PDA

Zobacz pełną wersję : kosmetyki - nasze dobro?



wenus
23-02-07, 15:48
Natknelam sie na ta strone ostatnio i choc niektore publikacje sa sprzed kilku lat jest tu duzo ciekawostek na temat kosmetykow, solarium itp Nie musicie czytac calosci ale warto sobie przejrzec choc kilka artukulow ,az ciarki przchodza :96: :96:

http://www.halat.pl/kosmetyki.html

sztetke
23-02-07, 16:16
i daltego do mycia,prania i wlosow trzeba uzywac orzechow pioracych,hindusi slonie tym myja i zyja chyba dlugo.
tak poza tym to lepiej nie czytac takich stron,wszedzie jest syf i nie da sie go uniknac,no chyba ,ze chata na mazurach,kon i pole i wlasne uprawy.

Hitman
23-02-07, 16:17
I tak zawsze z deszczem cos spadnie.

sztetke
23-02-07, 16:20
ale jestes w takim razie pierwszy w obiegu.gorzej jak jesz mieso w ktorym zwierzenta kumuluja ten syf.dlatego ptaki drapieżne gina

whatever
23-02-07, 16:22
czyli mam przestac sie myc? :(

Adamitsu
23-02-07, 16:25
czyli mam przestac sie myc? :(
jak nie masz orzechów to tak :(

sztetke
23-02-07, 16:26
myj sie jak slon,albo uzywaj mydelnicy lekarskiej (to tak roslina z saponinami-chyba tak sie to nazywa )

wenus
23-02-07, 16:27
i daltego do mycia,prania i wlosow trzeba uzywac orzechow pioracych,hindusi slonie tym myja i zyja chyba dlugo.
tak poza tym to lepiej nie czytac takich stron,wszedzie jest syf i nie da sie go uniknac,no chyba ,ze chata na mazurach,kon i pole i wlasne uprawy.

jutro ide po orzechy :)))

sztetke
23-02-07, 16:29
jutro ide po orzechy :)))zastanawiam sie caly czas ,czy kupic sobie probke tego,ale nigdzie nie moge znalezc opinii czy to naprawde takie wydajne jest,ponoc kilo,czy cos kolo tego na rok prania wystarcza.

Adamitsu
23-02-07, 16:31
jutro ide po orzechy :)))
jak powiesz pani w sklepie "30 deko orzechów piorących proszę" to się nieźle zdziwi :)

whatever
23-02-07, 16:33
sa tez biologiczne farby, kosmetyki i srodki czystosci... tylko my polacy troche za biedni na to i jeszcze nie ma u nas takiej mody.

a to jak apetycznie brzmi hehe
"Piżmo - wydzielina gruczołów okołoodbytniczych niektórych ssaków." nic, tylk osie perfumowac :) no chociaz pizmo naturalne zdrowsze od stosowanego pizma syntetycznego

sztetke
23-02-07, 16:35
a do perfumowania to olejek paczulowy jest swietny,mam "czarownice" u boku i ona sie tym zajmuje,kupuje i sie tym naciera,na mnie dzial oszalamiajaco.

whatever
23-02-07, 16:37
a ja bede sobie piaskiem piling robil i splukiwal woda.
czym najlepiej myc zeby? :)

sabinka
23-02-07, 18:57
tez piaskiem chyba :)

Enemigo
23-02-07, 19:53
Uwielbiam Sztetke :D
Facet mieszka kilkaset km dalej a to zupelnie inna kultura :D

sztetke
23-02-07, 19:57
my tu na wschodzie blizej natury zyjemy :zgnite:

a co do zebow ro wegiel drzewny powinien byc dobry.

whatever
25-02-07, 03:27
zuc czy trzec?

Miekki
25-02-07, 10:09
zęby palcem :)

she
25-02-07, 10:39
zuc czy trzec?

trzeć nie polecam, możesz zetrzeć szkliwo ;p



o wielu tych rzeczach słyszałam, smieszy mnie natomiast, że piszą tam o szkodliwości syntetycznego piżma.. a właściwie piszą "piżmo jest szkodliwe" po czym bez wyjaśnienia czemu miałoby być szkodliwe i co takiego szkodliwego robić piszą, że najlepsze są metody domowe, a'latłuszcz na opazenia itp i że kobiety i tak wybiorą niezdrowe i drogie rzeczy niż ludowe. ;)

przez to taki artykuł wydaje mi się mało wiarygodny, a fakt z piżmem mnie zaciekawił - a niestety odpowiedzi na swoje pytania nie znalazłam :(

Miekki
25-02-07, 10:42
zapytaj autora może
mail jakiś czy coś