PDA

Zobacz pełną wersję : she



Hitman
19-02-07, 15:13
she
http://www.dobreforum.pl/image.php?u=2488&dateline=1171579583

Portret Psychologiczny

stern
19-02-07, 17:39
fajna, wyluzowana, inteligentna. Winosla troche swiezosci w to forum. Bezcisnieniowa i na nikogo nie pozuje, choć na początku wydawała mi sie rozkapryszona ;) Jej poczucie humoru bardzo mi odpowiada, a rozmowa z nią to relax ;)

No i chyba jedyna osoba z forum z którą mogłbym sie umówić w realu :8:

A N D E R S
19-02-07, 19:59
fajna ładna zarozumiała troche ale ogólnie to ok:)

ełe piotruś
19-02-07, 21:21
cwane sucze poprostu

Goerres
10-06-07, 13:20
podoba mi sie, ze podejmuje sie dyskusji jako nieliczna kobita na forum :)
Tak jak napisal stern, wniosla troche swiezosci. Malo wie o swiecie, ale to przychodzi z wiekiem :(

katsiu
10-06-07, 21:25
dla mnie jest calkiem lajtowa, wyluzowana i ogolnie bardzo pozytywnie tylko niekiedy w jej postach czuje jakas cukierkowatosc w sensie takie oddzywki albo zakonczenia sweet rozowych lasek :) ale moze jestem przewrazliwiony

ps. blednie ocenia ze nikt jej tutaj nie lubi ;)

6 biegowy
10-06-07, 21:50
Stara sie podejmowac dyskusje czasami bez wiedzy tematu,malo obiektywna i zarozumiala,stara sie byc w samym centrum uwagi,czasami nachalnie.
Wg. mnie SHE jest malo orginalna i nie jestem w 100% przekonany ze jest tym za kogo sie podaje (klon),malo interesujaca postac na dluzsza mete,raczej krzyczacy bachor ktory potrzebuje milosci i zainteresowania.

katsiu
10-06-07, 22:30
katsiu, ten "buziaczek" to ironiczny.

{zaraz mnie skarcą :(}

a to zwracam honor ;) czyli jest naprawde pozytywnie :)

Enemigo
11-06-07, 16:39
Takie ... w ladnym opakowaniu - i nie mowie tu o urodzie :)

... wie i czesto ... bez sensu, ale ubiera to w dosyc inteligentne slowa, wiec mniej inteligentni userzy moga pomyslec ze jest madra :)

maciekmrc
11-06-07, 17:19
trzeba cos jeszcze dopisac..?

smoke
11-06-07, 21:43
nie jestem klonem, przybyłam tu po waszym nieudolnym spamie na nkt a wiec na wasze zaproszenie ;) {plujcie sobie teraz w twarz} a na nkt nie ma zwyczaju klonowania, jestem tym za kogo się podaję {o ile w ogóle się tu za kogokolwiek podawałam} niedowiarku :)

katsiu, ten "buziaczek" to ironiczny.

{zaraz mnie skarcą :(}


ja pluje sobie w reke!

Papla
13-06-07, 16:02
ja jom lubie


przedrzezniac

70m3k
13-06-07, 16:12
jest w porządku, lubię ją i nie rozumiem co niektorzy do niej mają ;)

RIP
22-06-07, 03:11
Nic sie nie zmienilo, nadal ją lubie, mimo że sie nie całuje na pierwszej randce a z dawaniem czeka dlugo :P Podobno...Sam jeszcze nie miałem okazji się przekonać, ona zresztą znów zajeta teraz :)

No właśnie, jak katsiu powiedział, błędnie ocenia ze jej nikt tu nie lubi. Moim zdaniem została zaakceptowana.

Wilczur
22-06-07, 05:51
Moge duzo tu napisac ale ostatni raz jak cos napisalem to ktos mial srake i zrobil z tego wielka sprawe - dlatego nie napisze nic jezeli nie mam nic dobrego do napisania :)

Jedyne co moge napisac co jest dobre jest to ze mi sie podoba jako stworzenie fizyczne - reszte BLEH.

stern
23-07-07, 15:45
Było o zaletach (z tą inteligencją to troche przesadziłem), teraz o wadach :
Nie chce mi sie juz czytać jej pierduł i gówniarskich tematów w stylu bravo, chyba sobie zrobie przerwę od forum. Szkoda ze tak szybko wróciła po obrażeniu sie na wszystkich w stylu ksiezniczki (gdybym nie zrobil ankiety to pewnie nikt by nie zauwazyl ze jej nie ma)

Pomimo zalet jej straszną wadą jest to że po prostu pierdzieli głupoty i potrafi tak w nieskonczoność bo mieksza na forum i nie wierzy w to ze wcale nie jest taka doskonała za jaką się uważa.

Księzniczka w stylu a teraz powiem wam o sobie, o moim męzczyźnie, o moim wspaniałym życiu.

I zakład ze za 2 sekundy w moim portrecie napisze to samo o mnie, tylko dlatego zeby sie wybielić, zrobić mi na złość? Albo napisze dramatyczny temat - "odchodzę"

Dziecinna, mało dojrzała i denerwująca. Ma swoje zalety, ale czytać jej sie nie da jednak :) Przynajmniej mnie.

Aha i chyba nie rozumie za bardzo ze na tym forum taką postawą kariery nie zrobi. Wśród nieciekawych i beznadziejnych ludzi na nkt.pl i innych smieciach mogła zrobic kariere, ale nie tu. Szkoda ze jest tak nachalna.

efis
23-07-07, 15:58
Pozwolę sobie nie zgodzić się ze Sternem.
She ma pewne poglądy i swoje ideały , których broni jak może, a to jest dla mnie wielka zaletą.
To , że może się mylić - no cóż każdy z nas jest omylny. Nie wszyscy muszą się z danymi pogladami zgadzać.
Jak też z wieloma She się nie zgadzam, ale szanuje Ją za to , że tak walczy o swoje.
Padły argumenty, że jest dziecinna. No cóż, gdyby nawet - ma do tego prawo, bo jest jeszcze przecież osobą bardzo młodą :)
Ogólnie oceniam bardzo pozytywnie żywiołowość i zapalczywość She

JaMajka
22-10-07, 19:42
She się miło czyta, jak mało kto ładnie buduje zdania i przejrzyscie formułuje posty. Jest "z deczka" lekceważona przez pare osób moim zdaniem. Postać nie nastawiona negatywnie, ale umie wyrażać swój żal do kogoś. Jest pozatym sympatyczna, no i infantylna troche też, a ogólnie osóbka która lubie za to że jest właśnie taka- wygadana, rezolutna, bystra, lubi siebie. Fakt, nigdy nie umie zastosować się do "bez odbioru":)))
Potrafi mnie zaskoczyć, czasami wiedzą, czasami tym co palnie:p Pozatym jest ładna i jak tu przybyła to musiała spore zamieszanie wywołać, hehe. I dobrze, że się nie przejmuje "netowymi" scysjami i trwa wciąż. Jest w wieku mojej młodszej siostry:96:

:104: "woli dziewczynę", darujcie sobie panowie:)))