PDA

Zobacz pełną wersję : Polsatowskie Dno...



wenus
10-03-07, 22:29
czyli nowy program Jak Oni Spiewaja.........
gorszej popeliny to naprawde dawno nie widzialam :96:
prowadzacy Ibisz ( on to jeszcze ujdzie w tloku) i Cichopek ( lepiej niech gra swoje beznadziejne role w popeliniastych serialach albo tanczy - to chyba najlepiej jej wychodzi ) no i gwiazdy programu - czyli aktorzy serialowi i inni niemazaco
poziom - straaaaasznie niski , jury - straaaaasznie poblazliwe , publicznosc straaaasznie rozkrzyczana ogolna ocena do d....y

zastanawiam sie jaki sens maja takie programy ?

Wlodarczyk ,nawet ja lubilam poki nie zaczela spiewac - za jaka cene mozna sie az tak zblaznic?:10:

sabinka
10-03-07, 22:30
czyli dobrze ze nawet nie wlaczylam tv na to :)

she
10-03-07, 22:32
najlepsza jest Górniak i jej komentarze ;D ogladalam tylkojeden program :> i mi się odechciało.

efis
10-03-07, 22:35
czyli nowy program Jak Oni Spiewaja.........
gorszej popeliny to naprawde dawno nie widzialam :96:
prowadzacy Ibisz ( on to jeszcze ujdzie w tloku) i Cichopek ( lepiej niech gra swoje beznadziejne role w popeliniastych serialach albo tanczy - to chyba najlepiej jej wychodzi ) no i gwiazdy programu - czyli aktorzy serialowi i inni niemazaco
poziom - straaaaasznie niski , jury - straaaaasznie poblazliwe , publicznosc straaaasznie rozkrzyczana ogolna ocena do d....y

zastanawiam sie jaki sens maja takie programy ?

Wlodarczyk ,nawet ja lubilam poki nie zaczela spiewac - za jaka cene mozna sie az tak zblaznic?:10:


czyli dobrze ze nawet nie wlaczylam tv na to :)


najlepsza jest Górniak i jej komentarze ;D ogladalam tylkojeden program :> i mi się odechciało.

:brech2:
Nie napiszę nic więcej - bo po co.
Przyłączam się do Waszych opinii - serio :)

mineczka
11-03-07, 01:01
czyli nowy program
Cichopek ( lepiej niech gra swoje beznadziejne role w popeliniastych serialach

lubię oglądać m jak miłość :74:

MaT
11-03-07, 10:13
Polsat w ogóle zacznyna robić niezłą wioche. Ten program i parę innych seriali (nowych i starych) dobitnie o tym świadczą.

she
11-03-07, 10:22
"Jak oni śpiewają" ma być odpowiedzią na "taniec z gwiazdami" ale coś nie wyszło :>

MaT
11-03-07, 10:31
"Jak oni śpiewają" ma być odpowiedzią na "taniec z gwiazdami" [...]
niemożliwe :zgnite:





;)

she
11-03-07, 10:34
a jednak! :oko2:

Nazwisko
11-03-07, 10:41
"Jak oni śpiewają" ma być odpowiedzią na "taniec z gwiazdami" ale coś nie wyszło :>

Buhaha pamieta ktos ich odpowiedz na "Big Brother" :zgnite: Tak ze spoko trzymają poziom :D
Wczoraj ogladałem z 20min - pełna prowizora - ocena kazdego artysty była inaczej przeprowadzana a wkoncu okazało sie ze musza sie spieszyc i juz całkiem przycieli opinie :brech2:


Cichopek ( lepiej niech gra swoje beznadziejne role w popeliniastych serialach albo tanczy - to chyba najlepiej jej wychodzi )
Ja bym tam wolał zobaczyc ja w Playboyu :D

she
11-03-07, 10:45
Nazwa,może to nie Playboy ale za to reklamuje bieliznę ;> i w niektórych gazetach można zobaczyć jej zdjęcia w samej bieliźnie :> http://www.samanta.eu/

Kamich
11-03-07, 10:56
pierdole ich wszystkich w dupe, tylko niech nie daja tylu reklam w trakcie emisji prison break'a ;)

MaT
11-03-07, 11:13
A co powiecie o nowym polsatowskim serialu "Mamuśki"? :zgnite: - będzie hit! :D

ełe piotruś
11-03-07, 11:51
lubiłem idola oglądać a to zasysa jak huj, ale widac takie sa układy ze tych serialowych aktorów trzeba gdzieś wiecej pokazac

stern
11-03-07, 14:19
Mam alergie od poczatku na cichopek...:mad: Ta geba jak prosiak i sztuczny usmiech oraz slodziutki ton glosu ..:zyg:

Enemigo
11-03-07, 14:23
Dokladnie "Jak oni spiewaja" to straszne gowno, nie ma to jak ambitny i superowy "taniec z gwiazdami"

:loser:

ełe piotruś
11-03-07, 17:16
Mam alergie od poczatku na cichopek...:mad: Ta geba jak prosiak i sztuczny usmiech oraz slodziutki ton glosu ..:zyg:

ale ma cycki

Simmek
11-03-07, 19:08
..."taniec z gwiazdami"

