PDA

Zobacz pełną wersję : Ikea- mebelki



K-A-S-I-A
31-10-05, 09:21
Co myślicie na temat tych mebelków.....

http://www.ikea.com/PIAimages/02785_PE072652_S3.jpg
Kieszenie wiszące
SKUBB
39,99 PLN
http://www.ikea.com/PIAimages/42561_PE137497_S3.jpg
Sofa dwuosobowa rozkładana
TOMELILLA
http://www.ikea.com/PIAimages/30718_PE084916_S3.jpg
Regał
ENETRI
179,95 PLN

Simmek
31-10-05, 09:26
Kurwa ile razy jestem w kibelku, mam zamiar napisac taki temat :(

Ch.ujowe, bezguscie totalne i dno dna, zastanawiam sie dlaczego w tych katalogach, zawsze ukladaja ksiazki, przeciez taki mlot, co kupi te meble nie ma pojecia o czytaniu...

Dark Tidus
31-10-05, 09:28
kanapa mi sie podoba, fajna jest

sztetke
31-10-05, 09:52
my mamy fajne meble,luzko 2x2m (materac na paletach),szafa z takich kontownikow do robienia polek sklepowych (scianki z dykty pomalowane na fiolety z matplanety,stolik pod telewizor ze starych skrzynek drewnianych po piwie (pomalowane tez w jakies basenowo przecierkany rozem i zielenia syntetyczna kolory) 2 stoly ze smietnika (sasiad wywalil),korniki sie wypedzilo z jednego ,nowy blat ,czerwony transparentny kolor i jest jak malowany :)

K-A-S-I-A
31-10-05, 10:07
Mnie łózko też się podoba :) Fajne jest :)

Co do regału moge się zgodzić :( a ogólnie do mebli ikea, to są proste i...... drogie, niestety :(

Simmek
31-10-05, 10:14
Co do regału moge się zgodzić :( a ogólnie do mebli ikea, to są proste i...... drogie, niestety :(

Ta to teraz idz do stolarza i niech Ci wystruga prosta szafke z sosny i dowiesz sie co to znaczy drogo...

ełe piotruś
31-10-05, 16:13
szwedzkie meble zbyt drogie ale ładne i chyba trwałe

sztetke
31-10-05, 16:25
szwedzkie meble zbyt drogie ale ładne i chyba trwałe

szwedszki to tylko pomysl jest ,meble to z gwatemali i wietnamu,ale chyba i tak sa dosc solidne.

DZIADZIA
31-10-05, 16:55
szwedzkie meble zbyt drogie ale ładne i chyba trwałe

szwedszki to tylko pomysl jest ,meble to z gwatemali i wietnamu,ale chyba i tak sa dosc solidne.:D:D:D Wcale że nie bo Ikea ma wielu producentów w... Polsce ;) Czytałem wywiad z założycielem ikeii, i kolo do nas przyjechał szukać producentów, rozpił się i przez wiele lat był alkoholkiem ;)

Miekki
31-10-05, 17:10
niegdy nie byłem w IKEA

Enemigo
31-10-05, 17:32
Ikea to szwedzkie meble? Padne zaraz


Nie lubie ikei i ich mebli

yardin
31-10-05, 17:42
wydaje mi sie ze mebelki sa ladne mam cale mieszkanie urzadzone tymi meblami,i uwazam ze jest ok niektore sa co prawda strasznie brzydkie ale to tak jest wszedzie.

sabinka
31-10-05, 20:28
a mi sie generalnie podoba ikea i ten styl :]

ale te wiszace jakies kieszenie sa brzydkie :D za to kanapa ladna ;)

Shandor
31-10-05, 20:29
a ja lubię meble z IKEI, zapraszam do mojego miasta, jeśli nie widzieliście nigdy brzydkich mebli... wersalki w kształcie muszelek, obicia w kwieciste wzory, najlepszy kolor to czerwień i zieleń, jeśli chcecie urządzić sobie pokój gościnny, to tylko meblościanki, takie od podłogi po sufit, z rzeźbionymi drzwiczkami i najlepiej na wysoki połysk... to jest dopiero gówno! a meble z IKEI są proste i funkcjonalne, nie mówię oczywiście, że wszystkie meble z katalogu chciałabym mieś w domu, ale mogłabym urządzić piękne i przytulne mieszkanko z tamtych mebelków

sabinka
31-10-05, 20:41
dokladnie tak :)
zgadzam sie w 100%, tylko nie chcialo mi sie tyle pisac :D

