PDA

Zobacz pełną wersję : wiktoria katajew

araj
13-02-07, 21:29
mysle,ze powinna byc gwiazdą

http://www.wiktoriakatajew.webpark.pl/mp3.html

Karla
13-02-07, 22:32
Araju przeciez to jakas dzidzia... myslalam, ze dasz muzyke kogos doroslego. Nie lubie takich zmanierowanych dziewczynek

Simmek
13-02-07, 22:40
Lolitki Ci w głowie...

Starzejesz się... :32:

araj
13-02-07, 22:47
Araju przeciez to jakas dzidzia... myslalam, ze dasz muzyke kogos doroslego. Nie lubie takich zmanierowanych dziewczynek
posłuchaj,jaki ona ma głos..to ta dziewczynka,która spiewała z wisniewskim

Karla
13-02-07, 22:54
Nie slucham Wisniewskiego i nie slyszałam o żadnej dziewczynce z nim śpiewającej.

Jak dla mnie to robią z niej pajaca- niszcza psychike kazac spiewac "Nie pij tato". Uwierz, że słyszalam wiele lepiej spiewających dzieci.

araj
14-02-07, 06:36
ale ja pisze o jej krystalicznym głosie,nie o wisniewskim ani pijacym tacie

*Agata*
04-08-07, 21:34
Witam!

Tak się składa, że prowadzę oficjalną stronę Wiktorii dostępną pod adresem: www.wiktoria-katajew.kom.pl Zapraszam :)

A tak na marginesie serdeczne pozdrowienia dla Araja za ciepłe słowa, pozdrawiam

Agata

posłuchaj,jaki ona ma głos..to ta dziewczynka,która spiewała z wisniewskim

Oprócz współpracy z Ich Troje, śpiewała także na koncertach Queens, Red Head, podczas przedtswienia "Bajlandia", oraz na płycie Roberta Chojnackiego :) Mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam :)

araj
04-08-07, 23:05
Oprócz współpracy z Ich Troje, śpiewała także na koncertach Queens, Red Head, podczas przedtswienia "Bajlandia", oraz na płycie Roberta Chojnackiego :) Mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam :)

Saxophonic...mam te płytke,Wiktoria jest rewelacyjna, ciakawe,jak rozwinie sie jej kariera ...pozdrawiam ;)

u-boat
05-08-07, 18:59
Araju przeciez to jakas dzidzia...

Kiedyś Wiśniewski miał jakieś szoł telewizyjne i dawał szanse zaistnienia "szarym dzieciakom" i ta panienka po raz pierwszy tam śpiewała " Nie pij tato" - miała wtedy 7 lat ... Nie wiem tylko czy polega na prawdzie to że Wiktoria jest lub była z domu dziecka ...i miała ojca pijaka...
Jak dla mnie takie wykonanie w/w utworku przez 7 letnie dziecie jest bardzo super ...
Nie spiewała o puszku-okruszku , wesołej Zuzi tylko o ojcu pijaku...
Pozdrawiam ...

Jezeli coś pokręciłem - a jest to bardzo możliwe - sorry...

smoke
06-08-07, 22:24
mnie takie historie, podobnie jak rzeczywistosc, lamia serce, za miekki jestem na ten swiat.

wenus
06-08-07, 22:56
takie jakies to smutne :(

a co do talentu to byla juz taka jedna ( nawet nie pamietam jak sie nazywala) co zwyciezyla program IDOL - taka malolatka , tez ladny glosik miala i jakos to nie wystarczylo :124:

u-boat
07-08-07, 12:19
takie jakies to smutne :(

a co do talentu to byla juz taka jedna ( nawet nie pamietam jak sie nazywala) co zwyciezyla program IDOL - taka malolatka , tez ladny glosik miala i jakos to nie wystarczylo :124:

taka mała blondynka - wygrała 1 edycje Idola...
wydała płyte - która okazała się niewypałem... pare klipów na Vivie...i kariera umarła...
2 miejsce zajeła wtedy Ewelina Flinta i ta do tej pory daje czadu :cool:

*Agata*
09-08-07, 22:16
Kiedyś Wiśniewski miał jakieś szoł telewizyjne i dawał szanse zaistnienia "szarym dzieciakom" i ta panienka po raz pierwszy tam śpiewała " Nie pij tato" - miała wtedy 7 lat ... Nie wiem tylko czy polega na prawdzie to że Wiktoria jest lub była z domu dziecka ...i miała ojca pijaka...
Jak dla mnie takie wykonanie w/w utworku przez 7 letnie dziecie jest bardzo super ...
Nie spiewała o puszku-okruszku , wesołej Zuzi tylko o ojcu pijaku...
Pozdrawiam ...

