PDA

Zobacz pełną wersję : Co soba reprezentujesz ?



6 biegowy
26-10-05, 19:33
Ciekaw jestem jak forumowicze postrzegaja samych siebie ,prosze napiszcie o sobie w obiektywnym swietle co tak naprawde reprezentuje wasza osoba ,nie tylko na necie ale i w zyciu prywatnym.

sztetke
26-10-05, 19:43
ja jestem tak zwyklym czlowiekiem ,ze az niespotykanym,jak umere to bede kims

araj
26-10-05, 19:44
jestem po prostu mężczyzna(a tego niektórym brakuje :))

6 biegowy
26-10-05, 19:44
ja jestem tak zwyklym czlowiekiem ,ze az niespotykanym,jak umere to bede kims

bedziesz martwy gdy umrzesz .
Dlaczego jestes az tak zwyklym i wg. jakich standardow okreslasz sie tym mianem ?

[ Dodano: 2005-10-26, 19:47 ]

jestem po prostu mężczyzna(a tego niektórym brakuje :))

Wytlumacz moze tym ktorzy nie wiedza co to znaczy :)

DZIADZIA
26-10-05, 19:50
Ciekaw jestem jak forumowicze postrzegaja samych siebie ,prosze napiszcie o sobie w obiektywnym swietle co tak naprawde reprezentuje wasza osoba ,nie tylko na necie ale i w zyciu prywatnym.
Sam napisz może najpierw :)


Ja jestem "zwykłym" ziomkiem. Znaczy - stram sie być wporządku wobec ludzi (nie na Necie :D") nie świruje zabardzo, nie zule się, nie ćpam - czyli sie nie zeszmacam ogólnie ;) pozatym jestem spokojny, chociaż czasami łatwo mnie wkurwić. Niewiem co jeszce napisać ;)

6b zadowolony?

sztetke
26-10-05, 19:55
Dlaczego jestes az tak zwyklym i wg. jakich standardow okreslasz sie tym mianem ?

no, jak patrze na te wszystkie ryje na okolo to do takich wnioskow dochodze (oni sa jacys zjebani,nudni ,pokraczni, nienormalni,zakompleksieni,albo mieli dziwnych rodzicow),mieszkam w miescie troli wiec sie nie dziw,moze sie z tad wyprowadze kiedys ,ale teraz to jak w bajce braci grim sie czuje.
a w ogole to jak mozemy obiektywnie na to spojrzec,przeciez to czysty subiektywizm ?,moze tez jestem przyziemnym trolem zlewajacym sie z tlumem (choc nie mam klina w kolanach ,albo syntetycznego garnituru z kolorze fioletowym).

araj
26-10-05, 20:05
Wytlumacz moze tym ktorzy nie wiedza co to znaczy

MAM SCIANY, ALE NIE CHCE MI SIE SZUKAĆ GROCHU :)

pepek
26-10-05, 20:40
ja jestem pepek :D i nie wim co soba reprezentuje. Jestem moze nie taki jak wszyscy ,kazdy jest inny wiec i ja jestem inny niz wszyscy.

stuff
26-10-05, 20:45
ja jestem rychu peja i reprezentuje biede :92:

STERN
27-10-05, 01:53
Jestem jak kręcąca sie pokrywa Aggroberlin, ostry i nieobliczalny. Juz dawno dotarło do mnie ze urodzilem sie nie po to by siedziec w domu. :28:

A N D E R S
27-10-05, 02:06
wiecei co czasami sobie mysle ze bóg stworzył mnie do wyzszych celów ze bede w przyszłosci kims moze znajde lek na aids albo skonstrułuje papamobile wiecie jest cos w tym :10:

ełe piotruś
27-10-05, 06:58
jestem zwykłym kolesiem nie odbiegającym od normy :11: aptekarz, kierowca, :cool: czasem zakręcony jak słoik dżemu na zime

arcz
27-10-05, 07:03
Koncertuje dając ludziom radość, przy okazji jestem uzależniony od marichuany... ogólnie lubie być spalony

DZIADZIA
27-10-05, 08:11
Koncertuje dając ludziom radość, przy okazji jestem uzależniony od marichuany... ogólnie lubie być spalonyNie masz sie czym chwalić :? Ćpunem może być każdy

sztetke
27-10-05, 08:27
Ćpunem może być każdy


a moze jest on wysoce uzdolnionym cpunem,zacpa cie ta marihuana na smierc za 2 lata (no bo to strasznie rujnuje organizm),a zostanie po nim muzyka,davis tez sie zacpal na smierc ,ale co tam,wazne ,ze nagrania pozostaly.

