-11-05, 18:30
U nas nikt nie będzie przestrzegał żadnych przepisów.Zobaczcie jak można łatwo nieletnim kupić papierosy. :6:

stuff
05-11-05, 18:43
Zalegalizować???Wolny wybór???Jasne!Niech dzieciaki w gimnazjum na dyskotekach szkolnych palą trawkę bez ograniczeń! :6: :51:
i tak pala nawet nie wiesz jak bardzo narkotyki sa powszechne w szkolach.

Miekki
05-11-05, 18:46
Substancja THC ,jeden ze skladnikow trawy powoduje z czasem uzaleznienie fizyczne (ktore nastepuje po uzaleznienu psychicznym) .
no tos teraz dal po zaworach :),na stronach karanu to wyczytales ?
znam multum ludzi ktorzy pala straszne ilosci cos kolo 10 lat i jakos ich nie skreca jak nie maja co palic.

no zapewne to co napisalem nie jest prawda bo ty znasz ludzi ktorych nie skreca .
no ,ale jak znam takich osob ze 20 i zadnej nie skreca(powaznie,zyja sobie na luznej gumce i jakos problemow z powodu palenia nie maja,no moze poza prawnymi co niektorzy), to chyba mozesz mi wierzyc ,ze to bzdury sa wyssane z palca karanowego.

6 biegowy wie lepiej :( na odwyku byl 20 razy...

[ Dodano: 2005-11-05, 18:23 ]



Zalegalizować???Wolny wybór???Jasne!Niech dzieciaki w gimnazjum na dyskotekach szkolnych palą trawkę bez ograniczeń! :6: :51:
a myslisz ,ze ich to ogranicza ,ze musza u dilerow kupowac,wrecz odwrotnie ich to nakreca zeby tak robic. No nie powiesz mi że teraz nie mają ograniczeń.Ten co chce brać owszem kupi i weźmie.Ale pomyśl ilu chętnych znajdzie się żeby spróbować jak będzie można to kupiś w "Sklepie. :(


W Holandi, spozycie wsrod holendrow spadlo, bardzo drastycznie przestrzegaja sprzedazy nielenim...
buahahaha

sztetke
05-11-05, 18:51
No nie powiesz mi że teraz nie mają ograniczeń.Ten co chce brać owszem kupi i weźmie.Ale pomyśl ilu chętnych znajdzie się żeby spróbować jak będzie można to kupiś w "Sklepie.
do dilera chodzi sie jak do sklepu,a jak chopak mily to nawet do domu przyniesie,naprawde to zaden problem z dostaniem tego czego sie chce,marihuane nawet na wiosce w bieszczadach kupisz.
w sklepie pani na kasie zawsze powiedzialaby szczylowi -gon sie smarku,musialby starszych kolegow prosic.

Simmek
05-11-05, 18:54
U nas nikt nie będzie przestrzegał żadnych przepisów.Zobaczcie jak można łatwo nieletnim kupić papierosy. :6:

I tu sie wypowiadasz jako, osoba ktora nie pali, obawiam sie, ze gdybym otworzyl "haszbar" to sprzedawalbym wylacznie pelnoletnim i "odpowiedzialnym" doroslym osobom, i wbrew pozorom ja bym mial w tym interes gdzyz:
nie chce nawet myslec o konflikcie z policja,
nie mam zamiaru uzerac sie z frustratami zyciowymi ktorzy nie wiedza co robia

6 biegowy
05-11-05, 18:58
Mnie to malo interesuje,palcie sobie na zdrowie :loser:

Goerres
05-11-05, 18:58
choc powtarzam po raz setny - nigdy nie palilem, czy nie bralem.

Co do legalizacji, niby ci co chca palic, to i tak beda, a jak to sie mowi, skoro panstwo ma skorzystac... z kolei bedzie wieksze zainteresowanie, skoro bedzie bardziej dostepna.
Mnie tam to nie interesuje, ale wierze ze sa jeszcze ludzie ktorzy potrafia wybierac miedzy uzywkami.

Simmek
05-11-05, 19:09
choc powtarzam po raz setny - nigdy nie palilem, czy nie bralem.