:loser:

nie szydź, są niewątpliwe zalety w czasie emisji lokale gastronomiczne są puste i rzadko się spotyka plastikowych ludzików...:)))

SaiykoPat
11-03-07, 20:40
jak mozna cos ogladac a potem narzekac ze nie fajne jak nie fajne to nie ogladamy tudziez zmieniamy kanal a nie z zapartym tchem ogladamy do konca po to tylko by potem narzekac :32:

MaT
11-03-07, 20:51
jak mozna cos ogladac a potem narzekac ze nie fajne jak nie fajne to nie ogladamy tudziez zmieniamy kanal a nie z zapartym tchem ogladamy do konca po to tylko by potem narzekac :32:
jak można pisać, że ktoś ogląda coś niefajnego i nie przełącza na inny kanał, nie mając co do tego żadnej pewności :32:

SaiykoPat
11-03-07, 21:01
jak można pisać, że ktoś ogląda coś niefajnego i nie przełącza na inny kanał, nie mając co do tego żadnej pewności :32:

zakladam ze osoby ktore wyrazily swoja opinie o tym programie jednak go widzialy, a nie tylko slyszaly ze jest niefajny

Enemigo
11-03-07, 21:25
Sayiko a czy jak przelaczasz czasem kanaly i jak widzisz jakas telewizyjna uryne, przez chocby 40 sekund to nie mozesz juz stwierdzic ze to dno i przelaczyc kanal? A potem wylewac zale na forum? Jak to mawial ojciec dyrektor szambo nigdy nie bedzie perfumeria, czy jakos tak :6:

SaiykoPat
11-03-07, 21:27
ja slabo cos mam z tv ogolnie

Enemigo
11-03-07, 21:28
ja slabo cos mam z tv ogolnie

Sprobuj podlaczyc antene :p

wenus
11-03-07, 22:19
jak mozna cos ogladac a potem narzekac ze nie fajne jak nie fajne to nie ogladamy tudziez zmieniamy kanal a nie z zapartym tchem ogladamy do konca po to tylko by potem narzekac :32:

Tak sie jakos sklada Saiyko ,ze zeby powiedziec cos na jakikolwiek temat trzeba wiedziec o czym sie mowi a tym samym krytykujac program telewizyjny nie da sie tego zrobic nie poswieciwszy mu choc odrobiny uwagi .Poswiecilam aż 15 minut i wiem ,ze nigdy juz tego ogladac nie bede :96:

a tak mimochodem - jest tez taki temat zmarnowane 1,5 h mozesz sie tez ich o to samo zapytac :p

Simmek
11-03-07, 22:24
Tak sie jakos sklada Saiyko ,ze zeby powiedziec cos na jakikolwiek temat trzeba wiedziec o czym sie mowi a tym samym krytykujac program telewizyjny nie da sie tego zrobic nie poswieciwszy mu choc odrobiny uwagi .Poswiecilam aż 15 minut i wiem ,ze nigdy juz tego ogladac nie bede :96:

a tak mimochodem - jest tez taki temat zmarnowane 1,5 h mozesz sie tez ich o to samo zapytac :p

Podobno dobry magik z gówna zrobi czekoladę...

wenus
11-03-07, 22:34
Podobno dobry magik z gówna zrobi czekoladę...

tego nawet nie staram sie zrozumiec :11:

whatever
11-03-07, 23:13
a ja tv nie ogladam, bo jestem uzalezniony od neta chyba

Simmek
12-03-07, 01:49
tego nawet nie staram sie zrozumiec :11:

Ale mogą zmienić prowadzących, jury, czy nawet samą kwestię prowadzenia programu i... liczyć na cud, że wenus zasiądzie przed TV :10: razem z 10 milionami ludziczków.

k0573k
12-03-07, 06:34
taniec z gwiazdami jest do dupy a skoro polsat zrobil na to odpowidz to musi byc jeszcze wieksze gowno :zyg:

juSta
12-03-07, 12:04
widziałam występy szwedesa i królikowskiej.. o mamo, nawet ja lepiej śpiewam :p

efis
12-03-07, 12:06
widziałam występy szwedesa i królikowskiej.. o mamo, nawet ja lepiej śpiewam :p

Zaśpiewaj, zaśpiewaj nam :) :)

wenus
13-03-07, 20:28
Ale mogą zmienić prowadzących, jury, czy nawet samą kwestię prowadzenia programu i... liczyć na cud, że wenus zasiądzie przed TV :10: razem z 10 milionami ludziczków.

musieliby sie bardzo postarac .......a i jeszcze jedno






nauczyc spiewac :)))

Simmek
13-03-07, 22:23
musieliby sie bardzo postarac .......a i jeszcze jedno






nauczyc spiewac :)))

Więc dochodzimy do jakichś wniosków, w serialach nie występują aktorzy, skoro w szkołach aktorskich uczą śpiewać...

Wujek
14-03-07, 19:35
Sa jakies piosenki na Youtube ?? Kurde bo nie słyszałem a chciał bym sie pośmiac ;D

ełe piotruś
14-03-07, 19:37
lewinśka fajnie wyła ja pierdykam co za lapsy:D