Vito Andolini
27-10-05, 08:57
a ja jestem czlowiekiem i was kocham :117: :99:

Simmek
27-10-05, 11:15
Reprezentuje Stowazryszenie Ludzi aktywnie wypoczywajacych w Niedziele i Swieta, szczegolnie przy grilu...

B-A-T-O-N
27-10-05, 12:57
ja szczerze to chyba nic sobą nie reprezentuje. lubie pić, palić staf, zawodze wszystkich, i sam sobie tłumacze że jednak robie coś dobrze. jednym słowem jestem zerem

arcz
27-10-05, 13:09
Koncertuje dając ludziom radość, przy okazji jestem uzależniony od marichuany... ogólnie lubie być spalonyNie masz sie czym chwalić :? Ćpunem może być każdy

o chói ci chodzi ? 6b pyta jak postrzegamy samego siebie to kurwa postrzegam...

6 biegowy
27-10-05, 20:53
Qrwa nie spamujcie ,albo piszcie sobie na PW albo z jakims sensem ,powtorze ELE PIOTRZE ,pisz z sensem albo nie pisz.

Lisu
30-10-05, 12:20
slodki jak budyn po terminie. ja reprezentuje dzika przyrode :cool: . bezkresne puszcze i swiat natury. hahaha. oprocz tego ze mieszkam w bloku w miescie

Adamitsu
30-10-05, 14:23
Wątpię czy ludzie potrafią pisać o sobie w sposób obiektywy.

Ja jestem człowiekiem nie zadowolonym ze swojego życia, jest to tylko i wyłącznie moja wina, gdzieś zabrakło chęci, odwagi i oleju w głowie, i teraz jest jak jest , czyli chujowo.

Aha byłbym zapomniał - ustępuję miejsca starszym osobom w środkach komunikacji miejskiej.

Enemigo
08-12-06, 21:02
Ot zwykly bezdomny z dostepem do internetu

Goerres
08-12-06, 21:58
Jestem solarnym panteista, przedstawicielem elitarnej rasy panow. Ide glosem sumienia, powolany przez Bogow, aby sluzyc czystosci krwi naszego ludu, bowiem prawo krwi uczynilo mnie straznikiem plomienia jedynej heroicznej rasy. Za punkt honoru uwazam przekazanie czystosci krwi swoim potomkom, bo to krew wiaze mnie ze swiatem natury, w krwi zapisany jest najwyzszy w pelni uswiadomiony triumf woli mego rasowego poslannictwa. Moim prawem, jedynym i prawdziwym jest prawo zycia, ktore wyczytac je z praw natury potrafia tylko w pelni zdrowe zywioly rasowe. Wierze, ze to ludzie tacy jak ja zmienia ten swiat. Mam do odegrania swoja role w dziejach i jesli wszystko bedzie szlo w tym samym kierunku, jest ona mi pisana dopoki nie zapadnie kurtyna ostatniego smutnego aktu tego co nazywamy nowoczesnym społeczenstwem. Nadal mam szanse, aby ocalic przedstawienie.

;)

ełe piotruś
09-12-06, 09:36
mi troche jebie ale ogólnie jestem bardzo spokojny i miły dla innych no i uczynny też

Vito Andolini
09-12-06, 10:07
oto Gores w akcji :)

katsiu
09-12-06, 12:52
reprezentuje soba ambitnego 17-latka ktory ponoc ma poukladane w glowie. caly czas sie ucze cierpliwosci i radzenia sobie z porazkami (porazki dotycza u mnie tylko spraw prywatnych :6: ) wszelkie nadzieje pokladam w wiedzy oraz logicznemu mysleniu --> dlatego nie ufam wiekszosci kobiet :)

Karla
09-12-06, 13:09
Mysle, ze nie ma we mnie absolutnie nic interesujacego... jestem leniwa, za duzo czasu spedzam przy komputerze, nie robie tego co lubie, porzucilam swoje marzenia.

