PDA

Zobacz pełn± wersję : Amerykanska mlodziez



6 biegowy
26-10-05, 03:36
http://gprime.net/video.php/completeass

arcz
26-10-05, 08:47
syf... jakto w ameryce

ełe piotru¶
26-10-05, 12:48
ja by mi ktos po aucie tak przejechał to bym cofn±ł mocno i mu po jajach przejechał.

stuff
26-10-05, 12:58
wkurwiaja mnie takie cwaniaczki zajebal bym mu kopa w zeby

ełe piotru¶
26-10-05, 13:02
z takimi to racja nie ma co sie jebać trzeba za łeb i o krawężnik!

B-A-T-O-N
27-10-05, 13:03
6b dalej masz powody do dumy z USA?? Ja bym sie pod ziemie ze wstudu zapadł i nie zamieszczał bym takich filmików. A polska młodzież uczy sie od amerykańskiej chamstwa

ełe piotru¶
27-10-05, 13:38
ni e nie chamstwo to my mamy swoje krajowe i nie bedziemy uczyc sie od amerykanóF.

Papla
27-10-05, 13:39
Polska mlodziez nie musi sie uczyc chamstwa od amerykanskiej. I tu i tam jest pelno kretynow, ktorzy uwazaja glupote za powod do dumy :)
Najgorsze jest to, gdy nie wyrastaja z tej glupoty i im tak zostaje.

6 biegowy
27-10-05, 14:47
6b dalej masz powody do dumy z USA?? Ja bym sie pod ziemie ze wstudu zapadł i nie zamieszczał bym takich filmików. A polska młodzież uczy sie od amerykańskiej chamstwa

Poczekaj,poczkej bo mi sie juz pomieszalo ,czyzbys Ty nie pisal z kraju w ktorym pogotowie ratunkowe usmiercalo ludzi zeby dostac w kieszen od zakladow karnych ?
Czyzbys nie pisal z kraju gdzie mafia zastrzelila generala Policji?
Czyzbys nie pisal z kraju gdzie wszystko jest skorumpowane i wylacznie eksterminacja jednostek jest wyjsciem z sytuacji?

Velvet
27-10-05, 14:53
pogotowie ratunkowe usmiercalo ludzi zeby dostac w kieszen od zakladow karnych ?

chyba pogrzebowych, karne byly potem



Czyzbys nie pisal z kraju gdzie mafia zastrzelila generala Policji?
Czyzbys nie pisal z kraju gdzie wszystko jest skorumpowane i wylacznie eksterminacja jednostek jest wyjsciem z sytuacji?

jaki ten kraj straszny :o:

6 biegowy
27-10-05, 15:20
pogotowie ratunkowe usmiercalo ludzi zeby dostac w kieszen od zakladow karnych ?

chyba pogrzebowych, karne byly potem



Czyzbys nie pisal z kraju gdzie mafia zastrzelila generala Policji?
Czyzbys nie pisal z kraju gdzie wszystko jest skorumpowane i wylacznie eksterminacja jednostek jest wyjsciem z sytuacji?

jaki ten kraj straszny :o:


Przepraszam ,mialem na mysli pogrzebowe a nie KARNE ,moj blad :)
Rano jeszcze u mnie i kawe dopiero pije :)

DZIADZIA
27-10-05, 15:58
6b dalej masz powody do dumy z USA?? Ja bym sie pod ziemie ze wstudu zapadł i nie zamieszczał bym takich filmików. A polska młodzież uczy sie od amerykańskiej chamstwa

Poczekaj,poczkej bo mi sie juz pomieszalo ,czyzbys Ty nie pisal z kraju w ktorym pogotowie ratunkowe usmiercalo ludzi zeby dostac w kieszen od zakladow karnych ?
Czyzbys nie pisal z kraju gdzie mafia zastrzelila generala Policji?
Czyzbys nie pisal z kraju gdzie wszystko jest skorumpowane i wylacznie eksterminacja jednostek jest wyjsciem z sytuacji?Obaj piszecie o skrajnych przypadkach, więc nie powinno to decydować o tym jaki kraj jest. Wiec batoniku, nie masz chyba racji

tibor69
27-10-05, 18:39
W Polsce widziałem jak go¶ć w biały dzień srał na maskę na parkingu. A tu jaki¶ biały ¶mieć kozaczy z desk±. Czego maj± się polacy uczyć? Przecież to typowe ludzkie zachowanie, w DNA to mamy.

yardin
27-10-05, 20:35
a ja nie moge otworzyc filmiku:(

6 biegowy
27-10-05, 20:48
6b dalej masz powody do dumy z USA?? Ja bym sie pod ziemie ze wstudu zapadł i nie zamieszczał bym takich filmików. A polska młodzież uczy sie od amerykańskiej chamstwa

Poczekaj,poczkej bo mi sie juz pomieszalo ,czyzbys Ty nie pisal z kraju w ktorym pogotowie ratunkowe usmiercalo ludzi zeby dostac w kieszen od zakladow karnych ?
Czyzbys nie pisal z kraju gdzie mafia zastrzelila generala Policji?
Czyzbys nie pisal z kraju gdzie wszystko jest skorumpowane i wylacznie eksterminacja jednostek jest wyjsciem z sytuacji?Obaj piszecie o skrajnych przypadkach, więc nie powinno to decydować o tym jaki kraj jest. Wiec batoniku, nie masz chyba racji


Dziekuje za obiektywnosc ,nie taka Ameryka ani Polska straszna jaka ja maluja ,ja niestety znam oba przypadki a Baton mowi o Ameryce tylko z tego co obejrzy w TV lub przeczyta :)
Baton szkoda ze starasz sie ocenic caly kraj w oparciu o 3 min. filmik i 4 osoby w nim .

Enemigo
27-10-05, 21:35
Cwane kurwy z kolegami - BTW 6B byles bouncerem, w za knajpami tez odchodza takie akcje jak u nas w PL na dicho?

U nas w miescie jest nawet takie przyslowie: "Jezeli chcesz wyskoczyc na solo na dyskotece, to chyba nigdy nie bawiles sie w sopocie"

6 biegowy
28-10-05, 00:56
Cwane dziewczynki z kolegami - BTW 6B byles bouncerem, w za knajpami tez odchodza takie akcje jak u nas w PL na dicho?

U nas w miescie jest nawet takie przyslowie: "Jezeli chcesz wyskoczyc na solo na dyskotece, to chyba nigdy nie bawiles sie w sopocie"

Hehe ,zapytaj Admina :)
Tak na serio to ludzie tutaj maja wiekszy respekt do autoryetow sprawujacych wladze (Policja itp) ale kolesi w dzinsach i bez spodenkow na kant sie nie wpuszczalo zeby bydla nie bylo.
Nie ma to jak dystkoteki na wsiach w Polsce ,wpadalo sie w parunastu i juz nie bylo zabawy ani dyskoteki :)
Kiedys nawet zespol muzyczny sie pobil :)

Dodam juz ze bylo to dawno temu i teraz wyroslem z tego i nie popieram bijatyk ;)