PDA

Zobacz pełną wersję : Polska Biało-Czerwoni !! Jechac z Kur**mi !!



Wujek
04-02-07, 17:15
Nie dla mnie przyjaźń polsko niemiecka! Niemców nienawidzę od dziecka!
Polska dzis wygra bo jest lepsza i nie są takimi gburami jak Niemieckie psy !!
Chyba dzis sie upije !! Ale to dobrze bo Polska bedzie miała Złoto!!
Jebać Niemieckie szmaty !!
Kto sie ze mna zgadza Wpisywać sie !!
Dzis pijemy pamietajcie gdziekolwiek jesteście trzeba PIĆ !!

Karla
04-02-07, 17:30
Wujek co ci?!

Miekki
04-02-07, 17:31
Wujek co ci?!

:D:D

stern
04-02-07, 17:48
Sport to nie wojna wujek :)

whatever
04-02-07, 18:07
a teamt w zlym dziale :)
ale walic niemcow!

OZESZLOL
04-02-07, 19:18
No i przegrali

ełe piotruś
04-02-07, 19:24
niestety polacy w dupe:( tylko srebro.

Karla
04-02-07, 19:25
Aż Srebro!

ełe piotruś
04-02-07, 19:28
e tam jak isc to po złoto!!!

ps. małysz dzisiaj znów wygrał:D

portia
04-02-07, 19:31
jakie aż...
jak można powiedzieć aż, skoro przegrywa się z gorszą drużyną
no chyba, że na własne życzenie (jak to powiedział jeden z zawodników który przeprosił za mecz)
tłumaczenia reszty z tej zgrai patałachów były żenujące
publiczność im kurwa przeszkadzała
kiepskiej baletnicy...

A N D E R S
04-02-07, 19:32
nic sie niestało dziubaski nic sie niestało!!!!!!!!!:)
jeszcze jedna z małych kurew paraduje sobie w szaliczku niemieckim:6:

A N D E R S
04-02-07, 19:32
portia ty to z dupy jestes jednak

Wujek
04-02-07, 19:37
Kuwa ale do tego Francózkie Pudelki sprzedajne tez niemcą pomagały jak cholera !! A polaków prześladował pech !! No ale kurde popisać sie też nie popisali !! Kurde jak grali w osłabieniu 2 osobowym lepiej im szło niż jak grali wszyscy !! Ehh ... Jak można dać sie zlać niemieckim pedałą !!

Adamitsu
04-02-07, 20:25
jakie aż...
jak można powiedzieć aż, skoro przegrywa się z gorszą drużyną
no chyba, że na własne życzenie (jak to powiedział jeden z zawodników który przeprosił za mecz)
tłumaczenia reszty z tej zgrai patałachów były żenujące
publiczność im kurwa przeszkadzała
kiepskiej baletnicy...
to żeś teraz dojebał

portia
04-02-07, 21:08
polaczkostwo z was wychodzi?
dlaczego w tym narodzie nie ma odrobiny pragnienia sukcesu tylko zadowalamy się bylejakością?
niemacy zaprezentowali jakiś poziom?
moim zadniem nie, a skoro oni nie pokazali to zastanawiam się jak mam ocenić naszą grę skoro w osłabieniu nie straciliśmy ani jednego punktu, a potem szybko odrobiliśmy straty?
pech prześladował? niemieckie słupki się ruszały, niemiecka piłka z rąk im uciekała, niemieckie powietrze zapierało im dech w piersiach, a okrzyki niemieckich kibiców pozbawiały ich woli walki i mieszały w głowie negatywnie wpływając na koordynację ruchową?
to wsztsko wina niemców! i tak nam wstyd z tego powodu, że aż przeobrażamy porażkę w sukces
poważnie zastanawiam się jak dwie tak kiepsko i brzydko grające drużyny mogły znaleźć się w finałach

whatever
04-02-07, 21:13
ja i tak wole miec srebrny medal, niz brzydkie kobiety w kraju

portia
04-02-07, 21:17
ja i tak wole miec srebrny medal, niz brzydkie kobiety w kraju
z takim argumentem nie będę polemizował, ale wiedz, że był to cios poniżej pasa :)

