PDA

Zobacz pełn± wersję : Ja jebie ale boli



stuff
16-01-07, 16:04
Dzisiaj wstalem i tak mnie szyja napierdala ze nie moge nia ruszac chyba cos mi w nia weszło:( jak cos na to poradzic?? rozmasowac czy od razu jakies tabsy łykac??:124:

profektus
16-01-07, 16:11
moja dziewczyna miała to samo ostatnio!
tydzień j± trzymało!!
masci rozgrzewajace i i piguły przeciwbólowe
jej przeszło bez wizytu u medyka ale mój kolo kiedys tak się poskrecał podczas snu ze na dwa tygodnie wsadzili go w kołnierz ortopedyczny
idz do lekarza!

sztetke
16-01-07, 16:40
no,idz jak masz czas.
moze jak cie ostro napierdziela to na jakies lasery dadza ci skierowanie,troche to pomaga,na pewno lepiej nisz masci.

stuff
16-01-07, 17:16
teraz to juz chyba za pozno na lekarza :( pojde jutro z rana jak nie przejdzie a teraz kupie sobie masc w aptece

MaT
16-01-07, 17:35
IdĽ do apteki i kup żel o nazwie "Fastum". Posmaruj szyje na noc i zobacz, jak bedzie rano. Jeżeli nic nie pomoże (w co w±tpie) to udaj się do lekarza.

Nazwisko
16-01-07, 18:10
Fastum lub Voltaren działanie podobne troche inne składniki , rozgrzewaj i uwazaj zeby cie nie przywiało, doraznie jakis ibuprom mozesz łyknac.
acha jesli by sie powtarzło to idz do lekarza , przyczyna wtedy moze byc zwyrodnienie kregosłupa [warto leczyc boprzy braku leczenia pojawia sie niedotlenmienie mózgu, zawroty głowy itd]

ełe piotru¶
16-01-07, 21:41
na zrty± szyje najlepsza ciepła k±piel, przynajmniej mi pomogło jak sie hujowo ululałem:D