PDA

Zobacz pełną wersję : solarium?!



she
07-02-07, 18:40
Spotkałam się ostatnio z tezą, że modnie jest iść sobie na solarium, że to przejaw dbałości o siebie, że ochh, karmelowa opalenizna w modzie nawet zimą, że na solarium chodzą najlepsze niunie które potrafią o siebie zadbać i ogólnie ochów i achów panów których rozmowę miałam okazję usłyszeń nie było końca. O dziwo nie był to typ: łysy dres który sam na solarium w przerwach między silownią śmiga ani żelowo-metroseksualny mężczyzna któremu również nieobce jest to miejsce. ot, zwykli mężczyźni.

Czy faktycznie solarium jest w modzie?
Trędy się zmieniają, kiedyś w cenie była alabestrowo biała cera która świadczyła o arystokrackim pochodzeniu i tym, że z pracą na roli nie ma się nic wspólnego, dziś co najwyżej może świadczyć o tym, że ktoś opala się jedynie w świetle monitora. Ale czy te opalone na niemalże mulatki dziewczyny a'la techno-barbie są rzeczywiście fajne? Czy karmelowa skóra zimą wygląda naturalnie?
czy podoba się wam to?
O szkodliwości solarium mówić chyba nie muszę - czy zatem jest to przejaw dbałości o siebie? Czy może wręcz przeciwnie?

A może ktoś chodzi? :) Co sądzicie o solarium?

Hitman
07-02-07, 18:48
Lubie zbrazowione kobiece ciala ale czy caly rok?
Raczej nie, chyba fajniejsza jest opalenizna sezonowa ale kompletna bo nieciekawie wyglada czarne cialo i biale piersi:zgnite:

she
07-02-07, 18:52
a biały 3kącik z przodu i ew z tyłu? :P

wymagający jesteś. ;p
więc dziewczyna ma się narażac na spojrzenia innych zeby tylko się wszedzie opalić? ;p


osobiscie też lubię ale niestety mam tego pecha, że naturalnie mam raczej jasną karnację a na solarium byłam raz(!) i Bogu dzięki, że tylko 5 minut bo chyba bym sie tam znerwicowała {troche to to jak podświetlana trumna} ale fakt faktem fajnie tak się wygrzać zimą. Niektóre dziewczyny przesadzają i nie wyglądają wcale fajnie. :)

Hitman
07-02-07, 18:58
a biały 3kącik z przodu i ew z tyłu? :P

Bywa seksowny.



wymagający jesteś. ;p
więc dziewczyna ma się narażac na spojrzenia innych zeby tylko się wszedzie opalić? ;p

Nikt nie musi sie opalac publicznie.


osobiscie też lubię ale niestety mam tego pecha, że naturalnie mam raczej jasną karnację a na solarium byłam raz(!) i Bogu dzięki, że tylko 5 minut bo chyba bym sie tam znerwicowała {troche to to jak podświetlana trumna} ale fakt faktem fajnie tak się wygrzać zimą. Niektóre dziewczyny przesadzają i nie wyglądają wcale fajnie. :)

Z opalaniem jest jak z odchudzaniem (zawsze jestes za gruba/za malo opalona.)

pepek
07-02-07, 19:11
raz bylem na solarium ... czekalem na kolezane czytajac gazete :)
ogolnie nie chodze a moi znajomi to roznie ... mam to w pupie :zgnite:

Shandor
07-02-07, 20:24
Solarium - ja osobiście nie lubię mocno zesmalonych kobiałek, ale skłamałabym gdybym powiedziała, że na solarium nie chodzę. Trafiam tam około 6 razy w roku, ale to tylko wtedy, kiedy brak mi jest już słońca za oknem i dopadają mnie moje chore mysli. Muszę przyznać, że takie 15 min w "trumnie" dobrze mi robi. To jedyny lek "nie farmakologiczny" który sobie radzi z moimi nerwicami, lękami i innymi depresjami :) Co prawda z natury mam dość ciemną karnację i nie widzę jakiejś wewnętrznej potrzeby "dociemniania" się, nie trafiam tam z tego powodu. A poza tym wystarczy jak w sezonie zesmalę się na regatach, wyglądam wtedy jak brudaska :(

she
07-02-07, 20:36
ja tam Ci zazdroszczę, ja choćbym nie wiem ile leżała na słońcu i tak zawsze będę blada. ;) a w tej trumience to fakt, przyjemnie jest bo ciepło i nie tylko {choć mnie dopadaja tam dziwne myśli ;p} no i to chyba najlepszy i nietuczący {w przeciwieństwie do czekolady} lek na depresyjny brak światła.

