PDA

Zobacz pełną wersję : ...to się nazywa współczesne dzieło sztuki!



MaT
03-03-07, 00:06
Fenomenalny grafik i jego praca!
http://www.orschlurch.de/flvplayer_cool-spray-art.html :104:

Giewont
03-03-07, 00:56
Kurde zajebisty gostek z niczego zrobił takie cudo

whatever
03-03-07, 02:20
koles kozak! :84:
ja bym pomyslal, ze to plakat zrobiony komputerowo

troche inna technika, ale babka tez kosmiczna :)
http://video.google.pl/videoplay?docid=-3459897359482600411&q=just+imagine

ełe piotruś
03-03-07, 08:06
koleś jest za mocny.

Enemigo
03-03-07, 10:56
Dokladnie - za mocny jak mawia eue

Indianka
03-03-07, 11:31
Skubaniec i skubaniutka :104:
Tego pana chciałabym pozyczyć na tydzień do domu :oko:

Wujek
03-03-07, 13:06
http://www.maxior.pl/?p=index&id=48923&10

To jest kuuwa mocne tez ale na komputerze !!
Koleś tak jak ten łamie !!

SaiykoPat
03-03-07, 14:10
Fenomenalny grafik i jego praca!
http://www.orschlurch.de/flvplayer_cool-spray-art.html :104:

w trakcie jarmarku dominikanskiego w gd jest zawsze koles ktory robi takie rzeczy, wiec jak ktos ma ochote to mozna wpasc i zobaczyc to na zywo :chill:

MaT
03-03-07, 14:59
Ten gościu powinien zarabiać w ch** kasy - on jest przecież lepszy od Corela:)

Simmek
03-03-07, 16:32
Ten gościu powinien zarabiać w ch** kasy - on jest przecież lepszy od Corela:)

30 ojro to kosztuje, i matoły kupują, ten to przynajmniej lakierem tom cepelie na kilka lat utrwalił...

gówno ma wspólnego ze sztuką...

MaT
03-03-07, 16:41
[...]
gówno ma wspólnego ze sztuką...
bo ty się qurwa znasz

Simmek
03-03-07, 16:56
bo ty się qurwa znasz

Nie bo ja widziałem takiego magika z dziesięć razy :) dziwne za każdym razem była to inna osoba, a dziwnym trafem właśnie taki sam obrazek malowali... :32:

MaT
03-03-07, 17:02
Nie bo ja widziałem takiego magika z dziesięć razy :) dziwne za każdym razem była to inna osoba, a dziwnym trafem właśnie taki sam obrazek malowali... :32:
może do tej samej szkoły chodzili?:10:


Jak masz podobne filmiki to powrzucaj.
Ale ten kolo jest na prawdę zajebisty, jak by mi ktoś pokazał ten obraz na początku to bym pomyślał, że jest to zrobione komputerowo.

Simmek
03-03-07, 17:26
może do tej samej szkoły chodzili?:10:


Jak masz podobne filmiki to powrzucaj.
Ale ten kolo jest na prawdę zajebisty, jak by mi ktoś pokazał ten obraz na początku to bym pomyślał, że jest to zrobione komputerowo.

pierwszego widziałem już w czasach przedkomputerowo/corelowskich, no nie miałem kamery...

Mają gostki kilka wzorów takowych obrazków, żeby wprowadzić złudzenie niepowtarzalnośći...

Taka jarmarczność pospolita... jak kiedyś jelenie na rykowisku, czy widok śnieżki...

wenus
03-03-07, 17:30
Fenomenalny grafik i jego praca!
http://www.orschlurch.de/flvplayer_cool-spray-art.html :104:

kiedys w Ustce widzialam jak koles na ziemi takie prace robil,tez o tematyce kosmosu :104:
efekt koncowy jest swietny , pamietam ,ze niezla kase bral za takie cosik jak na te kilka lat wstecz

stern
03-03-07, 17:30
30 ojro to kosztuje, i matoły kupują, ten to przynajmniej lakierem tom cepelie na kilka lat utrwalił...

gówno ma wspólnego ze sztuką...

hahaha wiejski znawca wszytkiego i niczego

ty jestes naprawde chory psychicznie sciero:)))

whatever
03-03-07, 17:49
30 ojro to kosztuje, i matoły kupują, ten to przynajmniej lakierem tom cepelie na kilka lat utrwalił...

gówno ma wspólnego ze sztuką...

ta gowno.
pewnie robisz to w 5 minut, czy zal ci matolow, ktorzy by to kupowali?

Simmek
03-03-07, 17:59
hahaha wiejski znawca wszytkiego i niczego

ty jestes naprawde chory psychicznie sciero:)))

Nie, wszystkiego, ale ja zamiast się onanizować non stop jak ty, chodziłem do teatrów, muzeum, czy na wystawy malarstwa, kiedyś dużo rysowałem, do dziś oglądam wiele filmów /potrafię je sam ocenić/, słucham dużo różnorodnej muzyki nie jest mi potrzebne RMF żeby się dowiedzieć które kawałki są niezłe...

Mam 33 lata na pewno nigdy nie będę wiedział wszystkiego, ale na pewno tysiąckroć więcej niż ty...

