PDA

Zobacz pełną wersję : Konkurs ;)



stern
30-01-07, 21:23
Kto w przeciągu 7 dni zrobi najskuteczniejsza reklamę na innym forum to wygra...a nie, nagrodą bedzie wlasna satysfakcja :)

Warunki konkursu:
- nie moze byc to forum ogólnotematyczne (konkurencyjne)
- pełna kulturka, ale dozwolone cwaniackie chwyty
- zakaz spamu
- reklama ma sie zawierac tylko w 1 temacie!

Kto sie zgłasza? :) Pamietajcie ze reprezentujecie te forum.

PS: Ełe piotrowi dziekuje

araj
30-01-07, 21:27
100 000 dofesów przekaze sternowi i on rozdzieli sprawiedliwie wsród najlepszych

sabinka
30-01-07, 21:43
dobry temat, moze cos zdzialam :)

ale jak bedzie liczone zwyciestwo? bedziecie pytac nowych skad przyszli? :10:

Miekki
31-01-07, 00:48
Araj chyba bedzie mógł zerknąć z jakiego adresu najwiecej wejsc? czy sie myle? :10:

inde
31-01-07, 06:02
araj to ma gest.. 100K:)))

stern
31-01-07, 08:11
Araj chyba bedzie mógł zerknąć z jakiego adresu najwiecej wejsc? czy sie myle? :10:


tez mi sie tak wydaje ale nie jestem pewien. Ewentualnie mozna ocenic pomyslowosc tej reklamy, jak i zainteresowanie ludzi. Dobrze by bylo na ten okres otworzyć VIP i zdjac aktywacje przez email - bo nadal wielu ludzi nie rozumie tego komunikatu po angielsku zeby aktywowac konto przez maila, albo podaje fałszywy mail i pozniej nie chce sie 2 raz rejestrować. Co o tym myslisz araj?

Kamich
01-02-07, 13:11
tez mi sie tak wydaje ale nie jestem pewien. Ewentualnie mozna ocenic pomyslowosc tej reklamy, jak i zainteresowanie ludzi. Dobrze by bylo na ten okres otworzyć VIP i zdjac aktywacje przez email - bo nadal wielu ludzi nie rozumie tego komunikatu po angielsku zeby aktywowac konto przez maila, albo podaje fałszywy mail i pozniej nie chce sie 2 raz rejestrować. Co o tym myslisz araj?

nie jestem araj ale o tym vipie chcialbym powiedziec ze chyba nie warto, taki user przyjdzie, zobaczy "ooo wow caly album x do sciagniecia", cos dla picu napisze a jak skonczy mu sie sciagac to zwieje i tyle bedziemy mieli nowego usera ;)

SsMyQ
01-02-07, 15:14
na necie są fora gdzie sciagac mozna muze nie bedac zalogowanym...