PDA

Zobacz pełn± wersję : najbardziej pomocny uzytkownik - korupcja na df



STERN
28-10-05, 16:27
hmm ełe piotr...jakos nie przypominam sobie byc mi pomógł :10:

[ Dodano: 2005-10-28, 16:39 ]
Widze ze znow rodzinka bugajów wprowadza korupcje :) Ja dostałem 2 pomógł w temacie dziadzi gdzie nikomu mnie pomogłem :6: Dark Tidus, Ełe, Dziadzia ---> skorumpowani uzytkownicy

Karla
28-10-05, 16:53
Jeden z nich dorwal sie do wladzy i jej naduzywa... moim zdaniem ten stan nie portwa zbyt dlugo... niech ich tylko Araj dorwie... ja bym im nozki powyrywala

STERN
28-10-05, 16:55
Jeden z nich dorwal sie do wladzy i jej naduzywa... moim zdaniem ten stan nie portwa zbyt dlugo... niech ich tylko Araj dorwie... ja bym im nozki powyrywala

Kazdy moze dawac te pomógł wiec to niezalezy od wladzy, tylko jest takie po prostu zenujace. Ja jakbyb byl nowym uzytkownikiem i sie zarejestrował to myslalbym ze ełe naprawde jest tak pomocnym uzytkownikiem i zwracalbym sie do niego zamiast do araja czy innych naprawde pomocnych. To jest takie nieeleganckie i prostackie co oni wyprawiaja.

To tak jak za czasow nkt jak katsiu kiedys mi wyslal pw = "Daj mi reputacje to dam ci 500 nktsow" to załosne...

sztetke
28-10-05, 16:59
"Daj mi reputacje to dam ci 500 nktsow"

o,hehe,mocny kolo.

Dark Tidus
28-10-05, 17:06
Jeden z nich dorwal sie do wladzy i jej naduzywa... moim zdaniem ten stan nie portwa zbyt dlugo... niech ich tylko Araj dorwie... ja bym im nozki powyrywalaej, ja nic przeciez nie zrobilem... i nie jestem z zadnego klanu jak juz! nikomu pomogl nie dawalem jak na to nie zaslugiwal a to ze mam wiecej to tez zauwazylem...

STERN
28-10-05, 17:09
Jeden z nich dorwal sie do wladzy i jej naduzywa... moim zdaniem ten stan nie portwa zbyt dlugo... niech ich tylko Araj dorwie... ja bym im nozki powyrywalaej, ja nic przeciez nie zrobilem... i nie jestem z zadnego klanu jak juz! nikomu pomogl nie dawalem jak na to nie zaslugiwal a to ze mam wiecej to tez zauwazylem...

buahah jasne :) Wszyscy kumple ełe to skorumpowani podwórkowi przeklinacze.

28-10-05, 17:14
Ooo dark titus.13 pomógł.



hmmm.

Dark Tidus
28-10-05, 17:24
co, moze sam sobie dalem? widze ze za bezsensowne rzeczy to mam ale to nie moja wina...

STERN
28-10-05, 17:25
a kto dał ełe? he?

6 biegowy
28-10-05, 17:35
I znowu temat o Ele ,DT,Dziadzi ,czy tylko ja zauwazam ze oni sa jacys "inni" zeby nie uzyc zwrotu cenzurowanego?
Nie chce mi sie nawet juz pisac.

Ele pomogl tyle razy?
Moze zrobimy mu tez licznik ile razy ro**&al temat swoim spammem i za kazdy -1 odejmuje mu 1 "pomogl" ?

pepek
28-10-05, 17:44
ja tez to przyczailem ale chuj z tym ... tak samo jak reputa na NKT :6:

Dark Tidus
28-10-05, 18:27
a kto dał ełe? he?
z tego co widze w jego profilu to wszystkie ma od dziadzi wiec nie do mnie skargi skladac...

STERN
28-10-05, 18:29
Ja tez mam od dziadzi dwa za bezsensowne rzeczy...

DZIADZIA
28-10-05, 18:30
Jeden z nich dorwal sie do wladzy i jej naduzywa... moim zdaniem ten stan nie portwa zbyt dlugo... niech ich tylko Araj dorwie... ja bym im nozki powyrywalaej, ja nic przeciez nie zrobilem... i nie jestem z zadnego klanu jak juz! nikomu pomogl nie dawalem jak na to nie zaslugiwal a to ze mam wiecej to tez zauwazylem...Ja pierdole, jak kole¶ :loser:


Ja rozdałem co nieco w przypływie dobrego humoru w temacie "zabić to mało" dałem każdemu postowi i tyle.