Co do legalizacji, niby ci co chca palic, to i tak beda,...

A jeszcze takie cos sobie ubzduralem:
Oki co jakis czas bufam, ale kto diluje w mojej miescinie to nie mam najmniejszego pojecia... :o:

Asdasiq
26-04-11, 22:57
@STERN od razu widać że jesteś z haszysz.com :D
"kÓrwa"

@Simmek Jak chcesz to ja też mam przekozacki majeranek, cały słoik, bo prawdopodobnie jak nie znasz żadnego dila to właśnie palisz ^^

rmarduk
09-05-11, 11:21
Nie lubię tego czegoś. Teraz to modne. Małolaty biorą na masę.

Grassi
01-06-11, 19:23
Matko,ludzie ale wy pieprzycie bez sensu.
Co wam da przechwalanie kto palił Holendra a kto nie itd.
I nie mówcie mi,ze w Polsce nie ma dobrego stuffu-tylko trzeba poszukać.
A co do legalizacji to jestem jak najbardziej za-choćby ze względów ekonomicznych i załatania dziury budżetowej.
I z pewnością spadłaby sprzedaż alkoholu co zmniejszyłoby agresję i przestępczość.
Ludzie w porównaniu do alko sensi uspokaja i powoduje w zależności od odmiany spokój lub śmiechawkę,ale NIGDY agresję.

LEGALIZE IT !

kaziapifko
03-11-20, 11:37
Z narkotykami nie ma żartów. Najlepiej wybrać się do psychologa na terapię uzależnień. Wiele osób decyduje się właśnie na takie rozwiązanie. Więcej o terapii uzależnień poczytacie na stronie ośrodka psychoterapii i pomocy psychologicznej Pomarańczowe Ja: https://www.terapiapoznan.pl/terapia-uzaleznien/.

SzansaNaWolnosc
12-02-21, 11:36
Polecam ośrodek terapii uzależnień szansa na wolność (https://szansanawolnosc.pl/) :)

Arkadiusz1
21-04-21, 19:02
To poważna rzecz. Jeśli zmagacie się z tak ciężkim nałogiem, to powinniście otworzyć się na pomoc z zewnątrz. Osobiście polecam Wam zajrzeć do https://psychomedic.online/ i przekonać się, dlaczego tyle osób dzisiaj korzysta ze wsparcia psychologicznego w formie online. To bardzo ważna rzecz, dlatego też powinniście zwrócić na to uwagę już teraz.

ameliad
26-04-21, 11:13
Ja też uważam, że warto by było tutaj włączyć terapię uzależnień - na przykład u psychologa. O takiej opcji poczytacie sobie na stronie Poradni Zdrowia Psychicznego Empatio: https://psycholog-ms.pl/terapia-uzaleznien/. Zachęcam do zapoznania się, na czym taka terapia polega.

Arkadiusz1
21-07-21, 12:05
W pierwszej kolejności powinniście już teraz zadbać o Wasze zdrowie psychiczne. Kluczem będzie przede wszystkim to, byście zawsze decydowali się na jak najlepszą opiekę psychologiczną. Na stronie https://psychomedic.pl/psychiatra-krakow/ możecie uzyskać wsparcie najlepszych psychiatrów, dlatego też śmiało tam zaglądajcie i nie zwlekajcie z podjęciem odpowiedniego działania.

Małgosia77
05-08-21, 13:36
Jeżeli interesuje was temat narkotyków i zamierzacie je sprzedawać, to musicie pamiętać, że to nielegalne i od razu proponowałbym znaleźć dobrego adwokata do spraw karnych we Wrocławiu (https://krzysztoporski.com/prawo-karne/). Możecie wpaść w spore kłopoty, więc nie wiem, czy to wszystko jest tego warte. Trzeba się dobrze zastanowić. Przede wszystkim zdrowie, do tego konflikt z prawem...

Arkadiusz1
24-08-21, 09:43
To poważne problemy, z którymi warto rozprawić się jak najszybciej. W przeciwnym razie możecie mieć sporo problemów. Dzięki takim specjalistom jak https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz/ będzie to zdecydowanie prostsze. Warto zwrócić na to uwagę już teraz.