PDA

Zobacz pełną wersję : Seksij Ile Sie Da :)



wenus
01-03-07, 21:35
...bo..

5 powodów, dla których warto uprawiać seks

Miłość i seks idą w parze. Zakochani prędzej czy później dają się ponieść emocjom i oddają cielesnym igraszkom. Ale po latach, gdy fascynacja mija, łóżko staje się mniej atrakcyjne. A przecież seks ma tak wiele zalet. Warto znowu go polubić!


1. Zamiast diety

Kalorie spalasz już podczas pocałunku. Oczywiście tego namiętnego, a nie przyjacielskiego cmoknięcia w policzek. Całuj się więc jak najdłużej. Natomiast podczas miłosnych igraszek tracisz kolejne kilkaset kalorii. Im bardziej gorąca miłość, tym Twoja figura staje się atrakcyjniejsza!

2. Na dobry humor

Gdy wzrasta podniecenie, zaczynają szaleć wszystkie hormony, zwiększa się też wydzielanie endorfiny. A to właśnie ona, tzw. hormon szczęścia, odpowiada za nasze optymistyczne nastawienie do życia i dobry humor. Podobno najlepiej kochać się rano. Partnera nie musisz do tego namawiać, a to, czy Ty będziesz miała ochotę na poranny seks, zależy też od jego starań. I to mu właśnie zasugeruj…

3. Eliksir młodości

Naukowcy ostatnio odkryli, że przyczyną starzenia się jest zmniejszone wydzielanie hormonu zwanego DHEA po 18-19. roku życia. Natomiast podczas stosunku organizm zaczyna produkować go więcej. Im częściej więc się kochamy, tym dłużej żyjemy! To może wyjaśniać, dlaczego wielu słynnych kochanków dożyło późnej starości. I to w znakomitej formie!

4. Świetna kondycja

Uprawiając seks, gimnastykujemy całe ciało. Pracują praktycznie wszystkie nasze mięśnie - nawet te, których w innych sytuacjach nie używamy… Dzięki temu mamy lepszą przemianę materii, poprawia się też ukrwienie całego organizmu - co zbawiennie wpływa na skórę i włosy. Większa aktywność hormonów pobudza też do pracy leukocyty - odpowiedzialne za ochronę naszego organizmu przed bakteriami i wirusami. A poza tym uprawianie seksu to forma wysiłku fizycznego, która odpręża i relaksuje.

5. Lepsze myślenie

Dotleniony zostaje cały organizm - także mózg. Gdy kochamy się rano - nasza sprawność intelektualna wzrasta i efektywniej pracujemy. Natomiast seks wieczorny zapewni nam głęboki spokojny sen, a co za tym idzie - lepszą kondycję następnego dnia.



no dobra ,wypowiadajcie sie - zaraz sie przekonamy ,kto jest dobry w te klocki :)

sabinka
01-03-07, 22:04
powiem tak - mam caly czas dobry humor, wygladam mlodo jak na swoj wiek, kondycja tez nie najgorsza i myslenie oczywiscie znakomite :zgnite:

wiec.... coz wiecej dodac? :D

stern
01-03-07, 22:04
Nie lubie gadac o seksie :32: Wole praktyke

Dyzurny temat :)

juSta
01-03-07, 23:46
dawno nie trenowałam więc nie wiem czy jestem dobra ... :(

:zgnite:

stuff
02-03-07, 01:19
wenus chyba nikogo nie musisz namawiac :D

stern
02-03-07, 01:24
wenus chyba nikogo nie musisz namawiac :D

wlasnie ;) kazdy o tym wie wenus :)


5. Lepsze myślenie

Hmm czyli Jan Paweł 3 nie był jednak taki mądrny :zgnite:

Indianka
02-03-07, 14:55
[QUOTE=wenus;231866]...bo..

5 powodów, dla których warto uprawiać seks

Miłość i seks idą w parze. Zakochani prędzej czy później dają się ponieść emocjom i oddają cielesnym igraszkom. Ale po latach, gdy fascynacja mija, łóżko staje się mniej atrakcyjne. A przecież seks ma tak wiele zalet. Warto znowu go polubić!

Tydzień temu w tv pewna dziewoja wraz ze swym chłopakiem opowiadali jak to sie IM żyje bez sexu :)
Nigdy tego nie robili i nie planują nawet :))) Sex jest BE i tyle było w temacie.Na pytanie prowadzącej skierowane do chłopaka,czy gdyby dziewoja pewnego razu uległa i zaciągnęła go do łóżka z zamiarem uprawiania tego co wcześniej nie planowali,odrzekł że on się nad tym nie zastanawiał bo nie potrzebuje ale jest raczej pewny że by odmówił:)
Twardziel z Niego :oko2:

sabinka
02-03-07, 15:41
twardziel? raczej cos nie tak :10:

Karla
02-03-07, 15:43
Indianko skad ty bierzesz takich znajomych? :zgnite:

Indianka
02-03-07, 15:48
Indianko skad ty bierzesz takich znajomych? :zgnite:

Ja to w Tv oglądałam :((:

