PDA

Zobacz pełn± wersję : Prawdziwy mężczyzna



araj
02-11-05, 23:37
powinien posadzić drzewo i wybudować dom....ja domu nie wybudowałem, garaz zbudowałem murowany, ale za to posadziłem ze 200 000 drzew,pracowałem kiedy¶ w baumschule(a to = jak z 20 domów) i mam 2 synków...........................czy jest jeszcze prawdziwy mężczyzna oprócz mnie na dofo?

6 biegowy
03-11-05, 00:23
domu nie postawilem ale kiedys robilem u starego ktory ma firme budowlana a wiec nie wiem czy masz na mysli swoj czy zbudowanie domu na sprzedaz?
Drzewka sadzilem ,kiedys tez wypluwalem pestki w pulchna ziemie.
Dziecko mam jedno (tak mi sie wydaje ,matka dziecka tez nie wie w 100% ,ojciec jest przekonany ze to jego),nie dam sobie ani swojej rodzinie krzydwy zrobic a wiec uwazam sie za prawdziwego mezczyzne.
Jestem tym ktory przynosi chleb do domu :)

Simmek
03-11-05, 01:06
c.h.u.j z budowaniem :), ja zaprojektowalem przynajmniej 50 sztuk
dzrzewa to przez 2 lata zadzilem w lesie juz sa dosc duze
dziecko mam

reszta przedemna mlody jestem ;)

Papla
03-11-05, 04:01
dzrzewka sadzilem jak bylem maly i popularny byl tzw "czyn spoleczny", niektorzy pewnie pamietaja
dom... no... przylozylem sie do wybudowania osmiu, i cale mieszkanie wykafelkowalem, wiec tez sie liczy
dzieci.. na razie ni ma

arcz
03-11-05, 07:03
rok temu kupiłem ziemie w imielinie, na razie stoi i chuja się dzieje, jedyne drzewa jakie do tej pory udało mi się tam zasadzić to krzewy marichuany, niestety tylko dwa dożyły stadium dawania owoców ale zawsze się liczy ? a stawianie domów to tez w budowlance jak dorabiałem...

sztetke
03-11-05, 07:31
ja mam kilka drzew owocowych ,domu niet,ale mam fajna dzialke,mnozyc sie nie chce.
to chyba jestem takim na pol gwizdka w tych standardach.

Vito Andolini
03-11-05, 08:23
a ja mysle ze Araj zadal pytanie-stereotyp , ktore sie nie sprawdza niestety w naszych czasach poprzez rownouprawnienie , a co za tym idzie bywa ze to kobieta nader czesto jest prawdziwym mezczyzna ...

domu nie wybudowalem ale wyremontowalem swoja kawalerke , od 16 roku zycia zarabiam sam na siebie , a dzieci nie mam i nioe chce miec narazie , nie moge dopuscic aby zyly w takim okropnym swiecie .. :)

araj
03-11-05, 17:52
papli nick nad avi jest troche widoczny, ale twój sentyment wcale(chyba,ze oslepłem)

DZIADZIA
03-11-05, 19:17
powinien posadzić drzewo i wybudować dom....ja domu nie wybudowałem, garaz zbudowałem murowany, ale za to posadziłem ze 200 000 drzew,pracowałem kiedy¶ w baumschule(a to = jak z 20 domów) i mam 2 synków...........................czy jest jeszcze prawdziwy mężczyzna oprócz mnie na dofo?Chyba nie ma tu juz innych starców

araj
03-11-05, 19:22
powinien posadzić drzewo i wybudować dom....ja domu nie wybudowałem, garaz zbudowałem murowany, ale za to posadziłem ze 200 000 drzew,pracowałem kiedy¶ w baumschule(a to = jak z 20 domów) i mam 2 synków...........................czy jest jeszcze prawdziwy mężczyzna oprócz mnie na dofo?Chyba nie ma tu juz innych starcówmoże i nie ma, ale jest za to frajerek :8: dziadzia

6 biegowy
03-11-05, 19:24
powinien posadzić drzewo i wybudować dom....ja domu nie wybudowałem, garaz zbudowałem murowany, ale za to posadziłem ze 200 000 drzew,pracowałem kiedy¶ w baumschule(a to = jak z 20 domów) i mam 2 synków...........................czy jest jeszcze prawdziwy mężczyzna oprócz mnie na dofo?Chyba nie ma tu juz innych starców

