PDA

Zobacz pełną wersję : poważna sprawa



Shandor
04-04-07, 19:14
Proszę podejść do tematu powaznie, zastanowić się nad problemem i udzielić stosownych odpowiedzi w ankiecie.

Sprawa jest delikatna, wczoraj niechcący wpadłam na przekręt prawdopodobnie kolegi Ssmyqa. Dotyczy to korzystania z profilu Jotki. Zauważyłam wczoraj aktywną Jotkę, zagadnęłam ale nie dostałam odpowiedzi. Wcześniej pisałam do niej pw, więc myślałam, że może mi odpowie. Dzisiaj z ciekawości weszłam na jej profil, i zobaczyłam że była aktywna ostatnio niby w lutym tego roku. Postanowiłam drążyć dalej. W profilu Jotki trafiłam na zmienionego maila, wiem, bo wcześniej wysyłałam jej coś na autentycznego maila z profilu i był w ogóle inny... Z rana dzisiaj napisałam takie brednie na krzykaczu, że wielki przekręt odkryłam i w ogóle... Ssmyq wylogował się i nie wrócił. Mój babski zmysł podpowiada mi, że to jednak on za tym wszystkim stoi, bo nikt inny nie miał ku temu powodów.

Zakładam więc ten temat aby wszyscy mogli się wypowiedzieć i wspólnie podjąć decyzję, czy Ssmyq może nadal pełnić funkcję SM czy należy go jej pozbawić, bo wg was nadużył władzy.

Proszę tylko nie robić burdy bo będę wywalać posty i dawać ostrzeżenia i inne wynalazki...

juSta
04-04-07, 19:22
z całym szacunkiem dla smyka, ale opcja 1

Shandor
04-04-07, 19:30
mail w profilu jotki to mail firmy zajmującej się reklamą balonową z Częstochowy...

inde
04-04-07, 20:00
solidarnie 1

Nazwisko
04-04-07, 20:08
Hmm Shandor, powiedzmy ze ufam ci bezgranicznie

1.ale po co smykowi ten profil ? Jotka ma dalej dostep do babskiego ?
2. Mozna edytowac date ostatniej wizyty :10: ??????????
3.No i ostatnia sprawa, jakos dziwnie sie to zbiegło z powrotem 6 b ...

MaT
04-04-07, 20:11
opcja nr 4






...dlatego, że ssmyq nie zabrał jeszcze głosu, a nie sądzi się nieobecnych. - specjalne wyjaśnienie, dedykowane autorce tematu, która zarzuciła mi obojętność ;)

Shandor
04-04-07, 20:14
Hmm Shandor, powiedzmy ze ufam ci bezgranicznie

1.ale po co smykowi ten profil ? Jotka ma dalej dostep do babskiego ?
2. Mozna edytowac date ostatniej wizyty :10: ??????????
3.No i ostatnia sprawa, jakos dziwnie sie to zbiegło z powrotem 6 b ...

może jotka próbowała wczoraj tylko się zalogować ale nie mogła, bo ktoś jej maila i hasło zmienił... tylko po co? i dlaczego ten nowy mail to mail firmy reklamowej z Częstochowy? może nie chodzi tutaj o babski dział ale o zwykłą zazdrość? bo może nie wszyscy wiedzą, ale Jotka to była dziewczyna Ssmyqa. Może Ssmyq chciał jej zablokować konto, może chciał poczytać pw? nie wiem, sytaj smyqa albo tego kto to zrobił ,jak uważasz. I nie ma to nic wspólnego z powrotem 6b. dlatego własnie nie chciałam zakładać tego tematu, bo obawiałam się takich domysłów.

inde
04-04-07, 20:41
Hmm Shandor, powiedzmy ze ufam ci bezgranicznie

1.ale po co smykowi ten profil ? Jotka ma dalej dostep do babskiego ?
2. Mozna edytowac date ostatniej wizyty :10: ??????????
3.No i ostatnia sprawa, jakos dziwnie sie to zbiegło z powrotem 6 b ...

a co ma 6b do profilu jotki:10: zastanow sie troche:124:

sabinka
04-04-07, 21:07
przykro mi, ale jesli dowiemy sie ze to na 100% (a mysle ze tak bedzie) Ssmyk to bez zastanowienia 1

Nazwisko
04-04-07, 21:09
może jotka próbowała wczoraj tylko się zalogować ale nie mogła, bo ktoś jej maila i hasło zmienił... tylko po co? i dlaczego ten nowy mail to mail firmy reklamowej z Częstochowy? może nie chodzi tutaj o babski dział ale o zwykłą zazdrość? bo może nie wszyscy wiedzą, ale Jotka to była dziewczyna Ssmyqa. Może Ssmyq chciał jej zablokować konto, może chciał poczytać pw? nie wiem, sytaj smyqa albo tego kto to zrobił ,jak uważasz. I nie ma to nic wspólnego z powrotem 6b. dlatego własnie nie chciałam zakładać tego tematu, bo obawiałam się takich domysłów.

ok ale mozna edytowac date ostatniej wizyty????????

Shandor ale - gdyby probowała sie logowac to by jej nie było widac, userzy sa widoczni dopiero po zalogowaniu

Shandor
04-04-07, 21:41
ok ale mozna edytowac date ostatniej wizyty????????

Shandor ale - gdyby probowała sie logowac to by jej nie było widac, userzy sa widoczni dopiero po zalogowaniu

nie koniecznie, czasami widać kogoś i jak wchodzimy w profil to jest napisane "loguje się" czy coś takiego, insynuujesz że jej wczoraj nie widziałam? kto widział Jotkę wczoraj ręka do góry! Z tego co wiem to nie tylko ja ją widziałam...

mineczka
04-04-07, 21:51
Ja też widziałam wczoraj Jotkę. Na razie nie zagłosuję na zadną opcję dopóki nie poznam wypowiedzi Ssmyka
Czy nie można sprawdzić po IP z jakich logowała się Jotka i Ssmyq?

Selena
04-04-07, 21:52
Fakt logowala sie wczoraj Jotka

wenus
04-04-07, 21:55
Ja tez widzialam Jotke, pamietam ze Shandor sie z nia przywitala bez odzewu :124: -ale tez chcialabym najpierw uslyszec co ma Ssmyku do powiedzenia ( najbardziej mnie wnerwi jak sie okaze ze siedzial w babskim :96: ) ale poczekamy ,zobaczymy....

i kim do cholery jest pannikt - zainteresowany tym tematem??? :10:

SsMyQ
04-04-07, 23:41
O ja :)

jak sie chce uderzyć to kij zawsze sie znajdzie .. nie lubisz mnie shandor o innych nie wspomne ,coz :))

co do profilu Jotki to i owszem chciałem sprawdzić czy w ogóle istnieje jeszcze ,araj w końcu robił czystki w userach nie wchodzacych na forum ...

upewniając sie ze jest zmieniłem mail i chcialem wejsc heh... ale si enie udało :((

w sumie to byłem ciekawy tylko PW .. :)
a moze jeszcze shandor wytłumaczysz jak to sie stało ze wczoraj kiedy ja byłem na forum pod IP neo profikl jotki był w trakcie logowania z IP nie neostrady ..

w tym czasie kiedy sie logowała sprawdziłem online ..



no a po 3 to nie ja sie logowałem :)))
co nie zmienia faktu ze i owszem byłem Ciekawy co tam sie na jej PW znajduje ...
Zwykła głupota ,ale jak sie chce walnąć to sie i kij znajdzie ..

jak bym chciał wchodzic na damski to bym pozmieniał uprawnienia i nie potrzebował bym z jej profilu wchodzic ..