MaT
02-03-07, 15:53
nooooo, coś w tym jest


:)

Karla
02-03-07, 16:02
Dziewoja a ja przeczytalam znajoma... wybacz. Soczewki sie kapia ;)

Enemigo
02-03-07, 16:36
Widzialem w rozmowach w toku kiedys pary ktore zyja bez sexu :loser: do szescianu i jeszcze szczyca sie tym w tv :loser:

sabinka
02-03-07, 16:42
Widzialem w rozmowach w toku kiedys pary ktore zyja bez sexu :loser: do szescianu i jeszcze szczyca sie tym w tv :loser:
my tak nie bedziemy zyc :oko2:

wenus
02-03-07, 19:35
wenus chyba nikogo nie musisz namawiac :D

a skad taka pewnosc ze nie musze?:p

od razu widac ( czytajac niektore posty na dofo) ze bardzo malo osob uprawia rano seks :) ( chodzi mi o sprawnosc intelektualna :zgnite: ,nie wspominajac juz o efektywnosci niemazaco )

MaT
02-03-07, 20:25
a skad taka pewnosc ze nie musze?:p

od razu widac ( czytajac niektore posty na dofo) ze bardzo malo osob uprawia rano seks :) ( chodzi mi o sprawnosc intelektualna :zgnite: ,nie wspominajac juz o efektywnosci niemazaco )

rano jest najlepiej, dużo siły i zapału, nic tylko działać :)






...nie ma, jak pochałasować z rana :D

Enemigo
03-03-07, 10:15
my tak nie bedziemy zyc :oko2:

:p :p :p

Kamich
03-03-07, 16:13
[QUOTE=wenus;231866]...bo..

5 powodów, dla których warto uprawiać seks

Miłość i seks idą w parze. Zakochani prędzej czy później dają się ponieść emocjom i oddają cielesnym igraszkom. Ale po latach, gdy fascynacja mija, łóżko staje się mniej atrakcyjne. A przecież seks ma tak wiele zalet. Warto znowu go polubić!

Tydzień temu w tv pewna dziewoja wraz ze swym chłopakiem opowiadali jak to sie IM żyje bez sexu :)
Nigdy tego nie robili i nie planują nawet :))) Sex jest BE i tyle było w temacie.Na pytanie prowadzącej skierowane do chłopaka,czy gdyby dziewoja pewnego razu uległa i zaciągnęła go do łóżka z zamiarem uprawiania tego co wcześniej nie planowali,odrzekł że on się nad tym nie zastanawiał bo nie potrzebuje ale jest raczej pewny że by odmówił:)
Twardziel z Niego :oko2:

raczej debil ;)

tylko ludzie, w tym temacie chodzi o normalny seks a nie o :33: :D

k0573k
04-03-07, 12:42
[QUOTE=Indianka;231987]

raczej debil ;)

tylko ludzie, w tym temacie chodzi o normalny seks a nie o :33: :D

widze ze juz duzo wiesz o jak to okresliles normalnym :)

wenus
04-03-07, 22:22
to kto i kogo tu w koncu cytuje bo :124: :10:

Indianka
04-03-07, 22:36
to kto i kogo tu w koncu cytuje bo :124: :10:

Kostek coś popsuł,ja tak brzydko nie piszę :zlosnik:

k0573k
05-03-07, 07:55
to wszytko wina kamicha

colasz
28-06-07, 10:46
twardziel? raczej cos nie tak :10:

dokladnie.. jakby byl twardy.. to by nie gadal takich glupot:)

Rebeliant
28-06-07, 10:56
Nie wyobrazam sobie życia bez sexu to jest chore dla mnie jak można nie kochać się z partnerem przecież to wspaniałe uczucie i doznanie jest i jeszcze powiększamy populacje naszego narodu :)

Enemigo
28-06-07, 16:22
Nie wyobrazam sobie życia bez sexu to jest chore dla mnie jak można nie kochać się z partnerem przecież to wspaniałe uczucie i doznanie jest i jeszcze powiększamy populacje naszego narodu :)

Ja tam wole z partnerka :10:
Ale co kto lubi :)

6 biegowy
28-06-07, 16:28
Ja tam wole z partnerka :10:
Ale co kto lubi :)

Rebeliant robi to bez zabezpieczenia !

http://www.dobreforum.pl/showpost.php?p=253170&postcount=67

Rebeliant
28-06-07, 16:31
Ja tam wole z partnerka :10:
Ale co kto lubi :)



Wybacz ale to pisałam ja Basia i napisałam dobrze a skoro innaczej to odebrałeś to wybaczam.

stern
28-06-07, 16:37
Basiu nie mozesz sie zarejestrowac po prostu jako Basia?

Miekki
28-06-07, 17:09
albo pisz na czerwono

MaT
28-06-07, 17:14
Do mnie jak rodzinka wpada to też wszyscy piszą z mojego profilu...


Z reszta teraz sam już nie wiem, czy to powyżej to ja napisałem, czy ktoś inny :10:


:loser:

she
28-06-07, 19:11
Rebelianta raczej łatwo odroznic od Basi :D