PDA

Zobacz pełną wersję : trojmiejski serial trwa

inde
13-04-07, 00:26
wczoraj w nocy avi z gdyni ukradli ponad 20 flag lechii gdansk:) beda ladne dymy w najblizszych dniach.:) tym bardziej ze hoolsi z gdanska sa kilkakrotnie potezniejsza ekipa nic avi z gdyni o czym swiadczy nowy kodeks kibicow arki dotyczacy meczy wyjazdowych. bedzie sie dzialo

DZIADZIA
13-04-07, 00:30
inde, wiem ż emnie nie lubisz, ale jako mi - laikowi - oraz innym laikom forum, mógłbyś ten kodeks wyjazdowy przedstawić lub zalinkować? no, nie obrażaj sie i zadaj słonko :)

inde
13-04-07, 00:38
Zakaz wyjazdowy dla kibiców Arki

W związku z wielkim kryzysem jaki zapanował ostatnio w naszym żółto-niebieskim gronie, w środe 5.04.06 odbyło sie zebranie kilku osób decyzyjnych spośród kibiców Arki i zostały podjęte następujące decyzje, które przedstawiamy poniżej w punktach :

1. Po wyjeździe do Łęcznej obowiązuje bezwzględny zakaz samowolnego jeżdzenia któregokolwiek kibica Arki na wyjazdowe mecze swojej drużyny. Zakaz dotyczy pojawiania się w barwach na stadionie przeciwnika,oraz zajmowanie w barwach lub bez nich sektora dla kibiców przyjezdnych.

2. Jeśli ktoś z Was tak bardzo kocha piłke w polskim wykonaniu, może sobie jechac na wyjazd ,jednak robi to tylko i wyłacznie na swoją odpowiedzialność.Osobiście tego nie polecam,ponieważ taka jazda z partyzanta może skończyć sie złapaniem przez miejscowych kibiców,albo zawróceniem przez policje na drogach dojazdowych,poprzez wcześniejszy brak biletów na sektor dla przyjezdnych.

3. Wszyscy Ci którzy nie dostosują sie do zaleceń podjętych przez osoby decyzyjne na Arce a narażą dobre imie klubu Arka Gdynia na straty i negatywne komentarze w światku kibicowskim poprzez strate barw,albo pobicie będą odbywały męską rozmowe z grupą mocnych wrażeń gdyńskiej Arki.

4. Tak jak jest napisane w pkt 1 wyjazdy zostały odwołane na czas nieokreślony tj. do czasu poprawy sytuacji wśród kibiców Arki, oraz nabrania chęci jeżdzenia na wyjazdy, bo 100 osób i następnie 22 osoby w Łecznej po 23 latach braku 1 ligi i prawie 4-ro miesięcznej przerwie w rozgrywkach to jest żenada i jasny wniosek na to,że tylko wąska grupka osób jeżdzi na siłe a reszta ma to gdzieś. Niektóre wyjazdy średnio 2-3 na runde będą organizowane i wtedy to będzie bardzo głośno nagłosnione i na te wyjazdy tez będziemy się udawali.

5. Na wyjazdy zorganizowane (wybrane) patrz punkt 4 udajemy się bezwzględnie wszyscy razem.Nie ma narzekania,że trzeba poczekac na pociag 5 godzin po meczu,że autokar kosztuje np. 100 zł. Komu nie pasuje może iśc do pubu w Gdyni i ogladać mecz na Canalu +. Osoby łamiące zakaz i jadące na własną rekę po ewentaulnej przegranej konfrontacji z kibicami przeciwnika będą miały drugą konfrontacje na sektorze dla przyjezdnych z kibicami Arki.

6. Na wyjazdach zorganizowanych następuje bezwzględny zakaz chlania bez opamiętania, ćpania, żulostwa, przychodzenia na wyjazd w stroju przypominajacym żula spod budki z piwem. Podczas wyjazdu będą częste kontrole wycieczki. Osoby zachowujace się nieodpowiednio tj. pod wpływem środków odurzających, demolujące środek transportu (powrót z Legi), napinające się do innych kibiców, tudzież do podróżnych, zostaną ukarane i zakończą podróż na najbliższej stacji i nie ważne, że to będzie np. Warszawa Centralna, a delikwent będzie w samej koszulce Arki. Skoro ktoś potrafi walczyć z przedziałem albo zwykłymi pasażerami, znaczy że jest kozakiem i może wysiąść w mieście wroga w barwach Arki.