SsMyQ
04-04-07, 23:52
nie czytaem wszystkich wypowiedzi
po zaznajomieniu sie z nimi stwierdzam ze OWszem Shandor miała racje ... ciekawosc mną kierowała i tyle :zgnite:

i nie sadze zeby to miała być afera na skale rozporkowej w stanach :zgnite:

co do uprawnien i dostepu do forum pisałem wyzej ,nie potrzebował bym jej profilu do przegladania babskiego a jednak zwisa mi co tam pisze :zgnite:
kazdy ma prawo do prywatnosci nie ?? :)

No to Pozdroo :D

6 biegowy
05-04-07, 00:28
Zaglosowalem :)
Nic z tym wspolnego nie mialem,co do wynikow ankiety to ostatnim razem gdy ludzie glosowali za tym zeby Ssmyk nie byl SM to i tak nim zostal,zobaczymy ile warty jest glos ludu tym razem.Pamietam jak ostatnim razem mialem wglad przez przypadek do babskiego to slodziaki podniosly taki pisk ze mozna bylo pomyslec ze im pierworodne dzieci morduje a teraz cichutko jak myszki pod miotla.

SsMyQ
05-04-07, 00:35
Afera rozporkowa to widze bedzie pikuś przy aferze włamania na konto Jotki :zgnite:

Miekki
05-04-07, 01:54
w takim razie 1

SsMyQ
05-04-07, 02:18
Władza .... to tak dla shandor :)

uzyłem Władzy ?? o jaki ja Władczy :))) jesli już to ewentualnie użyłem nadanych mi mozliwosci, władze ma sąd , nawet prezydent nie ma ,choć w tym przypadku to chyba i dobrze :)

co do mozliwosci ,skoro sa nadane to dlaczego je marnować.
I to moja sprawa co było miedzy mną a kimś kiedykolwiek !!

sprawa ma sie tak ....

gdyby jotka wchodziła codziennie ,pisała ,brała czynny udział w zyciu forum ,zgodze sie na lincz ...

odkąd padło stwierdzenie ,mamy dosc... nie pokazała sie na forum .

babski mnie zwisa ,chyba ze shandor i indianka maja cos do ukrycia ... nie wnikam ,szczerze mnie to Zwis :)

wiec shandor przyznaj sie po bozemu ze nie trawisz mnie jak ja ciebie i tak jak kilkiu innych którzy marnują powietrze sapiąc na moja obecnosc :)

a skoro jotka ma w dupie to forum ,(inaczej napisała by do admina ze coś nie tak z jej dostepem) nie odwiedza bo studiuje :zgnite: to rownie dobrze araj mógł wywalić nieodwiedzane konto... a Ty i inni sie wqrwiacie bo znienawidzony smyq podobno coś to widze tu tylko podłoze prywatnej złosci ..

jak mówiłem
Nie moge siedziec równoczenie na 2 IP..

6 biegowy
05-04-07, 04:34
dziwne to wszystko,wyglada na to ze jako SM Ssmyq robi wiecej zlego (tak czy inaczej wyniki mowia same za siebie) niz dobrego,forumowicze glosuja zeby go usunac i teraz naprawde czas zeby Araj obiektywnie sie zastanowil nad korzysciami z jego moderowania.
Skoro Ssmyqu mial utemperowac Dziadzie i jemu podobnych clownow itp.. to moze czas dojsc do wniosku po latach rutynowego zachowania i zadnych zmian zamiast go usuwac periodycznie mozna by go wyrzucic raz na zawsze i pozbyc sie problemu ?
Nie widze zadnego wkladu w rozwoj forum z jego strony,zreszta Araj mozliwie nigdy nie dal wytycznych bo pamietam to jeszcze z moich czasow.
Skoro publika mowi NIE Ssmyqowi to chyba Araj nie moze tego ignorowac juz dluzej,sytuacja jest komiczna a juz pare osob opuscilo forum przez niego gdyz propagowal prywate.
Najwieksza hipokryzja w tym calym bajzlu jest to ze ten ktory zostal wybrany przez Araja na stroza porzadku moralnie robi to czego nikt nie toleruje a porzadku w sumie nie zaprowadza.
Chce jeszcze dodac na marginesie ze forum traci przez to wszystko .

Znajac rozne przekrety na tym forum czy istnieje mozliwosc ze Jotka nigdy nie istniala ? ?

tibor69
05-04-07, 07:21
co do mozliwosci ,skoro sa nadane to dlaczego je marnować.


:10:
Możesz rozwinąć myśl? Bo trochę to złowieszczo zabrzmiało. Pewnie niewskazane, żebym w tym temacie głos zabierał. Wyjdzie jeszcze, że jakiś układ itp:96:

Shandor
05-04-07, 07:34
Smyqu, twoje wypowiedzi tylko upewniły mnie w przekonaniu, ze powinnam o tym przekręcie jednak powiedzieć, nie bacząc na to, że możesz to wiązać z moją antypatią do twojej osoby czy moją sympatią do 6B. Wg mnie nie powinieneś być SM skoro uważasz, że jeśli masz taką możliwość wejścia na czyjś profil i posprawdzania sobie pw to korzystasz sobie z tego bez żadnych zahamowań moralnych. To tak jakbym przeczytała czyjś list, skoro leżał sobie na stole a miałam możliwość go otworzyć... Mi nie chodzi o to, że mogłeś do babskiego wejść, wchodź sobie, a poza tym to myślę, że i tak tam bywałeś. Skoro zmieniłeś maila i hasło Jotce żeby poszperać w jej pw to mogłeś bez problemu buszować po babskim, to drugie mi zwisa. Jotka zapewne przedwczoraj chciała się zalogować na forum ale nie mogła, bo miała zmienione hasło... A chciała się zalogować bo być może przeczytała maila którego wysłałam do niej na jej starego z profilu, i tylko takim małym zbiegiem okoliczności zauważyłem zmianę jej adresu...

Teraz mam pewność, jesteś winny, nie ważne co tobą kierowało, zazdrość, ciekawość czy zwykłe chamstwo...

i nie wybielaj się proszę tymi głupimi emotkami mającymi na celu zbagatelizowanie twojego postępowania czy sugerowaniem jakiejś zmowy forumowej...

Call
05-04-07, 07:38
kazdy ma prawo do prywatnosci nie ??
Owszem....Jotka też.Opcja 1

Shandor
05-04-07, 07:44
kazdy ma prawo do prywatnosci nie ?? :)

to chyba wszystko wyjaśnia, dzięki Call, zapomniałam, że miałam to podkreślić...

inde
05-04-07, 09:57
ciekaw jestem tylko dlaczego araj czy sajek nie zabieraja glosu w tym temacie. kazdy by sie chyba srogo wkurwil jesli ktos by wlazil na jego konto!

