PDA

Zobacz pełną wersję : co zrobic?



yardin
27-02-07, 19:03
a ja jeszcze nie kupilem sobie nawet placka 2... ale chyba to zrobie w przyszlym tygodniu... zastanawiam sie tylko czy kupowac nowego w sklepie i nie przerabiac, czy uzywana przerobiona konsole... wiem ze to jest lekka rozbieznosc...

Enemigo
27-02-07, 20:57
Kup albo nowa przerobiona albo nowa i swap magic, ja bym raczej uzywanej nie kupil od kogos kogo nie znam (kij wie jakie plytki do srodka wkladal itp.)

ełe piotruś
27-02-07, 21:43
nie przerabiaj po co? masz sporo orginałem w platynie po 70zł, nawet GT4 jest juz platynowe za nie duze piniadze, ja bym nie kombinował.

tibor69
27-02-07, 22:20
Kupić nową, płaską, ostatnie modele. Przerobić w dobrym serwisie lub swap magic. A jak masz kasę to jeszcze dochodzi opcja: przerobienie + hdd.

Enemigo
28-02-07, 06:49
Kupić nową, płaską, ostatnie modele. Przerobić w dobrym serwisie lub swap magic. A jak masz kasę to jeszcze dochodzi opcja: przerobienie + hdd.

HDD to z dupy opcja w slimkach (wolny transfer przez USB i gra dziala wolniej niz z plyty):oko2:

tibor69
28-02-07, 08:04
Ale dlaczego przez USB? Mi chodzi o podłączenie przez network adaptor (z tyłu). Gry chodzą 3-4 razy szybciej :). Przez usb trzeba było podłączać tylko w dużych i faktycznie jest to z dupy rozwiązanie.

Simmek
28-02-07, 11:54
Ale dlaczego przez USB? Mi chodzi o podłączenie przez network adaptor (z tyłu). Gry chodzą 3-4 razy szybciej :). Przez usb trzeba było podłączać tylko w dużych i faktycznie jest to z dupy rozwiązanie.

Do dużych też był... ale jakoś tak strasznie drogo wychodziło...

katsiu
28-02-07, 16:24
Do dużych też był... ale jakoś tak strasznie drogo wychodziło...

a to nie jest tak ze NA byl tylko do duzych konsol a do slima nie bylo ?

tibor69
28-02-07, 16:27
Nie. NA jest wbudowane w małą. Do dużej trza dokupić. W chuj drogo.

Enemigo
28-02-07, 19:48
Z tego co pisza na konsola.pl to dysk tylko via USB mozna montowac hmmmm

kamikadze
03-03-07, 23:13
No tak jak już było powiedziane hdd to cienka sprawa usb jedynke i gierki najcześciej ścinają, najlepiej mod chip jakiś od kolesia który daje gwarancje, ja mam już pare ładnych lat i chula

tibor69
04-03-07, 08:02
No tak jak już było powiedziane hdd to cienka sprawa usb jedynke i gierki najcześciej ścinają, najlepiej mod chip jakiś od kolesia który daje gwarancje, ja mam już pare ładnych lat i chula

Czytać nie umiesz? Nie trzeba przez usb tylko przez WBUDOWANE NA. Transfer masz jak w pc z dysku ATA.

yardin
05-03-07, 00:11
rzeczywiscie kupie nowa w sklepie konsole i nie bede przerabial, przynajmniej bede mial wieksza motywacje zeby grac w jedna gierke a nie tak jak kiedys na PS1 jechalem na gielde kupilem 10gier i zadnej nie skonczylem bo mnie wkurzaly... a jakie sa ostatnie modele slima?? aha i co to jest swap magic?

yardin
05-03-07, 20:19
mam jeszcze cos takiego do kupienia.... a ripper 3,41 jest dobry?

Przerobiona( Ripper 3.41), model SCPH-75004. Pudełko, instrukcja, gwarancja, orginalna karta pamięci 8MG, 1 orginalny pad dualshock2 + pad Logitech( równiez z wibracjami), kabel audio, 6 dobrych gierek.

Cena: 510 PLN