[ Dodano: 2005-10-28, 18:31 ]

I znowu temat o Ele ,DT,Dziadzi ,czy tylko ja zauwazam ze oni sa jacys "inni" zeby nie uzyc zwrotu cenzurowanego?
Nie chce mi sie nawet juz pisac.

Ele pomogl tyle razy?
Moze zrobimy mu tez licznik ile razy ro**&al temat swoim spammem i za kazdy -1 odejmuje mu 1 "pomogl" ?Niezły pomysł ;) Oprócz "pomógł" drugi licznik "zespamował" :D

Pudzian
28-10-05, 23:35
Dlaczego on ma więcej pomógł niz ja?? To niesprawiedliwe, zabierzmy mu, przestawić licznik na -1000...
To się nazywało chyba "płakanie o kwadraciki zycia" Tylko tym razem kto inny płacze :)


To tak jak za czasow nkt jak katsiu kiedys mi wyslal pw = "Daj mi reputacje to dam ci 500 nktsow"...
:)))

A N D E R S
29-10-05, 00:41
a ja mam pomóg l tylko raz :(

Vito Andolini
29-10-05, 08:29
a ja nie mam i mi na tym niezalezy :8:

Shandor
29-10-05, 09:27
chciałam prosić, żeby mi kto¶ zabral te "pomógł" co dostałam za wpis w temacie o siostrzyczkach z noworodkiem z inkubatora :6:

Goerres
30-10-05, 17:02
a ja tam nie wiem gdzie te pomogl jest, w sumie to i tak nie jest mi to potrzebne

wie¶niak
30-10-05, 17:47
a ja tam nie wiem gdzie te pomogl jest, w sumie to i tak nie jest mi to potrzebne

Pomógł zobaczysz dopiero wtedy jak założysz swój temat ,będzie widoczne na dole obok "profilu"

Giewont
30-10-05, 18:16
A ja mam dwa pomógł jeden wiem za co ale drugi nie

wie¶niak
30-10-05, 18:31
A ja mam dwa pomógł jeden wiem za co ale drugi nie


Wejdz sobie w profil i tam masz.

katsiu
31-10-05, 11:09
hmm ełe piotr...jakos nie przypominam sobie byc mi pomógł :10:

[ Dodano: 2005-10-28, 16:39 ]
Widze ze znow rodzinka bugajów wprowadza korupcje :) Ja dostałem 2 pomógł w temacie dziadzi gdzie nikomu mnie pomogłem :6: Dark Tidus, Ełe, Dziadzia ---> skorumpowani uzytkownicy
stern już Ci co¶ kiedy¶ pisałem na temat pisania ogólnikowego, wiem że skleroza nie boli ale popraw to bo mnie to razi :6:

DZIADZIA
31-10-05, 13:38
A ja miałem bana za rozdanie pomógł :loser: :D

ełe piotru¶
31-10-05, 16:17
omg ale prowokacja zar±bista:( mnie tam pomógł nie interesuje mozecie je sobie zabrać.

DZIADZIA
31-10-05, 18:33
omg ale prowokacja zar±bista:( mnie tam pomógł nie interesuje mozecie je sobie zabrać.jak cie nie było dałe ci ze 40 pomógł a araj dał mi 1 bana

ełe piotru¶
31-10-05, 18:49
hahaha dobre zi±:D

tylko gdzie ja byłem :10: chyba mam alchajmera.

Enemigo
31-10-05, 19:19
Jack chcecie zalosnie wzbudzac litosc i dostawac pomogl wystarczy robic jak inni :6: czyli napisac:


"Ojejciu... myslalelem/alam ze tylko ja mam (tu liczba pomogl) "


zalosne ale z tego co obserwuje skuteczne jak komus zalezy na tym jak na magicznych kwadracikach na NKT :8:

ełe piotru¶
31-10-05, 19:52
mówiłem już ze mi nie zależy na tych pomaganiach

araj
31-10-05, 21:30
Jack chcecie zalosnie wzbudzac litosc i dostawac pomogl wystarczy robic jak inni :6: czyli napisac:


"Ojejciu... myslalelem/alam ze tylko ja mam (tu liczba pomogl) "


zalosne ale z tego co obserwuje skuteczne jak komus zalezy na tym jak na magicznych kwadracikach na NKT :8:kwadraciki na nkt były hu....a warte, tu będ± cos znaczyc :)

katsiu
01-11-05, 01:48
zalosne ale z tego co obserwuje skuteczne jak komus zalezy na tym jak na magicznych kwadracikach na NKT :8:kwadraciki na nkt były hu....a warte, tu będ± cos znaczyc :)[/quote]
będzie można za nie wydrukować talony na piwo ?

ełe piotru¶
01-11-05, 05:59
katsiu pijaku tylko o piwach myslisz :)