SsMyQ
05-04-07, 09:58
Skoro publika mowi NIE Ssmyqowi to chyba Araj nie moze tego ignorowac juz dluzej,sytuacja jest komiczna a juz pare osob opuscilo forum przez niego gdyz propagowal prywate.z ciebie jest chodzacy ideał, prywatnie to moja osoba ci nie pasuje na tym forum ..


Najwieksza hipokryzja w tym calym bajzlu jest to ze ten ktory zostal wybrany przez Araja na stroza porzadku moralnie robi to czego nikt nie toleruje a porzadku w sumie nie zaprowadza.
patrz.. nawet ty upomniany ,zaczałeś płakac na shoucie ze chce cie wrzucuc do spamera za uzywanie łacine jak równiez pisałem o kłutniach ... hipokryta ?? :D


Nie widze zadnego wkladu w rozwoj forum z jego strony,
ale argument .. :brech2:
nie uwazam za konieczne komentowanie kazdego posty ,tematu czy zakładania tematów na siłe ,w przeciwienstwie do Ciebie ujadajacego wciąz z nudów, mam dziecko w drodze i obowiazków mase ,a ty masz ... :D

Wg mnie nie powinieneś być SM skoro uważasz, że jeśli masz taką możliwość wejścia na czyjś profil i posprawdzania sobie pw to korzystasz sobie z tego bez żadnych zahamowań moralnych.

a mówią ze człowiek rozumna istota i czyta ze zrozumieniem . :berch2:

wyprostujmy kilka spraw..
w niczyj profil nie da sie wejsc bez zmiany hasła ,jesli takowa rzecz by sie zdarzyła osoba urzywająca forum zgłosiła by o problemie wejscia na swoje konto administracji.


To tak jakbym przeczytała czyjś list, skoro leżał sobie na stole a miałam możliwość go otworzyć...
prawie tak :chill: ,tyle ze do nieistniejących osób nie przychodzą listy.
jej na forum nie ma rok czasu i nie rób z tego takiej afery :chill:


Mi nie chodzi o to, że mogłeś do babskiego wejść, wchodź sobie, a poza tym to myślę, że i tak tam bywałeś. Skoro zmieniłeś maila i hasło Jotce żeby poszperać w jej pw to mogłeś bez problemu buszować po babskim, to drugie mi zwisa. Jotka zapewne przedwczoraj chciała się zalogować na forum ale nie mogła, bo miała zmienione hasło... A chciała się zalogować bo być może przeczytała maila którego wysłałam do niej na jej starego z profilu, i tylko takim małym zbiegiem okoliczności zauważyłem zmianę jej adresu...tym mnie rozwaliłaś .. :berch2:

babski mnie tak bardzo obchodzi jak to co robi w wolnych chwilach 6b :) to raz
dwa siedzi w łodzi i forum ja kompletnie nie interesuje , (to mnie rozbawiło najbardziej :)
trzy jak byś czytała ze zrozumieniem to byś wyczytała ze osoba która niedawno chciałą wejsc na jej konto miała inny IP od mojego , widziała byś inne logowania jej profilu.
cztery pięc i szesc to fakt ze nikomu z tu obecnych nie zrobiłem krzywdy zaistniałym faktem .. :brech2:
bo zwyczajnie sie nie da ..

SsMyQ
05-04-07, 10:01
ciekaw jestem tylko dlaczego araj czy sajek nie zabieraja glosu w tym temacie. kazdy by sie chyba srogo wkurwil jesli ktos by wlazil na jego konto!

no :brech:

w szczególnosci osoba która wszem i wobec ma ciekawsze zajęcia niz siedzenie na forach

Shandor
05-04-07, 10:06
możesz sobie bagatelizować swoją winę, nie zmieni to faktu, że jednak zmieniłeś jej maila i hasło, nawet gdyby chciala wejść to nie mogła, jeśi jej się nie udało to dała sobie spokój... być może olała nas przez ciebie i twoje zachowanie, a była fajna, teraz już do nas napewno nie wpadnie...

SsMyQ
05-04-07, 10:15
możesz sobie bagatelizować swoją winę, nie zmieni to faktu, że jednak zmieniłeś jej maila i hasło, nawet gdyby chciala wejść to nie mogła, jeśi jej się nie udało to dała sobie spokój... być może olała nas przez ciebie i twoje zachowanie, a była fajna, teraz już do nas napewno nie wpadnie...

rok temu wyjechała na studia do innego miasta :((
gdyby potrzebowała forum uwierz ,nie zrezygnowała by z dnia na dzień tylko codziennie ,no góra co 4 dni by była ..


jak miała bys problemy z logowaniem zwróciła byś sie z problemem do Araja ... na stronie forum jest cała masa odnosników do poczty .. :chill:

i ostatni chyba argument przemawiajacy o niecheci do siedzenia na forum gdzie w kółko te same osoby sie kłucą , strzelają fochy ,czy pisza ućpani ..

jej ambicje lezą chyba troche wyzej niż Twoje ,bo woli spełniac sie i robic kariere zawodową co niepowiam wychodzi jej całkiem całkiem, niz siedziec na forum . tylko nieliczni z was postrzegają to miejsce w dziwny i niewyjasniony dla mnie sposób.

a fakt ze prywatnie mnie nie trawicie powoduje jazdy bez trzymanki :brech2:

araj
05-04-07, 10:24
ankieta trwa 2 dni,jak nic sie nie zmieni,to status smyqa tez sie nie zmieni... pozostanie jak obecnie(bez sm)......a moje zdanie jest takie:to nie w porzadku smyq, wszystko byłoby ok,gdybyscie byli razem,ale wszyscy wiedza,ze tak nie jest i nie wiesz,czy jotka bedzie chciała nas odwiedzic czy nie

SsMyQ
05-04-07, 10:25
w tym rzecz ze wiem bo sie z nią widuje :)


ale niewazne ,niech rzadzy niektórych stanie sie zadosc :chill:

Shandor
05-04-07, 10:26
rok temu wyjechała na studia do innego miasta :((
gdyby potrzebowała forum uwierz ,nie zrezygnowała by z dnia na dzień tylko codziennie ,no góra co 4 dni by była ..


jak miała bys problemy z logowaniem zwróciła byś sie z problemem do Araja ... na stronie forum jest cała masa odnosników do poczty .. :chill:

i ostatni chyba argument przemawiajacy o niecheci do siedzenia na forum gdzie w kółko te same osoby sie kłucą , strzelają fochy ,czy pisza ućpani ..

jej ambicje lezą chyba troche wyzej niż Twoje ,bo woli spełniac sie i robic kariere zawodową co niepowiam wychodzi jej całkiem całkiem, niz siedziec na forum . tylko nieliczni z was postrzegają to miejsce w dziwny i niewyjasniony dla mnie sposób.

a fakt ze prywatnie mnie nie trawicie powoduje jazdy bez trzymanki :brech2:

jakbyś nie zauważył to temat o twoim zachowaniu a nie o moim życiu prywatnym i moich ambicjach, nikt nie dał ci prawa grzebania w moim życiu prywatnym. Nic o mnie nie wiesz, nie wiesz nic o tym czym się zajmuję i co robię więc może zostaw swoje przemyślenia i próby poniżenia mnie dla siebie... Wystarczy, że "grzebierz" w życiu Jotki czytając jej pw.