Adamitsu
04-02-07, 21:25
jak można nazywać wicemistrza świata od patałachów?????
czy ty nie wiesz, że zazwyczaj finały wielkich imprez są nie najlepszymi spotkaniami, stawka trochę paraliżuje nie?????
jak można pisać, że ściany i własna publiczność nie pomaga????
oglądałeś kiedyś jakiś turniej, przecież wiadomo nie od dziś, że nie gra się całych zawodów na tym samym poziomie.

co to za pieprzenie z tym "polaczkostwem"???
i wyobraź sobie, że wcale nie chce ich usprawiedliwiać, nie oglądałem ich wypowiedzi, ale zwykle na gorąco trudno się wypowiadać

a ty chyba nie uprawiałeś w życiu żadnego sportu, skoro uważasz, że zawsze lepszy wygrywa


i na koniec chuj z tym jak zagrali, bo grali dla siebie a nie dla mnie, ani nawet dla ciebie

A N D E R S
04-02-07, 21:30
on uprawiał ale chyba role ;)

portia
04-02-07, 21:31
to żeś teraz dojebał...

Adamitsu
04-02-07, 21:33
może i dojebałem, ale twojego postu z baletnicą i tak nie przebiję

on jest nie do wyjebania

portia
04-02-07, 21:37
chcesz powiedzieć, że mecz był super zagrany, było na co popatrzeć i nie mam racji mówiąc, że było dennie mimo, albo raczej zwłaszcza, że przebojem dostali się do finału?

Adamitsu
04-02-07, 22:01
chcesz powiedzieć, że mecz był super zagrany, było na co popatrzeć i nie mam racji mówiąc, że było dennie mimo, albo raczej zwłaszcza, że przebojem dostali się do finału?
chce powiedzieć tylko tyle, że to jest sport i słabe mecze się zdarzają
a przede wszystkim dalej nie rozumiem dlaczego nazwałeś ich patłachami

portia
04-02-07, 22:03
bo w nędznym stylu przegrali ze słabo grającą drużyną, której wcześniej wpierdolili

SaiykoPat
04-02-07, 22:11
nikt nie pamieta kto przybiegl drugi na mete :32:

portia
04-02-07, 22:14
poprawka - pamiętają ci dla których jest to sukces ostatnich dziesięcioleci, lub ci którzy boją się marzyć o czymś więcej

SaiykoPat
04-02-07, 22:21
i jak to u nas zwykle bywa bedzie "..wspomnijmy to jeszcze raz.." i tak przez nastepne 10lat

stern
04-02-07, 22:23
ja i tak wole miec srebrny medal, niz brzydkie kobiety w kraju

Co z tego ze mamy ladne jak połowa z nich marzy o wyjezdzie, z dupy argument.

a ja wolalbym miec brzydkie kobiety w kraju, najlepsze autostrady w europie, najbogatsze panstwo, wygodę. Naprawde nie obrazilbym sie, gdyby Polska wygladala tak jak Niemcy :)

Dajcie spokój, to jest sport i zdrowa rywalizacja, jak nie ma zaplecza i warunków to bycia mistrzem to sie mistrzem nie jest.

Dla mnie te sukcesy ostatnie to jest nadzieja na to ze Polacy oswoja sie z sukcesami, zarowno sportowcy jak i kibice.
Na sukces trzeba systematycznie pracowac.

Simmek
04-02-07, 22:27
chce powiedzieć tylko tyle, że to jest sport i słabe mecze się zdarzają
a przede wszystkim dalej nie rozumiem dlaczego nazwałeś ich patłachami

Niestety, ale Portia ma racje, przegrali jak sie okazało że nie ma biletów dla kibiców, zupełnie nieprzygotowany taktycznie mecz /nic dwa razy sie nie zdarza/ Byli lepsi ale nie wykorzystali tego /skuteczność żenująca/ Niemcy niesamowicie zaczęli bronic :10: tak z niczego ???

Włączył sie kompleks polaczków boimy sie wygrać...