7. Powyższy zakaz odnosi się także po części do meczy naszych zgód. Jeśli np. w czasie meczu Lech-Legia jest organizowany wyjazd Arki to jedziemy wszyscy na Arke a nie do Poznania. Jeśli termin jest wolny mozna jeździć na mecze zgód, ale jeżdżą osoby które mają w danym mieście swoich znajomych i jadą do nich na zaproszenie albo po uprzednim zaawizowaniu swojego przybycia. Skończyło sie jeżdzenie na sępa i przynoszenie wstydu Arce, że jakis najebany żul w barwach Arki stoi np. pod bramą w Poznaniu i z tekstem jestem z Gdyni zbiera 15 zł na wstęp od kibiców klubu z którym mamy zgode.Jeśli bedą skargi od zgodowiczów na nieodpowiednie zachowanie kogoś na zgodzie, przed meczem, lub po meczu na imprezie także będą wyciagniete z tego konsekwencje. Jeśli ktoś nie ma znajomych w danym mieście, a chce bardzo jechać na mecz zgody, może jechać ale po uprzednim zaopatrzeniu się w gotówke, aby był niezależny finansowo od innych.

8. Obowiązuje bezwzględny zakaz samowolnego zabierania na zorganizowane wyjazdy Arki flag. To samo tyczy sie meczów zgodowych. W sprawie zabrania flag nalezy kontaktować się z organizatorem wyjazdu i on decyduje o tym jakie flagi i kto je zabiera.

9. Wszystkich kibiców Arki jeszcze raz prosze o zrozumienie sytuacji, bezwzględne podporządkowanie się decyzji osób które ją wydały. Chyba nikt z nas nie chce, aby obecny stan na Arce sie pogłębiał, mam nadzieje, że wszyscy chcemy starej dobrej Arki, więc zastosujmy się do programu naprawczego.

DZIADZIA
13-04-07, 00:47
Jestem mile zaskoczony, a byłbym zdzwiony na max gdyby faktycznie egzekwowano te założenia.

p.s. nawet przeczytałem wszystko :)

inde
13-04-07, 00:58
no to juz ci mowie ze mozesz sie dziwic:)

Karla
13-04-07, 01:29
Fajny ten wasz program naprawczy :zgnite:

sabinka
13-04-07, 10:46
Jestem mile zaskoczony, a byłbym zdzwiony na max gdyby faktycznie egzekwowano te założenia.

p.s. nawet przeczytałem wszystko :)
ja tez :)
mysle ze...... wszystko jest do zrobienia oprocz tego punktu z chlaniem :)

Shandor
13-04-07, 10:57
ktoś mądry to wymyślił...
Teraz Arka chyba w zgodzie z Jagiellonią? bo już się gubię, pamiętam, że kiedyś to ostro walczyli nawet, raz dostałam petardą w nogę :D a raz widziałam jak kibice Arki "fruwali" w klatce dla gości po prysznicu armatkami wodnymi...

inde
13-04-07, 22:37
Fajny ten wasz program naprawczy :zgnite:

sabinka ma zakaz wyjazdow:)

DZIADZIA
13-04-07, 22:38
ja tez :)
mysle ze...... wszystko jest do zrobienia oprocz tego punktu z chlaniem :)

i ćpaniem

sabinka
13-04-07, 23:56
sabinka ma zakaz wyjazdow:)
no :/
i do tego nie moge jechac z partyzanta i zbierac na wejscie pozniej :(

inde
14-04-07, 01:41
podaj konto to zrzucimy Ci sie na wiazd

sabinka
14-04-07, 07:07
wiedzialam ze sa jeszcze porzadni ludzie w tym kraju :)

inde
15-04-07, 02:26
wiedzialas ze ja jestem porzadny!!!

sabinka
15-04-07, 07:02
tak, wlasnie to mialam na mysli, juz tak nie wykrzyknikuj :)