PDA

Zobacz pełn± wersję : W tym temacie...



Simmek
28-10-05, 13:28
Wpisywac sie...

ełe piotru¶
28-10-05, 13:39
jest do tego dział pomoc jak ktos bedzie czegos chcia ot tam sie zgłosi.

SaiykoPat
28-10-05, 14:00
ale simmek chyba ma zamiar rozdawac "pomogl" za free

sabinka
28-10-05, 14:15
ja mam taki, problem bo nie wiem co zjesc na sniadanie :10:

Simmek
28-10-05, 16:40
ja mam taki, problem bo nie wiem co zjesc na sniadanie :10:

W piatek przed weekendem proponuje, cos lekkostrawnego /platki kukurydziane z miodem i mlekiem/, ale jesli zamierza sie sporzywac alkohole w duzych ilosciach to najlepiej nic nie jesc :)

STERN
28-10-05, 16:47
Wez przestan odwalac maniane palancie.

stuff
28-10-05, 16:49
ja tez podobny temat zalozylem ale juz skumalem ze to niejest ok :(

Simmek
28-10-05, 17:13
Wez przestan odwalac maniane palancie.

Twoj przypadek jest szczegolny, Tobie nie da sie pomoc... :32:

[ Dodano: 2005-10-28, 16:14 ]

ale simmek chyba ma zamiar rozdawac "pomogl" za free

Nie taki cel mi przyswiecal, za darmo nie dostaniesz nic dobrego :)

STERN
28-10-05, 17:15
Wez przestan odwalac maniane palancie.

Twoj przypadek jest szczegolny, Tobie nie da sie pomoc... :32:

To tak jak tobie frajerze, nie rozdawaj "pomógł", to jest dla tych ktorzy naprawde komus w czyms pomogli, dali linka, porade itp. I nie kłóc sie ze mna i przestan sie zlewac na zasady tu panujace.

Simmek
28-10-05, 17:20
Wez przestan odwalac maniane palancie.

Twoj przypadek jest szczegolny, Tobie nie da sie pomoc... :32:

To tak jak tobie frajerze, nie rozdawaj "pomógł", to jest dla tych ktorzy naprawde komus w czyms pomogli, dali linka, porade itp. I nie kłóc sie ze mna i przestan sie zlewac na zasady tu panujace.

oj sternio musisz jjeszcze duzo sie w zyciu nauczyc, a juz odczytywanie nienapisanego jest Twoja najslabsza strona...


i tak Cie lubie...

STERN
28-10-05, 18:11
ok nie zrozumialem, sorki. niestety nie moge skasowac swoich postów, moze ktos kto tu moderuje skasuje moje posty w tym temacie.

sabinka
28-10-05, 18:26
ja mam taki, problem bo nie wiem co zjesc na sniadanie :10:

W piatek przed weekendem proponuje, cos lekkostrawnego /platki kukurydziane z miodem i mlekiem/, ale jesli zamierza sie sporzywac alkohole w duzych ilosciach to najlepiej nic nie jesc :)


chcesz zebym sie przekrecila?????? chyba wlasnie musze przed piciem zjesc :):):)

Simmek
28-10-05, 18:30
ja mam taki, problem bo nie wiem co zjesc na sniadanie :10:

W piatek przed weekendem proponuje, cos lekkostrawnego /platki kukurydziane z miodem i mlekiem/, ale jesli zamierza sie sporzywac alkohole w duzych ilosciach to najlepiej nic nie jesc :)


chcesz zebym sie przekrecila?????? chyba wlasnie musze przed piciem zjesc :):):)


No wiesz jakie porady sa za darmo - chujowe...

SaiykoPat
28-10-05, 20:46
SaiykoPat napisał/a:
ale simmek chyba ma zamiar rozdawac "pomogl" za free
Nie taki cel mi przyswiecal, za darmo nie dostaniesz nic dobrego
:124: nie kcem w sumie to niewiem po co to araj wlaczyl sens tego jest jak sie ma forum tematyczne i mozna ocenic jakiegos "eksperta" na pierwszy rzut oka u nas sprowadza sie to do reputy

To tak jak tobie frajerze, nie rozdawaj "pomógł", to jest dla tych ktorzy naprawde komus w czyms pomogli, dali linka, porade itp. I nie kłóc sie ze mna i przestan sie zlewac na zasady tu panujace. wyluzuj to tylko cyferka w internecie :6:

Simmek
28-10-05, 20:52
:124: nie kcem w sumie to niewiem po co to araj wlaczyl sens tego jest jak sie ma forum tematyczne i mozna ocenic jakiegos "eksperta" na pierwszy rzut oka u nas sprowadza sie to do reputy


Tez sie zastanawiam wlasnie czy im wtedy staje :10:
- Ja mam 7
- E to jestem lepszy mam 9

Jakos to o niczym nie informuje, do reputy sie nie za bardzo ma bo dajesz w swoich tematach tylko...

Z tego co wiem to dla PHP tez jest taki skrypt z reputacja... :32:

SaiykoPat
28-10-05, 21:09
dla mnie by bylo ok gdyby mozna bylo dawac takie same opisowe w stylu +/- bez punktacji i rankingu to wzbudza u co poniektorych za duze emocje