Na turnieju trzeba zawsze pomyśleć czy czasem nie gramy przewidywalnie... brakło tego i będziemy sie cieszyć z...

chyba jednak nie ma z czego...

portia
04-02-07, 23:04
Niestety portia, czy niestety rację? :p

Simmek
04-02-07, 23:16
Niestety portia, czy niestety rację? :p

Racja... :)

Wujek
05-02-07, 02:40
bo w nędznym stylu przegrali ze słabo grającą drużyną, której wcześniej wpierdolili

Wiesz jest nie pisana zasada której kiedys sam doświadczyłem na zawodach ... niestety nie wygrywa sie 2 razy z tym samym zespołem bądz zawodnikiem, podczas jednego turnieju ...

Simmek
05-02-07, 02:52
Wiesz jest nie pisana zasada której kiedys sam doświadczyłem na zawodach ... niestety nie wygrywa sie 2 razy z tym samym zespołem bądz zawodnikiem, podczas jednego turnieju ...

A żużel ???

Polska mentalność raz wygraliśmy to teraz też, a dla bezpieczeństwa wymyślimy sobie jakieś alibi.

portia
05-02-07, 06:36
Wiesz jest nie pisana zasada której kiedys sam doświadczyłem na zawodach ... niestety nie wygrywa sie 2 razy z tym samym zespołem bądz zawodnikiem, podczas jednego turnieju ...
trzeba było uprawiać żeglarstwo, a nie boks

Wujek
05-02-07, 12:23
A żużel ???

Polska mentalność raz wygraliśmy to teraz też, a dla bezpieczeństwa wymyślimy sobie jakieś alibi.

Ja mówie o klasycznych sportach a nie o sportach motorowych .
Ogolnie to chodzi mi o sporty zespołowe bo zaraz bedzie :
A skoki
A szachy
A cos tam a cos tam .
Nie wiem do czego to przysłowie sie odnosi ale bardzo bardzo czesto sie sprawdza.

Wujek
05-02-07, 12:24
trzeba było uprawiać żeglarstwo, a nie boks

Judo uprawiałem :)))
No ale tez sport walki :D

Simmek
05-02-07, 12:36
Ja mówie o klasycznych sportach a nie o sportach motorowych .
Ogolnie to chodzi mi o sporty zespołowe bo zaraz bedzie :
A skoki
A szachy
A cos tam a cos tam .
Nie wiem do czego to przysłowie sie odnosi ale bardzo bardzo czesto sie sprawdza.

Tak, bo właśnie w sportach zespołowych liczy sie taktyka... same umiejętności nic nie dają... A tu polegli z własnej winy...

MaT
05-02-07, 16:27
Pięknie dali dupy! Najlepsze w tym wszystkim jest to, że niemcy nie wygrali tego meczu tylko my go na własne życzenie przepierdoliliśmy. I coś mi się wydaję, że ten mecz był już przegrany w chwili gdy nasi wyszli z szatni. Gdy zobaczyli tych wszystkich niemców, poczuli tą niesprzyjająca atmosferę przegrali go już w tedy we własnych głowach.
Mogę się założyć, że gdyby polaków było 19 tys. a niemców ok 100-150 to wynik byłby podobny, tylko, że na naszą korzyść.
Kolejny raz polacy pokazali jacy są słabi psychicznie. Może lepiej było zainwestować w dobrego psychologa, a nie w trójkę trenerów? W sumie kto to wie i tak już po wszystkim. Kolejny raz była szansa na którą (miejmy nadzieję, że nie) będziemy czekać długimi latami.

Ale bądź co bądź mamy srebro, tylko i aż srebro!

Simmek
05-02-07, 16:42
... Gdy zobaczyli tych wszystkich niemców, poczuli tą niesprzyjająca atmosferę przegrali go już w tedy we własnych głowach.
Mogę się założyć, że gdyby polaków było 19 tys. a niemców ok 100-150 to wynik byłby podobny, tylko, że na naszą korzyść.
...