SsMyQ
05-04-07, 10:29
jakbyś nie zauważył to temat o twoim zachowaniu a nie o moim życiu prywatnym i moich ambicjach, nikt nie dał ci prawa grzebania w moim życiu prywatnym. Nic o mnie nie wiesz, nie wiesz nic o tym czym się zajmuję i co robię więc może zostaw swoje przemyślenia i próby poniżenia mnie dla siebie... Wystarczy, że "grzebierz" w życiu Jotki czytając jej pw.

dokładnie tak jak tobie ,a jazdy po mnie i moim zyciu miesiące wczesniej tylko dla własnej zabawy były własnie dla Ciebei zabawą ,nie rusza mnie to jak taka Ty czy Ktoś Tu napisze zze SsMyQ to coś ... ale jak widzisz ,wchodzić z butami w czyjes niespełnione aspiracje zyciowe czy samo zycie boli.. kij ma zawsze 2 koniec





jesli już chcesz wiedzieć to nawet nie dostałem sie na jej konto..

Do bani ze mnie haker:brech2: :brech2:

własciwie to wcale z tego powodu nie ubolewam :)

Miekki
05-04-07, 10:42
jesteś dziecinny...

SsMyQ
05-04-07, 10:45
jesteś dziecinny...

:)))

Shandor
05-04-07, 10:46
dokładnie tak jak tobie ,a jazdy po mnie i moim zyciu miesiące wczesniej tylko dla własnej zabawy były własnie dla Ciebei zabawą ,nie rusza mnie to jak taka Ty czy Ktoś Tu napisze zze SsMyQ to coś ... ale jak widzisz ,wchodzić z butami w czyjes niespełnione aspiracje zyciowe czy samo zycie boli.. kij ma zawsze 2 koniec





jesli już chcesz wiedzieć to nawet nie dostałem sie na jej konto..

Do bani ze mnie haker:brech2: :brech2:

własciwie to wcale z tego powodu nie ubolewam :)

Nie mam zamiaru dyskutować z tobą na takim poziomie, ty też masz sobie trochę do zarzucenia jeśli chodzi o jazdy po mnie, szkoda, że masz tak krótką pamięc. A czy się dostaleś na jej konto czy nie... Twoim zapewnieniom jakoś już nie wierzę. Jeśli Jotka odeszła z forum na stałe po Waszym rozstaniu to co robiła w lutym tego roku na forum?

SsMyQ
05-04-07, 11:00
nawet nie zapytasz czy ja pamietam najazdy na Twoją osobę ..

jasne ze pamietam ale mam je w głębokim powazaniu bo ,zazwyczaj na moje posty zionęłaś ogniem ,ot co ,niechęc do mojej osoby :chill:

a co do lutego ,własnie wtedy sam osobiscie chciałem wejsc na forum z jej konta ,cóż ... udac sie nie udało ale odnotowane zostało jak czyjakolwiek wizyta na forum ...

kiedyś komus powiedziałem i ten ktoś zapomniał a przypomniało mu sie dokładnie 2 dni temu czy jakosc tak ,kiedy to widziałas ze jotka jest na forum a to były nieszczesne próby logowania sie .. cóż przypomniało mi sie jak ją zobaczyłem ... i pewnie sam z siebie bym nie wszedł na jej konto bo : mam troche innych zajęc prócz forum ,a szkoda bo posiedział bym przy kawie i ciachu przed monitorem jak niektórzy z Was .. :)



reasumując , na jej profilu nie byłem a moze szkoda :((

do babskiego moge wchodzić po zmianie własnych uprawnień ale po co ,zeby przeczytac ze SsMyka nie lubicie :zgnite: ?? znaczy nie wszystkie



nie staram sie być tyranem i pilnowac mi sie zdarza ale jak tu pilnować ze skutkiem pozotywnym jak 6b po upomnieniu płacze na shoucie do shandor ze chce go do Spamera dać ... a Ty szanowna jak byś sie dowiedziała ze w spamerkę go dałem nie zostawiła bys na nie suchej nitki ...

A co wiecej ,sam 6B na niegdysiejszym NKT włamał sie na moje konto i ku swojej uciesze pisał niby ze JA .. a teraz pierdoli o farmazonach ..


Stąd przypuszczenia Prywatnych pobudek zwiazanych z "kontowym" zajsciem.

SsMyQ
05-04-07, 11:08
co do ffajnosci kobiet na forum ..:)

niedawno była sobie Fajna She ... wnosiła na forum duzo ,pisała ,smiała sie ,zartowała ,nawet zmieniła podejscie Sterna do forum i co..????

zazdrosc ,chamstwo i pewnie wiele jeszcze pobudek kierowało niektóre z WAS kobiety by zniechecić ją do forum i ODESZŁA.....



szkoda A Fajna byla i Wnosiła codziennie coś na Forum !!

jak mówie Kij ma 2 końcewiec nie buduj w ludziach złosci przeciw mnie , Jotka Odeszła po rozstaniu ,She Była.... i Była fajna ... ale sie ZBYŁA z przyczyn oczywistych

w mysl nie pozbywajmy sie fajnych ludzi ona odeszła .. :((

Shandor
05-04-07, 11:12
co do ffajnosci kobiet na forum ..:)

niedawno była sobie Fajna She ... wnosiła na forum duzo ,pisała ,smiała sie ,zartowała ,nawet zmieniła podejscie Sterna do forum i co..????

zazdrosc ,chamstwo i pewnie wiele jeszcze pobudek kierowało niektóre z WAS kobiety by zniechecić ją do forum i ODESZŁA.....



szkoda A Fajna byla i Wnosiła codziennie coś na Forum !!

jak mówie Kij ma 2 końcewiec nie buduj w ludziach złosci przeciw mnie , Jotka Odeszła po rozstaniu ,She Była.... i Była fajna ... ale sie ZBYŁA z przyczyn oczywistych

w mysl nie pozbywajmy sie fajnych ludzi ona odeszła .. :((

tak się niefortunnie złożyło, ze odejścia She nie możesz na mnie zwalić, przykro...

SsMyQ
05-04-07, 11:13
tez sie przyczyniłaś ...

:chill:Lowusiasz:chill: Sayikopata :chill: a zazdrosc ,o niego i o to ze była fajniejsza to zła pobudka

Karla
05-04-07, 11:15
Akurat She odeszla z przyczyn osobistych- ale nie forumowych!!

SsMyQ
05-04-07, 11:18
wszystkie Ją "Kochałyście" Karluś ,Shandor ..

nie raz czytałem zawisc płynącą w jej strone od was


nie wytrzymała ,odeJszla :((

mysl niepodtrzymana :((

Shandor
05-04-07, 11:25
wszystkie Ją "Kochałyście" Karluś ,Shandor ..

nie raz czytałem zawisc płynącą w jej strone od was


nie wytrzymała ,odeJszla :((

mysl niepodtrzymana :((

jaki ty jesteś "prymitywny", myślisz, że nie można przeglądać starych postów i zobaczyć kto się She czepiał a kto nie? kto prosił żeby nie odchodziła? a może myślisz, że reszta forumowiczów jest tak prymitywna bądź leniwa, że tego nie będzie chciała sprawdzić? lepiej już przestań, bo się tylko pogrążasz...