a te zesmalone dziewczyny mi się nie podobają, zresztą, Ty chodzisz 6 razy w roku a one zapewne 6 razy w miesiącu... minimum. ;>

Shandor
07-02-07, 20:53
ja tam Ci zazdroszczę, ja choćbym nie wiem ile leżała na słońcu i tak zawsze będę blada. ;) a w tej trumience to fakt, przyjemnie jest bo ciepło i nie tylko {choć mnie dopadaja tam dziwne myśli ;p} no i to chyba najlepszy i nietuczący {w przeciwieństwie do czekolady} lek na depresyjny brak światła.

a te zesmalone dziewczyny mi się nie podobają, zresztą, Ty chodzisz 6 razy w roku a one zapewne 6 razy w miesiącu... minimum. ;>

niektóre to pewnie i w tygodniu :oko2:

Miekki
07-02-07, 21:18
Lubie zbrazowione kobiece ciala ale czy caly rok?
Raczej nie, chyba fajniejsza jest opalenizna sezonowa ale kompletna bo nieciekawie wyglada czarne cialo i biale piersi:zgnite:

to jest okropne wręcz :96:

sabinka
07-02-07, 21:21
Trędy
:((:

ja tam Ci zazdroszczę, ja choćbym nie wiem ile leżała na słońcu i tak zawsze będę blada. ;)


ja tez :)
chodzilam kiedys troche, ale w sumie to bez sensu, bo pojde 20 razy i moze dopiero cos bedzie widac, szkoda kasy :124:
kiedys to jeszcze mialam wieksze cisnienie na fajna opalenizne i jakos tak mi sie wydawalo ze wszystkim latem tylko na tym zalezy (szczegolnie jak sie nad morzem mieszka) ale teraz im starsza jestem to widze ze ludziom to jakos nie robi roznicy ;)
a jeszcze 5 lat temu to bylo codziennie latem porownywanie oh, kto jest bardziej opalony :6:
a najsmieszniejsze jest to, ze jak juz naprawde pochodze pol lata na plaze itd i juz sie opale to ...... na brzuchu i na nogach :) rece, dekolt - to co powinno sie najszybciej opalac - mi opala sie najwolniej :zgnite: nogi tylko sliczne zawsze, no ale co z tego skoro opalone sa tak naprawde w sierpniu gdzie tak po 2 tyg juz... chodzi sie w dlugich spodniach :)
coz, zycie :)

she
07-02-07, 21:28
hehe, ja nogi zawsze mam bialutkie :( a szkoda, opalone wyglądają sexy ;) więc ciesz się :>


białe miejsca są naturalną koleją rzeczy, mało kto ma warunki do opalania się nago ;p

MaT
07-02-07, 21:28
Wszystko co robimy musi być w odpowiednich proporcjach, w przypadku solarium jest oczywiście tak samo. Osobieście podobają mi się pięknie opalone panie* i nie uważam by taka opalenizna była czymś złym. Oczywiście wszystko w granicach rozsądku.





*szatynka z brązowymi oczyma i fajnie opalonym ciałkiem - no coś pięknego:)

Indianka
07-02-07, 23:40
Wszystko co robimy musi być w odpowiednich proporcjach, w przypadku solarium jest oczywiście tak samo. Osobieście podobają mi się pięknie opalone panie* i nie uważam by taka opalenizna była czymś złym. Oczywiście wszystko w granicach rozsądku.