Fantazjuj dalej...:)))

stern
03-03-07, 18:03
Nie, wszystkiego, ale ja zamiast się onanizować non stop jak ty, chodziłem do teatrów, muzeum, czy na wystawy malarstwa, kiedyś dużo rysowałem, do dziś oglądam wiele filmów /potrafię je sam ocenić/, słucham dużo różnorodnej muzyki nie jest mi potrzebne RMF żeby się dowiedzieć które kawałki są niezłe...

Mam 33 lata na pewno nigdy nie będę wiedział wszystkiego, ale na pewno tysiąckroć więcej niż ty...

Fantazjuj dalej...:)))

Buahahaha i znowu o tym onanizowaniu :))) :))) :)))

Pizdo ja jezdzilem na wycieczki do teatrów, muzeów, oper całe liceum
I to nie tylko do Polski jak Ty, wiec stul pysk juz smieciu bo mimo ze jestem mlodszy to widzialem wiecej niz ty zobaczysz przez cale swoje zycie. :)

Chciałbyś simmku do wielkiego świata? Niestety nie ma tam dla ciebie miejsca :loser:

Simmek
03-03-07, 18:05
ta gowno.
pewnie robisz to w 5 minut, czy zal ci matolow, ktorzy by to kupowali?

Nie ja podziwiam takich ludzi, wciskają kit i maja z tego kasę... A jeśli kupują znaczy im sie podoba. Niektórym znawcą sztuki nie podoba Monet innym Picasso czy Rembrandt. Nawet obrazki Tych "wielkich" mają błędy i niedociągnięcia...

Simmek
03-03-07, 18:06
Buahahaha i znowu o tym onanizowaniu :))) :))) :)))

Pizdo ja jezdzilem na wycieczki do teatrów, muzeów, oper całe liceum
I to nie tylko do Polski jak Ty, wiec stul pysk juz smieciu bo mimo ze jestem mlodszy to widzialem wiecej niz ty zobaczysz przez cale swoje zycie. :)

Chciałbyś simmku do wielkiego świata? Niestety nie ma tam dla ciebie miejsca :loser:

Wymień nam tą "wielką sztukę" widziana twoimi oczami... lektury szkolne pomiń...

whatever
03-03-07, 18:08
Nie ja podziwiam takich ludzi, wciskają kit i maja z tego kasę... A jeśli kupują znaczy im sie podoba. Niektórym znawcą sztuki nie podoba Monet innym Picasso czy Rembrandt. Nawet obrazki Tych "wielkich" mają błędy i niedociągnięcia...

ale czemu nazywasz to wciskanie kitu?
maja talent, bo nie kazdy tak potrafi.
ja za chiny bym sie tego nie nauczyl

Simmek
03-03-07, 18:32
ale czemu nazywasz to wciskanie kitu?
maja talent, bo nie kazdy tak potrafi.
ja za chiny bym sie tego nie nauczyl

10 kartek papieru wystarczy około 30 zł, i tam miał z 10 sprei jakaś 100 zł, obejrzyj z 10 razy film i do dzieła, jak za 10 razem Ci nie zacznie wychodzić zwracam kase...

Shandor
03-03-07, 18:52
nie chciałabym mieć czegoś takiego w domu a już napewno nie na ścianie :124:

sztetke
03-03-07, 18:56
ja sie znam na sztuce,no i wartosci artystycznych to nie ma,pomimo tego ,ze zgrabnie to wykonane.tak naprawde to nie jest pewnie trudne,moze nie dla wszystkich,ale ktos srednio uzdolniony;mysle ,ze po miesiacu tlucze takie cos i jelenom na rynku pcha.

Shandor
03-03-07, 19:46
ja sie znam na sztuce,no i wartosci artystycznych to nie ma,pomimo tego ,ze zgrabnie to wykonane.tak naprawde to nie jest pewnie trudne,moze nie dla wszystkich,ale ktos srednio uzdolniony;mysle ,ze po miesiacu tlucze takie cos i jelenom na rynku pcha.

to prawda, założę się, że ja musiałabym trenować dwa tygodnie :124:
kiedyś w podstawówce coś podobnego na konkurs robiłam tylko farbami i szczoteczką do zębów niemazaco

Miekki
03-03-07, 21:05
niemazaco

Nazwisko
03-03-07, 21:25
a juz myslałem ze byłysne jak napisze ze w Zakopanym na krupówkach robia lepsze :(

Simmek
03-03-07, 22:03
a juz myslałem ze byłysne jak napisze ze w Zakopanym na krupówkach robia lepsze :(

Oj widzę że "sztuka" trafiła pod strzechy...:)))

sabinka
03-03-07, 23:08
w trakcie jarmarku dominikanskiego w gd jest zawsze koles ktory robi takie rzeczy, wiec jak ktos ma ochote to mozna wpasc i zobaczyc to na zywo :chill:
ja jestem co roku na jarmarku :rolleyes:
(w sumie nie wiem po co :124:)
:)

k0573k
03-03-07, 23:16
na pomorzu tacy artysci obudowy do telefonow tak zdobia za bardzo popularne
wole poaptrzec jak nietykalni rysuja twarze monatanami

Selena
03-03-07, 23:19
kilka lat temu pelno ich bylo w u nas w Kopenhadze.Kupilam kilka takch obrazkow,a po przyjsciu do domu nie wiedzialam co z nimi zrobic bo jakos nigdzie mi nie pasowaly :)