katsiu
09-12-06, 13:35
Mysle, ze nie ma we mnie absolutnie nic interesujacego... jestem leniwa, za duzo czasu spedzam przy komputerze, nie robie tego co lubie, porzucilam swoje marzenia.

no i dziewica... :?:

Karla
09-12-06, 14:03
no i dziewica... :?:

Niestety... nawet takiej zalety juz nie posiadam :28:

katsiu
09-12-06, 14:06
Niestety... nawet takiej zalety juz nie posiadam :28:

nie wierze, moge sam sie przekonac ? :10:

:zgnite:

whatever
09-12-06, 18:39
jestem najwiekszym leniem jakiego znam

DZIADZIA
09-12-06, 22:14
miekki chujek - tyle o mnie

ełe piotruś
10-12-06, 09:02
Niestety... nawet takiej zalety juz nie posiadam :28:

w takim razie twój nick letko jest zakłamany:D:74: :74: :74: :74:

Vito Andolini
11-12-06, 08:31
co soba reprezentuje pewien forumowicz (http://wap.beztabu.com/showthread.php?p=120618)
:84:

sir
11-12-06, 10:06
czy oblesnosc jest standardem?

k0573k
11-12-06, 15:22
zacpanego esa obecnie

6 biegowy
11-12-06, 16:30
co soba reprezentuje pewien forumowicz (http://wap.beztabu.com/showthread.php?p=120618)
:84:

wtedy sobie popisales no i dzisiaj jedziesz :loser:
Gdybym chcial to moglbym poprosic admina o adres IP i kogos tu zdrowo osmieszyc ale jest tylko paru debili ktorzy to mogli napisac a wiec nie warto.

Vito Andolini
12-12-06, 08:03
ja tego nie pisalem , tzn. wpisalem w googlach twoj nr.GG i samo sie znalazlo :loser:

6 biegowy
12-12-06, 10:09
ja tego nie pisalem , tzn. wpisalem w googlach twoj nr.GG i samo sie znalazlo :loser:

hehe to ty jestes tym nawiedzonym blaznem ktory od czasu do czasu zostawia mi jakies niedojebane wiadomosci na GG ?

Karla
12-12-06, 17:21
http://pclab.pl/thread50199.html

WTF?!

Kamich
12-12-06, 17:28
http://pclab.pl/thread50199.html

WTF?!

tez mi wyszlo tez mi wyszlo tez mi wyszlo :D :D :D

Selena
12-12-06, 18:52
http://pclab.pl/thread50199.html


Mnie jakis czas temu ktos podal tego linka :D

mineczka
12-12-06, 18:57
Mnie jakis czas temu ktos podal tego linka :D

MI też :)

6 biegowy
12-12-06, 19:04
Hehe najlepsze jest to ze ja nigdy z takiego adresu IP nie pisalem tylko pewnie kosibobek :)
Czy to oby nie to forum ktorego uzyszkodnicy przychodzili plakac na NKT ?
Moze to inne,hehe ale mnie rozpracowali,wiedza kiedy sie urodzilem i ze mieszkam w USA :loser:
Podoba mi sie ich ping results :loser: :)

JaMajka
25-03-10, 12:05
Jestem solarnym panteista, przedstawicielem elitarnej rasy panow. Ide glosem sumienia, powolany przez Bogow, aby sluzyc czystosci krwi naszego ludu, bowiem prawo krwi uczynilo mnie straznikiem plomienia jedynej heroicznej rasy. Za punkt honoru uwazam przekazanie czystosci krwi swoim potomkom, bo to krew wiaze mnie ze swiatem natury, w krwi zapisany jest najwyzszy w pelni uswiadomiony triumf woli mego rasowego poslannictwa. Moim prawem, jedynym i prawdziwym jest prawo zycia, ktore wyczytac je z praw natury potrafia tylko w pelni zdrowe zywioly rasowe. Wierze, ze to ludzie tacy jak ja zmienia ten swiat. Mam do odegrania swoja role w dziejach i jesli wszystko bedzie szlo w tym samym kierunku, jest ona mi pisana dopoki nie zapadnie kurtyna ostatniego smutnego aktu tego co nazywamy nowoczesnym społeczenstwem. Nadal mam szanse, aby ocalic przedstawienie.

;)

Goerres jest wampirem:p:)