*szatynka z brązowymi oczyma i fajnie opalonym ciałkiem - no coś pięknego:)

W 100% się z Tobą zgadzam. Chodzę na solarium ale nie popadam w jakąś obsesję że muszę wyglądać jak skwarek.Wszystko jest dla ludzi :124: A takie opalone ciałko jest przecież bardziej sexi :oko2:

stern
07-02-07, 23:40
do solarium to fajnie jest pójsc z dziewczyną ale niekonieczne po to by sie tylko opalać :zgnite: (stojącego)

she
07-02-07, 23:51
i pozniej oboje macie opalone tylko plecy ;p i nie mozecie sie juz niczego wyprzeć! xD""

Indianka
07-02-07, 23:57
i pozniej oboje macie opalone tylko plecy ;p i nie mozecie sie juz niczego wyprzeć! xD""

Dlaczego tylko plecy :10:

she
08-02-07, 00:00
no bo jak ida oboje ;D..
choc moze lubia od tyłu... :>

no, opalone ciało jest sexy, ale niektórzy, np. ja, mają tego pecha, ze nawet na solarium się nie opalają a nie chce za bardzo skóry niszczyc promieniami ;> bo ja musze chodzic 2 razy dluzej zeby uzyskac ten sam efekt co przecietny czlowiek np. po 1O min.

Karla
08-02-07, 00:00
Mieszkam koło bardzo dobrego solarium... dosłownie 2 m dalej. Jak mam zły humor, lub problemy z płucami to zdarzy mi się troszkę posmażyć. Na szczęscie nie częściej niż góra 2 razy na miesiąc

she
08-02-07, 00:05
Mieszkam koło bardzo dobrego solarium... dosłownie 2 m dalej. Jak mam zły humor, lub problemy z płucami to zdarzy mi się troszkę posmażyć. Na szczęscie nie częściej niż góra 2 razy na miesiąc

czemu jak masz problemu z płucami?
ja po wyjsciu z solarium miałam wrazenie takiej hm..suchości płuc. nie wiem jak to opisac. ;p to pewnie dlatego,ze tam nie było zadnego natrysku czy innych szmerów bajerów o jakich czytałam, że są w innych solariach czasami ;>

Karla
08-02-07, 00:08
Aaaaa takie piękne zapalenie płuc się za mną ciągnie już od kilku lat- non stop jakis kaszelek i spółka.

She wszystko zależy od jakości kabiny- ta moja jest super- regulacja muzyki, nawiewu (a nawet jego zapachu!), zwilżanie itp... to ma być relaks a nie przypiekanie

she
08-02-07, 00:14
no widzisz, to co innego ;p
tez moglam isc w takie miejsce tyle, ze dziewczyny z forum postraszyly mnie kamerkami instalowanymi w kabinie i pomyslalam, ze w malym salonie fryzjerskim napewno czegos takiego nie bedzie ;p a ze solarium to tam tylko dodatek do salonu to jest jakie jest.

Karla
08-02-07, 00:20
dziewczyny z forum postraszyly mnie kamerkami instalowanymi w kabinie

:zlosnik:

Simmek
08-02-07, 00:21
Może być opalona, zdejmuj majty...

whatever
08-02-07, 00:22
kamerki raczej beda w malych solariach a nie w profesjonalnym studio, bo jak ktos by zauwazyl to koniec kariery :)

she
08-02-07, 00:25
kamerki raczej beda w malych solariach a nie w profesjonalnym studio, bo jak ktos by zauwazyl to koniec kariery :)

i co ja mam teraz o tym myśleć :124: ?
to i tak podłe instalować tam kamery ;<

whatever
08-02-07, 00:28
male masz szanse, zeby na cos takiego trafic, nie ma co sie bac, a jak juz to co ci szkodzi i tak nikt cie nie zna :P

she
08-02-07, 00:31
male masz szanse, zeby na cos takiego trafic, nie ma co sie bac, a jak juz to co ci szkodzi i tak nikt cie nie zna :P

