PDA

Zobacz pełn± wersję : Duzo Humoru I Mala Prosba!!!



dzajkob1
18-04-07, 11:13
http://dobreforum.pl


STWORZYLEM STRONE. ADRES NA GORZE. JAK KTOS MA CHWILKE CZASU TO PROSILBYM O ODWIEDZINY. JEST TAM DUZO DOBREGO HUMORU I SMIESZNE GALERIE. PROSZE O OCENE STRONY. CHCE JA W DALSZYM CIAGU ROZBUDOWYWAC ALE NIE WIEM CZY SIE BEDZIE PODOBAC.

JAK KTOS CHCIALBY MI POMOC W BUDOWIE STRONY TO PROSILBYM O KLIKNIECIE W KILKA REKLAM. POMOZECIE MI W UZBIERANIU PIENIEDZY NA LEPSZY HOSTING.

Z GORY DZIEKUJE.
_________________
d2o

Adamitsu
18-04-07, 11:15
co to za prywata?

Vito Andolini
18-04-07, 11:20
strona syfiasta , wciaz reklamy sie wlaczaja
zabij sie! jak mawia wujek Gores ..

niemazaco

Nazwisko
18-04-07, 11:27
Jak zwykle na naszym forum mozna liczyc na miłe przyjecie :zgnite:

Adamitsu
18-04-07, 11:30
Jak zwykle na naszym forum mozna liczyc na miłe przyjecie :zgnite:
a czego się można spodziewać jak się w pierwszym po¶cie z takim czym¶ wyskakuje

dzajkob1
18-04-07, 12:24
stronka jest syfiasta bo jest darmowym hostingu i mi wpieprzaja reklamy. ALe niedlugo zmienie hosting.

MaT
18-04-07, 12:43
stronka jest syfiasta bo jest darmowym hostingu i mi wpieprzaja reklamy. ALe niedlugo zmienie hosting.

Wiesz co to jest szata graficzna? - chyba jednak nie.


...a, hosting ma tutaj najmniejsze znaczenie

reader
18-04-07, 12:44
friko.pl :loser:

Strona -> :loser:

SaiykoPat
18-04-07, 14:08
a sm gdzie sa? co to za opierdzielanie sie? sam ma takie rzeczy sprzatac?
nie ma kurwa darmowych reklam i jak sie to komus nie podoba niech wypierdala, zwlaszcza jak ma 2 posty

juSta
18-04-07, 14:24
o pardon ja dopiero zajrzałam na forum :p

reader
18-04-07, 14:27
czemu jest zakaz reklamy, powinniscie zrobic mozliwosc reklamy stron wiecej ludzi by przylazilo a i cos mozna by fajnego zobaczyc.
Konkurencji sie nie bójcie bo wiekszosc for to padaka pedałkowata.

SaiykoPat
18-04-07, 14:41
czemu jest zakaz reklamy, powinniscie zrobic mozliwosc reklamy stron wiecej ludzi by przylazilo a i cos mozna by fajnego zobaczyc.
Konkurencji sie nie bójcie bo wiekszosc for to padaka pedałkowata.

bo jak ktos sie rejestruje tylko i wylacznie w celu reklamy swojej strony itd itp i jest to zwykle jego pierwszy i ostatni post to niech nie liczy na to ze bedzie mogl to robic
dofo jest na komercyjnym serwerze i dodatkowo kasa za domene, i jakos nie mamy reklam wiecej chyba nie musze pisac

reader
18-04-07, 14:43
nie chodzilo mi o reklame dla samej reklamy ic zerpanie z tego $ ale taki dzial ze ludzie by pokazyuwali swoje stronki a inni oceniali. U feel me ?

SaiykoPat
18-04-07, 14:52
nie chodzilo mi o reklame dla samej reklamy ic zerpanie z tego $ ale taki dzial ze ludzie by pokazyuwali swoje stronki a inni oceniali. U feel me ?

kurde nie chce mi sie juz tego pisac po raz ktorys za kazdym razem jak jest taki post wynika ta sama rozmowa (...), jest dzial ciekawostek www, jest mozliwosc dania strony do humory jest pare innych opcji ale jak widze (zalozylem stronke klikajcie w reklamy to :zlosnik: )

btw dlaczego najbardziej zainteresowany tematem juz nic wiecej tu nie napisze? dlaczego nasral i poszedl sobie dalej wody nie spusciwszy? rozumiesz metafore?

reader
18-04-07, 21:49
rozumiem, masz racje