PDA

Zobacz pełną wersję : Emigruje



stuff
28-03-07, 02:41
jutro do Szkocji. Mozecie mi napisac kogo mam sie wystrzegac, kogo napierdalac albo z kim robic dila;)
A tak serio poprosil bym kazda osobe ktora miala stycznosc z tym krajem o komentarz :)

Papla
28-03-07, 03:39
wystrzegaj sie polakow

Szczecio
28-03-07, 08:27
Wystrzegaj się Nigeryjczyków, i Polaków ! I bezdomnych wszelkiej maści

ełe piotruś
28-03-07, 08:58
no ja byłem w szkocji troche, pracowałem sobiĘ. zależy gdzie konkretnie w małych miejscowościach nawet nie skojarza gdzie jest polska, chyba ze uderzasz na stolice to inna sprawa. ogólnie szkoci sa dosc tolerancyjni i nie robią dymów sami z siebie, raczej sie trzymaja na dystans ( nawet jak idzie kilku w grupie ) nie wiem czemu akurat ale widac taka nacja.

aha nie rzygaj po chodnikach bo cie suki złapią:D tam czesto patrole sobie jerzdza heh

stuff
28-03-07, 10:03
no ja byłem w szkocji troche, pracowałem sobiĘ. zależy gdzie konkretnie w małych miejscowościach nawet nie skojarza gdzie jest polska, chyba ze uderzasz na stolice to inna sprawa. ogólnie szkoci sa dosc tolerancyjni i nie robią dymów sami z siebie, raczej sie trzymaja na dystans ( nawet jak idzie kilku w grupie ) nie wiem czemu akurat ale widac taka nacja.

aha nie rzygaj po chodnikach bo cie suki złapią:D tam czesto patrole sobie jerzdza heh

Lece do glasgow. tam podobno ludzie sa podzieleni na protestantow(?) i kogos tam jeszcze wiec duza szansa na wylapanie wpierdolu:zgnite:

ełe piotruś
28-03-07, 10:25
ahh glasgow-prestwick lotnisko na którym byłem heh z polszy tam własnie samolot lądował:D

całą szkocja podzielona jest na protestantów i tych drugich hujków ale oni sa nieszkodliwi dopuki nie zaczniesz wymachiwać krzyżem:D i krzyczec o jezusie itp to bedzie spoko. jak ja byłem to w sumie ludzie sie orientowali ze katolik i huj to kogo obchodził.

aha nie wspominaj głosno nic o angielskich klubach piłkarskich czy tez wogóle o anglii nic nie mów bo brytyjczyków nie nawidzą:D wiadomo czemu. i moga ci krzywde zrobic wtedy.

oraz nie zakładaj kilta jak nie wiesz na terenie jakiego klanu jestes, tam kazdy klan ma inna krate i kolorki, to tak jakbys w szaliku legii w katowicach po 22.00 smigał po centrum.

Wujek
28-03-07, 13:25
jutro do Szkocji. Mozecie mi napisac kogo mam sie wystrzegac, kogo napierdalac albo z kim robic dila;)
A tak serio poprosil bym kazda osobe ktora miala stycznosc z tym krajem o komentarz :)

Jak napisał Papla :
Polaków i facetów w Kieckach !!

Macko007
28-03-07, 18:45
Ełe powiedz o tym jak do kogoś na chate wbiliscie sie odlać:)

inde
28-03-07, 20:26
wystrzegaj sie ciapatych cweli, czarnuchow i polakow

ełe piotruś
28-03-07, 20:37
Ełe powiedz o tym jak do kogoś na chate wbiliscie sie odlać:)

ormalnie ofen, bo tam tak mozna wchodzisz do kogos jesli danej osoby nie ma w domu to na ogół zostawia chawire otwartą, wchodzisz idziesz sie odlac oraz napić czegoś iwychodzisz poprostu. w polsce nie do pomyslenia ale tam jakos przechodzi widac. albo co mniej ufni zamykają chate gdy wychodzą, lecz gdy sa akurat w domu to normalnie nawet nie dzwonisz trylko wbijasz witasz się mówisz czego ci trzeba i jest gites, ja takl przynajmniej robiłem z tymi kolesiami z którymi pojechałem i wszystko grało. nikt sie nie rzucał bo mu wszedłes bez dzwonka czy pukania. inne zwyczaje sa poprostu,

Nazwisko
28-03-07, 23:39
ormalnie ofen, bo tam tak mozna wchodzisz do kogos jesli danej osoby nie ma w domu to na ogół zostawia chawire otwartą, wchodzisz idziesz sie odlac oraz napić czegoś iwychodzisz poprostu. w polsce nie do pomyslenia ale tam jakos przechodzi widac. albo co mniej ufni zamykają chate gdy wychodzą, lecz gdy sa akurat w domu to normalnie nawet nie dzwonisz trylko wbijasz witasz się mówisz czego ci trzeba i jest gites, ja takl przynajmniej robiłem z tymi kolesiami z którymi pojechałem i wszystko grało. nikt sie nie rzucał bo mu wszedłes bez dzwonka czy pukania. inne zwyczaje sa poprostu,

Do sypialnie tez :10: :oko2:

ełe piotruś
29-03-07, 08:16
do sypialni nie, aż tak lajtowo nie ma:P cho.c zależy co masz na mysli, jesli chodzi ci o to że wchodzisz do sypialni zeby zaruchac zone jakiegos kolesia to nie, ale gdybys chciał przenocowac poprostu to mysle ze sprawa jest do ugadania. wiesz oi tam w blokach nie mieszkają tylko w domkach i mają cos takiego jak pokój gościnny

stuff
03-05-07, 17:42
osiedlilem sie w coatbridge kilka mil od glasgow

inde
03-05-07, 18:53
to opowiadaj cos ciekawego:)

ełe piotruś
03-05-07, 19:57
ano, podziel się wrażeniami, ciekawe czy będą podobne do moich:)

stuff
13-06-07, 14:00
witam z powrotem juz z polszy :) ele ma racje szkoci sa goscinni :)
pelno jest pakoli ale malo murzynow w porownaniu do anglii.
Polaczkow tez sporo raz nawet mnie wydymali na robote i cos podpierdolili za plecami bo mnie zwolnili po tygodniu chociaz ciezko pracowalem :(

efis
13-06-07, 15:26
witam z powrotem juz z polszy :) ele ma racje szkoci sa goscinni :)
pelno jest pakoli ale malo murzynow w porownaniu do anglii.
Polaczkow tez sporo raz nawet mnie wydymali na robote i cos podpierdolili za plecami bo mnie zwolnili po tygodniu chociaz ciezko pracowalem :(

Noooo dalej!! napisz coś więcej

ełe piotruś
20-06-07, 22:12
wiedziałem ze bede miał racje wszak doświadczenie na własnym ryju uczy nie. szkocja i tak jest ze 3,4 raza lepsza niz sama anglia!

Papla
07-08-07, 15:08
poltora miesiaca bez odpowiedzi.. czyli nikogo ele nie obchodzi

Enemigo
07-08-07, 22:14
poltora miesiaca bez odpowiedzi.. czyli nikogo ele nie obchodzi

http://di.com.pl/news/17201,1.html

Jeszcze tylko 29 lat i 10,5 msc bez odpowiedzi :(