właśnie, sęk w tym, że znają mnie wszyscy ;) mieszkam w tak specyficznym miejscu, że plotki niosą się tu z prędkoscią swiatła a kazdy kazdego zna ;)
kiedys jedna laska się rozebrała a nastepnego dnia jej foty byly juz na necie, chyba kazdy je widzial góra po 3 dniach.. ;) sooo.. nie chcialabym podzielic jej losu albowiem bardziej intrygujące jest to czego inni zobaczyc nie mogą ;>

whatever
08-02-07, 00:38
e czego sie wstydzisz? :P
nikt cie chyba nie w pozycji lezacej i jak widac tylko punkty strategiczne :P

she
08-02-07, 00:40
oj przestan ;P źle by mi było gdybym wiedziała, że ktoś taki jak Simmek może sobie te zdjecia bez problemu obejrzeć ;p

whatever
08-02-07, 00:49
ale nie wiedzialby, ze to ty :)

pepek
08-02-07, 00:50
moglby poznac tylko ktos kto zna Cie od tamtej strony :zgnite:

she
08-02-07, 00:51
jasne ;p poznałby po pieprzyku na prawej piersi albo po czymś ;p
poza tym wystarczy swiadomosc, ze ja wiem,ze on lub kto inny je ogląda ;p
jak taki mądry jestes to wrzuć swoje na jakąś strone, tez nikt nie bedzie wiedział, ze Twoje bo to tylko strategiczne punkty :PP

whatever
08-02-07, 01:02
a co to za filozofia?
moge nawet tanczyc przed kamerka :P

pepek
08-02-07, 01:05
spoko zaraz zrobi i na tube wbije :P podesle tez adres ... ale pamietaj ze to nie ja :zgnite:

she
08-02-07, 14:15
no i gdzie te filmy i zdjecia? ;p
obiecujecie i nic... gołosłowni :(

sabinka
08-02-07, 18:57
oni tak zawsze :124: :(

Shandor
08-02-07, 18:59
taaaaa, narobią nam nadziei a później :124:

SaiykoPat
08-02-07, 21:21
no i gdzie te filmy i zdjecia? ;p
obiecujecie i nic... gołosłowni :(

moje sa, wystarczy wpisac na googlach "huge penis" :zgnite:

she
08-02-07, 22:07
http://images.google.pl/images?hl=pl&q=huge%20penis&lr=&ie=UTF-8&oe=UTF-8&sa=N&tab=wi

hm, mam rozumiec, ze ktore? ;p

Czips
08-02-07, 22:09
moje sa, wystarczy wpisac na googlach "huge penis" :zgnite:

Uwazasz sie za wielkiego ch***? :(( Ja tam na solarke nie chodze.

sabinka
08-02-07, 22:13
http://images.google.pl/images?hl=pl&q=huge%20penis&lr=&ie=UTF-8&oe=UTF-8&sa=N&tab=wi

hm, mam rozumiec, ze ktore? ;p
moze na innej stronie :10:

SaiykoPat
08-02-07, 22:13
Uwazasz sie za wielkiego ch***? :(( Ja tam na solarke nie chodze.

mam najwiekszego w internecie :lolek:

she
08-02-07, 22:21
mam najwiekszego w internecie :lolek:


no, chwalil mi sie.. pokaze wam ;D

http://photos.imageevent.com/cavyspirit/sexing/huge/3_sex142male.jpg

_____

SaiykoPat
08-02-07, 22:22
i takie delikatne futerko :oko2:

sabinka
08-02-07, 22:25
alinka !! :zgnite:

she
08-02-07, 22:26
i takie delikatne futerko :oko2:

nie przed snem, nie przed snem! :(((


sabinka, nie moglam sie powstrzymac :lolek:

sabinka
08-02-07, 22:29
masakra :zgnite:

SaiykoPat
08-02-07, 22:35
nie przed snem, nie przed snem! :(((


mokrych :28:

Shandor
09-02-07, 08:04
heheheh Saiyko myszqo :oko2:

She dobra fota, a my tyle lat już go o zdjęcie prosimy i nam nie dał :10:

stern
09-02-07, 08:22
HAHAHA MAM WIEKSZEGO OD SAYIKO !!!! :zgnite:

http://images20.fotosik.pl/16/98f5aae6ad40a89c.jpg (www.fotosik.pl)

