PDA

Zobacz pełną wersję : Ziewanie



Hitman
14-12-06, 15:25
Nareszcie dowiedzialem sie dlaczego tak latwo zarazam sie ziewaniem.Ziewalem juz po 4 linijkach naglowka.Bynajmniej nie ze znudzenia (http://wiadomosci.onet.pl/1378392,242,kioskart.html)

profektus
14-12-06, 15:40
ja przeczytałem do polowy i nie ziewnołem.....:):)
ale częsta przypadłość zewania występuje przy zmianie temperatur...po wejściu z zimnego do ciepłego pomieszczenia....zwróccie na to uwagę;)

efis
14-12-06, 17:29
Nareszcie dowiedzialem sie dlaczego tak latwo zarazam sie ziewaniem.Ziewalem juz po 4 linijkach naglowka.Bynajmniej nie ze znudzenia (http://wiadomosci.onet.pl/1378392,242,kioskart.html)

Ciekawa lektura. Dotychczas sądziłem, że ziewanie jest odruchem "dotleniającym" organizm.

co do trzech etapów ziewania: zgodzę się co do dwu pierwszych, ale trzeci etap (wg mnie) wcale nie musi być szybkim wydechem. Można to opanować do wolnego wydechu - sprawdziłem :)

Indianka
14-12-06, 18:12
Zawsze,ale to zawsze ziewam jeśli ktoś w moim otoczeniu to robi.
Ziewanie uważam za zaraźliwe:96:

DZIADZIA
14-12-06, 18:17
Ciekawa lektura. Dotychczas sądziłem, że ziewanie jest odruchem "dotleniającym" organizm.

co do trzech etapów ziewania: zgodzę się co do dwu pierwszych, ale trzeci etap (wg mnie) wcale nie musi być szybkim wydechem. Można to opanować do wolnego wydechu - sprawdziłem :)

no ja zawsze powoli wydycham w trakcie ziewania.

podczas czytania nie ziewnąlem :) ale jak ktos obok mnie ziewnie to ja tez odrazu i jaja bo raz pies ziewnął i ja tesh

sabinka
14-12-06, 20:27
przeczytalam caly tekst bez ziewniecia :)
ale pamietam ze kiedys jak jeszcze chodzilam do koscila to ZAWSZE! ziewalam w momencie jak mowiono modlitwe "ojcze nasz" ..... powolanie do szatana mam raczej :124:
:D

DZIADZIA
14-12-06, 20:30
przeczytalam caly tekst bez ziewniecia :)
ale pamietam ze kiedys jak jeszcze chodzilam do koscila to ZAWSZE! ziewalam w momencie jak mowiono modlitwe "ojcze nasz" ..... powolanie do szatana mam raczej :124:
:D

ja jaki kiedys chodziłem to ziewałem nontoper, niewiem o co chodzi

ełe piotruś
20-12-06, 17:15
ziewanie to usuwanie z organizmu nadmiar heftów czy innego gówna.

tekas jest ambitnie wybitnie dobitny i wesoły

Velvet
20-12-06, 21:24
zanim zaczelam xczytac ziewalam :P

Miekki
20-12-06, 21:52
w kościele zawsze ziewałem też :)