Cholera gdyby Araja ten pies nie wyprzedzil to mialbys madrego ojca ktory by Cie na ludzi wychowal :loser:

DZIADZIA
03-11-05, 19:24
powinien posadzić drzewo i wybudować dom....ja domu nie wybudowałem, garaz zbudowałem murowany, ale za to posadziłem ze 200 000 drzew,pracowałem kiedy¶ w baumschule(a to = jak z 20 domów) i mam 2 synków...........................czy jest jeszcze prawdziwy mężczyzna oprócz mnie na dofo?Chyba nie ma tu juz innych starcówmoże i nie ma, ale jest za to frajerek :8: dziadzia:D:D:D

[ Dodano: 2005-11-03, 19:25 ]



powinien posadzić drzewo i wybudować dom....ja domu nie wybudowałem, garaz zbudowałem murowany, ale za to posadziłem ze 200 000 drzew,pracowałem kiedy¶ w baumschule(a to = jak z 20 domów) i mam 2 synków...........................czy jest jeszcze prawdziwy mężczyzna oprócz mnie na dofo?Chyba nie ma tu juz innych starców

Cholera gdyby Araja ten pies nie wyprzedzil to mialbys madrego ojca ktory by Cie na ludzi wychowal :loser::D:D:D

araj
03-11-05, 19:27
no i co dziadek...głupio ci :) ......i nie zadzieraj ze mna bo szczele w pape :4:

6 biegowy
03-11-05, 19:28
no i co dziadek...głupio ci :) ......i nie zadzieraj ze mna bo szczele w pape :4:

a ja z kopa poprawie ,z kopa go z kopa bydlaka !!!:)

Enemigo
03-11-05, 19:31
A ja jestem prawdziwym mezczyzna chociazby dlatego ze nie uwazam ze trzeba miec syna i posadzic drzewo aby nim byc :)

DZIADZIA
03-11-05, 19:32
no i co dziadek...głupio ci :) ......i nie zadzieraj ze mna bo szczele w pape :4:Chyba w paple

[ Dodano: 2005-11-03, 19:32 ]


no i co dziadek...głupio ci :) ......i nie zadzieraj ze mna bo szczele w pape :4:

a ja z kopa poprawie ,z kopa go z kopa bydlaka !!!:)

ty to możesz mnie połechtać po dzyndzelku




:D
:D
:D

6 biegowy
03-11-05, 19:33
Zapomnialem dodac ze kiedys na basenie kumpel mi sciagnal kapielowki a panie siedzace na lezakach z zachwytem powiedzialy "TO JEST DOPIERO FACET" :)

DZIADZIA
03-11-05, 19:33
Zapomnialem dodac ze kiedys na basenie kumpel mi sciagnal kapielowki a panie siedzace na lezakach z zachwytem powiedzialy "TO JEST DOPIERO FACET" :)

A mama przeł.aczyła na TVN?

6 biegowy
03-11-05, 19:35
no i co dziadek...głupio ci :) ......i nie zadzieraj ze mna bo szczele w pape :4:Chyba w paple

[ Dodano: 2005-11-03, 19:32 ]


no i co dziadek...głupio ci :) ......i nie zadzieraj ze mna bo szczele w pape :4:

a ja z kopa poprawie ,z kopa go z kopa bydlaka !!!:)

ty to możesz mnie połechtać po dzyndzelku




:D
:D
:D

Kobiety maja dzyndzelki a panowie ptaszki ,ty masz dzyndzelka bo jestes tylko dziewczynka z wysokim tonem glosu :loser:

araj
03-11-05, 19:37
ty to możesz mnie połechtać po dzyndzelku


:D
:95: :95:
[scroll:aacf7ddfe0][shadow=darkred:aacf7ddfe0]DZIADZIA MA DZYNDZELEK....DZIADZIA MA DZYNDZELEK.[/shadow:aacf7ddfe0][/scroll:aacf7ddfe0]

:))) :)))