Shandor
05-04-07, 11:29
i jeszcze Saiyko do tego domieszałeś :oko2: fajnie, fajnie...
ciebie też chciałam się pozbyć z forum z powodu zazdrości...
podejrzewałam że masz ciągoty do Saiyko, a że jesteś bardziej atrakcyjny wizualnie (wg mnie tylko wizualnie) to stąd ten cały pomysł z kontem Judyty.

ten temat z każdym postem staje się bardziej zabawny :)

SsMyQ
05-04-07, 11:30
bo się tylko pogrążasz...

czyzby ??


tak ,tak... wszystko co skoerowane od Was w innych userów to zarty badz raz sie czepiam a później przeciez stanęłam w jej obronie..

:brech2:

SsMyQ
05-04-07, 11:33
i jeszcze Saiyko do tego domieszałeś :oko2: fajnie, fajnie...
ciebie też chciałam się pozbyć z forum z powodu zazdrości...
podejrzewałam że masz ciągoty do Saiyko, a że jesteś bardziej atrakcyjny wizualnie (wg mnie tylko wizualnie) to stąd ten cały pomysł z kontem Judyty.

ten temat z każdym postem staje się bardziej zabawny :)

tak :) ,ja i sayiko... :P

czepianiem sie nic nie zwojujemy ,

moja głupota ze chciałem wejsc na jej konto
moja głupote ze dałem komus dane i zapomniałem o tym ...

dlatego tez niesadze zeby całe zajscie miało mieć aż takie odbicie w tym zamieszaniu które chcesz zrobić ..

Miekki
05-04-07, 11:39
:)))

ale ja nie żartuję

SsMyQ
05-04-07, 11:44
twoje zdanie to ja mam w dupie murzyna razem z 3 laskami odpalonego dynamitu

Miekki
05-04-07, 11:46
właśnie to miałem na myśli

SsMyQ
05-04-07, 11:50
i mam Ci zrobic z tego powodu zdjęcie ??

Miekki
05-04-07, 11:52
ewentualnie

SsMyQ
05-04-07, 11:54
ewentualnie to Wyp**aj z tego tematu Spamerze !!

Shandor
05-04-07, 11:57
pisalam, że takie posty będę karać - 1 ostrzeżenie słowne...

Simmek
05-04-07, 11:57
dobra chuj nie ma opcji "ban do śmierci" nie głosuje :32:

SsMyQ
05-04-07, 12:07
pisalam, że takie posty będę karać - 1 ostrzeżenie słowne...

sam bym wywalił ale nie wdając sie w spamerkę ale cóż ,,:((

SsMyQ
05-04-07, 12:25
pisalam, że takie posty będę karać - 1 ostrzeżenie słowne...

poza tym zebys przy kazdym temacie pilnowała porzadku jak w tym to by czysto było na całym forum...


szkoda ze tylko "wyjatkowe" tematy tak mają

Shandor
05-04-07, 12:33
poza tym zebys przy kazdym temacie pilnowała porzadku jak w tym to by czysto było na całym forum...


szkoda ze tylko "wyjatkowe" tematy tak mają

dla mnie spamerka nie przeszkadza na forum, dlatego nie wywalam spamu okazjonalnego, chyba, że ktoś to robi złośliwie jak dawniej asdefresx fs;lkddsfjreuinf fcewfjriewo ...

wypowiedzi miekkiego nie potraktowałam jako spamu a ostrzegałam przed twoim zapędzeniem się do ubliżania mu...

SsMyQ
05-04-07, 12:36
wypulaj to ublizenie ?? Wyp**aj :D

o ja :brech2:



szkoda ze nie martwisz sie o ublizanie kiedy to 6b jedzie z ogniem ,ale jego lubisz :)

stronniczosc to twoja natura ?

Shandor
05-04-07, 12:43
wypulaj to ublizenie ?? Wyp**aj :D

o ja :brech2:



szkoda ze nie martwisz sie o ublizanie kiedy to 6b jedzie z ogniem ,ale jego lubisz :)

stronniczosc to twoja natura ?

zapędzasz się...

a do tego odbiegasz od głównego TEMATU.

SsMyQ
05-04-07, 13:04
zapędzasz się...

a do tego odbiegasz od głównego TEMATU.



porównałem

"Wyp**aj z Wypulaj"


w temacie wszystko co trzeba jest zawarte i nie tylko zwiazane z moją osobą :)

sabinka
05-04-07, 13:06
ten temat z każdym postem staje się bardziej zabawny :)
o wlasnie, tyle tylko moge powiedziec po przeczytaniu (jak do tej pory) calego :)

efis
05-04-07, 13:18
Czy nie zauważyliście, że w tym temacie wszystko zostało już dawno powiedziane (podkreślam - w temacie), a ostatnie posty to zwykła "pyskówka", nie wnosząca nic nowego, ani dla oskarżenia , ani dla obrony.
Osobiście do SsMyq'a nie miałem dotychczas nic do zarzucenia, ale obecne fakty nadszarpnęły Jego reputacją.
Uważam, że kara powinna być, ale nie na okres bezterminowy, ale na określony czas.
Dlaczego? - dlatego, że 1. nikt z nas nie jest "święty" 2. dotychczas nie było do Niego większych zastrzeżeń 3. jest to pierwsze tego typu przewinienie.
Być może wystarczy pozbawić Go SM na okres 3-6 miesięcy - a później zobaczyć.

PS. 1. Jako, że nie ma takiej opcji w sondażu - wszczymam się od głosu
2. Przy ocenie każdy z nas powinien kierować się faktami, a nie uprzedzeniami, czy też niechęcią.

sabinka
05-04-07, 13:23
:) to ja bede teraz takim glosem zza kurtyny, i powiem:


2. Przy ocenie każdy z nas powinien kierować się faktami, a nie uprzedzeniami, czy też niechęcią.

wiesz jak to jest efis, jak w zyciu, pomysl co czujesz/myslisz kiedy przez przypadek badz nieuwage (i wiele innych powodow) zrobi Ci cos zlego ktos kogo lubisz, a ktos kogo nie lubisz.... to jak reagujesz ... ;)
i jak reaguja inni ludzie (to napisalam z obawy, ze Ty akurat mozesz byc chodzacym przykladem umiejacym rozgraniczyc jedno od drugiego ;) )

Nazwisko
05-04-07, 15:22
nie koniecznie, czasami widać kogoś i jak wchodzimy w profil to jest napisane "loguje się" czy coś takiego, insynuujesz że jej wczoraj nie widziałam? kto widział Jotkę wczoraj ręka do góry! Z tego co wiem to nie tylko ja ją widziałam...