Jezeli coś pokręciłem - a jest to bardzo możliwe - sorry...

Po pierwsze Wiktoria miała wtedy 10 lat i to, ze jest z domu dziecka itp to plotki :)

Tą laureatką idola była Ala JAnosz :)

araj
09-08-07, 22:22
Agata, a mozesz zdradzic jakies szczególy dotyczące najblizszego czasu,jezeli chodzi o nagrywanie cd ? :D

a tu ten kawałek - NIE PIJ TATO (http://mp3.teledyski.info/download-aHR0cDovL2tsaXAud3J6dXRhLnBsL2F1ZC9maWxlL3VQN0x5ej VCRTQvMTE4NjY5MTE5Mg==.mp3)

u-boat
09-08-07, 23:07
Po pierwsze Wiktoria miała wtedy 10 lat i to, ze jest z domu dziecka itp to plotki :)

"...Tato ja mam 7 lat..."
czyli kłamczuch z niej :74: :)

*Agata*
18-08-07, 10:08
Ona nie śpewa o sobie, a w piosence jest 8 :) A jeśli chodzi o płytę, to trzeba poczekać, bo narazie nie ma wydawcy :)

u-boat
19-08-07, 23:47
Ona nie śpewa o sobie, a w piosence jest 8 :) A jeśli chodzi o płytę, to trzeba poczekać, bo narazie nie ma wydawcy :)

" Tato ja mam 8 lat -kocham "
no faktycznie ... po raz pierwszy wysłuchałem jej w miare trzezwy i słysze 8 lat jak drut ...:10:

( co ja za dziadostwo pije :96: )
dzięki za sprostowanie...

Papla
20-08-07, 08:35
jakbym mowil po angielsku to bym powiedzial "Flank me dead".

agatko.. a moze bys sie udzielila w innych temacikach, bo ten o maloletniej jest nudnawy, dziewucha nie ma wygladu na to zeby byc gwiazdka, co najwyzej w filmach ...

*Agata*
20-08-07, 12:01
Udzielam się tam, gdzie mi się podoba, pozdrawiam

Papla
20-08-07, 12:47
uwazasz ze forum nie ma tobie nic do zaoferowania?

ja mysle, ze duzo tracimy poznajac cie tylko z tej jednej, dosc monotematycznej strony...

*Agata*
20-08-07, 16:07
Poprostu, jeśli o coś tu pytacie (chodzi mi o ten temat) to udzielam informacji, proste :) Zajmuje się promocją Wiktorii, więc swoją uwagę kładę również na ten temat...

Papla
24-10-07, 10:06
dwa miesiace, zero dodatkowych wpisow

Agata, ja rozumiem ze ty jestes lesba, i to taka prawdziwa, zagorzala lesba dla ktorej faceci sie nie licza, moze tylko jako metoda rozmnazania sie innych lesbijek, ale czy ty nie przesadzasz troszeczke? przeciez jej dopiero co pojawily sie pierwsze wlosy na broszce!!!!

cytat:

W dniu Twojego święta
Chciałam Ci powiedzieć,
Że Ty jesteś dla mnie
Najdroższa pod niebem!

Mało zmartwień i agresji,
żadnych stresów i depresji,
dużo śmiechu i radości,
wiele szczęścia i miłości.

Kochanej Wiktorii- Agata & Fani :)

posralo cie?

i dodatkowo - jesli juz umieszczasz link do dofo na swojej stronce, to przynajmniej nie wstawiaj przerwy w nazwie.

Porzadny
24-10-07, 10:31
he he :)