Simmek
31-10-05, 20:42
Ta Shandor, czasy glebokiej komuny, mi sie przypomnialy ten segment sie Bieszczady nasywal bodajrze, ja mam po babce duzo meblow i takie mi sie podobaja lata 40 takie wiejskie :)

A z ikei jednak wszystko oprucz sof jest chujowe...

sztetke
31-10-05, 20:43
mam cale mieszkanie urzadzone tymi meblami,i uwazam ze jest ok niektore sa co prawda strasznie brzydkie ale to tak jest wszedzie.


to teraz musisz je wysadzic w powietrze i zajac sie bujkami ulicznymi :)

Małgorzata
31-10-05, 21:47
styl jest fajny ,prosty i praktyczny ale czy dobrej jakości są to meble?
mi podobaja sie meble z voxa http://www.vox.pl/pl/meble.php?lang=pl

sabinka
01-11-05, 00:16
jak ja tam przyjezdzam to zwykle juz nie ma zadnych olowkow :(( :(( :((

SaiykoPat
01-11-05, 19:54
jak ja tam przyjezdzam to zwykle juz nie ma zadnych olowkow
:) to wez sobie chociaz miarke na pocieszenie

wenus
26-10-06, 22:48
styl jest fajny ,prosty i praktyczny ale czy dobrej jakości są to meble?
mi podobaja sie meble z voxa http://www.vox.pl/pl/meble.php?lang=pl

:104:

zwlaszcza nowa kolekcja MODERN ( chyba tak sie nazywa ) Dobra jakosc i cena ,no i wyglad - chce kupic jak tylko zrobie remoncik :)

Hitman
26-10-06, 22:56
Faktycznie calkiem fajowe.

maciekmrc
26-10-06, 23:38
a ja lubię meble z IKEI, zapraszam do mojego miasta, jeśli nie widzieliście nigdy brzydkich mebli... wersalki w kształcie muszelek, obicia w kwieciste wzory, najlepszy kolor to czerwień i zieleń, jeśli chcecie urządzić sobie pokój gościnny, to tylko meblościanki, takie od podłogi po sufit, z rzeźbionymi drzwiczkami i najlepiej na wysoki połysk... to jest dopiero gówno! a meble z IKEI są proste i funkcjonalne, nie mówię oczywiście, że wszystkie meble z katalogu chciałabym mieś w domu, ale mogłabym urządzić piękne i przytulne mieszkanko z tamtych mebelków

widac że ze wsi :) ikea o najwiekszy shit a do polski trafiaja odrzuty z niemiec ;)

katsiu
26-10-06, 23:55
jak ja tam przyjezdzam to zwykle juz nie ma zadnych olowkow :(( :(( :((

:)))

rozwaliłaś mnie kobieto :D

przypomnialo mi sie jak dziadzia z takim kumplem pojechali do ikei czy tam castoramy i najebali tyle tych olowkow do plecaka ze sie wysypywalo w trakcie chodzenia :D ochrona przy wyjsciu kazala sie rozebrac do pasa i wszystkie im zabrali :((

sabinka
27-10-06, 00:28
nie ma to jak sie smiac z czegos co napisalam rok temu :D:D:D

Shandor
27-10-06, 07:50
widac że ze wsi :) ikea o najwiekszy shit a do polski trafiaja odrzuty z niemiec ;)

mówisz tak bo nie byłeś nigdy w sklepie meblowym w Sokółce :((:
tam mam dopiero wieśniacze meble...

maciekmrc
27-10-06, 23:59
mówisz tak bo nie byłeś nigdy w sklepie meblowym w Sokółce :((:
tam mam dopiero wieśniacze meble...

taki lajf,musisz sie przystosowac, codziennie husta na glowe i po jajka, potem zaprowadzic krowke na pole i jazda do pracy (furmanką:D) ;)

Hitman
28-10-06, 00:03
taki lajf,musisz sie przystosowac, codziennie husta na glowe i po jajka, potem zaprowadzic krowke na pole i jazda do pracy (furmanką:D) ;)

tesknie za takim zyciem:(