6 biegowy
03-11-05, 19:41
ty to możesz mnie połechtać po dzyndzelku


:D
:95: :95:
[scroll:2299dbfdeb][shadow=darkred:2299dbfdeb]DZIADZIA MA DZYNDZELEK....DZIADZIA MA DZYNDZELEK.[/shadow:2299dbfdeb][/scroll:2299dbfdeb]

:))) :)))


Mozna tez powiedziec ze cipki maja dzyndzelki co bedzie jak najbardziej naturalnym stwierdzeniem :)
Szczegolnie w przypadku Dziadzi :4:

Enemigo
03-11-05, 19:45
NKT BIS

DZIADZIA
03-11-05, 20:54
NKT BISja juz dawno zauwazyłem i leje na to ;)





ARAJ I 6BIEG - :D:DD::D to był cytat, ale ludzie bez kultury moganie wiedziec pewnych rzeczy. (to nie o was)

6 biegowy
03-11-05, 20:56
NKT BISja juz dawno zauwazyłem i leje na to ;)





ARAJ I 6BIEG - :D:DD::D to był cytat, ale ludzie bez kultury moganie wiedziec pewnych rzeczy. (to nie o was)

Co to jest MOGANIE ? ?
Nie baw sie tak tym dzynzdlem swoim bo palce Ci puchna i nie mozesz pisac z sensem .

DZIADZIA
03-11-05, 20:58
NKT BISja juz dawno zauwazyłem i leje na to ;)





ARAJ I 6BIEG - :D:DD::D to był cytat, ale ludzie bez kultury moganie wiedziec pewnych rzeczy. (to nie o was)

Co to jest MOGANIE ? ?
Nie baw sie tak tym dzynzdlem swoim bo palce Ci puchna i nie mozesz pisac z sensem .To bardzo dobra rada!
to wspaniała rada wujku!
pycha!

sztetke
03-11-05, 21:00
To bardzo dobra rada!
to wspaniała rada wujku!
pycha!
"mis" ??

DZIADZIA
03-11-05, 21:01
To bardzo dobra rada!
to wspaniała rada wujku!
pycha!
"mis" ??
Mis mi¶,
¶wińska rura, nie mi¶

araj
03-11-05, 21:35
prosze o nierozwalanie mojego zacnego tematu

stuff
03-11-05, 22:21
Zapomnialem dodac ze kiedys na basenie kumpel mi sciagnal kapielowki a panie siedzace na lezakach z zachwytem powiedzialy "TO JEST DOPIERO FACET" :)

A mama przeł.aczyła na TVN?
hehehe.

a ja slyszalem ze w wojsko robi z chlopaczka prawdziwego mezczyzne.ale to pewnie tylko taka propaganda.

6 biegowy
03-11-05, 23:49
Zapomnialem dodac ze kiedys na basenie kumpel mi sciagnal kapielowki a panie siedzace na lezakach z zachwytem powiedzialy "TO JEST DOPIERO FACET" :)

A mama przeł.aczyła na TVN?
hehehe.

a ja slyszalem ze w wojsko robi z chlopaczka prawdziwego mezczyzne.ale to pewnie tylko taka propaganda.

To zalezy jakie wojsko :)

Simmek
04-11-05, 09:26
Zapomnialem dodac ze kiedys na basenie kumpel mi sciagnal kapielowki a panie siedzace na lezakach z zachwytem powiedzialy "TO JEST DOPIERO FACET" :)

A mama przeł.aczyła na TVN?
hehehe.

a ja slyszalem ze w wojsko robi z chlopaczka prawdziwego mezczyzne.ale to pewnie tylko taka propaganda.

Jesli chlanie co dzien na umur jest oznaka meskosci, to polskie wojsko zdecydowanie czyni ludzi meszczyznami :)

04-11-05, 09:31
Polskie wojsko robi przede wszystkim z Czlowieka CHAMA i nieokrzesanego Gbóra..



to przede wszystkim ,poza tym pokazuje jak psychicznie niszczyc człowieka.


Nie nadaje męsko¶ci.!!!

Simmek
04-11-05, 10:39
prosze o nierozwalanie mojego zacnego tematu

Auto hipokryzja :10:

Dark Tidus
04-11-05, 10:41
dokladnie...