Znów to gdyby, akurat kibice maja gówno do gadania, tak sie pieprzy ino, większość dobrych zawodników i tak wypowiada sie że i tak nie rozprasza się kibicami i ich dopingiem :(

Adamitsu
05-02-07, 16:48
i jak to u nas zwykle bywa bedzie "..wspomnijmy to jeszcze raz.." i tak przez nastepne 10lat
nie tylko u nas tak bywa, np. Włosi, Anglicy o wiele bardziej rozpamiętują historię swoich występów niż my Orły Górskiego, to samo dotyczy Katalonii tam zawsze będzie się wspominać wolny wykonany przez Kumana w finale LM, więc nie przesadzaj z tym naszym rozpamiętywaniem

Adamitsu
05-02-07, 16:57
Znów to gdyby, akurat kibice maja gówno do gadania, tak sie pieprzy ino, większość dobrych zawodników i tak wypowiada sie że i tak nie rozprasza się kibicami i ich dopingiem :(

rzeczywiście najgorsze jest gdybanie

Od NBA przez NHL kończąc na ligach europejskich w czymkolwiek większość meczów wygrywają gospodarze więc chyba nie do końca tak jest, a i większość dobrych zawodników wypowiada się, że zdecydowanie woli grać przy własnej publiczności


PS. ja tam naszych nie usprawiedliwiam, bo zagrali chujowo, a niektórzy chyba źle mnie zrozumieli

MaT
05-02-07, 17:06
Znów to gdyby, akurat kibice maja gówno do gadania, tak sie pieprzy ino, większość dobrych zawodników i tak wypowiada sie że i tak nie rozprasza się kibicami i ich dopingiem :(
kibice mają gówno do gadania? No powiem Ci, że się mylisz. Kibicę i atmosfera jaka towarzyszy meczu potrafi zdziałać cuda - i to dosłownie. Każdy kto grał kiedyś powie Ci to samo.


W cale nie próbuję ich usprawiedliwać, ale to nie tylko moja opinia.
Nasi na prawdę umią grać i pokazali to na tych mistrzostwach, więc jeśli umieli grać to dlaczego przegrali? A no dlatego, że nie zawsze forma fizyczna idzie w parze z formą psychiczną, a gdy jesteś słaby psychicznie nigdy nie będziesz najlepszy

Simmek
05-02-07, 17:19
kibice mają gówno do gadania? No powiem Ci, że się mylisz. Kibicę i atmosfera jaka towarzyszy meczu potrafi zdziałać cuda - i to dosłownie. Każdy kto grał kiedyś powie Ci to samo....

Dość poważnie grałem w badbinktona, troszkę pamiętam...

Ta przez cały turniej /bez kibiców/ spisywali sie rewelka aż w finale dalej sie nie da jechac...

Z tą psycha nie jest tak, nie wiem czy zauważyłeś jak drastycznie spadła skuteczność Polaków, a jak dobrze bronili Niemcy ???
I moim zdaniem tu jest niepowodzenie, bo z tego co widziałem to jednak częściej rzucali na bramkę Niemców...

MaT
05-02-07, 17:38
Ta przez cały turniej /bez kibiców/ spisywali sie rewelka aż w finale dalej sie nie da jechac...
Bez kibiców? Przcież w innych meczach polscy kibice dominowali - i nie chodzi mi tutaj o ilość.

Za to w meczu finałowym polaków praktycznie w ogóle nie było widać. Za to widać było (aż za bardzo) 19 tys niemców.


[...] czy zauważyłeś jak drastycznie spadła skuteczność Polaków, a jak dobrze bronili Niemcy ???
Masz rację skuteczność polaków spadła drastycznie, ale gdzie ty widziałeś tą dobrą obronę niemców? Oni nie grali w cale dobrze, oni grali swoje - grali poprawnie, tak jak zawsze. To my nie umieliśmy trafić w bramkę sam na sam z bramkażem! Non stop walili w słupki lub poprzeczkę. Nie umieliśmy wypracować sobie pozycji, a co za tym idzie zaatakować skutecznie. Mecz przegraliśmy my i tylko my, na własne życzenie. A to, że 3 tyg wcześniej potrafiliśmy wygrać z tą samą ekipą w pięknym stylu, lecz nie w tak poważnym spotakaniu utwierdza mnie jeszcze bardziej w przekonaniu, że chłopaki nie wytrzymali ciążącej na nich presji.

Simmek
05-02-07, 17:50
Bez kibiców? Przcież w innych meczach polscy kibice dominowali - i nie chodzi mi tutaj o ilość.

Za to w meczu finałowym polaków praktycznie w ogóle nie było widać. Za to widać było (aż za bardzo) 19 tys niemców.

Szczególnie w meczu z Dania...



Masz rację skuteczność polaków spadła drastycznie, ale gdzie ty widziałeś tą dobrą obronę niemców? Oni nie grali w cale dobrze, oni grali swoje - grali poprawnie, tak jak zawsze. To my nie umieliśmy trafić w bramkę sam na sam z bramkażem! Non stop walili w słupki lub poprzeczkę. Nie umieliśmy wypracować sobie pozycji, a co za tym idzie zaatakować skutecznie. Mecz przegraliśmy my i tylko my, na własne życzenie. A to, że 3 tyg wcześniej potrafiliśmy wygrać z tą samą ekipą w pięknym stylu, lecz nie w tak poważnym spotakaniu utwierdza mnie jeszcze bardziej w przekonaniu, że chłopaki nie wytrzymali ciążącej na nich presji.

A to że bramkarz jest dobrze ustawiony i rzucać trzeba prawie w ciemno to... te poprzeczki i słupki to właśnie zasługa dobrej obrony, dobrej na tyle aby wystarczyła do wygranej, znów aż tak rewelacyjnie to Niemcy nie grali w Ataku... ???

A to drugie to się właśnie taktyka nazywa, grali oklepane akcje przez cały turniej, Niemcy właśnie to wykorzystali...

MaT
05-02-07, 18:01
A to że bramkarz jest dobrze ustawiony i rzucać trzeba prawie w ciemno to... te poprzeczki i słupki to właśnie zasługa dobrej obrony, dobrej na tyle aby wystarczyła do wygranej, znów aż tak rewelacyjnie to Niemcy nie grali w Ataku... ???
Bramka ma 3x2m więc każdy bramkarz klasy światowej wie jak ustawić się dobrze by mieć najlepszą pozycje i szansę obrony. To nie jest praktycznie żaden argument.
Za to argumentem jest skuteczność no i może kwestia szczęścia, a raczej jego brak.
Jeżeli jest atak pozycyjny, jest obrona, to trafić w słupek zdarzyć się może, ale jeśli jest szybki atak i pozycja sam na sam z bramkażem to nie trafić raz można, ale nie 4!
Więc dla mnie to tylko ewidentnie świadczy o naszej słabości



A to drugie to się właśnie taktyka nazywa, grali oklepane akcje przez cały turniej, Niemcy właśnie to wykorzystali...
Grali to co wszyscy grają, jednak wykonanie tego było inne niż zazwyczaj. Niedyspozycja i słaba skuteczność sprawiła to, że niemcy grająć swoje - grali "bardzo dobrze".

Tutenchamon
06-02-07, 22:16
sport to wiecej niz polityka, polacy musieli przegrac i to pokazali...nie byli soba...tak samo jak adamek.....kazda wygrana polakow, czy to braz czy srebro czy zloto podnosi morale narodu, tak samo jest w innych krajach, wyniki sa wypatrzane przez sedziow w 80% .myslicie ze xxI wiek to bajka? zle sie dzieje w narodzie to dawaj udobruchamy ich naszymi sportowcami i takie tam....a jak jeszcze sa rekordy to narod qrwa z radosci cala kase oddaje sw.orkiestrze i czarnej komunie, no i po urzedach nie beda lazic, beda chlac z radosci, strajkow nie bedzie itp. sport to SWIATOWA LEGALNA MAFIA KTORA SKLOCA NARODY....czasem jest jakis fajny gest w sporcie, ale to tylko pokazowka, przez sport i religie ktores pokolenie po nas wroci do moich czasow, do wojny na kamienie.