Shandor nic nie insynłowałem, miałem tylko pewne watpliwosc...
ktore mi wyjasniłas i tyle

efis
05-04-07, 15:27
:) to ja bede teraz takim glosem zza kurtyny, i powiem:


wiesz jak to jest efis, jak w zyciu, pomysl co czujesz/myslisz kiedy przez przypadek badz nieuwage (i wiele innych powodow) zrobi Ci cos zlego ktos kogo lubisz, a ktos kogo nie lubisz.... to jak reagujesz ... ;)
i jak reaguja inni ludzie (to napisalam z obawy, ze Ty akurat mozesz byc chodzacym przykladem umiejacym rozgraniczyc jedno od drugiego ;) )

:) Daleko mi do ideału - też nie potrafię oddzielać jedno od drugiego - ale się staram:)
Masz w zupełności rację. Każdy z nas ocenia kogoś subiektywnie (mniej lub bardziej), dlatego moja ocena Ssmyq'a też jest pewnie subiektywna - subiektywna na "+" , bo nigdy nie byłem z Nim skonfliktowany. Niemniej, jak zauważyłaś, oceniłem Jego zachowanie nagannie.
Nagannie, ale nie wrogo. :)

Goerres
05-04-07, 16:58
Czy nie zauważyliście, że w tym temacie wszystko zostało już dawno powiedziane (podkreślam - w temacie), a ostatnie posty to zwykła "pyskówka", nie wnosząca nic nowego, ani dla oskarżenia , ani dla obrony.
Osobiście do SsMyq'a nie miałem dotychczas nic do zarzucenia, ale obecne fakty nadszarpnęły Jego reputacją.
Uważam, że kara powinna być, ale nie na okres bezterminowy, ale na określony czas.
Dlaczego? - dlatego, że 1. nikt z nas nie jest "święty" 2. dotychczas nie było do Niego większych zastrzeżeń 3. jest to pierwsze tego typu przewinienie.
Być może wystarczy pozbawić Go SM na okres 3-6 miesięcy - a później zobaczyć.

PS. 1. Jako, że nie ma takiej opcji w sondażu - wszczymam się od głosu
2. Przy ocenie każdy z nas powinien kierować się faktami, a nie uprzedzeniami, czy też niechęcią.


1. Nie rozumiem ?
PS 2. Dlatego ja sie tu nie udzielam, zreszta i tak na tym forum nie licza sie glosy userow "tu rządzą układy" :)

whatever
05-04-07, 17:02
PS. 1. Jako, że nie ma takiej opcji w sondażu - wszczymam się od głosu
.
:84:

sorki :)



co do tematu, to nie chce mi sie wypowiadac.

6 biegowy
05-04-07, 19:31
Fajnie bo cos sie dzieje,forum nie straci a Ssmyqu mam nadzieje sie nie obrazi jak ostatnim razem.
Co do dziecka Krzysiu to:chill: gratulacje:chill:,kto tata ? ;)

wenus
05-04-07, 20:47
Ja powiem tylko tyle
Shandor pilnuje porzadku i bardzo dobrze , dobrze tez ze sie czegos takiego dopatrzyla bo komus innemu by pewnie przez mysl to nie przeszlo ( np mi :)
Nie liczac tego incydentu ,do Ssmyka nic nie mam :124:
a ze wiekszosc jest za zabraniem mu SM to widocznie czyms jeszcze sie kieruje

i jeszcze jedno - nie uwazam ,ze odchodzenie jakis osob z forum to akurat wina Ssmyka ....

Shandor
05-04-07, 20:56
14 lutego tego roku Jotka przeglądała tematy w babskim :) to niby wtedy kiedy ssmyk nie mogł się na jej konto zalogować, a tylko próbował :) bo mu coś nie wyszło :loser: to tyle w tym temacie...

mało się nie posikałam ze śmiechu :oko2:

mineczka
05-04-07, 21:17
Większość ludzi miała do Ssmyka pretensje o to ze dawał osty -a dawał ponieważ ludzie na nie zasługiwali,dlatego głosowałam za tym zeby Ssmyq został SM,cóż każdy ma coś na sumieniu Ssmyq zrobił źle i został ukarany co tu dużo pisać poniesie konsekwencję i tyle


natomiast co do twojej wypowiedzi




.Pamietam jak ostatnim razem mialem wglad przez przypadek do babskiego to slodziaki podniosly taki pisk ze mozna bylo pomyslec ze im pierworodne dzieci morduje

specjalnie zaznaczyłam tłustym
-bo nie potrafiłeś czytać ze to babski dział?
-chciałeś nam pomóc w rozwiązaniu jakiegoś problemu?
-akurat czułeś się kobietą w tamtym momencie?

inde
05-04-07, 21:18
ksysiu cale zycie jest zalosny i juz taki pozostanie. ani kszty honoru w nim... pewnie jak do niego to wszystko juz dotrze, to znow zacznie plakac:(

Shandor
05-04-07, 21:19
Większość ludzi miała do Ssmyka pretensje o to ze dawał osty -a dawał ponieważ ludzie na nie zasługiwali,dlatego głosowałam za tym zeby Ssmyq został SM,cóż każdy ma coś na sumieniu Ssmyq zrobił źle i został ukarany co tu dużo pisać poniesie konsekwencję i tyle


natomiast co do twojej wypowiedzi




specjalnie zaznaczyłam tłustym
-bo nie potrafiłeś czytać ze to babski dział?
-chciałeś nam pomóc w rozwiązaniu jakiegoś problemu?
-akurat czułeś się kobietą w tamtym momencie?

możesz o to również Ssmyka teraz spytać? :10:

Simmek
05-04-07, 21:26
możesz o to również Ssmyka teraz spytać? :10:

Ja tylko tematy zobaczyłem :( /kurwa, dlaczego jestem taki porządny :mad: /

Shandor
05-04-07, 21:30
Ja tylko tematy zobaczyłem :( /kurwa, dlaczego jestem taki porządny :mad: /

a tam tyle ciekawych rzeczy mógłbyś się dowiedzieć, kto z kim na forum sypiał, kto jakie majtasy nosi i jak laserowo odmłodzić piczkę...

mineczka
05-04-07, 21:30
możesz o to również Ssmyka teraz spytać? :10:
nie
Jeżeli Ciebie interesuje dlaczego Ssmyq to zrobił to sie po prostu o to Ty zapytaj

Shandor
05-04-07, 21:41
nie
Jeżeli Ciebie interesuje dlaczego Ssmyq to zrobił to sie po prostu o to Ty zapytaj

pytałam ale on nie chce powiedzieć, wogóle to mówi, że tego niby nie zrobił ale zrobił, ja już nie rozumiem :124:

Simmek
05-04-07, 21:42
a tam tyle ciekawych rzeczy mógłbyś się dowiedzieć, kto z kim na forum sypiał, kto jakie majtasy nosi i jak laserowo odmłodzić piczkę...

Jeszcze by mi się głowa do końca pierdołami zapełniła :( Jednak dobrze że nie patrzyłem... :)

MaT
05-04-07, 21:48
Mamy już prawie 6 stron w tym temacie i teraz pytanie do naszej administracji - co dalej? :10:

Każdy kto chciał wypowiedział się i zagłosował. Wynik jest jednoznaczny.
Nie ma chyba na forum równych i równiejszych? - niech, więc konsekwencje będą adekwatne do tego co zrobił.

Przypominam tylko, że niedawno stern dostał bana za pyskówkę, która w moim odczuciu nie różniła się zbytnio od innej na dofo. - pytanie jakie się nasuwa, to, czy naruszanie czyjejś prywatności i nadużywanie "władzy" nie jest przypadkiem czymś gorszym?