Karla
09-02-07, 08:25
A te biale kropeczki to co to? Brud czy choroba wenryczna? :) Bardzo cierpisz?

stern
09-02-07, 08:28
wenera :/

Shandor
09-02-07, 08:43
biedny Stern... :95:

sabinka
09-02-07, 11:48
heheheh Saiyko myszqo :oko2:

She dobra fota, a my tyle lat już go o zdjęcie prosimy i nam nie dał :10:
ja wolalam tego nie widziec :96:

she
09-02-07, 11:57
A te biale kropeczki to co to? Brud czy choroba wenryczna? :) Bardzo cierpisz?

to są takie wypustki, wiecie, jak są w np. durex pleasure max i mają one sprawiać kobiecie większą rozkosz ;D


hehe. Shandor, bo pewnie się was wstydził :P a mi dał licząc, że mnie stąd odstraszy i przegoni i wiecej nie zobaczy ;p


ste, ale futerko masz gorsze od saiko :<

SaiykoPat
09-02-07, 17:38
heheheh Saiyko myszqo :oko2:

She dobra fota, a my tyle lat już go o zdjęcie prosimy i nam nie dał :10:

a czy do prosby byla zalaczona mala sesja bez ubran? :oko2: bo cos nie pamietam :10:

she
09-02-07, 17:47
a czy do prosby byla zalaczona mala sesja bez ubran? :oko2: bo cos nie pamietam :10:

teraz pomysla, ze ja załączylam małą sesje bez ubran i znow mnie posadza o porywanie i zaskarza o alimenty ;p
mowilam Ci zebys sie glosno nie przyznawał a Ty co? ;( juz nigdy Ci nic nie pokaze! :((

SaiykoPat
09-02-07, 17:51
teraz pomysla, ze ja załączylam małą sesje bez ubran i znow mnie posadza o porywanie i zaskarza o alimenty ;p
mowilam Ci zebys sie glosno nie przyznawał a Ty co? ;( juz nigdy Ci nic nie pokaze! :((
nikt tak nie pomysli, no oczywiscie o ile dostane takich wiecej bo inaczej jednak moga tak pomyslec :oko2:

she
09-02-07, 17:55
nikt tak nie pomysli, no oczywiscie o ile dostane takich wiecej bo inaczej jednak moga tak pomyslec :oko2:

:( wiedzialam zeby nie robic z Toba interesów ;p

SaiykoPat
09-02-07, 18:11
:( wiedzialam zeby nie robic z Toba interesów ;p

nie podobal sie moj "interes" :( :( :(

she
09-02-07, 18:12
tylko sabinka wybrzydzała ;P

k0573k
09-02-07, 18:26
mnie to tam wisi jak chodzi fajnie jak nie to tez fajnie
tylko efekt solarium ma ladny na teraz
na pozniej to zostaja zmarszczki i brzydota

sabinka
09-02-07, 20:06
tylko sabinka wybrzydzała ;P
Ty nie fisiuj :)

stern
26-02-07, 14:00
a wlasnie bylem wczoraj na solarce, ale w takim dobrym, gdzie sa profilowane, (chyli nie płaskie tylko takie falowane) wygodnie łozka, gdzie jest dobra wentylacja, fajna muzyka. A chodze rzadko, zazwyczaj przed waznymi spotkaniami, imprezami, itp i zawsze tak srednio chetnie chodzilem, chyba ze z taką ex razem ;), ale tam mi sie podoba, naprawde mozna sie zrelaksowac, nie jest za gorąco i za duszno i wiatraczki cicho pracują, ladnie opala, fajna tez laska za ladą, wiec chyba zaczne czesciej :).

jesli chodzi o kobiety to, opalony brzuszek w lecie wyglada fajnie czy nogi z francuskim denicure mmm :) , jednak nie uwazam zeby to byl jakis przymus czy jedyny wyznacznik urody.
Wiele kobiet czy nawet mezczyzn w zimie troche przesadza i troche to nienaturalnie wyglada zwlaszcza u facetów, ale jak ktos sie opala nie na murzyna tylko tak normalnie to jest ladne.

Chodzenie do solarium dla mnie nie jest niczym dziwnym czy jakimś trendem. Rzecz naturalna, nie majaca nic wspolnego z byciem metro, gej czy dresem na silowni. Podchodze do tego zupelnie bezcisnieniowo.

WatermaN
05-03-07, 21:54
Ja lubie jak dziewczyny są fajnie opalone ale opalone a nie spalone..Ja ogólnie nie chodzę na Solarium ale może sie kiedyś wybiorę..

SsMyQ
06-03-07, 08:27
a wlasnie bylem wczoraj na solarce, ale w takim dobrym, gdzie sa profilowane, (chyli nie płaskie tylko takie falowane) wygodnie łozka, gdzie jest dobra wentylacja, fajna muzyka. A chodze rzadko, zazwyczaj przed waznymi spotkaniami, imprezami, itp i zawsze tak srednio chetnie chodzilem, chyba ze z taką ex razem ;), ale tam mi sie podoba, naprawde mozna sie zrelaksowac, nie jest za gorąco i za duszno i wiatraczki cicho pracują, ladnie opala, fajna tez laska za ladą, wiec chyba zaczne czesciej :).

jesli chodzi o kobiety to, opalony brzuszek w lecie wyglada fajnie czy nogi z francuskim denicure mmm :) , jednak nie uwazam zeby to byl jakis przymus czy jedyny wyznacznik urody.
Wiele kobiet czy nawet mezczyzn w zimie troche przesadza i troche to nienaturalnie wyglada zwlaszcza u facetów, ale jak ktos sie opala nie na murzyna tylko tak normalnie to jest ladne.

Chodzenie do solarium dla mnie nie jest niczym dziwnym czy jakimś trendem. Rzecz naturalna, nie majaca nic wspolnego z byciem metro, gej czy dresem na silowni. Podchodze do tego zupelnie bezcisnieniowo.

:32:

a ile minuta ? :oko2:

stern
06-03-07, 12:49
A nawet nie pamietam, ale chyba standardowo, zyla. DZis moze sie tam wybiore to jeszcze zobacze. Wiesz to nie jest jakis super hiper luksusowy salon dla vipów, tylko pro prostu dobry, dobrze pomyslany, przyjemny a te profilowane lozka to chyba zaczna sie pojawiac w kazdym niedlugo, bo to zajebista sprawa jest.

sabinka
06-03-07, 19:05
cholera tez dzis poszlam, bo wiosna idzie a ja bede straszyc bialym kolorem :32:

Papla
08-03-07, 03:14
placic za to zeby sie opalic....

whatever
08-03-07, 04:20
placic za to zeby sie opalic....

nie cwaniakuj. nie u kazdego biegaja kangury po podworku :)

Simmek
08-03-07, 12:35
A nawet nie pamietam, ale chyba standardowo, zyla. DZis moze sie tam wybiore to jeszcze zobacze. Wiesz to nie jest jakis super hiper luksusowy salon dla vipów, tylko pro prostu dobry, dobrze pomyslany, przyjemny a te profilowane lozka to chyba zaczna sie pojawiac w kazdym niedlugo, bo to zajebista sprawa jest.

nawet nie gey po prostu pedał...:)))

stern
08-03-07, 12:45
nawet nie gey po prostu pedał...:)))

Typowy wieśniak...

Jeszcze zebys ty kurwo byl taki naprawde meski to mógłbys tak mowic :))) Wątły matkojebco, zalepiała brudna szmato.

A chodzenie do solarium ma tyle wspolnego z gejostwem co simmek z mezczyzną sukcesu.

SsMyQ
08-03-07, 12:55
Jakiś czas temu dopierdalałeś sie do mnie ze mam coś wspólnego z chodzeniem na solarium ,epitety gej ,pedał i inne leciały a mnie sie smiac chciało z Ciebie ... przeciez to takie nie meskie nadac inny kolor skórze niż blady...

na ile minut wchodzisz obecnie ??

i Skończ bluzgać !

Simmek
08-03-07, 13:03
Typowy wieśniak...

Jeszcze zebys ty kurwo byl taki naprawde meski to mógłbys tak mowic :))) Wątły matkojebco, zalepiała brudna szmato.

A chodzenie do solarium ma tyle wspolnego z gejostwem co simmek z mezczyzną sukcesu.

Ja bym chciał być kobietą... :mad:

stern
08-03-07, 13:04
masz racje smyk, to bylo glupie, (z tym solarium - gej). Zazwyczaj na 8-10 a chodze co tydzien-dwa. Dosc szybko sie opalam i na zloto.

No wlasnie, to takie niemeskie nadac skorze kolor inny niz blady

(irionia jakby ktos nie wiedzial).

SsMyQ
08-03-07, 13:11
co jeszcze robisz niemeskiego do czego przyznasz sie na forum po czasie ??

stern
08-03-07, 13:12
piwo z sokiem? no i to chyba wszystko a Ty?

SsMyQ
08-03-07, 13:22
powiedz ze strong...


dodaje czasami Q zamiast ku

piwo mocne bez soków
ciekawi mnie co macie w szafach ,ostatni temat z ciuchami okrzyknięty Gejowskimi ,skoro chodzisz na solarium ,opalasz sie na złoto i chcesz być zauwazony przez kobiety nie tylko pod katem urody ale i wizerunku to co zakładasz wychodzac na browara do baru.

stern
08-03-07, 14:04
powiedz ze strong...


dodaje czasami Q zamiast ku

piwo mocne bez soków
ciekawi mnie co macie w szafach ,ostatni temat z ciuchami okrzyknięty Gejowskimi ,skoro chodzisz na solarium ,opalasz sie na złoto i chcesz być zauwazony przez kobiety nie tylko pod katem urody ale i wizerunku to co zakładasz wychodzac na browara do baru.

Nie warke. Jesli chodzi o ciuchy to dobrej jakości ale meskie najbardziej z Foot Lockera ale nie ma tego w Polsce. Chodzenie na solarium ma sie nijak do tego co mam w szafie. A mdłe koszulki i sweterki bez charakteru z tamtego tematu mi sie naprawde nie podobają.
Ze sklepów w Polsce to roznie, w kazdym mozna cos znaleść, od polspolitego Nike, Reeboka po Cubusa, Hilfingera, Zarę itp. Jednak wlasnie nigdy nie kupuje jakis takim mdlych slodziakowych :)

Lubie sie ubierac na luzie ale jednoczenie na poziomie, za bardzo na luzie to tez nie, po prostu co mi sie spodoba to biore, ogólnie fajne mam ciuchy :) Np. na tą zime mialem cala torbe ciuchów z niemieckiego Foot Lockera :oko2:

SsMyQ
08-03-07, 14:24
fajne - pojęcie względne . Nie to fajne co "fajne" tylko co sie komu podoba.

stern
08-03-07, 14:25
fajne - pojęcie względne . Nie to fajne co "fajne" tylko co sie komu podoba.

w sumie racja ;)

whatever
12-03-07, 04:04
foot locker czyli na sportowo.chyba niczym sie nie rozni od sklepow nike, no moze tym, ze mozna kupic tez buty pumy



a co sadza kobiety o facetach z solarium?
ja lubie byc leciutko brazowy, ale nie chce wygladac na kolesia z solarium. a chodze czasem przed sezonem na opalanie, ale sie nie przyznaje hehe. kilka ziewczyn mowilo mi, ze chodzenie na solarium jest malo meskie, ale facet blady jak swiniak wyglada kiepsko

co to za solarium, ze chodzisz na 8-10 minut. na basenie maks czas opalania to 7 min hehe

stern
12-03-07, 06:51
foot locker czyli na sportowo.chyba niczym sie nie rozni od sklepow nike, no moze tym, ze mozna kupic tez buty pumy

:))) :))) :))) Tia jasne, tyle ze jest tam tez kupe innych firm ktorych nie ma w polsce :) No nie wiem czy ten styl mozna nazwac sportowym, raczej hiphopowo-sportowy.




co to za solarium, ze chodzisz na 8-10 minut. na basenie maks czas opalania to 7 min hehe

Nie pierdol ze nie wiesz jak to jest w normalnym solarium bo spadne z krzesla. Normalna dawka.

ełe piotruś
12-03-07, 09:45
solar białą czapka i jazdaaaaaaa

she
13-03-07, 18:41
znam panienki co chodza i na 2O ;o

stern
13-03-07, 19:22
znam panienki co chodza i na 2O ;o

no dokladnie jak mają ciemna karnacje to tak 15-20.

sabinka
13-03-07, 20:17
to glupio, wiecej kasy wydaja :)

stern
17-03-07, 15:15
No ale taka na przyklad takie panny zajebiscie wyglada (zwłaszcza w łóżku) :) Choc taka Podoba mi sie wlasnie teraz na uczelni podobna laska, troche z solarką przesadza ale wyglada zajebiscie :D Wlasnie podobna do tej. Chyba zostanie moją girl bo tez na mnie looka i ciagle obcina wzrokiem.

http://images20.fotosik.pl/136/ea05f454b374a8b0.jpg (www.fotosik.pl)

SaiykoPat
17-03-07, 15:45
kurew to nie jest fotoszop? masakra :96:

sabinka
17-03-07, 19:25
No ale taka na przyklad takie panny zajebiscie wyglada (zwłaszcza w łóżku) :) Choc taka Podoba mi sie wlasnie teraz na uczelni podobna laska, troche z solarką przesadza ale wyglada zajebiscie :D Wlasnie podobna do tej. Chyba zostanie moją girl bo tez na mnie looka i ciagle obcina wzrokiem.

http://images20.fotosik.pl/136/ea05f454b374a8b0.jpg (www.fotosik.pl)
taka jak to cos na zdjeciu ????????? :96:

stern
17-03-07, 23:01
taka jak to cos na zdjeciu ????????? :96:

No troche to byla prowokacja, ale tez jest mozno opalona :) Moze nie az tak.

she
17-03-07, 23:08
moja kolezanka tak wyglada, tj jeśli chodzi o koloryt, strasznie to wygląda bo okropnie ją postarza ;) a ta laska to chyba po paint-brushu bo takie białe ma oczy ;) chyba, że to taki mejk-ap albo te 'okulary' solariowe ;P ale fó fó ;)

stern
17-03-07, 23:10
No bez przesady,..strasznie to nie wyglada wcale. Lekka przesada ale i tak kazdy facet pocisnałby.

she
17-03-07, 23:14
co kto lubi ;)
ja to zupełne przeciwienstwo panienek po solarce ;D blada jestem jak japońska gejsza ;D i nawet dobrze mi z tym.

nie podobają mi się takie panienki ani trochę. ;)

araj
17-03-07, 23:22
http://img.hotjpg.pl/2006-05/6e928d9ed1d0e8d79a946401a21b2f7f.jpg

stern
17-03-07, 23:24
hehehehe uuuu :)

she
17-03-07, 23:25
szkoda, ze w ubraniu :(( :( :(:

sabinka
17-03-07, 23:31
No bez przesady,..strasznie to nie wyglada wcale. Lekka przesada ale i tak kazdy facet pocisnałby.
no juz bez przesady, to cos na fotce myslisz ze kazdy by pocisnal? ;)

stern
17-03-07, 23:31
Tak :)

she
17-03-07, 23:36
patykiem, patykiem ;)

stern
18-03-07, 13:39
:loser:

stern
18-03-07, 13:47
I tak niedlugo bede mial podoną laskę :) Nie tak bardzo opaloną bez przesady ale dosc mocno. Ladna z buzki, z firgury blond wloski.

A nie jakas pasztetowa jak u rebelianta wyrwana z internetu.
No i wtedy juz nie bede tyle czasu marnowal na szczescie na forum.