PDA

Zobacz pełną wersję : Kurwa,gdzie oni maja sumienie !



harier
02-11-05, 21:09
Półtoraroczna Agatka,która trafiła w sobotę do szpitala w Sosnowcu po ciężkim pobiciu przez konkubenta swojej matki,zmarła.Dziecko, zdaniem specjalistów było systematycznie bite.Agatka miała połamane żebra i naruszone organy wewnętrzne.Temu hujowi grozi do 12-lat puchy !!!!!dalej :
Ojciec narkoman tłukł po głowie swojego półtorarocznego syna aż ten stracił przytomność,przerażonej matce udało się wyrwać i uciec z dzieckiem do szpitala.Chłopcu nie zagraża już żadne niebezpieczeństwo,a hujowi grozi do 8-lat więzienia. :6: :6: :6:

sztetke
02-11-05, 21:11
widzicie, nawet religii nie trzeba dla takich skurwysynow.

stuff
02-11-05, 21:13
i powiedzcie dlaczego taki skur.wiel bezkarnie sobie chodzil po ulicach? :(

harier
02-11-05, 21:38
Kurwa, trza wrócić do średniowiecza i gilotyna na rynku głównym miasta :6:

araj
02-11-05, 21:53
zamknijcie mnie z nim w piwnicy na 10 min........12 lat..brech, dziecko miało CAŁE życie przed sobą....zamknijcie mnie z nim w piwnicy

arcz
02-11-05, 21:54
skurwysyny :6: żygać się chce

Goerres
02-11-05, 22:01
kara smierci !
i niech zastanowia sie ci co glosowali na liberala tuska ;)

Simmek
02-11-05, 23:16
A moze wprowadzimy ISLAM i go ukamieniujemy, co sie bedzie Araj sam meczyl...

Jestem za eliminacja takich jednostek

BTW w Poniedzialek, mialem taki nieheppy przypadek znajoma sie rozwiodla i ze nie ma stalej pracy /sic!/ spia na kasie, nie dostala opieki i przyszedl chuj po dziecko w poniedzialek wieczor po weekendzie /mial przyjsc dzien wczesniej/, zalany w trupa i jeszcze chuj zadzwonil po policje bo nie chcieli dziecka mu oddac...
mial szczescie wlasnie ze byl nietomny...

ełe piotruś
03-11-05, 06:09
w sosnowcu kurde skądś znam to miasto, a takiego h.u.j a trtzeba odrazu bez sadu rozstrzelać.

Papla
03-11-05, 12:56
grozi.. a ile dostana?

SaiykoPat
03-11-05, 15:00
problem w tym ze to powinni kwalifikowac jako morderstwo z premedytacja a nie pobicie ze skutkiem smiertelnym

kamikadze
03-11-05, 15:52
I to jescze w moim mieście !! co za chuj :26:

DZIADZIA
04-11-05, 21:29
I to jescze w moim mieście !! co za pitol :26:W moim jakby nie patrzeć też ;) Słyszałem o tym skurwysyństwie, ale nie wiedziałem że to tu.. brrr

kamikadze
04-11-05, 21:33
Nom nasze miasto nie może przecierz być gorsze od innych nawet jeśli chodzi o przestepczość sporo jest takich przypadków ostatnio pałki miały jakąś akcje na zagórzu

DZIADZIA
04-11-05, 21:34
Nom nasze miasto nie może przecierz być gorsze od innych nawet jeśli chodzi o przestepczość sporo jest takich przypadków ostatnio pałki miały jakąś akcje na zagórzuJak zwykle walczyli z naszymi niestrudzonymi 'kibicami' ? :D

harier
10-11-05, 20:48
K.U.R.W.A co się dzieje ??pier.... konkubent przyznał się do pobicia 14 miesięcznego chłopczyka.Stan chłopczyka jest ciężki,nieprzytomny przeszedł operację trepanacji czaszki w szpitalu w Koszalinie.Brak mi słow jak go nazwać,przyznał się że bił go od dwoch miesięcy.To jakaś plaga. :(( :((

Indianka
10-11-05, 21:01
K.U.R.W.A co się dzieje ??pier.... konkubent przyznał się do pobicia 14 miesięcznego chłopczyka.Stan chłopczyka jest ciężki,nieprzytomny przeszedł operację trepanacji czaszki w szpitalu w Koszalinie.Brak mi słow jak go nazwać,przyznał się że bił go od dwoch miesięcy.To jakaś plaga. Widziałam w TVN.SZOK Najpierw powiedzieli że na łóżeczko dziecka przewróciła się szfa.Zabiłabym

wieśniak
10-11-05, 21:09
K.U.R.W.A co się dzieje ??pier.... konkubent przyznał się do pobicia 14 miesięcznego chłopczyka.Stan chłopczyka jest ciężki,nieprzytomny przeszedł operację trepanacji czaszki w szpitalu w Koszalinie.Brak mi słow jak go nazwać,przyznał się że bił go od dwoch miesięcy.To jakaś plaga. 1 1


Co kilka dni to samo :24: :(

Małgorzata
10-11-05, 21:24
to sie w głowie nie mieści jak mozna takie małe dziecko uderzyc , człowiek sie martwi jak sobie paluszek skaleczy a tu tak pobite dziecko, dla mnie to nie człowiek to jakas gnida

katsiu
15-11-05, 00:37
kara smierci !
i niech zastanowia sie ci co glosowali na liberala tuska ;)
przydało by się, ale jak chcą zabić takich skurwieli to sie wpierdalają obrońcy praw zwierząt i wszystko od nowa... :6: