PDA

Zobacz pełną wersję : Antykoncepcja. Mity związane z antykoncepcją.



sabinka
01-02-07, 00:18
http://www.npr.prolife.pl/mity_o_antykoncepcji_1.htm

i pamietajcie :)
stosowac sie :niewolno: :niewolno: :niewolno:
:)

efis
01-02-07, 11:01
Znacie wszyscy moje poglądy na temat aborcji - to , że jestem stanowczo przeciwny.
Zawsze też powtarzałem, że nie byłaby potrzebna aborcja, gdyby była powszechna antykoncepcja.
I jak takie coś czytam, to szlag mnie trafia. Jak tak można.
Całkowitym przegięciem było stwierdzenie :

"Pamiętaj - antykoncepcja prowadzi do aborcji!"

Jeszcze raz wyrażę się niecenzuralnie: Szlag mnie trafia po czytaniu takich tekstów

PS.
Możecie odnotować gdzieś to moje wzburzenie, bo rzadko mi się to zdarza :)

stuff
01-02-07, 11:08
Wiekszosc polakow jako metode antykoncepcji stosuje stosunek przerywany myslac ze ma to wyskoka skutecznosc.

stern
01-02-07, 11:11
antykoncepcja jest dobra dla ludzi, którzy są ułomni umysłowo, takich co mają 7 dzieci , lub dobra dla wszystkich podczas przygodnego seksu, jako zabezpieczenie przed HIV i wenerami.

A tak to wystarczy miec pewnosc ze druga osoba jest zdrowa i sie nie puszcza i mozna sobie to olać.

Btw - jak sie rozpoznaje dni płodne i niepłodne u kobiety, nie czaje tego nigdy? Moze mi ktos raz porządnie to wytlumaczyć? Wiem ze jakoś po śluzie ale...jak. No i ile w koncu jest tych dni niepłodnych w miesiacu bo slyszalem juz 1000 róznych wersji.

Shandor
01-02-07, 11:14
antykoncepcja jest dobra dla ludzi, którzy są ułomni umysłowo, takich co mają 7 dzieci , lub dobra dla wszystkich podczas przygodnego seksu, jako zabezpieczenie przed HIV i wenerami.

A tak to wystarczy miec pewnosc ze druga osoba jest zdrowa i sie nie puszcza i mozna sobie to olać.

Btw - jak sie rozpoznaje dni płodne i niepłodne u kobiety, nie czaje tego nigdy? Moze mi ktos raz porządnie to wytlumaczyć? Wiem ze jakoś po śluzie ale...jak. No i ile w koncu jest tych dni niepłodnych w miesiacu bo slyszalem juz 1000 róznych wersji.

niby po smaku się rozpoznanie, że jak słodki to można, a wogóle to można przez dwa tygodnie przed okresem i przez dwa tygodnie po okresie - tak mnie na kursie przedmałżeńskim uczyli :)))

stosuję się oczywiście i jak wiecie, nie mam dzieci :D

sabinka
01-02-07, 11:34
antykoncepcja jest dobra dla ludzi, którzy są ułomni umysłowo, takich co mają 7 dzieci , lub dobra dla wszystkich podczas przygodnego seksu, jako zabezpieczenie przed HIV i wenerami.

A tak to wystarczy miec pewnosc ze druga osoba jest zdrowa i sie nie puszcza i mozna sobie to olać.

stern :10: jak to olac :10:
i w ciaze zachodzic? :124:



Znacie wszyscy moje poglądy na temat aborcji - to , że jestem stanowczo przeciwny.
Zawsze też powtarzałem, że nie byłaby potrzebna aborcja, gdyby była powszechna antykoncepcja.
I jak takie coś czytam, to szlag mnie trafia. Jak tak można.
Całkowitym przegięciem było stwierdzenie :

"Pamiętaj - antykoncepcja prowadzi do aborcji!"

Jeszcze raz wyrażę się niecenzuralnie: Szlag mnie trafia po czytaniu takich tekstów

PS.
Możecie odnotować gdzieś to moje wzburzenie, bo rzadko mi się to zdarza :)

ani jednego wyrazu w cudzyslowie :bravo:

stern
01-02-07, 11:42
stern :10: jak to olac :10:
i w ciaze zachodzic? :124:

Ale to jest przeciez oczywiste co trzeba zrobic by nie wpaść nie stosujac antykoncepcji. Czy muszę to Tobie tłumaczyć?

Ok to wytlumacze - wyjąć kuśke na czas i eksplodować na innej czesci ciala.

:124:

No chyba ze facet choruje na przedwczesny wytrysk a panna lubi zjazdy do srodka, to wtedy niech sie zabezpieczaja.

sabinka
01-02-07, 11:45
Ale to jest przeciez oczywiste co trzeba zrobic by nie wpaść nie stosujac antykoncepcji. Czy muszę to Tobie tłumaczyć?

Ok to wytlumacze - wyjąć kuśke na czas i eksplodować na innej czesci ciala.

:124:


eeeee....... beznadzieja......
bym sie wiecej zestresowala przy czyms takim niz to tego warte ;)

Shandor
01-02-07, 11:46
Ale to jest przeciez oczywiste co trzeba zrobic by nie wpaść nie stosujac antykoncepcji. Czy muszę to Tobie tłumaczyć?

Ok to wytlumacze - wyjąć kuśke na czas i eksplodować na innej czesci ciala.

:124:

No chyba ze facet choruje na przedwczesny wytrysk a panna lubi zjazdy do srodka, to wtedy niech sie zabezpieczaja.

a przedwczesny wytrysk? a spidy gonzalezy plemnikowe? :10:

stern
01-02-07, 11:47
Dlatego trzeba sie bawic tez w kalendarzyk :)

Shandor a ja slyszalem wersje ze mozna sie spuszczac po miesiacze, tuz przed ale trzeba tylko uwazac na 14 dzien po okresie...Ze niby to jest wlasnie ten dzien plodny. Najsmieszniejsze jest to ze rozne kobiety mowia co innego :)

sabinka
01-02-07, 11:51
Dlatego trzeba sie bawic tez w kalendarzyk :)


jeszcze wiekszy syf :) bede sie w kalendarzyk bawic i marnowac kilka dni w miesiacu... :)
ale w sumie wiesz co, smieszne troche, bo myslalam ze wszyscy mysla ze takie przerywane cos jest z dupy, a widze ze nie ;)
no w sumie sumie skoro to najczestsza 'metoda antykoncepcyjna' stosowana w polsce :10:

stern
01-02-07, 11:53
Dla mnie to jest małe poswiecenie, wcale nie jakies nerwowe, po prostu alternatywna przyjemnosc...nie jestem jakims zwierzem, ktory nie potrafi sie okiełznać. A poza tym zawsze mozna skonczyc w buzi partnerki :) Albo na jej piersiach co tez jest przyjemne przeciez.

sabinka
01-02-07, 11:57
Dla mnie to jest małe poswiecenie, wcale nie jakies nerwowe, po prostu alternatywna przyjemnosc...nie jestem jakims zwierzem, ktory nie potrafi sie okiełznać. A poza tym zawsze mozna skonczyc w buzi partnerki :) Albo na jej piersiach co tez jest przyjemne przeciez.
moze i dla Ciebie jako chlopaka nie ;)
ja mowie z perspektywy dziewczyny i bylaby to ostatnia rzecz na jaka moglabym sie zgodzic :]
wole miec spokoj i robic co chce i kiedy chce, bez uwazania ze cos nie moze czegos kiedys dotknac i takie tam bzdury ;)

Shandor
01-02-07, 12:02
ja zaprzestałam stosowania środków antykoncepcyjnych w postaci pigułek, teraz mam nowy sposób - 100% antykoncepcja - nie używać :D

stern
01-02-07, 12:03
ja zaprzestałam stosowania środków antykoncepcyjnych w postaci pigułek, teraz mam nowy sposób - 100% antykoncepcja - nie używać :D

:D Chilowo tez go stosuje, dlatego jestem taki miły dla was :p Tzn kobiet :D

juSta
01-02-07, 12:10
stosunek przerywany to najgłupsza forma antykoncepcji :loser:
jaka z tego jest przyjemność? "zdążył wyjąć? czy oby na pewno? a może jednak nie zdążył?". facetowi łatwo mówić, później to nie on będzie chodził z brzuchem...

stern
01-02-07, 12:20
nie no macie racje, tradycyjny koniec jest najmilszy i najwygodniejszy ale zycie to nie bajka, a poza tym niektóre kobiety nie powinny brac pigulek.


Wszystkie środki antykoncepcyjne są szkodliwe dla zdrowia kobiety.


Pigułka zażywana przez młode dziewczyny może zakłócić ich cały biologiczny rozwój, dlatego pigułek nie może zażywać kobieta do ukończenia 21 roku życia (nie wcześniej jednak niż 7 lat po pierwszej miesiączce), ze względu na dojrzewanie układu hormonalnego!

sabinka
01-02-07, 12:24
:zgnite:
stern ale cytujesz ze stronki ktora rozprzestrzenia bzdury, no bez jaj :)
mamy inne zdanie na ten temat i tyle, mozemy sie bawic w argumenty, ale po co :]

efis
01-02-07, 12:26
stosunek przerywany to najgłupsza forma antykoncepcji :loser:
jaka z tego jest przyjemność? "zdążył wyjąć? czy oby na pewno? a może jednak nie zdążył?". facetowi łatwo mówić, później to nie on będzie chodził z brzuchem...

Mało tego - stosunek przerywany jako antykoncepcja nie jest w ogóle brany pod uwagę, ponieważ nim nie jest - daje 0,00% gwarancji przed niechciana ciążą :)

juSta
01-02-07, 12:46
nie no macie racje, tradycyjny koniec jest najmilszy i najwygodniejszy ale zycie to nie bajka, a poza tym niektóre kobiety nie powinny brac pigulek.

nie zapominaj, że tabletki to nie jedyny środek antykoncepcyjny. jeśli dziewczyna z jakichś przyczyn nie może brać pigułek, to chyba ginekolog jest od tego, żeby pomóc jej wybrać najodpowiedniejszą formę antykoncepcji ;)

stern
01-02-07, 12:52
sabinka cytowalem ze stronki ktora sama podałas :)



nie zapominaj, że tabletki to nie jedyny środek antykoncepcyjny. jeśli dziewczyna z jakichś przyczyn nie może brać pigułek, to chyba ginekolog jest od tego, żeby pomóc jej wybrać najodpowiedniejszą formę antykoncepcji ;)

no niby tak...a jak sie pomyli? ginekolog tez czlowiek. :96:

juSta
01-02-07, 12:57
no niby tak...a jak sie pomyli? ginekolog tez czlowiek. :96:

to chyba dziewczyna czuje, że coś jest nie tak. zawsze można przecież zmienić lekarza

sabinka
01-02-07, 13:01
sabinka cytowalem ze stronki ktora sama podałas :)



no ale przeciez wlasnie po to zeby sie z niej posmiac, przeciez tam same herezje sa :):):)

efis
01-02-07, 13:09
no ale przeciez wlasnie po to zeby sie z niej posmiac, przeciez tam same herezje sa :):):)

A wejdź na strone główną - wtedy dopiero się przerazisz :)

http://www.npr.prolife.pl/index.htm

http://www.npr.prolife.pl/info.htm

Simmek
01-02-07, 14:27
Mleko należy regularnie pić :) PODOBNO... :32:

Shandor
01-02-07, 14:45
ciekawostka :D

CZY WIESZ Z ILOMA OSOBAMI WCHODZISZ
W POŚREDNI KONTAKT SEKSUALNY?
Ilość bezpośrednich partnerów Ilość pośrednich partnerów
1 1
2 3
3 7
4 15
5 31
6 63
7 127
8 255


Jeśli idziesz do łóżka z kimkolwiek, współżyjesz z każdym, z kim ten ktoś poszedł do łóżka przez ostatnie 10 lat i ze wszystkimi partnerami seksualnymi tych osób, których mieli w ostatnim dziesięcioleciu!

C. Everett Koop, Naczelny Chirurg USA

i to mi się podoba, ale jak zaczęłam liczyć z iloma pośrednio poszłam, to mało nie padłam z wrażenia :zgnite:

Simmek
01-02-07, 14:59
i to mi się podoba, ale jak zaczęłam liczyć z iloma pośrednio poszłam, to mało nie padłam z wrażenia :zgnite:


i co dalej... ;)

juSta
01-02-07, 15:00
i to mi się podoba, ale jak zaczęłam liczyć z iloma pośrednio poszłam, to mało nie padłam z wrażenia :zgnite:

ty latawico :zgnite:

efis
01-02-07, 15:28
ciekawostka :D

CZY WIESZ Z ILOMA OSOBAMI WCHODZISZ
W POŚREDNI KONTAKT SEKSUALNY?
Ilość bezpośrednich partnerów Ilość pośrednich partnerów
1 1
2 3
3 7
4 15
5 31
6 63
7 127
8 255


i to mi się podoba, ale jak zaczęłam liczyć z iloma pośrednio poszłam, to mało nie padłam z wrażenia :zgnite:



Tak tak, też zwróciłem na to uwagę, z tym, że mnie przeraziło bardziej to, że pośrednio moimi partnerami byli faceci :brech2:
A połowa Twoich - Shandor - to kobiety :)

stern
01-02-07, 15:36
Shandor a kiedys czytalem w jakims temacie ze sie przed jakims gosciem rozlozylas z litosci :) Prawda to czy jaja sobie robilas?
Hehe ogólnie jestes wyluzowana i tak trzymaj !!

Shandor
01-02-07, 16:08
Shandor a kiedys czytalem w jakims temacie ze sie przed jakims gosciem rozlozylas z litosci :) Prawda to czy jaja sobie robilas?
Hehe ogólnie jestes wyluzowana i tak trzymaj !!

nie pamiętam, albo byłam pijana jak to pisałam, albo "napisałam" to w poście pisanym przez Ciebie na jakimś innym forum :oko2:

sabinka
01-02-07, 18:48
ciekawostka :D

CZY WIESZ Z ILOMA OSOBAMI WCHODZISZ
W POŚREDNI KONTAKT SEKSUALNY?
Ilość bezpośrednich partnerów Ilość pośrednich partnerów
1 1
2 3
3 7
4 15
5 31
6 63
7 127
8 255


Jeśli idziesz do łóżka z kimkolwiek, współżyjesz z każdym, z kim ten ktoś poszedł do łóżka przez ostatnie 10 lat i ze wszystkimi partnerami seksualnymi tych osób, których mieli w ostatnim dziesięcioleciu!

C. Everett Koop, Naczelny Chirurg USA

i to mi się podoba, ale jak zaczęłam liczyć z iloma pośrednio poszłam, to mało nie padłam z wrażenia :zgnite:
o w morde...... :zgnite:

SaiykoPat
01-02-07, 18:52
o w morde...... :zgnite:

no w morde i inne miejsca w ktore wspolzyli :zgnite:

sabinka
01-02-07, 19:18
to chyba w buzke raczej w takim wypadku :((

SaiykoPat
01-02-07, 19:22
a skad ja mam wiedziec w co oni tam ten

sabinka
01-02-07, 19:25
ja tez nie wiem, nic nie widzialam i nie slyszalam :124:

Shandor
01-02-07, 20:11
jestem dziewicą :((:

sabinka
01-02-07, 20:23
jestem dziewicą :((:
<glaszcze>

Shandor
01-02-07, 20:31
<glaszcze>

dziękuję, a mogłabyś mnie jeszcze przytulić? :oko2:

sabinka
01-02-07, 20:35
dziękuję, a mogłabyś mnie jeszcze przytulić? :oko2:
oczywiscie, kogo jak nie Ciebie :?:
<przytul>

Shandor
01-02-07, 20:36
oczywiscie, kogo jak nie Ciebie :?:
<przytul>

i buziaczek? :o

sabinka
01-02-07, 20:38
zawsze :* :)

SaiykoPat
01-02-07, 20:52
moge w srodeczek http://dobreforum.pl/images/smilies/redface.gif

Shandor
01-02-07, 21:04
moge w srodeczek http://dobreforum.pl/images/smilies/redface.gif

malutki trójkącik na pocieszenie? :95:

SaiykoPat
01-02-07, 21:06
no malutki taki :28:

sabinka
01-02-07, 21:08
malutki trójkącik na pocieszenie? :95:
jakie pocieszenie, my podobno na haki tylko sie nadajemy... :(

Shandor
01-02-07, 21:10
jakie pocieszenie, my podobno na haki tylko sie nadajemy... :(

wycofuję się z trójkącika :mad:

sabinka, idziemy do dwójkącika :oko2:

SaiykoPat
01-02-07, 21:11
jakie pocieszenie, my podobno na haki tylko sie nadajemy... :(

eeejjjjj az tak nie foremny to nie jestem :((:

juSta
01-02-07, 21:14
wycofuję się z trójkącika :mad:

sabinka, idziemy do dwójkącika :oko2:

ej.. :(

sabinka
01-02-07, 21:15
wycofuję się z trójkącika :mad:

sabinka, idziemy do dwójkącika :oko2:
:?::?::?:
justa tylko zechcesz a bedzie jednak 3kacik :)

Shandor
01-02-07, 21:15
ej.. :(

no to widzę, że jednak trójkącik :28:

SaiykoPat
01-02-07, 21:16
:((:

juSta
01-02-07, 21:17
no to widzę, że jednak trójkącik :28:

:92: :92: :92:

SaiykoPat
01-02-07, 21:22
dam wam wszystkim po banie i odwiesze na hak :42:

sabinka
01-02-07, 21:26
dam wam wszystkim po banie i odwiesze na hak :42:
za co :(

Shandor
01-02-07, 21:27
dam wam wszystkim po banie i odwiesze na hak :42:

ale najpierw przytulisz? :oko2:

jakiś mam dzisiaj niedosyt tulania...

SaiykoPat
01-02-07, 21:29
teraz to mile sa, zmije na wlasnej piersi chodowane :((

Shandor
01-02-07, 21:30
teraz to mile sa, zmije na wlasnej piersi chodowane :((

na własnym łonie :)))

sabinka
01-02-07, 21:34
teraz to mile sa, zmije na wlasnej piersi chodowane :((
a pohodujesz mnie jeszcze troszke? :28:

SaiykoPat
01-02-07, 21:39
na lonie? :28:

sabinka
01-02-07, 21:47
na lonie? :28:
nie wyobrazam sobie lepszego miejsca :28:

Shandor
01-02-07, 22:27
nie wyobrazam sobie lepszego miejsca :28:

jak wsza łonowa :shandor: no to ja też lecę...

SaiykoPat
01-02-07, 23:46
za dobry jestem jak na samo zlo :((

she
01-02-07, 23:57
ja czytalam w bravo list od nastolatki która uwazala, ze jak sie poskacze po stosunku to nie zajdzie sie w ciaze ;D

tibor69
02-02-07, 00:07
ja czytalam w bravo list od nastolatki która uwazala, ze jak sie poskacze po stosunku to nie zajdzie sie w ciaze ;D

Najlepiej w zbrojonych butach i z krzesła na brzuch partnerki:(

she
02-02-07, 00:14
brutal! <boi się>

sabinka
02-02-07, 00:34
za dobry jestem jak na samo zlo :((
wcale nie jestes taaaaaaki okrutny :rolleyes:

Shandor
02-02-07, 07:54
za dobry jestem jak na samo zlo :((

misiaczeq samo zło - mrrr :p

ełe piotruś
02-02-07, 09:35
ojej a jabiore te pigułki i nie zachodze w ciąże na mnie chyba to nie działa :((

juSta
02-02-07, 11:07
to co z tym trójkącikiem? :?:
[z tajnych źródeł wiem, że karla też by chciała... :)]

Papla
02-02-07, 11:19
stosunek przerywany to najgłupsza forma antykoncepcji :loser:
jaka z tego jest przyjemność? "zdążył wyjąć? czy oby na pewno? a może jednak nie zdążył?". facetowi łatwo mówić, później to nie on będzie chodził z brzuchem...

no tak...baba sobie pochodzi z brzuchem przez cztery miesiace, no bo przeciez wczesniej to malo widac.... a facet musi bulic przez cale zycie

ojezu, chyba sie wyciacham

sabinka
02-02-07, 11:21
no tak...baba sobie pochodzi z brzuchem przez cztery miesiace, no bo przeciez wczesniej to malo widac.... a facet musi bulic przez cale zycie

ojezu, chyba sie wyciacham
taaa bo to tylko faceci placa za dzieciaka a babki nic nie robia, siedza na dupie i wydaje te jego marne kilka stowek....

DZIADZIA
02-02-07, 11:23
taaa bo to tylko faceci placa za dzieciaka a babki nic nie robia, siedza na dupie i wydaje te jego marne kilka stowek....
ano

Shandor
02-02-07, 11:23
to co z tym trójkącikiem? :?:
[z tajnych źródeł wiem, że karla też by chciała... :)]

zaraz nam kącików zabraknie :D

ełe piotruś
02-02-07, 11:23
to co z tym trójkącikiem? :?:
[z tajnych źródeł wiem, że karla też by chciała... :)]

:p :p :gores:

juSta
02-02-07, 11:24
no tak...baba sobie pochodzi z brzuchem przez cztery miesiace, no bo przeciez wczesniej to malo widac.... a facet musi bulic przez cale zycie

ojezu, chyba sie wyciacham

no tak, bo dzieciak to wina tylko i wyłącznie baby

juSta
02-02-07, 11:24
zaraz nam kącików zabraknie :D

oooo widzę, że jeszcze ełe coś tam chce :zgnite:

sabinka
02-02-07, 11:28
ano
a idz Ty :74:

efis
02-02-07, 11:31
co tu się narobiło :)
Sabinka spamuje we własnym temacie :brech2:

sabinka
02-02-07, 11:50
sie pokasuje za jakis czas :)

70m3k
02-02-07, 13:32
Mleko należy regularnie pić :) PODOBNO... :32:

ale to chyba ZAMIAST stosunku? :10:

Simmek
02-02-07, 13:53
no tak, bo dzieciak to wina tylko i wyłącznie baby

Tak szczerze, to gdybyś chciała z facetem mieć dziecko, to czy miałby cokolwiek do powiedzenia w tej kwestii...

Raczej nie... :(

juSta
02-02-07, 15:17
Tak szczerze, to gdybyś chciała z facetem mieć dziecko, to czy miałby cokolwiek do powiedzenia w tej kwestii...

Raczej nie... :(

w moim przypadku raczej tak :p

Simmek
02-02-07, 16:17
w moim przypadku raczej tak :p

A gdy powie NIE...

juSta
02-02-07, 16:26
A gdy powie NIE...

przecież to nie koniec świata :) zawsze można poczekać albo zmienić partnera :p

Simmek
02-02-07, 16:39
przecież to nie koniec świata :) zawsze można poczekać albo zmienić partnera :p

Ale można łatwo bez jego wiedzy /zgody/ zajść w ciąze...

sztetke
02-02-07, 16:47
Ale można łatwo bez jego wiedzy /zgody/ zajść w ciąze...
no,fajkt,tu nawet sposob "na sciane wschodnia " nie pomoze.

sabinka
02-02-07, 19:33
Ale można łatwo bez jego wiedzy /zgody/ zajść w ciąze...
ale nie kazda jest taka bezczelna zeby to podstepem i bez jego wiedzy zrobic :32:

Simmek
02-02-07, 19:40
ale nie kazda jest taka bezczelna zeby to podstepem i bez jego wiedzy zrobic :32:

Sorki Sabinka, ale chyba troszkę mało wiosen liczycie, to sie zmienia, szczególnie gdy sie przestaje wierzyć w piękne białe sukienki...

juSta
02-02-07, 20:47
Ale można łatwo bez jego wiedzy /zgody/ zajść w ciąze...

można, ale po co? żeby potem samej wychowywać dzieciaka? ja się na to nie piszę :p

Simmek
03-02-07, 12:41
można, ale po co? żeby potem samej wychowywać dzieciaka? ja się na to nie piszę :p

Ta można też sie ożenić, potem szybki rozwód i tez "sama" wychowujesz dzieciaka...

i przestań mnie podrywać ;)