Oczywiście, żeby nie było żadnych niedomowień, nie trzymam strony ani jedno, ani też drugiego.

araj
05-04-07, 21:49
Mamy już prawie 6 stron w tym temacie i teraz pytanie do naszej administracji - co dalej? :10:

Każdy kto chciał wypowiedział się i zagłosował. Wynik jest jednoznaczny.
Nie ma chyba na forum równych i równiejszych? - niech, więc konsekwencje będą adekwatne do tego co zrobił.

Przypominam tylko, że niedawno stern dostał bana za pyskówkę, która w moim odczuciu nie różniła się zbytnio od innej na dofo. - pytanie jakie się nasuwa, to, czy naruszanie czyjejś prywatności i nadużywanie "władzy" nie jest przypadkiem czymś gorszym?


Oczywiście, żeby nie było żadnych niedomowień, nie trzymam strony ani jedno, ani też drugiego.
czego oczekujesz?

MaT
05-04-07, 21:52
czego oczekujesz?
Sprawiedliwości

Shandor
05-04-07, 21:53
Mamy już prawie 6 stron w tym temacie i teraz pytanie do naszej administracji - co dalej? :10:

Każdy kto chciał wypowiedział się i zagłosował. Wynik jest jednoznaczny.
Nie ma chyba na forum równych i równiejszych? - niech, więc konsekwencje będą adekwatne do tego co zrobił.

Przypominam tylko, że niedawno stern dostał bana za pyskówkę, która w moim odczuciu nie różniła się zbytnio od innej na dofo. - pytanie jakie się nasuwa, to, czy naruszanie czyjejś prywatności i nadużywanie "władzy" nie jest przypadkiem czymś gorszym?


Oczywiście, żeby nie było żadnych niedomowień, nie trzymam strony ani jedno, ani też drugiego.

- ankieta zostanie zamknięta jutro wieczorem bo ustawiłam ją na dwa dni
- ssmyq z tego co wiem to nie ma już funkcji SM
- miałam założyć temat z ankietą odnośnie pozbawienia SM
- ktoś chętny może założyć temat z ankietą dot. bana

Powiem tak, nie chciałam zakładać tego tematu, nie chciałam robić żadnej ankiety, ja po prostu DONIOSŁAM na Smyka dla Araja, Araj chciał żebyście to Wy zadecydowali w tej kwestii stąd ten temat.

araj
05-04-07, 21:55
Sprawiedliwości

tzn ?...co mam zrobic więcej? sm zabrałem

Indianka
05-04-07, 21:59
Nigdy nie miałam nic do Ssmyka,ale to co zrobił nie powinno mieć miejsca.Uważam że nadużył swojej funkcji i powinien za to ponieść karę.
Jeśli powstałaby ankieta o zbanowanie Ssmyka,głosowałabym jednak na NIE.

Simmek
05-04-07, 22:04
tzn ?...co mam zrobic więcej? sm zabrałem

zapal sobie relax :32:

MaT
05-04-07, 22:05
tzn ?...co mam zrobic więcej? sm zabrałem
Jeśli twoim zdaniem to wystarczy. Ty jesteś adminem.






Ps. Ale, moim zdaniem, jeżeli ssmyq nie dostał bana, a tylko odebrałeś mu SM, to powinieneś usunąć bana sternowi.

araj
05-04-07, 22:22
zapal sobie relax :32:

nie pale

Enemigo
05-04-07, 22:33
W tym temacie zastanawia mnie tylko to, dlaczego araj nie napisal do mnie i nie spytal sie co ma zrobic

araj
05-04-07, 22:37
W tym temacie zastanawia mnie tylko to, dlaczego araj nie napisal do mnie i nie spytal sie co ma zrobic

pisałem,ale masz skrzynke zapełniona albo mnie dodales do listy osób,od których nie chcesz dostawac pw

Shandor
05-04-07, 22:38
W tym temacie zastanawia mnie tylko to, dlaczego araj nie napisal do mnie i nie spytal sie co ma zrobic

a mnie teraz zastanawia co byś zrobił? :10:

6 biegowy
06-04-07, 01:17
ktos powinnien mnie o cos tu oskarzyc,a juz znalazlem :)
Hehe smiesza mnie podwojne standardy slodziakow,co za typy :)
Mial SM nie ma SM a zycie toczy sie dalej,za ciekawostke mozna uznac ze nikt nie zaglosowal zeby go tej funkcji nie pozbawiac.
To juz chyba 2 degradacja Ssmyka w przeciagu ostatnich miesiecy.

whatever
06-04-07, 01:25
wy tu sobie gadu gadu a i tak nie wiadomo kto jeszcze na czyje konta wchodzil. a wykryty zostal tylko jeden przypadek :)

osoby otrzymujace uprawnienia na forum powinny skladac przysiege forumokresa



ide kasowac obciazajace mnie pw :zgnite:

Speedmen
06-04-07, 01:55
1. zreszta i tak na tym forum nie licza sie glosy userow "tu rządzą układy" :)
Nie głosowałem, bo prawie nic nie rozumiem.
1..co to jest SM, spamer(kto to jest) w żadnym regulaminie nie znalazłem, po co i jak korzystać ze sklepu też nie wiem, głupio pytać - jestem widać wyjątkowo tępy.
2..na innych forach pod nickiem pisze ilość upomnień i przez kogo dane, jak widzę tutaj nie ma upomnień.
3...na innych forach pisze kto jest moderatorem, tutaj w rubryce mod... są tylko trzy nicki a mimo to... kto rano wstaje ten rządzi, zacytuję poprzednika UKŁADY
4..dostałem z byka bana, ściśle tajne, nie wiem od kogo i dlaczego, i....nikt żadnej ankiety nie robił pt dać czy nie dać? Widać są równi i równiejsi (Orwell "Folwark zwierzęcy").

Na pewno zrozumiałem, ze ktoś bezkarnie może czytać cudze "prywatne" wiadomości.
Mówili mi, że w stanie wojennym w takich przypadkach włączał się głosik w słuchawce "rozmowa kontrolowana, rozmowa kontrolowana, roz....

sabinka
06-04-07, 09:47
wtrace sie nie na temat, bo nie chce mi sie wyjasniac wszystkiego :)
speedmen czy Ty wszystkie posty piszesz z ksiazkami w reku zeby je cytowac czy siedzisz na google i wyszukujesz jakies madre zdania ;)

edit:
albo dobra rozjasnie Ci troche....
sm - super mod, czy jakos tak - moze zrobic z Toba prawie wszystko, ale nie tyle co wodz i szajtan :)
spamer - jak bedziesz pisal posty samymi cytatami to go dostaniesz i Ci sie zmuli forum :zgnite:
ostrzezenia - tutaj tez widac jak ktos ma jakies ostrzezenia, nie wiem, moze nikt nie ma? :) albo moze bylo widac..
mod - moderatorzy sa tacy jacy sa, nie swiruj ze kazdy kto wchodzi moze cos robic..... ;) bo oprocz modow sa jeszce sm jesli nie zauwazyles.... ;)
twoj ban - :124:
ps. nie "pisze" tylko "jest napisane" :zlosnik:

Shandor
06-04-07, 10:15
wtrace sie nie na temat, bo nie chce mi sie wyjasniac wszystkiego :)
speedmen czy Ty wszystkie posty piszesz z ksiazkami w reku zeby je cytowac czy siedzisz na google i wyszukujesz jakies madre zdania ;)

edit:
albo dobra rozjasnie Ci troche....
sm - super mod, czy jakos tak - moze zrobic z Toba prawie wszystko, ale nie tyle co wodz i szajtan :)
spamer - jak bedziesz pisal posty samymi cytatami to go dostaniesz i Ci sie zmuli forum :zgnite:
ostrzezenia - tutaj tez widac jak ktos ma jakies ostrzezenia, nie wiem, moze nikt nie ma? :) albo moze bylo widac..
mod - moderatorzy sa tacy jacy sa, nie swiruj ze kazdy kto wchodzi moze cos robic..... ;) bo oprocz modow sa jeszce sm jesli nie zauwazyles.... ;)
twoj ban - :124:
ps. nie "pisze" tylko "jest napisane" :zlosnik:

czy mi się wydaje czy sabinka spamuje nie na temat? :oko2:

sabinka
06-04-07, 10:26
shandor kochana przepraszam, ale wiesz ze lubie uswiadamiac nowych :zgnite:

Enemigo
06-04-07, 10:27
a mnie teraz zastanawia co byś zrobił? :10:

Przegina z tym wlamem na profil :96:

Sadze ze pozbawienie SM i emerytury bedzie sprawiedliwa kara :96:

Shandor
06-04-07, 10:50
Przegina z tym wlamem na profil :96:

Sadze ze pozbawienie SM i emerytury bedzie sprawiedliwa kara :96:

a darmowe bilety na przejazd kominikacją miejską? :10:

Simmek
06-04-07, 10:58
jeszcze go wykastrujmy...

smoke
06-04-07, 11:20
a przynajmniej nie tym cytatem. no i znowu sie nie udalo, juz tak czesto sie nie udawalo, ze prawde mowiac i ten jeden raz jest juz bez znaczenia, nie gra zadnej roli - by tak sie wyrazic, no coz. zostawcie ssmyq w spokoju - nie tedy droga. nie spodziewalem sie, ze moja mala manipulacja doprowadzi do tak wielkich niepokojow, zamieszek wrecz, na tym uspionym, delektujacym sie spokojem jednej z lipcowych niedziel, forum. teraz jednak zmuszony, przyparty do muru, troche przez was, a troche przez ochlapy mego sumienia, zdecydowalem sie wyznac tu prawde o ssmyq. tak, to ja jestem winny, ja, sheldon j. plankton! (smoke). otoz przed miesiacami paru, pod postacia pizzy sofia loren, wyslalem do ssmyq trojanskiego kucyka i, wybaczcie iz pomine tu szczegoly, zawladnalem jego umyslem. od tej chwili sterowanie i manipulacja supermodem i supermoderowanie tego forum (wraz z naduzywaniem sobie do woli) bylo juz dziecinnie proste. pewnie wielu z was nie zwracalo uwagi na sporadycznie wystepujace problemy z logowaniem na forum (wpisz ponownie haslo) lub pojawiajace sie od czasu do czasu komunikaty typu - forum chwilowo niedostepne. jednak to wlasnie wtedy ssmyq - to znaczy ja, sheldon j. plankton, czytalem wasza poczte, wyjadalem czekoladki ze schowanych pod klawiatura bombonierek, wystawialem na szwank reputacje co poniektorych i, po wlamaniu sie na babski, zakladalem wasze majtki i malowalem oczy tuszem. och, to byly czasy! niestety i tym razem zostalem zdemaskowany - a triumf byl juz w zasiegu reki! ale pamietejcie - ja tu jeszcze wroce (w koncu bylem na uniwersytecie) i zawladne tym forum a was wszystkich rzuce na kolana i ujarzmie na wieki. ze ssmyq mozecie robic co wam sie podoba - nie odgrywa juz zadnej roli w mym planie zdobycia wladzy i jej naduzycia - byl tylko zabawka w mych rekach. po tym forum przyjdzie kolej na nastepne i nastepne i nastepne. triumf!

MaT
06-04-07, 11:30
a przynajmniej nie tym cytatem. no i znowu sie nie udalo, juz tak czesto sie nie udawalo, ze prawde mowiac i ten jeden raz jest juz bez znaczenia, nie gra zadnej roli - by tak sie wyrazic, no coz. zostawcie ssmyq w spokoju - nie tedy droga. nie spodziewalem sie, ze moja mala manipulacja doprowadzi do tak wielkich niepokojow, zamieszek wrecz, na tym uspionym, delektujacym sie spokojem jednej z lipcowych niedziel, forum. teraz jednak zmuszony, przyparty do muru, troche przez was, a troche przez ochlapy mego sumienia, zdecydowalem sie wyznac tu prawde o ssmyq. tak, to ja jestem winny, ja, sheldon j. plankton! (smoke). otoz przed miesiacami paru, pod postacia pizzy sofia loren, wyslalem do ssmyq trojanskiego kucyka i, wybaczcie iz pomine tu szczegoly, zawladnalem jego umyslem. od tej chwili sterowanie i manipulacja supermodem i supermoderowanie tego forum (wraz z naduzywaniem sobie do woli) bylo juz dziecinnie proste. pewnie wielu z was nie zwracalo uwagi na sporadycznie wystepujace problemy z logowaniem na forum (wpisz ponownie haslo) lub pojawiajace sie od czasu do czasu komunikaty typu - forum chwilowo niedostepne. jednak to wlasnie wtedy ssmyq - to znaczy ja, sheldon j. plankton, czytalem wasza poczte, wyjadalem czekoladki ze schowanych pod klawiatura bombonierek, wystawialem na szwank reputacje co poniektorych i, po wlamaniu sie na babski, zakladalem wasze majtki i malowalem oczy tuszem. och, to byly czasy! niestety i tym razem zostalem zdemaskowany - a triumf byl juz w zasiegu reki! ale pamietejcie - ja tu jeszcze wroce (w koncu bylem na uniwersytecie) i zawladne tym forum a was wszystkich rzuce na kolana i ujarzmie na wieki. ze ssmyq mozecie robic co wam sie podoba - nie odgrywa juz zadnej roli w mym planie zdobycia wladzy i jej naduzycia - byl tylko zabawka w mych rekach. po tym forum przyjdzie kolej na nastepne i nastepne i nastepne. triumf!
Co jarasz? :10:

...i skąd to masz?

Shandor
06-04-07, 11:43
Co jarasz? :10:

...i skąd to masz?

dobry jest, nie? :oko2:

sabinka
06-04-07, 14:33
smoke jest najlepszy :):):)

Nazwisko
06-04-07, 14:37
o jaaaa :zgnite:

Karla
06-04-07, 17:36
Musze wyrzucic bielizne... Smoke w niej chodzil ;)

70m3k
06-04-07, 21:39
i tak kończy się każdy temat, szczególnie z nazwą w stylu "poważna sprawa" :)

Shandor
07-04-07, 08:05
i tak kończy się każdy temat, szczególnie z nazwą w stylu "poważna sprawa" :)

WIESZ JAK WAŻNA W ŻYCIU KAŻDEGO CZŁOWIEKA JEST TRADYCJA? :10:

inde
07-04-07, 18:53
no ksysiu sie znow obrazil:loser:

6 biegowy
07-04-07, 18:54
no ksysiu sie znow obrazil:loser:

wroci za pare miesiecy i dostanie MODA :)